Jump to content

Stūres pastiprinātāja elektriskais hidrosūknis

Recommended Posts

Knaabis

Vai kādam ir pieredze - kur tādus remontē vai atjauno?

Jauns maksā padārgi, restaurēts ~uz pusi lētāk, lietots (kaķis maisā) ~100,-, bet tajā pašā laikā deficīts...

snukurins
Pirms 12 minūtēm , Knaabis teica:

kur tādus remontē vai atjauno?

Runā ka jā un uz pusi lētāk

Pirms 13 minūtēm , Knaabis teica:

restaurēts ~uz pusi lētāk,

Starp citu kam?Zaparožecam vai UAZikam?

Knaabis

Nav jau nekāda starpība KAM - ja remontē vai atjauno, tad jebkādu.

Tā ir specifiska niša.

Zafira B, ja kas.

Parastos hidrosūkņus remontē vairākās vietās, bet te ir runa par elektrisko.

ggg97

Kā tu zini, ka hidrosūknis jārestaurē, kurš Tev to teica? Man arī reiz pazuda elektriskais hidrosūknis, lampiņa iedegās panelī un stūre griezās ar milzīgu piepūli, kā jau bez pastūža. Rezultātā elektriķis atrada nekontaktu elktrosūkņa elektriskajās spēka ķēdēs un pa 20€ saremontēja.

osscar

Nu hvz..ja jauns 200, es ņemtu jaunu ja auto plāno izmantot vēl ilgāku laiku.100 pa lietotu imho garām...

snukurins
Pirms 22 minūtēm , Knaabis teica:

Nav jau nekāda starpība KAM - ja remontē vai atjauno, tad jebkādu.

Nu varbūt kāds ir pats remontējis.Es personīgi esmu atrestaurējis Seat Altea elektrisko pastiprinātāju.Iznāca 150Eur restaurēta 600Eur vietā+jakare ar alumīnija piekari.

Edited by snukurins
Usins

Cik lasīts par hidrosūkņu restaurācīju (tieši pašu sūkņu) tas esot diezgan bezcerīgs variants.

Pats braucu ar nedaudz gaudojošu sūkni w163, kopš iegādes jau 15+ k km, Eļļu saimainīju (bija tīra) bačoku (tur filtrs iekšā) ielēju pēc spec eļļu - līmenis ar nekrīt. virs 1500 rpm dzinējam sāk neglīti skanēt. Stāvvietās un no kaimiņiem kauns. Pie 50+ km/h pazūd pie pārējām skaņām . Cik lasīts, lētākie "jaunie" ir rūpnieciski restaurēti un veiksmes jautājums vai ies un cik ilgi.  man gan jauns no 200 euro sāktos tā kā pērkama ražotāja. 

Elektriskam, nez, tur būtu liela cerība uz elektriskas daļas kontaktu/oglīšu (ja tur tādas ir) problēmām. 

snukurins
1 stundu atpakaļ, Usins teica:

Elektriskam, nez, tur būtu liela cerība uz elektriskas daļas kontaktu/oglīšu (ja tur tādas ir) problēmām

Nu manam jau tā arī bija,tikai tā problēma bija tikusi arī iekšā zem vāka,kas protams nebija domāts ka kāds jauks.