Jump to content

Baltcom IPTV

Recommended Posts

jap

pat ja turu 10 iekārtas visu laiku stb + 2 lādētājs visu laiku rozetē - tas tāpat gada griezumā ir kapeikas

Nu ja, te tak ir latviešu forums. Katrs ir visgudrāklais ?

Ko ņematies ar to standbaju? katrs dara kā grib. Es visu cenšos izslēgt jo man darba koleģim nodega māja ar visu sievu, no parasta teļļuka. Poh, es tā daru un viss. Nesūdzos ka 2 minūtes startējas kaste, vienkārši ierakstiju lai cilv zin ar ko rēķināties.

Būtu labāk paņēmušies ar to kā izdrāzt to kasti, izvilkt laukā programmatūru, izpētīt kā stradā. vainu vienkārši izvilkt laukā strīma adreses utt.

vainu kā iedabūt tur iekšā kādu kreiso pluginu kas ļautu skatīties iptv no citiem, avotiem arī...

Pirms 47 minūtēm , boto teica:

Tai kastītei pie usb var piespraust hdd/ssd un kaut ko ierakstīt? 

Kastes saitā raksta ka tāda iespeja ir paredzēta. Pats mēģinājis neesmu.

• Atbalstu 1
pirms 7 stundām , M@R$$ teica:

Jautājums, kad ievilka IPTV, viņi nomainīja ienākošo rūteri? Mosh tev rūteris nedod visu cauri?

Nja, par arhīvu, šodien piefiksēju ka kanālam 2 ir reāli nogriezts gandrīz viss arhīvs ... 

Būs jājautā bcomam, kas notiek LV.

nemainītu rūteri pat ja b-coms piedāvātu. Mans ir pāršūtrs ar tomato programmatūru, kas ļauj stūrēt trafiku starp ierīcēm un vēl kaudze visādu navarotu. torrentus varu sūkt ar 2MB/s ātrumu, tā ka rūteris toč nav pudeles kakls.

Par to arhīvu. Neavaru apgalvot ka sākumā VISIEM kanāliem bija, latvijas kanāliem 7 dienām bija . Bet ar katru aizejošo dienu paliek arvien švakāks.

Kas abonēs no jauna var iečekot. sākuimā laikam taka siers lamatiņās tas arhīvs.?

Pirms 5 minūtēm , apeedmani teica:

nemainītu rūteri pat ja b-coms piedāvātu. Mans ir pāršūtrs ar tomato programmatūru, kas ļauj stūrēt trafiku starp ierīcēm un vēl kaudze visādu navarotu. torrentus varu sūkt ar 2MB/s ātrumu, tā ka rūteris toč nav pudeles kakls.

~16Mbiti tev nav pudeles kakls? Dīvaini ...

Pirms 5 minūtēm , apeedmani teica:

Par to arhīvu. Neavaru apgalvot ka sākumā VISIEM kanāliem bija, latvijas kanāliem 7 dienām bija . Bet ar katru aizejošo dienu paliek arvien švakāks.

Kas abonēs no jauna var iečekot. sākuimā laikam taka siers lamatiņās tas arhīvs.?

Daudziem kanāliem ir, un tur rāda praktiski visus raidījumus ierakstā, bet šodien? tikai pamanīju, ka 2 ir reāli apgriezts viss arhīvs, mazliet aizdoma ka tas nav man vienam...

Pirms 16 minūtēm , apeedmani teica:

Kastes saitā raksta ka tāda iespeja ir paredzēta.

Būtu interesanti salīdzināt ITV un DTV attēla kvalitāti, ja kāds varētu kaut ko no LV kanāliem ierakstīt.

M@R$$

Tel man nekas nefrīzo tā ka viss apmierina.

Tiko iečekoju, ltv1, 7 ir pilns arhīvs, LNT, tv3 apmēram puse ir puse nav, tv6 vairak nav nekā ir, kan2 nav gandrīz nekā...

PS

Ā, tu laikam domā ka man ir b-com internets. Tā nav. ?

Edited by apeedmani

sk, nav interesanti - gribējās salīdzināt VTV, kabeļu un viasat. ITV SD šobrīd ir kvalitatīvāka kā VTV. :D

• 5 weeks later...
2018.12.28. , 12:29, CAP teica:

kur problēmas pieslēgt vēl trešo, ja jau tā vajag? :)

app jā, viņiem ir tikai priekš planšetēm/mobilajiem.. var mēģināt sadabūt android box ar parasto android, uz tā būtu jābūt iespējai uzlikt Baltcom APP..

Baltcom APP nebūs priekš Android TV.. (viņi gan man solījas kkad nākotnē šo risināt) 

Vai kādam ir pieredze un vai var uzlikt Baltcom APP uz Apple TV boxsa?

• 1 year later...