Jump to content

Pērku USB zondi/endoskopu


viesturs0711
 Share

Recommended Posts

Sveicināti godātie biedri!

 

Pērku USB/micro usb zondi/endoskopu, tas ir kameru ar ko varētu krāsnij cukas palūrēt no iekšienes! Cenā ap 10€ +/- būtu priecīgs ierakstīties. Vajadzīgais garums būtu aptuveni 3 - 5m. Piedāvājumus lūdzu šeit vai PM!

 

Pateicos! :yes4:

Link to comment
Share on other sites

Labdien, god. Viestur!

 

Esmu lietojis šādu izstrādājumu un vēlos vērst Tavu uzmanību, ka šāda kamera ar iebūvēto apgaismoju sniedz ļoti vāju priekšstatu par pētāmas atveres iekšieni. Īpaši grūti varētu būt Tavā gadījumā kur atvere būs vēl melnāka par plaši pazīstamo salīdzinājumu. Esmu ievadījis šādu zondi automašīnas slieksnī un krāsu un detaļu atainojums man neļāva saprast vai redzu rūsu, mastiku, grunti, netīrumus. Ja atvere ir gana liela, varbūt var meistarot papildus apgaismojumu.  Manā gadījumā lietoju zondi, kas pieejama labocenuveikals.lv vai tamlīdzīgs nosaukums. 

Aizdot nevaru, jo izstrādājums man nepieder. No izmantošanas attēli nav saglabājušies.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Jā papildus apgaismojumu tur varu iemeistarot, jo cukai un dūmejām vieta diezgan plata. Kaut kad tepat forumā viens biedrs pa 10nieku tirgoja, tikai tad man nevajadzēja!

Link to comment
Share on other sites

Tām zondēm, nav autofokusa, līdz ar to jēga ļoti maza, nu ja iedot papildus gaismu, kā te biedrs norādīja, tad nu vēl mazliet labāk. Lielas cerības uz šo sūdu neliec, meklē kādu profu vai pro izstrādājumu.

Link to comment
Share on other sites

Es te nopirku no biedra, it kā strādā. Kādam aizdevu, jāatceras kam, tad varētu aizdot. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 11 stundām , Usins teica:

var meistarot papildus apgaismojumu

Arī tas īpaši neko nedod. Kad man bija skurstenis ciet arī ar visu ko spīdināju bez kameras, bet sodrējiem ir tāda īpašība absorbēt praktiski visu redzamo gaismu un tāpat neko neraudzīt nevar. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man situaacija ir taada, ka skurstenis ir iztiiriits, cukas arii. Peedeejaa cukaa vilkme ir laba, pa vidu vilkme so so un kurtuvee vilkme ir galiigi suudiiga. Varbuut kaadaa duumejaa ir kaads kjiegjelis aizsprostojies. 

 

P.s. man podinju kraasns ar muuriiti L burta formaa.

Link to comment
Share on other sites

Pa pusei oftopiks...Bet interesanti...

Bija mums ar kolēģi, kad servisējam pa Latviju dažādas ražotnes, vienā pilsētā tāds gadījums...

Cilvēkam nesen uzstādīts apkures katls, bet, nu, ne velna nevelk un vēl augšējā malkas ielikšana tur... 

Pabijuši tajās mājās bija, vai visi, vietējie speci, un nekā...

Saimnieces draudzene redzēdama, kā mēs r-ā veiksmīgi risinām, viņuprāt, sarežģītas problēmas, palūdza mūs palīgā...

Skatāmies vīri, gan skursteni, mēģinājuši pagarināt, gan vēl šo to, bet katls daudz maz elpo tikai turot atvērtu pagraba kurtuves logu...

Mums aizdomas radīja, ka dūmi staigā tā kā uz ''augšu leju'' un apskatījam,  izsitot skursteņa apakšā ķieģeļus, cuku iesākumu...

Kā tad,  ''mūrniekmeistars'' skursteņa visas 4 cukas apakšā bija salaidis kopā, it kā tīrīšanai ?....

Izveidojās tāds ''paralēlais slēgums'' un attiecīgs arī rezultāts...

Atlika tikai, uz ātro, ar akmens vati aizbāzt lieko cuku iesākumus un katls sāka rūkt...

Secinājums; ja kāda iemesla pēc pat daļēji savienosies blakus cukas, tad iegūsim līdzīgu rezultātu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
2018.03.26. , 22:55, Usins teica:

Vai jebkad ir bijusi laba? 

Varbūt "līki" uzmūrēta.

Kad uzmuureeja gaaja ruukdama. Normaalila/apmierinoshi vilka liidz jaunaa gada saakumam. Tad vienaa reizee pirms kurinaashanas bija taada jociiga skanja (glik, glik, glik) kaut kur no kraasns iekshpuses un laikam ap to laiku arii saakaas taa sliktaa vilkme. Skatijos cukaas, bet tur nekas sabiris nebija. Saakumaa tormeer gribas ar kameru apluureet kas tur ir, tajaas duumejaas.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Bet cukas takš lielas. Nevar telefonu ar kameru skurstenī iemānīt?

Link to comment
Share on other sites

Turpinot @Ronalds domu, telefonam var piespraust parastu USB vebkameru, kuras strādā arī ar 5m pagarinātu vadu.  

 

jebkurā gadījumā tur pamatīgs apgaismojums jākombinē, varbūt ar putekļusūcēju vai ko tamlīdzīgu papūt miltus krāsnī, lai viņš noklāj sienas, tad varēs kautko redzēt. 

 

Noteikti ieliec video un bildes no procesa!

Link to comment
Share on other sites

Arī man bija ideja šadā veidā nevelkošā skurstenī palūrēt. Tas viss izgāzās dēļ tā, ka tā kamera momentāli netīra paliek un ķīniešu mēslu nevar iebāzt tur kur vajag. Pati zonde ir diezgam mīksta. Ja nemaldos, tad man ir 6mm diametrā.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Neviens vēl nav piedāvājis automašinas dash kameru (vai kādu GoPro veidīgu) ielaist skurstenī. Vajadzētu būt labāks attēls (salīdzinot ar usb endoskopu, jo to iebūvētais led apgaismojums darbojas tika 7cm attālumā) un varbūt arī lētāk nekā kādu siPhonu (no)laist skurstenī.

Link to comment
Share on other sites

Vēl piedāvā no @Didzis aizņemties kādu 80 gadu video kameru un iestūķēt skurstenī. Vēlams ar pilnizmēra kasetēm.

 

 

Krāsns cukām būs piemērotāka šāda čūska. Var arī pati iztīrīt sašaurinājumu tur novietojot sprāgstvielas.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , viesturs0711 teica:

Skatijos cukaas, bet tur nekas sabiris nebija.

nu nezi, laikam tomēr pa vecam nāksies tev pētīt - roku iekšā un uz tausti, skursteņslauķim, vai pašam.

un var gadīties ka nākas papildus lūku izsist tai vietā kur vaina...

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 6 stundām , Ronalds teica:

Bet cukas takš lielas. Nevar telefonu ar kameru skurstenī iemānīt?

Skurstenis velk labi, problēma ir pašā podiņu krāsnī ar mūrīti. Tā viena cuka, kas seko blakus kurtuvei diezko plata nav pie kam tas kanāls atrodas dziļi iekšpusē un tur tik ar kādu trosi tiek klāt.

 

Vēl man bija ideja mazliet atjaukt daļu no krāsns vainaga, tb augšas un viss būtu pārskatāms. Protams pirms ķerties pie tik radikāla soļa, gribējās kaut cik apskatīties ar kādu zondi.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...