Jump to content

Jaunās Latviešu filmas


ivo
 Share

Recommended Posts

Sveicināti,,

 

Kur būtu vienkāršāk un ērtāk (arī lētāk) noskatīties nupat (pag. un šajā gadā) iznākušās vietējā ražojuma filmas?

p.s. kino neapmeklēju

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Domāju, ka bez camrip, ko uzņem paziņa kino nav citu variantu. Kur problēma kino apmeklēt pa 4 euro ? 

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

shortcut.. kkas ir.. jaunākās gan laikam tikai kino..

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko jau rādīja pa TV.

LMT viedtelevīzijā kaut kas ir.

Varbūt kādos Shortcut vai tml. arī ir.

 

 

Ā, škiet, Svingeri man ir, savācu no tvplay. nav gan sanācis noskatīties.

 

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Kaspars12 teica:

Kur problēma kino apmeklēt pa 4 euro ? 

Kurā kinoteātrī var pa tādu summu noskatīties filmu? Tajā pašā Forumcinemā, piemēram, lai paskatītos uz Ievas krūtīm (filma Blēži) jāšķiras no EUR 9.50

Edit. Daugavpilī gan lētāk. Tikai EUR.3.95 tā pati filma. Tiesa, tur pārsvarā visas Holivudas filmas ar krievu audio valodu (atšķirībā no Rīgas, kur oriģinālvalodā).

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Base7, jāseko līdz akcijām, forumā katru 1dienu ir 1/2 cenu, multikino ar maxima karti ir kaut kurās dienās 1/2, cinamon atkal ar tele2 utt. Skaidrs, ka random laikā ejot, vēl uz 3d, scape, vip ložu atdosi pat vairāk kā 10 euro :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 44 minūtēm , base7 teica:

lai paskatītos uz Ievas krūtīm

Bet tu uzraksti Ievai personīgi....Varbūt lētāk var sarunāt...?:)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Es gan pats neesmu kono fans un filmas īpaši neskatos, bet mana kolēģe liekas nokopējusi visas jaunākās filmas. Tak filmu izplatītāji sūta uz lauku kultūras namiem diskus lai varētu rīkot kino seansus. Tur gan dažām filmām līgumi jāparaksta, ka filma netiks kopēta, bet vai tad kādu tas attur. Gan jau ne tikai mana kolēģe ir nokopējusi visas filmas. Internetā gan pagaidām nav plaši pieejamas. Vārdu sakot, vajag apjautāties paziņām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

staylez

Nabagi bl*, kas žīdo un nevar samaksāt, skumji.

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Kas tur skumjš, ja mājā var noskatīties filmu labākā kvalitātē kā kinoteātrī. Nafig tad iet uz kinčuku un klausīties kā blakussēdētājs grauž popkornu.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Es varu samaksāt, bet uz kino neeju. Iemesli vairāki - kaut vai tas, ka tad speciāli jāpaliek Rīgā pēc darba un vēl sieva jāsagaida, jo viņai cits darba grafiks utt. Vēl auto parkings centrā. Plus negaršo popkorns un vispār patīk skatīties mājās.

Atceros savulaik 80-tajos Jelgavā bija pat 3 kinoteātri, tagad nav neviena. Ja būtu, varbūt arī aizietu.

  • Atbalstu 2
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Tāda nu ir tā kārtība - jaunās filmas vispirms redzamas tikai kinoteātros, paiet kaut kāds laiciņš (mēneši) un ir iespējams nopirkt filmu skatīšanai mājā, vēl pēc kāda laika to filmu TV parāda. Tas, ja neapskatām pirātiskos variantus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

ja neapskatām pirātiskos variantus

nu, man nav aizspriedumu šajā ziņā :D


pirms 2 stundām , ju teica:

Svingeri man ir,

Svingerus esmu redzējis.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Piespiedu kārtā ir sanācis skatīties lielāko daļu no no jaunajām latviešu filmām, bet vēl nav šķitis, ka būtu vērts par kādu no tām maksāt. Šķiet līdzvērtīgas tām, ko Maximā kādreiz tirgoja pa pāris latiem.

 

edit:

 

Par "Zāģeriem" gan samaksāšu lai noskatītos un arī tikai tāpēc, ka pāris labi draugi tajā jomā darbojas.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ivo teica:

Es varu samaksāt, bet uz kino neeju. Iemesli vairāki - kaut vai tas, ka tad speciāli jāpaliek Rīgā

Man līdzīgi. Ja dzīvotu Rīgā, tad cita lieta, bet no otras puses, dažreiz jau var izbrīvēt laiku.

pirms 2 stundām , jacobs teica:

Bet tu uzraksti Ievai personīgi....Varbūt lētāk var sarunāt...?:)

Eh, iztikšu.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , ivo teica:

Vēl auto parkings centrā. P

Multikino Riga Plaza pie Mūkusalas apļa parkings bezmaksas un vietas parasti ir.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
pirms 3 stundām , Didzis teica:

mājā var noskatīties filmu labākā kvalitātē kā kinoteātrī

 

Nu nu Didzi, nebūsi laikam bijis savus gadus 5 kino. Vai arī ej tikai uz Splendid Palace, kur attēlu izskatās, ka attēlo ļoti vecas iekārtas, bet forum cinemas kvalitāte ir ļoti ļoti ok. Scape vispār ir jebkuram kaut ekskursijas pēc jāapskata. Otra lieta, ka NEKAD, tu nedabūsi to filmu oriģinālajā kvalitātē ātrāk par kino pirmizrādi.

 

Tieši tā, ir Sigulda, Plazā, Alfā, kur parking ir for free, arī Centrā no 20:00 ir for fre, ja gribās ātrāk 1h samaksāt nu nav traki.

 

 

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Kaspars12 teica:

NEKAD, tu nedabūsi to filmu oriģinālajā kvalitātē ātrāk par kino pirmizrādi

Nu un kas tad notiks, ja noskatīšos filmu pēc sešiem mēnešiem? Nekad nesapratīšu cilvēku vēlēšanos dzīties uz pirmizrādi. Tas man atgādina ''krāniņa '' staipīšanu, redz es jau redzēju, bet tu vēl nē. Kas dzīvē mainīsies, ja filmu noskatās vēlāk?

 

pirms 10 stundām , Guncha teica:

Piespiedu kārtā ir sanācis skatīties lielāko daļu no no jaunajām latviešu filmām, bet vēl nav šķitis, ka būtu vērts par kādu no tām maksāt

Tas ir nākamais jautājums, nafig man iet uz kono, maksāt naudu, ja man tā filma var nepatikt. Mājā padzen uz priekšu ierakstu, paskatās, nepatīk un tālāk nelūr, bet kinoteātrī nauda samaksāta un jāskatās līdz beigām. Nē, es saprotu, ar smuku meitemi, kinčikā aizmugurē, tumsā pabučoties tā cita štelle. Tad pilnīgi pofig kādu filmu rāda.

Lai kā arī būtu, kinoteātri mirst. Ja krievulaikos filmu varēja noskatīties katrā lauku miestā par 20 kapeikām jo cilvēki gāja uz kino, tad tagad ir tikai daži kinčuki pilsētās un arī tie lielākoties stāv pustukši.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

krievu laikos mājās katram nebija TV.. par internetu pat nesapņoja :D tāpēc arī vienīgā izklaide bija kino. (kas attiecās uz kino jomu) 

 

tagad jau kino (tā vārda normālā nozīmē) palikuši tik dažās pilsētās.. cik zinu.. Rīga, Liepāja, Valmiera, Daugavpils.. par citām neesmu pārliecināts.. citur ir kkādi hibrīdvarianti.. kultūras centrs (nams) ar minimālu kino nozīmi (variantiem)

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Vēl jau ir brīvdabas kino, pat par brīvu. Saulkrastos skatījos Estrādē Vides filmu studijas filmas, pirms nedēļas Olainē rādīja KEF, bet nu kopumā nav diezko, jo pasākums dārgs... 

 

P. S. Kādam nav "Es mīlu jūsu meitu"  DVD? Labprāt nopirktu vai samaksātu par īri uz noripošanu. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Kaspars12 teica:

forum cinemas kvalitāte ir ļoti ļoti ok.

Nesen biju operu iekš tā kino - uz vienu no tām izrādēm, kas nāk tiešraidē no Ņujorkas Metropolitēna operas. Reklāmas iespaidā biju sacerējies uz izcilu kvalitāti. Par bildi īpaši nesūdzos. Tas ka dažas reizes bilde sastinga, tas tāds sīkums. Nu bet skaņa! Biju domājis, ka aizverot acis būs sajūta ka atrodos operā. Nekā tamlīdzīga! Gan jau bija visi tie n-tie kanāli, kas radīja iespaidu, ka skaņa nāk no tās vietas, kur atrodas solists. Bet nu pati skaņa! Biju cerējis, ka tā būs dzidra, kā ūdens dienvidu jūrā, kur caur desmitiem metru biezu slāni var redzēt katru detaļu, bet bija duļķaina kā varžu dīķī. Kaut kādas nianses un detaļas tajā burkšķī saklausīt bija neiespējami. Ja bojevikos ar šaušanām un upuru pirmsnāves gārdzieniem tas droši vien ir ok, tad opera šādā kvalitātē nebija baudāma.

Link to comment
Share on other sites

staylez
Pirms 12 minūtēm , M_J teica:

tad opera šādā kvalitātē nebija baudāma.

 

Kurš auns iet skatīties Operas izrādes uz Kinoteātri ? ?

Ja gribi operu, tad ej uz Operu 

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , staylez teica:

Kurš auns iet skatīties Operas izrādes uz Kinoteātri ? ?

Tev taisnība! Noticēju kā muļķis reklāmai. Sak, tehnika ir gājusi uz priekšu, uz tagad Operu iet tikai pižoni, īstie džeki operu bauda ķinītī (Stradivāri vijoles taisīja tikai pižoniem, priekš īstiem džekiem viņš taisīja bungas).

Link to comment
Share on other sites

Internetā ir pieejami operas tiešraižu ieraksti no SAT fīda. Tehniskie parametri HDTV līmenī:

MPEG2 Video 1920x1080 25fps 14664kbps
Аudio: Dolby AC3 48000Hz 6ch 448kbps

Link to comment
Share on other sites

Ir nācies translēt operas uzvedumu kāreiz  variantiem, kad tauta skatās citur uz lielā ekrāna. Viss atkarīgs no sakaru kanāla, jo no PTS busa nāk nekompresēts HD SDI signāls ar tādu pašu stereo skaņu. Tālāk cik nu apgriež enkoderi un cik var atļauties noīrēt SAT kanāka platumu vai interneta mbps.

M_J precīzi noraksturoja kinoteātru skaņu. Tas ir konkrēts sūds un domāta tikai daudzkanālu kino efektiem, lai krāniņš dramatiskā brīdī sāk trīcēt, bet ne klasiskai mūzikai. Kautvai tapēc es uz kino neeju, jo mājā klausos kvalitatīvāku stereo skaņu, bez visiem tiem tricinātājiem subiem. Klaiskajai mūzikai nevajag visus tos efektus un 5.1 skaņu. Toties vajag lielu dinamisko diapazonu bez jebkādas kompresijas, augstu bitraitu un pasarg Dievs no MP3, kas kalsiskās mūzikas skaņu padara neklausāmu. 

Link to comment
Share on other sites

Imax skaņas sistēmu paklausaties pirms atkal visparinam ?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Athlons
pirms 14 stundām , Kaspars12 teica:

Vai arī ej tikai uz Splendid Palace, kur attēlu izskatās, ka attēlo ļoti vecas iekārtas

atkarībā no tā ku Tu tur gāji skatīties...

Splendid ir viena no retajām vietām, kur var vēl parādīt vecās analogās filmas, kas, protams, ir izmantojot vecas iekārtas...

taču paralēli ir iespēja demonstrēt arī "normālu" mūsdienu ciparu bildi, kas tiek regulēta atbilstoši pieņemtajiem standartiem.

tiesa, lielajā zālē tas ciparnieks ir pavecs, bet ne jau tas nosaka kādā kvalitātē ir avots, kas bieži vien ir DVD ar visām no tā izrietošajām sekām...

mazajā cālē, savukārt, ir pietiekami moderns un jaudīgs projektors...

cita lieta, ka Splendidā Tu neredzēsi tās pašas filmas, ko Forumā, jo tas nav komerckino...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...