Jump to content

Pārdodu Raspberry Pi 2 Model B V1.1 ar oficiālo case, strāvas adapteri un 32GB SD karti


johnbee

Recommended Posts

Sveiki,

 

Pārdodu Raspberry Pi 2 Model B V1.1 kopā ar oficiālo case, oficiālo strāvas adapteri un 32GB micro SD karti. Stāvoklis ir ideāls. Šo darbināju kā privāto VPN serveri, taču tas lieliski darbotos arī kā multimediju centrs vai, piemēram, programmēšanas startera kits skolēnam, utt.

 

Cena: 39€ 29€ (ja šo komplektu neskaitot SD karti pirktu šodien raspberrypi.dk, tad tas izmaksātu 85.52€ neskaitot sūtīšanas maksu uz LV - skatīt screenshot pielikumā)

IMG_2146.jpg

IMG_2147.jpg

IMG_2148.jpg

IMG_2149.jpg

Screen Shot 2018-03-19 at 17.14.03.png

Labots - johnbee
Nolaidu cenu no 39€ uz 29€.
Link to comment
johnbee
(labots)
Pirms 7 minūtēm , ieleja teica:

 

noteikti var atrast kādu caurumu, kur šo tirgo vēl dārgāk, bet pie tradicionāliem tirgoņiem RS un Element14 jaunu RBPi 3 komplektu ar garantiju un ar visu SD karti tirgo par 52.69€

 

Taisnība, taču cik man zināms pie lielajiem kā Farnell vai element14 var nopirkt tikai juridiskas personas. Tāpat arī cena ir norādīta bez nodokļa - ja pieskaita 21% PVN, tad cena sanāk 63.75€. Iespējams, ka kaut kā privāta persona var nopirkt (neesmu mēģinājis), bet tāpat cena būtu 63.75€.

 

Protams, ka uzklausīšu alternatīvus piedāvājumus manis norādītajai cenai 39€. Ai - lai iet SD karte komplektā (papildināju orģinālo postu).

Labots - johnbee
Link to comment
AndrisBB
Pirms 33 minūtēm , johnbee teica:

Taisnība, taču cik man zināms pie lielajiem kā Farnell vai element14 var nopirkt tikai juridiskas personas.

Kas par muļķībām, es visulaiku pērkos gan Farnell, gan RS. Lielākajā daļā gadījumu lētāk un garantēta bezmaksas piegāde nākamajā dienā.

  • Patīk 1
Link to comment
johnbee
Pirms 1 minūtes , AndrisBB teica:

Kas par muļķībām, es visulaiku pērkos gan Farnell, gan RS. Lielākajā daļā gadījumu lētāk un garantēta bezmaksas piegāde nākamajā dienā.

 

Paldies par info - kā iepriekš minēju, nebiju pats mēģinājis - vadījos pēc informācijas farnell mājas lapā (man neļāva doties uz grozu, ja norādīju, ka esmu privātpersona). Tas nemaina faktu, ka cena mājas lapā ir norādīta bez PVN, tāpēc nav korekti salīdzināt interneta veikalu cenas, kura vienā cena ir ar PVN un otrā ir bez PVN.

Link to comment
AndrisBB

Skaidrs ka ja baigi vajag, tad jau var arī 39Eirki par viņu samaksāt, bet savādāk nez, manuprāt vairāk par 25 nav vērts.

  • Patīk 1
Link to comment
johnbee
pirms 17 stundām , AndrisBB teica:

Skaidrs ka ja baigi vajag, tad jau var arī 39Eirki par viņu samaksāt, bet savādāk nez, manuprāt vairāk par 25 nav vērts.

 

Jaunā cena 29€.

  • Patīk 1
Link to comment
Vasarnieks

2. aveni pirkt, pirms dažām dienām tak iznāca jau 3 b+. Atdod kādam skolniekam, kam interesē ar dzelžiem ņemties, vai kādam biedram pret aliņu iemaini.

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...