Jump to content

Recommended Posts

Labvakar!
Vēlos iegādāties viedo aproci cenā līdz 35e. Gribētos tādu, kas var gan izčekot manu miegu, noietos soļus, saprast, kad eju un kad - skrienu (vēlams, arī to uzskaitīt), izmēra pulsu, asinsspiedienu, ideāli būtu, ja arī parāda SMS/Whatsapp ziņojumus (pie kam garumzīmju un mīkstinājuma zīmju vietā neparādot kvadrātiņus). Vai ir kādi ieteikumi? Negribas iegrābties un nopirkt aproci, kas uz papīra ir laba, bet dzīvē pēc nedēļas ir nekam nederīgs krāms. 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

būšu ļoti pateicīga par atsauksmēm ?  pēc maniem parametriem man iepatikās OVERMAX TOUCH GO 3.0 BLACK, aprakstā teikts, ka tur ir arī asins skābekļa mērīšana (kas gan man neliekas ticami, bet fīča skan forši tik un tā), varbūt ir kādas atsauksmes par šo?  https://www.1a.lv/telefoni_plansetdatori/mobilie_telefoni/viedie_pulksteni_aproces/overmax_touch_go_30_black

Labots - Lanky
nepabeidzu teikumu
Link to comment
Share on other sites

@ieleja tā jau pēc apraksta liekas super, bet man negribas iegrābties, gribs nopirkt un tā, lai kalpo kādam laiciņam 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja pulsu un skābekļa daudzumu var izmērīt izmantojot optiskos sensorus, tad kā ar aproci bez kompresora var izmērīt asins spiedienu man tā arī nav izdevies atrast informāciju uz kādiem fizikāliem principiem tas vispār var darboties.

Link to comment
Share on other sites

Ķīniešiem ir sava fizika.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Firza teica:

Ja pulsu un skābekļa daudzumu var izmērīt izmantojot optiskos sensorus, tad kā ar aproci bez kompresora var izmērīt asins spiedienu man tā arī nav izdevies atrast informāciju uz kādiem fizikāliem principiem tas vispār var darboties.

Man jau nelikās, ka teksts atbilst patiesībai,tātad ne es viena tāda, paldies


Pirms 6 minūtēm , ieleja teica:

to laikam tirgotājs pats piedzejojis:

https://ov.overmax.eu/en/product/touch-go-3-0/

Bet tajā pat mājaslapā rakstīts:  Smartbands allows to check pulse, heart rate and oxygenation of blood (oxymeter).

Link to comment
Share on other sites

Ai,jā, pārlasījos.  Pieļauju, ka asinsspiediens varbūt tiek mērīts, ja siksniņu cieši piespiež klāt rokai(?)

Link to comment
Share on other sites

Lai jau ir nolasāmi visādi dati uz tās viedaproces, jo pamatmasai tie tāpat ir tikai ziņkārībai...

Es paskatos tikai soļu skaitu...

Man kā, regulāram kardiologa klientam, ārsts jautāja: kāds tad tev parasti asins spiediens...?

Uz manu nezinu un ko man tie cipari dos, jo tas viss tāpat būs saistīts ar sliktu pašsajūtu, kad es savu aktivitāti vienalga piebremzēšu...

Daktere teica, ka tev tie cipari neko nenozīmēs, bet jāzin tie ir viņai, lai koriģētu ārstēšanu...

Link to comment
Share on other sites

itanium

Honor Band 3 iekļaujas budžetā.
Pa lielam nosedz visas autora vēlmes, izņemot asinsspiedienu, ko neesmu novērojis nevienā šādā ierīcē. Jālādē ~reizi 2 nedēļās.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
1 stundu atpakaļ, jacobs teica:

Uz manu nezinu un ko man tie cipari dos, jo tas viss tāpat būs saistīts ar sliktu pašsajūtu,

Nav tik vienkārši. Mēreni paaugstinātu asinsspiedienu cilvēks parasti nejūt, kad vēl pastāv liela iespēja daudz ko salabot.

Kad ir slikta pašsajūta, tad paaugstinātā asinsspiediena ārstēšana jau ir iekavēta, tas rada izmaiņas arī citos cilvēka orgānos un ātstēšanas metodes kļūst ierobežotākās.

Link to comment
Share on other sites

Par asinsspiediena mērīšanu vari aizmirst. Tas ir viens riktīgs pufelis. Vienreiz paspēlējos- rāda katram cilvēkam savu un tālu no patiesības. Bet pulsu, miegu, aktivitātes un elektrokardiogrammu ( nu ne pārāk smalki, bet ..) - tie gan , reāli strādā. Pašiem lētākajiem var būt pašķība vizualizācija ( kad nolādē uz mobīlo) , bet nedaudz dārgāki piemēram šie  (N58) ir gana labi. Nu pirms pērk, paskatās /nolādē aplikāciju kas ir priekš konkrētā pulksteņa priekš mobīlā.

Labots - oxygen
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , itanium teica:

Honor Band 3 iekļaujas budžetā.
Pa lielam nosedz visas autora vēlmes, izņemot asinsspiedienu, ko neesmu novērojis nevienā šādā ierīcē. Jālādē ~reizi 2 nedēļās.

Ziņas arī atbalsta? Nerāda klucīšus garumzīmju un smaidiņu vietā?

Link to comment
Share on other sites

itanium
1 stundu atpakaļ, Lanky teica:

Ziņas arī atbalsta? Nerāda klucīšus garumzīmju un smaidiņu vietā?

Garumzīmes atbalsta, parastos (":)", ";)" utt.) smaidiņus, protams, ka arī rāda. Emoji ir kvadrātiņi vai jautājumu zīmes, ko gan citu sagaidi no tāda ekrāna?

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka Overmax ir kaut kāds "poļu ķīnietis".

Mi band 4 būs labāks atbalsts softa ziņā, gan no ražotāja, gan no trešās puses izstrādātāju puses, un arī jaunas siksniņas būs lielāka iespēja nopirkt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ar Xiaomi uzmanīgi! Lai aproce kaut ko radītu, telefonu būs jāpārliek uz angļu valodu. Precīzi nezinu, bet ir sajūta ka Xiaomi visus datus patur sev, nav iespējams pārsūtīt uz Endomondo vai Strava. 

Link to comment
Share on other sites

Sākul lasīt atsauksmes, izskatās, ka mi band 4 arī nav unicode atbalsta un visus ā,ē,ī utt rāda ar klučiem, līdz ar to tas ir kā mīnuss.. it kā Huawei Color Band A2 tādu problēmu nav. ☹️varbūt kādam ir bijis tāds? Internetā redzu, ka ir pieejamas arī rezerves siksniņas Huawei Honor Band A2,cik saprotu, tur izmēri tie paši? 


pirms 3 stundām , Žaks Noriss teica:

Ar Xiaomi uzmanīgi! Lai aproce kaut ko radītu, telefonu būs jāpārliek uz angļu valodu. Precīzi nezinu, bet ir sajūta ka Xiaomi visus datus patur sev, nav iespējams pārsūtīt uz Endomondo vai Strava. 

Īsti negribas pārlikt telefonā valodu.. cik sapratu, color band a2 nav tādu problēmu, lv valodu lasa un ir ok

Link to comment
Share on other sites

Man kopš pavasara ir Huaway Honor Band4 kundzei nopirkts. Tikai labākās atsauksmes.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Racer teica:

Man kopš pavasara ir Huaway Honor Band4 kundzei nopirkts. Tikai labākās atsauksmes.

Latviešu valodu atbalsta?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Huawei ar Honor arī nedod datus uz āru. It kā ir Google Fit salinkošana, bet datus nepadod. 

Link to comment
Share on other sites

Bleedis

kopš marta lietoju Xiaomi Mi Band 3

 

savu funkciju pilda labi, toreiz, pa to cenu šķita oki..., nenožēloju...

telefonā valoda nav jāmaina, viss apdeitojas un strādā...

 

Tikai, jālieto abi app, gan Mi Fit (oficiālais), gan Mi Bandage (arī Xiaomi app) - ar abiem var ļoti labi nokonfigurēt, neatceros, no kura, bet no viena LV burti ir vairāk, no otra mazāk (bet godīgi, ziņojumus ar aproci nelasu, bet nočekošanai, kas un no kā, pilnīgi pietiek, WhatsApp vispār noņēmu, pārāk vibrē savādāk...) - tur var salikt, ko grib un ko nē..., ļoti patīk fīča, ka redzu, kas zvana, var nomest vai noraidīt... Mi Bandage app sagatavo smukus reportus. 

 

Lietoju pārī ar Huawei P9 Lite.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
pirms 6 stundām , Žaks Noriss teica:

nav iespējams pārsūtīt uz Endomondo


A kura saprātīgā cenu gala aproce smuki darbojas ar endo? 
Gadus 3 bija miband2, bet nupatās nosprāga aķis. 

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Manuprāt, vispār no aproces nav nekādas jēgas. Pirmais jau ir optiskais sirds sensors - tie ir mega neprecīzi. BPM staigā pa +/-10 sitieniem minūtē. Visi saka ka oi mans Mi Band mēra tik pat labi kā Garmin vai Polar ar krūšu jostu. Bet tā ne tuvu nav. Nevajag melot pašam sev! 

 

Absolūti lielākā daļa aproču ņem GPS no telefona. Attiecīgi pat ar velo loku neizmetīsi bez telefona kabatā. 

 

Ja gribi skaitīt soļus, ielādē app telefonā. 

 

Kā pulkstenis aproces izskatās atbaidoši. 

Link to comment
Share on other sites

Bleedis

+/- jau kaut ko samēra, ko tad no tās aproces var gribēt?

 

Aptuveni ir un ir labi, vari redzēt, kad ej, kad sēdi, kad guli, kad iespringsti, kad atslābinies...., neko vairāk jau arī nevajag.... kaut kādu vidējo jau arī var savilkt...

 

Ar aproci var ērti zvanus noķert, noder birojā, kad apkārt citi kolēgas, netraucē visādi kāzu, bēru marši (zvanu melodijas). a tā, ar ausīm sēžot un kolēgas žēlojot, gadījās, ka zvanus palaidu garām...

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Žaks Noriss teica:

 Ja gribi skaitīt soļus, ielādē app telefonā

Peldēt ar telefonu grūti būs. Aproce eleganti skaita baseinus, rāda stilu, ātrumu utt. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
2019.07.2. , 15:42, Žaks Noriss teica:

Huawei ar Honor arī nedod datus uz āru. It kā ir Google Fit salinkošana, bet datus nepadod. 

Hmm, atnāca Honor Band 5, ir doma kundzei nomainīt Band4 uz 5 un sev savākt 4 paspēlēties. No 4. dati saglabāsies tai Huawei Health aplikācijā? Googlē neko sakarīgu neatradu. Ir kādam pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Huawei Health ir arī WEB interfeiss? Dati glabājas mākonī?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

@CAPTe. Cena laba un piegādāja pēc 12 dienām un cena ar ok. Vēl 2 kolēģi pasūtīja, jamajiem ar viss ok.

Labots - Racer
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...