Jump to content

Cīņa ar mušām


DeeR
 Share

Recommended Posts

Rakete atrodama Depo par nepilniem 3 eur. 

 

Tas šaujamais lapsenes neņem spriežot pēc video.

 

Ne tikai sāls graudiņi, bet arī melni puntiņi no oievārētā lidoņa vēdera satura arī paliekot uz sienas.

 

Vismaz kāda video manīju.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , snukurins teica:

Mušpapīra lielākais mīnuss ir tas ka efektīvs tas ir iztabas vidū,noliekot pie sienas mušu interese ir stipri maza.vēl ir arī gudrās mušas kam vispār uz to nestāv.

Augstsprieguma režģis ar zilo lampu vislabākais manuprāt.Vienīgi visu laiku jāklausās kā mušas mācās metināt.

Šogad man mušas drusku ir pilsētā,pirms tam trīs gadus nebija neviena.Laukos savukārt nav neviena oda,ir nedaudz dunduki.

 

Mans būt domāt, ka tās slēpjas no karstuma. Vismaz cik esmu novērojis, tās netusē saulē, bet meklē ēnu. Dzīvoklī tās lido patverties. Mjā, mušpapīrs ir diezgan bezjēdzīgs. Pirms 3 dienām piekāru pie lampas, bet pielipušas ir tikai 4. Daudz vairāk būšu ar elektrisko tenisa raketi nositis. Tikai tā smaka no ceptām mušām :D Šodien pieliku bizbizmārīšu uzlīmes pie logiem. Redzēs, kā būs.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds
pirms 10 stundām , Usins teica:

Rakete atrodama Depo par nepilniem 3 eur

Tā pa 3 eur nav nekam derīga. Augstsprieguma ģenerators tik vājš ka pat odu nespēj nosist. 


1 stundu atpakaļ, DeeR teica:

Mjā, mušpapīrs ir diezgan bezjēdzīgs.

Nu takš paskaties kur mušas tusē un tur mušpapīru arī piekarini! 

Link to comment
Share on other sites

Pamēģināju iepriekš ieteikto mārīti, ko ielīmē logā. Tā tiešām dara brīnumus. Šobrīd vēroju, kā zem tās nokritusi muša guļ uz muguras un agonijā raustās. Vairs nebūs lidotāja. Interesanti, ka viela, kas nobeidz mušas, ir bez smakas un nekaitē apkārtējiem. Mārīte spējīga darboties 6 mēnešus. Iepakojumā 4gb. Paldies par ieteikumu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
1 stundu atpakaļ, Usins teica:

@DeeR kā juties vērojot kā lidonītis agonijā raustās?

Kur pirki mārīti?

 

 

Pirku Cenu klubā. Bet šamējos var dabūt arī Depo un Kuršos. Vāciešu Aeroxon ražojums.

 

Zini, īsti žēl nebija lidoni. Reāli izbesījuši mani. Ja tā raustītos pelīte vai kāds cits siltasiņu kustonītis, varbūt būtu žēl, bet šos točna nav :)

Labots - DeeR
Link to comment
Share on other sites

WildGun
pirms 3 stundām , DeeR teica:

Šobrīd vēroju, kā zem tās nokritusi muša guļ uz muguras un agonijā raustās.

Mēs to saucam "breikdancis".

pirms 3 stundām , DeeR teica:

Paldies par ieteikumu. 

Nav par ko. Starp citu, vēl viens ieteikums - ziemā pabarot zvirbuļus un zīlītes.

 

P.S. der arī dīķis ar visādu dzīvību. Palīdz pret odiem.

Link to comment
Share on other sites

Artanis
pirms 1 stundas , WildGun teica:

P.S. der arī dīķis ar visādu dzīvību. Palīdz pret odiem

Palabo, ja kļūdos, bet gadījumā dīķi tieši nav mājvieta visādiem moskītiem un odiem?...


P.S. paldies par ieteikumu par to "mārīti" - jāiepērk priekš vasarnīcas.

Link to comment
Share on other sites

Artanis

Ā, skaidrs. Tad uzreiz jautājums bišku offtopikā - cik liels čakars ir par dīķi rūpēties? Cik saprotu, tur jāappļauj regulāri, ja ir tendence aizaugt. Ja ielaiž kaut kādas zivis, tad attiecīgi tās jāpiebaro sākumā, un jākontrolē ūdens sērmainība. Kas vēl tāds?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo
Pirms 6 minūtēm , Artanis teica:

Cik saprotu, tur jāappļauj regulāri


Nav, ielaid amūru un izēdis visu, ka nemetas. Bet nevajag aizrauties, ja dīķis nav liels, tad pietiks ar vienu, ielaid pavasarī un rudenī ar tīklu izvelc ārā un apēd, pēc garšas - kaut kas uz karpu. Ja barga ziema, viņas vnk neizdzīvos ;( 

Link to comment
Share on other sites

Karusas, līni, amūri

...viss tur dzīvos ..+ vēl gan jau ko ievazās...jāskatās vai nav ūdri ...tie ātri izēdīs dīķi...var kādu līdakunielaistvlai sīkās karūsas nav daudz...karūsas var no zvejniekiem līcī dabūt pavasarī...viņas reti kurš pērk..vismaz saulču pusē tādas 500gr zvejnieki spaiņiem iegāž dīķos par velti vai par polšu...jo nevienam viņas nevajag.

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Nu, man tur mitinās mailītes, divi asari līdzsvaram, kādas padsmit zaļās vardes, tritoni un viss, kas atrod to plančku par labu dēšnai - spāru kāpuri, visādu izmēru vaboles (arī lielās zeltmalu). Ūdensroze. Vārdu sakot, bardaks baigais. Izmēri - 6x8x1.6 m. Rudenī ūdensroze jāatlapo. Kāds caumurs ledū arī jāizborē, kaut visiem vienalga nepietiek. A citādi viena vienīga bauda, izņemot pavasari, kad zaļajiem bļauriem dziesmu kari.

IMG_2035.JPG

Labots - WildGun
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Artanis

Forši. Karoče zināšu, kur prasīt padomu, kad būšu ticis pie mājas un dīķa iekārtošanas. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 16 minūtēm , WildGun teica:

Izmēri - 6x8x1.6 m.

tas jau nav dīķis, bet bļoda ......, par dīķi varētu saukt sākot no 0,3 ha

Link to comment
Share on other sites

Artanis
pirms 2 stundām , ggg97 teica:

Tikai sīkie kinderi jāvaktē, lai neieveļas.

Tā netaisās būt problēma nekādā paredzamā vai neparedzamā nākotnē.

 

@WildGun  Baigi simpātiski Tev izskatās tas dīķis! Es akurāt kaut ko tādu priekš sevis esmu iecerējis. Padalīsies vēl ar kādu bildi vai vērtīgu info, ko būtu vērts likt aiz auss tāda izbūvē?

Link to comment
Share on other sites

Artanis
pirms 2 stundām , snukurins teica:

Dzīve Rīgā kastrē.

Dzīve pāķos nopulē smadzenes gludas.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Artanis

@WildGun   Riktīgi foršs Tev tas dīķis! Super, pieglabāju bildi priekš iedvesmas.

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam ir kaut kas, kas nav Ronim, tad tas ir nepareizi un slikti :crazy: 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Artanis
Pirms 2 minūtēm , Ronalds teica:

Dīķim jābūt tādam lai vasarā var peldēties. 

Nu ir dekoratīvie, un ir karjeri. Katram savs - es diezin vai dīķī, kas nav vismaz, kā Bundža saka, tur savi 30x30 metri iekšā līstu. Es tieši par dekoratīvo dīķi domāju, un WildGun variants vienkārši prīmā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

Smuki, bet absolūti nepraktiski. Dīķim jābūt tādam lai vasarā var peldēties. 

Ja pelde ir priekš atvēsināšanās, tad arī dīķis nav praktisks. Tas ūdens sasilst viens, divi.

Link to comment
Share on other sites

WildGun
Pirms 53 minūtēm , drunk_lizard teica:

kaa tu pavasarii ar ikriem tiec galaa?

 

Nekā. Tavu radu ikrus paēdas zivis, vaboles un to kāpuri, spāru kāpuri un citādi mošķi. Zivteles vairojas nejēgā, priekš tam tur dzīvojas asarīši. Ziema paņem savu. Īsāk sakot, uz pavasari sākas viss no gala.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, drunk_lizard teica:

taapeec jaadziivo mazpilseetaa

Tur puspulētas sanāk, ja? :D

Link to comment
Share on other sites

Msnikss
pirms 22 stundām , snukurins teica:

A kā sauca tās zivis kas izēd visas ūdenszāles?

Baltais amūrs, ja nedomāji kādu citu.

Labots - Msnikss
Link to comment
Share on other sites

Biju pirkt "mārīti", pamanīju plauktā šī paša ražotāja produktu ar to pašu aktīvo vielu, kas mārītei vai taurenītim. Tikai rezultātā māja neizskatās pēc bērnudārza.

Nopirku, uzlīmēju gan uz stikla ne rāmja, jo imho tur musas vairāk iet. vēroju. Vakar vismaz 5min laikā viena maza mušiņa 8 reizes parāpoja pa uzlīmi, nāvi vai raustīšanos agonijā nesagaidīju.

2018-08-09%2011.24.37.jpg?dl=1

Link to comment
Share on other sites

Dižciltīgi zvēri mirst vienatnē :biggrin:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

WildGun
pirms 5 stundām , Usins teica:

Vakar vismaz 5min laikā viena maza mušiņa 8 reizes parāpoja pa uzlīmi

 

Laikam atkal jāiesaistas....

 

1. Sūdīgi esi vērojis. Visādi šitie lidoņi parasti dauzās gar stiklu pa visu virsmu, visvairāk pa augšu. Apakšā tiešām parāpo, kad jau tāpat galva dulla. Tā, ka pārlīmē augstāk.

2. Īsti nesaprotu, vai Tev pretīgs ir bērnudārzs, kukaiņi vai krutais FIRMAS uzraksts. Trauma bērnībā? Vai lasīt nemāki iekš deutsch?

 

Tak izdari, ko raksta, un būs Tev laime. Tas nav mušpapīrs. Ir tāda īpatnība, ka tas kukaina var uzkrist Tev uz galvas arī pagalmā, uztaisīt pāris bremžu dejas ar lielu troksni un tur pat arī izbeigties.

 

P.S. Ar lapsenēm, iršiem un kamenēm iesaku negaidīt. Žmiedz uzreiz.

Link to comment
Share on other sites

KO tad sliktu kamene darā, ka jāmušī? :shok:

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Jā, jautājums interesants...

 

Redz, kad kāds (ieskaitot visus manis pieminētos lidoņus ar, zin vai, pīķiem pakaļā (patiesībā,vēderā), paliek dulls (atceries jaunību), tad mauc pa labi un pa kreisi, un vertikāli u.t.t.

 

Atslēgas vārds - paliek dulls. Pēc tam - beikc.

 

P.S. Šis blarza sakarā ar bizmārītām, tauraņiem un vispābā ar tās firmas izstrādājumiem. Tiek ieteikts - nelaizīt. Varbūt dēļ kaķiem?

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

WildGun
Pirms 43 minūtēm , jema teica:

KO tad sliktu kamene darā

 

 

Atvainojos, saskare ar mārītēm un citām šitās firmas kukainām ir nāvējoša. Lasiet manuāļus.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , WildGun teica:

1. Sūdīgi esi vērojis. Visādi šitie lidoņi parasti dauzās gar stiklu pa visu virsmu, visvairāk pa augšu. Apakšā tiešām parāpo, kad jau tāpat galva dulla. Tā, ka pārlīmē augstāk.

2. Īsti nesaprotu, vai Tev pretīgs ir bērnudārzs, kukaiņi vai krutais FIRMAS uzraksts. Trauma bērnībā? Vai lasīt nemāki iekš deutsch?

 

Tak izdari, ko raksta, un būs Tev laime. 

 

csm_Aeroxon_Fliegenkoeder_Fensterstreife

 

Jā, man šis dizains logos nesaista:

csm_Fliegenkoeder_Insekten-Kaefer_Anwend

 

Atlikušos uz savu galvu biju salīmējis stikla augšmalās, tur kaku visvairāk. 

Lūdzu neraksti tādā aizvainoti apvainojošā tonī, es apbižošos. 

 

Kautkā tagad 10 gabali izlīmēti. šķiet mušu ir mazāk. Agonējošas mušas gan pagaidām neesmu novērojis. Kad kāda paliek neizturama tik un tā ātrāk paņemt augstsprieguma raketi, kā vērot un ar domu spēku censties to virzīt uzlīmes virzienā un pēc tam skaitīt cik ilgi un cik reižu viņa pa to pastaigājas un vēl nekrīt :D

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Usins teica:

Lūdzu neraksti tādā aizvainoti apvainojošā tonī, es apbižošos.

 

Lūdzu atvaino. Šitādas plakanas pirmo reizi redzu, instrukcija man izskatās aplama. Turpmāk pats labāk iepazīšos, pirms izrunāties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 11 stundām , ieleja teica:

man visur logi vaļā cauru dienu,

man logi vaļā tikai naktī, dienā turu ciet, lai karstums nenāk iekšā, un mājā istabā dienā ir + 22 bez nekādiem kondiķiem

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , snukurins teica:

man pilsētā un pirmajā stāvā

Tu kaut ko dirs! Kaut kad teici, ka dzīvo laukos un tuvākais kaimiņš ~3km.


Vēl atceros, ka teici, ka bērniem uz skolu tālu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Tuubijs teica:

Un jums dzīvokļos ir sausās atejas?

Ne jau dzīvoklī, ārā!! Un jā, lauku pilsētiņās ir tādas daudzīvokļu mājas, kur uz toču ārā jāiet.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...