Jump to content

Windows 10 UEFI Boot Fail.


brooke
 Share

Recommended Posts

Sveiki visiem, 
Tā nu ir sagadījies kad jautāju palīdzību formumā, pa ilgiem laikiem nekā pats rokos caur visam. 
Jo šajā gadījumā vajadzētu tomēr mēģināt saglābt, saglābjamo. 

Situācija sekojoša. Dators strādā ar nelaimīgo windows 10 svētību, un viņam sagadījies nojaukt uz ssd esošo bootloader kurš ir UEFI mode uz GPT Partition Table. 
Itkā Secure Boot biju atslēdzis, un visus Fast Boot arī. Bet tik un tā tiklīdz palaidu UEFI Windows boot loader bios boot opt. 
Tikkai nomirkšķ ekrāns un tas arī viss. 

 

Link to comment
Share on other sites

Pie startēšanās turot F8 ir iespējams tikt recovery konsolē?

Link to comment
Share on other sites

Man vienā no diviem gadījumiem nostrādāja šī metode - https://www.digitalcitizen.life/command-prompt-fix-issues-your-boot-records 

Ja ir uz rokas win10 usb vai disks, tad ļoti ātri var pārbaudīt, vai šitas palīdzēs. Ātrākais ceļš līdz cmd ir uzspiest shift + f10, kad parādās pirmais install logs. Tālāk komandas skaties linkā

 

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Man bija windows 10 zibatmiņa izveidota ar Microsoft tool kit iso downloader. 
Un mēģināju arī palaist Recovery from points. Zinu kad maza cerība bet tā pat mēģināt mēģināju izmeta ja pareizi atceros 0x80070017 erroru. bet šo kodu jau skatījos kad pie update nevar uzlikt un tad izmetās šāds kods. 
Tajā pašā laikā mēģināju arī caur Commands Prompt. /Fixmbr /Fixboot  /Scanos utt. Bet man nelīdzēja jo nebija itkā administrātora privilēģijas.

Bet pāri visam tam es atradu kaut ko šādu atsaucoties uz mana ssd diska nosaukuma biosā. 
http://blog.drivethelife.com/how-to/fix-satafirm-s11-ssd-error.html 

Labots - brooke
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...