Jump to content

Par tabulas veidošanu


Dāvis Strazds
 Share

Recommended Posts

Dāvis Strazds

Jā, es to saprotu, bet vai ir iespējams dabūt to "Z" ..? Ja jā, tad pasaki lūdzu kā...

Link to comment
Share on other sites

Dāvis Strazds

Tieši tā, nopietna sagatave, un tukšajās ailēs jābūt šim "Z" +/- kā tas izskatās bildē.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Uztaisi transparentu png ar melnām līnijām un liec iekšā kā picture pāri tabulai.

Ja tas ir ekselis, vēl viens variants ir WMF. Man liekas kaut kāds powerpoints ļāva uztaisīt textboxi, iezīmēt iekšā līnijas un tikai tekstboxi saglabāt kā bildi.

Pēc tam viņu var staipīt lielāku un mazāku pa tām rūtīm.

Link to comment
Share on other sites

Dāvis Strazds

Kā bildi es māku ielikt, tā nav problēma, bet jautājums vai tiešām exel tabulai nav iespējams automātiski izveidot šo "Z" tukšajās ailēs...? 

Kaut kā neticās, ka nopietnos dokumentos cilvēki lika virsū jpg. 

 

Link to comment
Share on other sites

Dāvis Strazds

Rolands- shapes, jpg utt. tas ir ok, bet ne jau nopietnos dokumentos un vairumā, kā arī baigā ķēpa, ja tas ir jāizdara vecāka gājuma cilvēkiem. Tā doma ir, sagatavot veidlapu, platformu, kurā var veikt ierakstu, savukārt tukšā tabulas lejas daļa automātiski tiek "svītrota" ar "Z" pēc būtības augstāk esošā bilde, tikai automātiski- jo kā Jūs redziet to "Z" jau māku izdarīt, kaut kā jau to bildi uztaisīju, ko ieliku kā ilustrāciju :D

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam Z, ja excelī var drukāt tikai aizpildīto tabulas daļu?

Link to comment
Share on other sites

Raksti VB skriptu kas pirms drukāšanas atrod pēdējo pilno rindu un uzzīmē to Z.

Bet pieeja problēmai principā nepareiza.... 

Nekādus Z ar datoru veidotās izdrukās neesmu redzējis.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Dāvis Strazds

Ir vajadzīgs, jautājums ir- vai to var izdarīt! 


Roland- tas ir sarežģīti, neesmu spečuks...

Link to comment
Share on other sites

Dāvis Strazds

ieleja- :D jā exPadomijā... vari lūdzu atsūtīt platformu, kur tas strādā, piemēram uz manu e-pastu... laikam esmu viens no ex :D 

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi makro kas ieliks bildi ar tevis vēlamo Z un izmainīs tās augstumu atkarībā no aizpildīto rindu skaita.

Ja pats nemāki, tad samaksā spečukam. Par velti drošivien neviens nečakarēsies.

Link to comment
Share on other sites

Dāvis Strazds

AndrisBB- no Tava teiktā var saprast, ka tas nav nemaz tik vienkārši, ja jau spečukam būs biki jāpačakarējas..

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Pirmkārt, ar datoru rakstītā tabulā ir diezgan bezjēdzīgi likt kaut kādus z. Ja reiz viņa ir izdrukāta, tad iedrukāt pārējās šūnās kaut ko tā, lai 100% izskatītos, ka tas ir sākotnējais dokuments, ir gandrīz juveliera darbs cilvēkam, kuram nav izejas faila un tā paša printera. Protams, izdarāms tas ir, bet diez vai atmaksājas.

Otrkārt - normālākās valstīs, kuras nav tik slimas uz krāpšanos kā ex-padomija man domāt, ka cilvēkiem nav tik daudz brīva laika, lai mērogotu ķiņķēziņus izdrukās. Nedomāju, ka MS Ofisā būs tāds iebūvēts risinājums.

Treškārt - nafig vispār tas vajadzīgs?

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ka nav vienkārši. Kādam kas no rīta līdz vakaram raksta makrosus prieks Exel noteikti ka ilgāk stundu neaizņemtu.

Bet nu kā jau citi teica, tad ideja pati par sevi absurda. Tak excels tās rindas kurās nekais naiv aizpildīts tikuntā nedrukā, tad kāde velna pēc tur vēl kautko ar Z zīmēt. 

Vienkāršākais variants ir iekopēt Conditional Formating lai iekrāso backgroundu tām rindām kurās nav datu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Dāvis Strazds

Viss, lieta slēgta, sapratu, ka ne exelī ne doc nav šādas iespējas. Paldies par veltīto laiku!

Link to comment
Share on other sites

Ir vairāki variānti.

1) Iezīmējam tukšās rūtiņas, spiežam Format -> Alignment -> Merge cells, Format -> Border un saliekam z vai x

2) tukšā lapā ar trīs līnijām uzzīmējam z, līnijas sagrupējam un pēc vajadzības kopējam tukšajās rūtiņās un izstaipam lai tās nosegtu

3) vba skripts, skat. pielikumā

shapez.xls

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc jāraksta PSRS laiku pieņemtais Z, tukšā aile tiek ievietots simbols -, un viss neko vairs neko vizuāli neizmainīsi!

Link to comment
Share on other sites

ja nemaldos, tad dokumentu noformēšanas prasības šādu izvirtību neparedz... automātiskās programmas drukā tabulu... Z parasti ievelk manuāli/pašrocīgi, ja ir apstiprinātā veidlapa...

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko dzīve atceros, jaunībā, tad kad ceļu policisti rakstīja administratīvo protokolu rindās, es galā ievilku Z  un uzrakstīju, ka nepiekritu, man rupji uzdirsa ka šādi gudrinieki ir redzēti, bet turpinājuma gan nebija:biggrin:


Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

Z nevelk

NAv datu, nav rindas, kādi vēl Z :jump:

Link to comment
Share on other sites

EDS jau tu dod elektroniski, kādas tukšās rindas, kad slēdz dokumentu?

Link to comment
Share on other sites

uzcepu mazu vba kurš zīmē Z no autoshape zem active cell. Tad tikai pamanīju, ka gatavs jau..

@camel  malacis. lecīgais autors gan nebija pelnījis. Varētu gan nepietikt prāta pielabot savām vajadzībām.

Deviņdesmito beigās strādāju uzņēmumā, kur vajadzēja kautkādas veidlapas aizpildīt. ar roku.

Nu es tur baigi iespringu un uztaisīju exceli kurš pēc tam tika uzdrukāts uz veidlapas lai ar grāmatvedību būtu miers.
Iespējams, kāds līdzīgs gadījums.

"Z" protokoliem joprojām velku apakšā  :lol: @jema

Labots - Usins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

NAv datu, nav rindas, kādi vēl Z

Pieņemu, ka ir kaut kāds specifisks lapas izkārtojums, kas izskatīsies ČŽ, ja tukšās rindas tā vienkārši paslēps.

Ja tā, tad es Workbook_BeforePrint eventā tukšo šūnu rindas aizpildītu ar "-" vai iekrāsotu citā krāsā, we.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , itanium teica:

ja tukšās rindas tā vienkārši paslēps.

Tu jau nelasi?

pirms 2 stundām , jema teica:

tukšā aile tiek ievietots simbols -, un viss

 

Link to comment
Share on other sites

Tad jau es nelasu, piedod ja vari, likās visi apkārt, parasti, tik es tik gudrs :tender:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...