Jump to content

Pārdodu PS4 un spēles


ralfs_k

Recommended Posts

Pārdodu:

Shadow of the tomb rider - 25EUR

Farcry5 - 25EUR

 

PS4 PRO 1TB (viena pults bezvadu, power cord,hdmi vads, mikro usb) pirkts 16.03.2018. Garantija vēl gads, bet čeku nedošu jo tur viens uhd tv arī ņemts... ja nu kas tad sarunāsim. - 350EUR

SUPER AKCIJA - 300EUR ar bezmaksas piegādi uz pakomātu!

Red dead redemption 2 - 25EUR

Zero Horizon Dawn Complete Edition - 25EUR

Last of us remastered - 10EUR

Dying light enhanced edition - 10EUR

God of war - 25EUR

 

Tel: 22354999 Jugla tramvaja galapunkts vakaros vai Rēzeknes iela 3 darba laikā. Varu pa Jūsu naudu arī nosūtīt uz kaut kādu pakomātu, vai personīgi pievest uz Daugavpili! =]

IMG_20190312_110345.jpg

Labots - ralfs_k
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
ralfs_k

Cik labi ka visiem interesē tavs viedoklis! Un kāda pēc tavām domām būtu adekvāta cena? 300?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
staylez

Cena tomēr ir par augstu, ja tirgus cena ir sākot no 419 eur par jaunu PS 1TB, tad 419 - 30% = 294 eur būtu sapratīga cena. Tikai mans viedoklis. 

Link to comment
ralfs_k
Pirms 16 minūtēm , staylez teica:

Cena tomēr ir par augstu, ja tirgus cena ir sākot no 419 eur par jaunu PS 1TB, tad 419 - 30% = 294 eur būtu sapratīga cena. Tikai mans viedoklis. 

Vismaz argumentēts viedoklis. OK cena samazināta.

Link to comment

Muļa, kādi vēl argumenti?


Pirms 29 minūtēm , staylez teica:

Cena tomēr ir par augstu, ja tirgus cena ir sākot no 419 eur par jaunu PS 1TB, tad 419 - 30% = 294 eur būtu sapratīga cena. Tikai mans viedoklis. 

Garantija jau pusē un kur garantija, ka viņš nav nodzīts- dabūjis sitienu (defekts parādās periodiski, ka uzkarās vai negriež cieto)

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
staylez

To @Murlo Tā ir tava brīva izvēle gribi pērc, gribi nepērc autors jau nometa cenu. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
oto oto

Nesaprot vispār kas šādas xerņas pērk!!! 

  • Haha 1
  • Slikti! 2
Link to comment
  • ralfs_k locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...