Jump to content

NS un domēna pāreja nic.lv

Recommended Posts

Sveiki, 

iepriekš reģistrejot domēnu iekš nic.lv man automātiski iedeva name serverus ns1.dns.lv un ns2.dns.lv un atlika tik ievadīt A ierakstu ar ip. Šorreiz pārnesa domēnus no privāta kantora manā pārvaldībā nicā. Reāli man bez name servera neiztikt tagad? Ievadot ns1.dns un ns2.dns.lv man neļauj veikt A ierakstu. Ar A ierakstu bez NS arī neiztikt? Vai es kaut ko tagad smagi jaucu? Lūdzu apgaismojiet.

• Kādas šausmas! 1

Ja domēns ir nic.lv, tad viņu pašu NS ierakstus nelieku. Liec tikai A, MX un ko nu citu vajag.

Pārbaudīt, vai DNS ieraksti strādā, vari ar ārējiem čekotājiem, piemēram, mxtoolbox.com.
Vai nslookup komandrindā.

• Patīk 2
  • Atbalstu 1

Parasti NS ierakstus izmanto, kad kāds cits, uztur un menedžē pie sevis, tavus DNS ierakstus, a tā raksti savu A un miers mājās.

• Patīk 1
pirms 8 stundām , Ziemelis teica:

Sveiki, 

iepriekš reģistrejot domēnu iekš nic.lv man automātiski iedeva name serverus ns1.dns.lv un ns2.dns.lv un atlika tik ievadīt A ierakstu ar ip. Šorreiz pārnesa domēnus no privāta kantora manā pārvaldībā nicā. Reāli man bez name servera neiztikt tagad? Ievadot ns1.dns un ns2.dns.lv man neļauj veikt A ierakstu. Ar A ierakstu bez NS arī neiztikt? Vai es kaut ko tagad smagi jaucu? Lūdzu apgaismojiet.

Tu vispār pats sajēdz, ko Tu dari? Varbūt palasi, kas ir A ieraksts, kas ir NS?

Kam tev NS, ja zem domēna ir viens saits acīmredzot? Liec A un MX ierakstus ar sava servera IP un nečakarē prātu.