Jump to content

Jautājums par mūsdienu spēļu konsolēm


Archy
 Share

Recommended Posts

Labdien visiem!

Liela daļa manas bērnības pagāja blenžot kineskopā - sākumā melnbaltā, tad krāsainā. Man bija žilitons ar dzeltenajiem kartridžiem. Tā bija sasodīti laba bērnība. 

Nu mans puika sāk izrādīt interesi par datorspēlēm. Es viņam ieslēdzu uz kompja NES emulatoru, kopā uzspēlējām tančikus. Bija forši, taču, saprotu, ka vairs nav 1995. gads un sevis izklaidei vajag ko nopietnāku.

Tāpēc ienācu interneta veikalā un sāku skatīties, kādas konsoles šie tirgo. Pamanīju, ka ir Xbox un PlayStation. 

Lūdzu jūsu komentāru par mūsdienu spēļu konsolēm. Ja es nopērku PS, tad es varēšu spēlēt tikai priekš PS domātas spēles un analogi otrādi ar Xbox?

Vai obligāti ir jāpērk katru reizi jauns spēles disks, vai tos var ielādēt inetā pa taisno uz konsoli un glabāt tur ?

Pēdējā konsole, kas man bija, ir zhiliton ar dzelteniem kartridžiem, tāpēc man vajag zinātāju komentāru par tagad pieejamo piedāvājumu :) 

Link to comment
Share on other sites

Ir spēles abām konsolēm, un ir arī spēles kas ir ekskuzīvi tikai priekš Sony PS vai priekš Xbox.

Spēles nav obigāti jāpērk diskos, var iegādāties PS store vai Xbox marketplace.

Man ir PS4 Pro un arī pērku spēles PS Store, tad vismaz nav jāpārliek diski kad vēlies ko citu paspēlēt. Bet mīnuss ir tas, ka izspēlētu spēli nevarēsi pārdot tālāk, bet fizisku kopiju diskā varēsi pārdot kad apniks.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildi!

Man ir papildus jautājumi par PS4 - 

vai es varēšu PS4 pieslēgt ar HDMI vadu pie projektora?

Vai PS4 var pieslēgt divus bezvadu džoistikus un spēlēt divatā?

 

Link to comment
Share on other sites

Kaut 4 dzoistikus... Un varēsi, jautājums tik kāda izšķirtspēja projektora.? FullHD?

Link to comment
Share on other sites

Xboxam ir Xbox Game Pass, kas par fiksētu mēnešmaksu ļauj spēlēt ap 100 nedaudz pavecākas spēles. 

Savādāk tās spēles visai sālītas konsolei.

LV ir pieejams?


Pirms 25 minūtēm , Zin... teica:

Kjipa spēļu PC ir lētāks ar visiem dzoistikiem ..

Nav, bet tad @snukurins nevarēs zagt spēles ?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

PC salasīt lai patuz 1080p spēlētu visu gludi protams ir neaudz dārgāk nekā konsoli, bet nu spēlēt var visu, vecās spēles, emulēt 80-to gadu konsoles utt. Ar Hubmle Bundnle "membership" spēļu katru mēnesi būs tik daudz, ka vienkārši nereāli visas paspēlēt. Un arī jaunajām ir 10% atlaide. PC ir vienkāršāk un universālāks.

 

Ja par konsolēm, tad Playstation konsolēm specifiskās spēles ir Horizon Dawn Zero (laba, bet diez vai priekš bērniem) un visi Uncharted. Xbox eksklzūvi ir Forza, Quantum Break un vēl šis tas.

 

Bet vispār bērnam labāk tad Nintendo Swtich nopirkt. Spēles gan būs padārgas.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Drīz jau 2020. gads un jaunā konsoļu paaudze, XboX Scarlett, PS uz Navi arhitektūras, atvainojiet, aizsapņojos!

Link to comment
Share on other sites

Ja 2020. gadā iznāk, tad tāpat neredzu jēgu ātrāk par 2022. pirkt - lai kaut cik normāla spēļu bibliotēka paspēj izveidoties.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , mooopsis teica:

neredzu jēgu ātrāk par 2022.

2022. gadā vairs negribēsi spēlēt morāli novecojušus gabalus.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir Morāli novecojis? Ir spēles, kuras to izlaišanas brīdī pārsniedz visu gaidīto un diezvai kādreiz to būš iespējams atkārtot. Manuprāt GTA V story mode līdzīgu spēli Rockstar vairs nekad neizlaidīs, jo kāst piķi no pusaudžiem ar bezjēdzīgo on-line ir daudz ienesīgāk. Tas ir 2013. gads.

 

Tas pats ar Metro, 2033 un Last Light bija sensācija, tieši "story telling" un atmosfēra. Vakar izgāju jauno Exodus. Nu pilnīgi nulle inovāciju vai jaunu iespaidu, spēle tiem kuri nav spēlējuši pirmās divas daļas. 

 

Dishonoroured līdzīgu spēļu arī vairs nebūs, jo vienkārši dārgi un auditorija maza. 

 

Tagad viss ir uz on-line un bezjēdzīgu naudas kāšanu.

 

Kāds mēsls bija Mafia 3 ir vispār vērts pieminēt?

 

Vienīgās ilgstpēlējošās spēļu sērijas kas tur ne pārāk augsto standartu ir Assasin's creed un Far Cry.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , andza teica:

Dishonoroured līdzīgu spēļu arī vairs nebūs, jo vienkārši dārgi un auditorija maza. 

Pirmais man patika. Otro ir vērts spēlēt?

Link to comment
Share on other sites

Otrā ir ļoti laba un DLC Death of the Outsider ir labs noslēgums. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...