Jump to content

Win 10, volume key.

Recommended Posts

Domāju ka eBay tirgotās atsēgas tiek vienkārši saražotas uz kāda servera virtuālu PC no W7 uz W10 uggreidojot. Tik Šnukuriņš pareizu jautājumu pacēla – vai tādu atslēgu kas ir iedota konkrētai MB maz var uz kādu citu pārnest bez oficiālas M$ starpniecības, ja tā nekur nav paguvusi lieki pazīmēties? Nezinu ,nav bijusi ne vajadzība ne pastiprināta interese, bet, ja kāds zin, varētu padalīties kā tieši tāds mehānisms darbojas vai nedarbojas.

Edited by abi
jema

Citā PC tu neko ievadīt nevari jo OEM piešujās klāt pie dzelžiem MS datubāzē.

vvv
Pirms 7 minūtēm , abi teica:

Tik Šnukuriņš pareizu jautājumu pacēla

Tā «fiziskā» atslēga, laikam, atšķirīga no tās, ko var «izdabūt» no PC?

Atslēga uz W7 uzlīmes, apgreidojam uz W1­0, «izdabūjam» atslēgu no apgreidotā PC, tā būs savādāka?

Pirms 22 minūtēm , jema teica:

To tā kā saprotu, tik varbūt ir tā ka caur minēto upgrade var kaut kā iegūt šī procesa laikā jau ejošu/derīgu atslēgu, bet vēl nepiesaistīt pie konkrēta dzelža, nosūtīt slinkajam pirātam uz LV un tad tā arī tiek pirmoreiz ievadīta un piereģistrēta M$ bāzē.

Nu negribu es masveida procesam ticēt pasaciņai par atslēgu no norakstīta dzelža un ka tā vispār ir kādreiz pirkta no M$...

Edited by abi
vvv
Pirms 33 minūtēm , abi teica:

Nu negribu es masveida procesam ticēt pasaciņai par atslēgu no norakstīta dzelža un ka tā vispār ir kādreiz pirkta no M$...

:D

Apskatījos tos ēbaja W10 piedāvājumus. Kā sapratu, tūkstošiem viņi notirgo.

Citēt

Šis produkts nepārkāpj nekādas autortiesības, preču zīmes vai citas tiesības, kā arī nevienu no eBay politikām.

Pircēju atsauksmes arī krāšņas. Pat tā - mans dators salūza, gribēju jau izmest, ar nopirkto atslēgu viss atkal darbojas.

vvv
Pirms 2 minūtēm , raiviic teica:

tad kāda mārrutka pēc maksāt par kaut ko, kas tāpat OS par legālu nepadarīs

Tepat jau bija atbilde - slinkie pirāti. Ēbaja atslēga pavisam vienkārši, samaksā tik tos dažus eiro, un viss darbojas. Ar citādiem «tautas daiļamata meistaru» variantiem var vēl iznākt pačakarēties.

snukurins
pirms 2 stundām , jema teica:

Ir darīts,iet.Nesaku ka visas.Vienreiz pat bija vajadzība officiāli downgridot W8 OEM uz W7,atslēga protams no W8 uz W7 nederēja.Zvanu Microsoft atbalstam.Atbilde bija ,,jums uzņēmumā ir kāds W7?,,.Saku ka ir.Šamie saka ,,nu tad to pašu atslēgu lietojiet arī downgreidam,,.Tā arī izdarīju,aktivizācija nav brukusi nost.

Edited by snukurins
Stasss
pirms 1 stundas , vvv teica:

Pircēju atsauksmes arī krāšņas. Pat tā - mans dators salūza, gribēju jau izmest, ar nopirkto atslēgu viss atkal darbojas.

Diemžēl ir arī tādi tipāži. Pietiek ar to ka uzmet aktivizācijas logu, un cilvēks nodomā ka štelle pa galam.

Man pašam sanāca no viena cilvēka savākt Acer 24" monitoru, kam itkā nogļukoja un beigts backlight.. Bet es šo monitoru atvedu mājā, ieslēdzu, viss ok.. lietoju jau (vēl) 2+ gadi, un viss šim ir kārtībā. :yes2:

Laikam karma..