Jump to content

Cīņa ar mušām


DeeR
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem šai supervasarīgajā laikā! :)

 

Padalieties ar pieredzi cīņā ar mušām, gan lielām, gan mazajām drozofilām. Šoreiz mušpapīra ieteikumus izlaidīsim, iznteresē kas vairāk gadžetveidīgs, vai esat izmēģinājuši ultraskaņas štruntus, ar USB barojamus slazdus un tamlīdzīgus verķus? Interesē jebkas, kas ļautu mājās uzvarēt cīņā ar mušām, nenoindējot mūs pašus. Sieti pie logiem un durvīm arī īsti neder, jo bērns visu laiku skraida iekšā un ārā. 

 

Paldies un jauku dienu! 

Link to comment
Share on other sites

Bērns skraida pa logu? Hmm...

 

Kas palīdz un kā es cīnos:

1. Sieti uz logiem! Lēti un efektīvi! Ielīmējam "ļipučku" rāmja iekšienē, pie ļipučkas piestiprinām melnu sietu un insekti paliek ārā. Un bērnam jāiemāca aiz sevis aizvērt durvis!

2. Mušpapīrs. Nesmuki, bet lēti un efektīvi!

3. Elektriskais mušu sitamais. https://www.ebay.co.uk/itm/The-Executioner-UK-PATRIOT-Zapper-Fly-Swat-Wasp-Bug-Mosquito-Swatter/381985172202?epid=2131701929&hash=item58f0172aea:g:xcQAAOSw~AVYtZAV

Jautri un efektīvi lai piebeigtu to,  kas ielīdis pa durvīm un spītīgi ignorē mušpapīru! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šitas mušu sitāmais ir sūdīgs, vajag ar dubulto sietu! Nofočēšu savēju un ielikšu bildi!

 

original.jpg

Labots - jema
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Ronalds teica:

2. Mušpapīrs. Nesmuki, bet lēti un efektīvi!

+1 un un pie mājas piederīgiem nekaitīgi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , jema teica:

vajag ar dubulto sietu!

Mana pieredze ir tieši pretēja! Tas kura bildi Jema ielika pa manam pilnīga draza! Tas dubultais siets ir vairāk dēļ drošības - lai kāds pa nagiem nedabū. Muša pieskaras pie ārējā sieta un mūk. Ja tikai reste, kā tam Executioner, tad liela iespēja ka tiks starp restēm un izcepsies. (Esmu LV veikalos redzējis Executionera podjobkas - tur augstprieguma ģenerators pilnīga draza- pat odu nevar nosist)

Lv veikalos neesmu normālu mušu sitamo redzējis. Man ir 2gab tie Executioner no ebay. Ideāli.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , Ronalds teica:

pa manam pilnīga draza!

Nu nezinu mušas cepj, odi vienkārši sadeg!

Link to comment
Share on other sites

tak principā tikai mušpapīrs.. laukos arī problēmas ar mušām, palīdz tikai mušpapīrs vai sitamais.. pilsētā gan tās izmirušas :D 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 Mušmires ar cukuru sacept, pie viena atbrīvosies no sievasmātes:skull:

Link to comment
Share on other sites

Just now, inteens teica:

atbrīvosies no sievasmātes:skull:

Naivais, ja tas būtu tik viegli tad viņas kilogramiem Maximās tirgotu :biggrin:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

diy variants:

3106664-rolled-up-dutch-newspaper.jpg

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , inteens teica:

Kaķis saēdās un nosprāga..

Tad jau Tu cūku taukos viņas cepi, ja kaķis pavilkās.

Link to comment
Share on other sites

nee, šitā labāka, no skata vien arī mušām pekas gaisā

 

AttÄlu rezultÄti vaicÄjumam âпÑавда газеÑаâ

 

 

Link to comment
Share on other sites

No kurienes tāds?

Link to comment
Share on other sites

Cik ilgi strādā?

Link to comment
Share on other sites

Tas moderns mušpapīra variants. Dārgāks un mazāk efektīvs. Bet smukāks. ;) 


Mušas jau parasti tusē istabas vidū pie lampas.

Link to comment
Share on other sites

Nu, par efektivitāti varētu pastrīdēties. Katru dienu sauja visādu mošķu. Viens irsis arī reiz izdomāja pastaigāties. Uzreiz pagalam nebija, bet redzams, ka maizes ēdājs vairs nebūs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Jainit teica:

32888409175

Šim nebija nevienas atsauksmes, bet šim un šim ir, pie tam labas. Barošana no USB ļaus tos nobarot no jebkura telefona lādēja vai powerbankas.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , drunk_lizard teica:

 

tu no saakuma palasi taas labaas atsauksmes! 

Palasīju, dažas pat ar bildēm ar rezultātiem. Daži no sliktajām pat nekādu škidrumu tur neielika, lai tos lidoņus pievilinātu, bet čīkst tāpat :D Idejiski jau nav ne vainas tiem aparātiem, var meklēt citus, līdzīgus.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau, ja sūdos nedzīvo,? tad šajā karstajā laikā mušu mājās nemaz nav...Atceros bērnībā, kad netālu bija kūts, tad gan to bija melnais tūkstotis...Labi ka 60-to pirmajā pusē dihlofoss jau parādījās...

Link to comment
Share on other sites

Jā, diklofoss ir labs! Mušas mirst, cilvēks uzreiz nē, jo ir ir krietni smagāks un līdz ar to nāvīgā deva krietni lielāka. :D 

Te nu jāsaka ka ir labi ka šādas indes ir aizliegtas visā pasaulē un vairs nav nopērkamas!

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Tajos laikos neviens neko tādu neņēma galvā un man visas zināmās, kaimiņu lauku sievas novilka pāri 80-mit...Lai nu tu, droši vien, to ''īsto dihlofosu'' nemaz redzējis neesi...?Varbūt tikai sekas jūti...??Nezinu, var gadīties, ka šodienas  ''ofisa planktonam'' nemaz daudz to indi nevajadzētu...?

Link to comment
Share on other sites

Mana pieredze:

1. Augstsprieguma rakete, pirkta par kapeikām pirms 10+ gadiem kkādā lielveikalā ganajau, vasarā tiek turēta pa rokai vienmēr. Ar to abpusējo sietu. Strādā brīnišķigi. Lapsenes un sirseņi arī krīt. Labs efekts kad kukainis rāpo pa stiklu, pie rāmja, pieliekot raketi pats piegrābjas pie elektrības un savelkoties muskuļiem tur arì paliek. Tad drusku pasvilinu un metu laukā. 

Tajā pat laika lielās sūdu mušas noskurinās un aizlido. Tās ir visizturīgākās.

2. Mušpapīrs parastais. Piekāru virtuvē pie loga. Speciāli kretīnisku kpnstrukciju būvēju lai būtu kur piekārt. Nedēļas laikā 3 mušas noķēra. Bet skats pretīgs. Un lielā sūdu mušu spēj no viņa atrauties... pats redzēju. 

3. Siltumnīcā piekāru tādu dzeltenu ~13x25 stingru lapiņu pārklātu ar ko līdzīgu līmlentes līmei. Tur pilns ar mušām mušiņam, u.c. Apsveru tādu mušpapīra vietā. 

 

Tās indes mārītes interesantas.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Šogad mušas pagaidām man vēl nav mājā traucējušas. Bet citugad mušpapīra lente, tā, no rullīša izvelkamā un ar visu rulli pie lampas piekārta, sniedza labus rezultātus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , ggg97 teica:

Šogad mušas pagaidām man vēl nav mājā traucējušas. Bet citugad mušpapīra lente, tā, no rullīša izvelkamā un ar visu rulli pie lampas piekārta, sniedza labus rezultātus.

 

Man arī ir elektriskā tenisa rakete, kuru pavicinot tieku galā ar īpaši kaitinošiem eksemplāriem. Vairāk kaitina tas, ka mājā, t.sk. arī virtuvē ir baltas sienas, un mušas tās vārda tiešajā nozīmē mēdz nostāstit. Uz balta tie mazie sūdi krīt acīs. 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Pff, īsti vīri izmanto 9 collu naglu un āmuru. Bet ja gribās drusku vairāk izrēķināties ar lidoni, tad svēto trīsvienību beisbola nūju, 9 collu naglu un āmuru... Bet vispār jūs problēmu risināt no nepareizās puses - jāizvācas no atejas pirms tiek meklēta problēma kāpēc nevar tikt vaļā no mušām.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Vajag iegādāties pieradinātu zirnekli. Apēdīs visas mušas. Vai arī kaķi. Visas mušas izķers.

Link to comment
Share on other sites

kaķiem po uz mušām.. jā, paspēlēties kādā brīdī ok.. bet ne jau non-stop.. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu nez. Man pirms kādiem 5 gadiem bija kaķis. Atceros, visas mušas izķēra. Nebija nevienas. Varbūt mūsdienu kaķi ir slinkāki palikuši.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , base7 teica:

Nu nez. Man pirms kādiem 5 gadiem bija kaķis. Atceros, visas mušas izķēra. Nebija nevienas. Varbūt mūsdienu kaķi ir slinkāki palikuši.

Ja lopiņu nebaro, tas barību meklē pats :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...