Jump to content

Internetradio


Recommended Posts

Sveiki, es te viesis, nezinu kurā īsti sadaļā varu noskaidrot sev interesējošu lietu: Man jau sen sen ir tāds aparāts(attēlā)kādu laiku klausījos visādas radiostacijas no visas pasaules, skanēja lieliski, tagad gadus trīs nebiju lietojis, ieslēdzu, bet raksta : No network device found. Lattelecoma Wifi ir, bet neatrod. vai tam nav kāds sakars ar to G (G3, G4 utml.) ??? Paldies.

 

i radio.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu taču pieslēdz vismaz pie jebkura wifi!

Link to comment
Share on other sites

Apkārt ir daudz wifi, nevienu neatrod, līdz parolei nemaz nenonāk.

 

Link to comment
Share on other sites

Arī gribēju teikt, ka grūti saprast, kas tieši tas ir par aparātu. Būtu labi, ja nofotografētu normālā gaisma bez zipenes un ar netrīcošu roku kaut kādas idekticikācijas uzlīmes vai laukumus uz tā aparāta lai var izlobīt ražotāju un modeli. Tad mēs varētu paiet soli pretī un palūrēt manuāli vai ir iespēja aparātu "nomest" uz rūpnīcas settingiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Aiars teica:

Man jau sen sen ir tāds aparāts

Tas arī var būt galvenais nedarbošanaš iemesls. Nomest setingus protams vajag pamēģināt, bet daudz jūs lietojat sen pirktas iekārtas? Mūsdienu elektronika paredzēta darbam garantijas laikā un vēl bišķīt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Didzis teica:

Tas arī var būt galvenais nedarbošanaš iemesls. Nomest setingus protams vajag pamēģināt, bet daudz jūs lietojat sen pirktas iekārtas? Mūsdienu elektronika paredzēta darbam garantijas laikā un vēl bišķīt.

man domāt, ir kaut kāda nesavietojamība ar jaunākas paaudzes internetu(neko no tā nesaprotu)

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Aiars teica:

Apkārt ir daudz wifi, nevienu neatrod, līdz parolei nemaz nenonāk.

 

Pirms 30 minūtēm , Aiars teica:

man domāt, ir kaut kāda nesavietojamība ar jaunākas paaudzes internetu(neko no tā nesaprotu)

Tā nevajadzētu būt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ggg97 teica:

 

Tā nevajadzētu būt.

Negribu tagad neko satirzt, bet man šķiet, ka var gan būt nesavietojamība, ja AP strādā 802.11ac tad tikai 5GHz un rādža visticamākais, ka māk tikai 2.4GHz. Ieteiktu autoram to rādžiņu pamēģināt arī pie citiem bezvadu interneta piekļuves punktiem.

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , Aiars teica:

apkārt ir daudz wifi, nevienu neatrod, līdz parolei nemaz nenonāk.

Negribas ticēt, ka šitie visi tikai čista uz 5GHz strādā, vai arī rādžiņam tikai vecais "b".

 

p.s.

 

Var jau būt, ka čalis Рублёвкā dzīvo :biggrin:

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Settingos neatradi kaut ko tipa: “Factory resset”, “Default settings“, vai kaut ko tādu?

Link to comment
Share on other sites

Jānomet setingi pa nullēm un no jauna jāieliek esošā tīkla parametri. Visdrīzāk tas ir virtuves klases radio aparāts un atcerās bijušo tīklu.  5GHz ir pārāk jauns tīkla variants un  tam interneta rāčiņam noteikti nav.

Link to comment
Share on other sites

"No network device found"... vai tikai dampis nesaka, ka nevar iekurbulēt savu tīkla karti, tas ir tā vienkārši nosprāgusi? Vienkārši tas paziņojums ir tāds, kas vairāk it kā saka par paša aparāta dzelžu problēmu. Ja neizdotos atrast WiFi tīklus, tad loģiskāks būtu paziņojums ķipa "No networks found" vai kas tml...

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atsaucību, atbildēšu mazliet:

1. nekādu setingu nav

2. nemaz tik primitīvs tas nav, ja veikalā, (starp citu, Ventspilī) ar to varēja redzēt juridiskā biroja(stāvu augstāk) dokumentu nosaukumus :)

3. pieslēdzot pēc pāris gadiem Rīgā nebija nekādu problēmu: ievadi paroli un aiziet

4. tājā saitē, kuru atrada "ieleja", paldies, var redzēt ka funkciju ir daudz. vāciski lasu ļoti labi, bet nesaprotu.. un instrukcija man arī ir vāciski, paldies vēlreiz.

:help:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
2018.03.16. , 17:49, Aiars teica:

var redzēt ka funkciju ir daudz

Šīs domāji? Kas tur nesaprotams (bet nekas, kas palīdzētu problēmā) ?

  • Empfängt Radiosender aus aller Welt, wählbar nach Region oder Genre   -  uztver visur pasaulē, izvēle pēc žanra vai reģiona.
  • Kabellose Verbindung über WLAN - bezkabeļa WLAN pieslēgums
  • Zeitschaltuhr, Wecker, MediaPlayer über UPnP Server - Taimeris, pulkstenis, MediaPleyeris uz UPnP servera
  • Mit Kopfhöreranschluss  - austiņu pieslēgums
  • Blaue LCD-Anzeige - zils LCD
  • WLAN-Standards 802.11b und g - nu te nav ko nesaprast
  • Spielt Audio Datenformate AAC, AIFF, AU, M4A, MP3, OGG, Real Audio, WAV und WMA ab  - atbalstītie formāti
  • fünf Stationsspeicher, eine Favoritenliste - var saglabāt piecas stacijas un vienu favorītlisti (playlisti ?)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
8.4.2018. , 14:31, raiviic teica:

paldies, bet nu es gan to nesaprotu:

  • WLAN-Standards 802.11b und g - nu te nav ko nesaprast

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...