Jump to content

Mi Pro elektriskā skūtera pārprogrammēšana


defs
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem! Vai kāds ir saskāries ar virsrakstā minēto jautājumu? Īsumā sakot, es nopirku elektrisko skūteri, skrejriteni (krieviski samokat) . Un lieta tāda,ka viņš strādā kā pēc instrukcijas jābūt. Bet man ir 102 kilo un tāpēc jaudas varētu būt vairāk. Tāpēc šāds jautājums . šeit ir viens interneta resurss  

https://www.spzshop.com/blogs/best-practices-and-tutorials-for-m365/update-xiaomi-m365-1-5-1-and-ble-0-81-be-careful-there-is-the-solution

 

šeit apskatīti tie varianti,ko varētu veikt.Īsumā sakot, ir jātaisa downgrade, bet Bluetooth modulis negrib to aplikāciju ņemt pretī. Tāpēc tajā resursā minēti varianti, bet es neesmu pārliecināts par 1 variantu,kur pietiekot,ka izlodē kondensātoru C2. Pēc tam tur variants,ka liek klāt (lodē) programmatoru un pārprogrammē to BLE plati sākumā. Ja kāds saprata,par ko es runāju, lūdzu izsakiet savas domas. Pirms ņemšanās labāk ir tomēr pakonsultēties ar kādu,kam ir pieredze.  Šobrīd pieslēgšanas iespējama tikai caur oficiālo programmu no mājas lapas, bet tur maz funkciju tiek piedāvās. Iespējams apskatīt bateriju un slēgt iekšā /ārā kruīza kontroli kā arī 3 rekurperācijas režīmi. Paldies.

Labots - defs
nebija izcelta saite
Link to comment
Share on other sites

Downgrade nestrādās ja ir veikti pēdējie update bluetooth modulim. 

Kādēļ "jaudas varētu būt vairāk?" 

st link programātors ar maksā naudu. Un jābūt bik saprašanai. 

Vieglāk un lētāk būs no ali.... pasūtīt jaunu paneli no pro versijas pa 12 eiriki (tiem ir vecāka ble versija kas atļauj pieslēgšanos visiem) un liec custom soft no pro. Tam nekādi tur drošinātāji nav jārauj laukā.

 

Ps. Tai linkā bildes ir murgainas. Rakstīts pat sākumā (un praksē pārbaudīts) pie ble 81 kreisie softi nevar pieslēgties.

Labots - zmeyok
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , zmeyok teica:

Downgrade nestrādās ja ir veikti pēdējie update bluetooth modulim. 

Kādēļ "jaudas varētu būt vairāk?" 

st link programātors ar maksā naudu. Un jābūt bik saprašanai. 

Vieglāk un lētāk būs no ali.... pasūtīt jaunu paneli no pro versijas pa 12 eiriki (tiem ir vecāka ble versija kas atļauj pieslēgšanos visiem) un liec custom soft no pro. Tam nekādi tur drošinātāji nav jārauj laukā.

 

Ps. Tai linkā bildes ir murgainas. Rakstīts pat sākumā (un praksē pārbaudīts) pie ble 81 kreisie softi nevar pieslēgties.

Es neesmu ņēmis update. St link maksā kapeikas. Jau biju domājis par jaunui plati Ble, bet uzjautāju pārdevējam-kas tas pār versiju? Viņš apsolīja noskaidrot un nu skaidro gandrīz nedēļu. Un jaudu vairāk tāpēc,lai iet augšā pret kalnu. Baterija paredzēta uz 45 km, bet man tik tālu nav jābrauc. Protams,ka lielāka jauda ātrāk tērēs bateriju-tas ir zināms.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , defs teica:

Un jaudu vairāk tāpēc,lai iet augšā pret kalnu.

"nevajag tev vairāk jaudu, nomierinies"

ja tev vajag ātrāk un vairāk - mi nav īstais aparāts.

 

PS man ir arī vairāk par 100kg, un mi ne-pro, nemodificēts. domāju ka nav jēga čakarēties kamēr nav oriģinālais bateriju komplekts nobraukts.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzēja pagaidīt, kad pie mums varēs iegādāties Ninebot KickScooter MAX.

Cenā ļoti līdzīgs M365 Pro versijai, bet ir ar:

  • Lielāku range
  • Lielāku maksimālo ātrumu
  • Lielākiem riteņiem

 

Nevermind, nepamanīju, ka M365 Pro ir nokrities jau līdz 500+ EUR.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , itanium teica:

Vajadzēja pagaidīt, kad pie mums varēs iegādāties Ninebot KickScooter MAX.

Cenā ļoti līdzīgs M365 Pro versijai, bet ir ar:

  • Lielāku range
  • Lielāku maksimālo ātrumu
  • Lielākiem riteņiem

 

Nevermind, nepamanīju, ka M365 Pro ir nokrities jau līdz 500+ EUR.

 

Un stipri lielāks, smagāks.


Pirms 21 minūtēm , defs teica:

Un jaudu vairāk tāpēc,lai iet augšā pret kalnu. 

Tik daudz pa kalniem sanāk braukāt? Nu nebūs 15km/h bet 18, tolks?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , zmeyok teica:

Un stipri lielāks, smagāks.

Tiesa, +4.5 kg. Man pašam gan liekas pieņemami, ka smagākiem cilvēkiem ir arī smagākas lietas, kas spēj tikt galā ar viņu svaru :D  Gan abiem max atļautais svars specenē ir 100 kg.

 

Link to comment
Share on other sites

Nav tik traki, ar tām kreisajām programmām var labu jaudu dabūt.

 

 

 

brauc kā cilvēks

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , itanium teica:

Vajadzēja pagaidīt, kad pie mums varēs iegādāties Ninebot KickScooter MAX.

 

Front wheel mechanical drum brake. Back sheel regenerative electric brake.

-------------------

Kāpēc?!!!!!!!! Kāāāāpēēc mehāniku priekšā???? (tā vien sapriecājos, Mi rāmis ar lielākiem ratiem utt, BET...)

nenulab, varjaubūt, ka pakaļpiedziņa skūterim arī ir "tas kas vajadzīgs", hvz....

 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
pirms 1 stundas , zmeyok teica:

t link programātors ar maksā naudu.

Tas tur kapeikas maksa. Noperc ST Nucleo dev boardu pa paris eiriki un dabusi programmatoru par velti. Man vinji paris kastes metajas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

https://ru.aliexpress.com/item/32924151370.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.67285c5dAHRVsr&algo_pvid=94d4423a-7b42-422e-92df-4dce53f053d9&algo_expid=94d4423a-7b42-422e-92df-4dce53f053d9-2&btsid=430d5719-bf86-4dfe-8045-8f5ecd5a274c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_52

 

reku šitas pārdevējs raksta,ka šito var downG ,ja pareizi sapratu. Tad  šitas būtu jāpērk. Kas man tur šobrīd, tas paliks rezervē.

 

Tikko nopirku. Tur viens pircējs no LV zemāk raksta,ka uzlicis un viss strādā, Gonka darbojas.

Labots - defs
papildinu
Link to comment
Share on other sites

https://ru.aliexpress.com/item/32924151370.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.67285c5dAHRVsr&algo_pvid=94d4423a-7b42-422e-92df-4dce53f053d9&algo_expid=94d4423a-7b42-422e-92df-4dce53f053d9-2&btsid=430d5719-bf86-4dfe-8045-8f5ecd5a274c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_52

 

reku šitas pārdevējs raksta,ka šito var downG ,ja pareizi sapratu. Tad  šitas būtu jāpērk. Kas man tur šobrīd, tas paliks rezervē.

 

Ko es a to visu gribēju panākt? Es gribēju atrast kompromisu starp cenu un to,kas iet uz priekšu. Nopirkt dārgāku un jaudīgāku vienmēr var paspēt,ja tikai ir naudas. šitas bija no ekspreša pa kādām 440 eirām.Piegāde no Polijas.  Latvijā tas ir dārgāks.

 

https://ru.aliexpress.com/item/4000170218267.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.75e933edlK0bQZ

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Paldies visiem! To blū tuci dabūju jau pirms kādas nedeļas , programma ir pārlādēta un viss darbojas 30km/h iet. DownG bija jālādē telefonā un iesākumā jaņem prošivkas konstruktors. Ja kādam interesē vairāk,tad jautājiet.

Link to comment
Share on other sites

http://xn--80atlli8e.xn--p1ai/ru/konstruktor-proshivok-pro

Link to comment
Share on other sites

2019.10.28. , 07:47, itanium teica:

Mainījās tikai maksimālais ātrums?

Kāda ietekme uz range?

Range protams,ka ir mazāks. Nu nevarēs gonkot un nobraukt lielu attālumu. Ja baterija paredzēta uz 45 km eco režīmā ar braucēju cukurmaisa svarā, tad manā gadījumā attālums uz pusi mazāks vismaz. man 102 kilo. Un patīk gonkot. Ātrums 30 ir pa līdzenu,kad ieskrienas, pret kalnu ir mazāk, protams.


vispār es nopirku vēl vienu, niknāku 2,4kw, ja vare ticēt tam,kas rakstīts. bet šitas otrs ir smags, gruti savākt. nu esmu izporovējis abus. bija jāpērk kaut kas pa vidu uz kādu 1kw apmēŗam.

Link to comment
Share on other sites

Nu un kā no drošības viedokļa, ja pats uz savu galvu palielin ātrumu? Akumulatori lielakām slodzes strāvām ir paredzēti? Nepārkarsīs un nebūs liela uguņošana?

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , energys teica:

Nu un kā no drošības viedokļa, ja pats uz savu galvu palielin ātrumu? Akumulatori lielakām slodzes strāvām ir paredzēti? Nepārkarsīs un nebūs liela uguņošana?

 

Protams,ka drošība ar ātruma palielināšanu samazinās. Ar to Mi Pro 30 km/h ir gana, jo tur nav nekādas amortizācijas,ja atskaita piepūšamos riteņus. Un katra bedre var būt par iemeslu krišanai.Tā kā jābūt uzmanīgam. Akumulatoros iekšā iebūvēta BMS plate,kas atbild par akumulatora uzlādi un izlādi. Tur ir programma,kas ierobežo maksimālās strāvas atdevi kā arī ir kūstošie drošinātāji, ja gadījumā kāds mēģinās to BMS plati pārprogrammēt. Ar 30 km/h ripinu pa pilsētu,pa labu asvaltu, kur iespējams. Pa ietvi nekad nebraucu ātrāk par 20km/h. (pat lēnāk, ja tur vēl staigā cilvēki). Katrā ziņā es iesaku visiem,kam ir vajadzība pārvietoties tāda veida braucamos. Programmēt to ātrumu vai ne, tas paliek katra paša ziņā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...