Jump to content

Žurnāli Dator Tehnika, Dator Pasaule, E-Pasaule


untitled
 Share

Recommended Posts

Šodien kārtoju māju un atradu šādu kolekciju. Nekas, protams, nav ideālā stāvoklī, jo savulaik šie žurnāli tika cītīgi lasīti un pārlasīti. Īpaši bēdīgi izskatās pirmo  trīs gadu žurnāli. Jautājums ir tāds vai šiem žurnāliem šobrīd varētu būt kaut kāda puslīdz vērā ņemama finansiālā vērtība?

IMG_20180730_163229.jpg

IMG_20180730_163405.jpg

IMG_20180730_163515.jpg

IMG_20180730_163713.jpg

IMG_20180730_163757.jpg

IMG_20180730_163948.jpg

IMG_20180730_164145.jpg

IMG_20180730_164244.jpg

IMG_20180730_164329.jpg

IMG_20180730_164408.jpg

IMG_20180730_164654.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja netaisies plēst desmit ādas, tad es par kaut kādiem pāris simboliskiem aliem gribētu priekš savas veco dzelžu kolekcijas vai priekš Mihaila datormuzeja paņemt - man pašam ļoti patīk šitā vecā literatūra.

Link to comment
Share on other sites

untitled

Es vēl īsti neesmu izlēmis vai gribu tos atdot, vairāk tā kā gribu noskaidrot vai tiem ir kāda vērtība. Es gan varētu šos žurnālus iedot kādam, kas tos saskanētu un padarītu brīvi pieejamus. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Par ePasauli - tas varētu būt, ka ap 2005 gada vidu viņi beidza izdot žurnālu, un izdevīgāk kļuva muhļīt sūdu par eironaudām. Un kur DigitalTimes avīzes?

Link to comment
Share on other sites

untitled
(labots)

Kādreiz bija arī tās, bet sen jau laikam izmetu. Bet žurnālus bija žēl izmest. Man žurnāli bija abonēti un 2005 bija pēdējais gads.

Labots - untitled
Link to comment
Share on other sites

Nu ja vismaz saskenēt varētu dabūt, arī būtu labi. Uzsit man lūdzu PZ tad, lai varam sazināties.

Link to comment
Share on other sites

Nesen ar lielām mokam notirgoju visus "Dadzis" kaut kur pa 30 naudām, šitiem vērtība visticamāk ir 00.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , abi teica:

šitiem vērtība visticamāk ir 00.

Nu 0 varbūt arī nē, bet vairāk par četrpaku laba alus, piemēram, es nebūtu gatavs dot. Šie žurnāli ir interesanti tikai tādiem retiem dīvaiņiem kā es, vai MaiklsBlack, kas ņemās ar veco datoru kolekcionēšanu un restaurēšanu - tīri kā eksponāts, ko pielikt mūsu apputējušajām hlamu kaudzēm. Man vienkārši tīri principiāli neliekas pareizi uz tādām lietām mēģināt uzvārīties.

 

Bet nu ar autoru vienojāmies pa PZ, ka varēšu žurnālus aizņemties un ieskenēt, un tad izlikšu PDFus lai interesenti var lejupielādēt.

 

Varbūt autors beigās tomēr izdomās no tiem šķirties par simbolisku atlīdzību naudā vai graudā, nezinu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā ir, cerēt uz baigo naudu par veciem žurnāliem nav vērts. Pāris aliņi varbūt arī maksā, bet ne vairāk. Vēsturiskā vērtība, tā cita lieta, bet laikam elektroniskā veidā, lai kādreiz var nostalģisku jūtu vadīts palasīt.

Link to comment
Share on other sites

Radio pie krieviem ir nociparots man liekas ja ne visi,tad daudz točna,vot PC Magazine mož i interesanti būtu palasīt,pašam ar xakep un vēl tur šis tas pagrabā vairaki gadi kaudzītē salikts,roka neceļās izmest it sevišķi kad atceries ka nemaz tik lēti viņi nebija un dabūt jau ar kioskā vajadzēja paspēt jo tik daži ekxemplāri bija atvesti uz mazpilsētu :)

Link to comment
Share on other sites

modelist-konsruktor ira, bet mūsdienāš sķīet jēga maza'

Link to comment
Share on other sites

Nu, tur bij elementāras lietas kā labāk izdarīt lauku pāķiem

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 52 minūtēm , ieleja teica:

man šķūņaugšā ir kastes ar pilnu kolekciju 1967.-1991. (laikam) РАДИО

Bija no 80-tajiem, arī Ketners starp tiem, izlidinājām. Žābo bišku spieda, bet ja padomā, tagad Ķinas lielveikalos modernākas lietas pa pāris doļļiem iet.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad, pirms gadiem 15, biju ieklīdis RTU bibliotēkā Ķīpsalā vai kaut kur tur un ne RTU. Tad lūk, neatceros kāda joda pēc, bet paņēmu lasīt šos žurnālus, kaut kādu gadu, varbūt drusku vairāk vecus - tāds murgs, reāli murgs un smieklīgi pat toreiz. Viss ko atceros - VAR Datu sistēmas reklāmas un kaut kādi naivie teksti. Tas viss bij sen un vairs nav taisnība. Digital Times vēl varēja palasīties, bet tā tak avīze un arī tam visam jau ir absolūts noilgums jebkurā ziņā. Es grāmatas baigi daudz esmu notirgojis un iespaids ir palicis tāds - tās vairāk pērk kā nostaļģisku suvenīru, nevis lai lasītu. Ja vēl ir kāda internet cafe, tad var šo žurnālu setus izlikt apmeklētāju izklaidei, bet ne vairāk.

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , zynoj teica:

roka neceļās izmest

Varbūt vari arī saskenēt un iepublicēt šeit? Ja roka tomēr ceļās mest, uzsit ziņu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 23 stundām , abi teica:

nostaļģisku suvenīru, nevis lai lasītu

Iespējams, ka atkal jālasa,tauta izlaidusies, padavaj gigabaitus un gigahercus..

Nu, taisīja progas kilo, un ja paveicās megabaitos.

Laiks nestāv uz vietas, jema paliek vecāks, bet par koda blīvumu derētu padomāt.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

PZ

Link to comment
Share on other sites

Artanis

@drunk_lizard   Nu, koks ar diviem galiem. Hello world varbūt arī sver vairākus megus, taču cik nedēļu jebļas vajadzētu lai kādā no vecajām programmēšanas valodām uztaisītu reālā laikā sinhronizējošos web aplikāciju ar latency compensation un lokālu offline datubāzi uz klienta? Iekš Meteora pāris koda rindiņas, un vēl pāris koda rindas vēlāk vari jau šķilt to pašu aplikāciju gan un datora, gan iOS, gan Droīda...

 

Protams, es arī jau sāku kļūt par vecu stagnatīvu perdeli, kuram zāle bija zaļāka, kods agrāk tika rakstīts optimālāks, un tā tālāk, bet nu nevar noliegt, ka mūsdienās pieejamie rīki priekš aplikāciju izstrādes ir vienkārši nesalīdzināmi labāki un ērtāki par to, kas bija pieejams piecus, desmit gadus atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...