Jump to content

DNS ieraksti


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Respektīvi Europeregistry risnājums ļauj nekrāmēties gar webflow. 
Piemēram, ar nic.lv šāds risinājums neietu cauri.
 

Link to comment
Share on other sites

Mani sākumā arī.  Labi, ka neteicu cilvēkam, ka domēnu pāradresācijai noteikti vajag pieeju webflow serverim. Izrādās, ka "webserveris" var slēpties arī pie reģistratora. :) 

Link to comment
Share on other sites

Jā, nic.lv nav tādas fīčas. Pašlaik lv domēns vispār iet interesanti. nic.lv šo sūta uz mūsu veco hostingu. Bet tur lv nav uzlikta pāradresācija. Hosting type ir website un document root ir /woodensoul.lv. Bet pārlūks ver vaļā jauno .eu. Bet tā kā rezultāts visus apmierina, tad pagaidām neiespringstu (kamēr vecais hostings dzīvo).

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Ļoti pamācošs topiks. Kā sākumā uzbruka autoram ar visādiem pārmetumiem, tā tagad tomēr visu atrisināja un apskaidroja.

Pierāda tēzi, ka ir vērts iestāties par labu atmosfēru VISPĀR, nevis tikai pietuvinātajiem, labajiem un gudrajiem, jo ej nu sazini kā par Tevi kurā brīdī padomās, cik tu kāds esi. Vai ne, Jurkin! Pašam taču arī reizēm patīk būt tajā otrajā pusē.

Link to comment
Share on other sites

Topiks ir pamācošs vairākās ziņās :)
1. Uzdodot jautājumu, vajag gana detalizēti aprakstīt situāciju. Uz sākotnējo Jurkina jautājumu mana atbilde būtu "nē, tikai ar DNS ierakstiem to nevar izdarīt". Un tā ir taisnība.
2. Ir vērts reizēm paturēt muti atbildi pie sevis tāpēc, ka pats neesmu viszinošs :D Kā arī šāda atbilde var atsist vēlmi meklēt risinājumu. Bet izrādās, ka var!

Link to comment
Share on other sites

Ir, jau ir, Raimi, katram savs melnumiņš.?.

Redz, es uzskatu, ka foruma jēga ir padalīties ar savām zināšanām, ja tādas ir un ir vēlme dalīties. Neviens jau neprasa iet uz LNB, rakties pa fondiem ? divas dienas melnu muti, lai sniegtu atbildi. Protams, ja lieta grozās ap tupu mājasdarba izrēķināšanu, tad ir cita attieksme. Lai gan pats cenšos ignorēt tādas tēmas.

 

p.s. un tomēr, kā iet ar pointeriem??

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Padomā pats kā tur ar pointeriem. Tie tak norāda uz atmiņas apgabalos un to nepareizas izmantošanas gadījumā pārlūki un citas programmas mēdz atstiept kājas. Jurkin, izmanto smadzeni pirms stasti par lietām kur tev pat melna bilde nav. Labāk lai tēmas autors gar pointeriem lai nebakstās, savādāk vel internetu izslēgs.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nu atslābinies, nedomā par manām smadzenēm un neuztver visu tik nopietni. Kaut gan...dari kā gribi, kāda man tur daļa.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...