Jump to content

Problēmas ar skaņu SONY CHC-TB10 mūzikas centram


rolandos
 Share

Recommended Posts

Artanis
Pirms 10 minūtēm , cosmolv teica:

Es gan redzu ko citu, kā siholoģiskas vājuma pazīmes, kuras izpaužas pašaizsardzībā.

...saka cilvēks, kas citiem sola pa muti pēc viena faktus konstatējoša posta izlasīšanas? Kā tur ir ar to skabargu un baļķi acī? Atslābsti taču beidzot.

Link to comment
Share on other sites

cosmolv

Esmu absolūti atslābis. :) 

man ir gluži interesanti redzēt un vērot, kā iesaistās diskusijā visi kam nav slinkums. 

 

Konstatēji faktus? Kādus? Tos kurus minēji? Kā izdomātas lietas var būt fakti? ;)  

pa muti var sadot arī ar vārdiem. Domāju - es to spēju savos tuvu 40 gados diezgan mierīgi. Neesmu kauslis (ja domā par fizisku izrēķināšanos) 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 55 minūtēm , cosmolv teica:

Esmu absolūti atslābis. :) 

Klau, bez uzbraucieniem - Tev nešķiet pašam mazliet jokaini, ka te visiem foruma biedriem ir cits skatījums uz dzīvi? Varbūt paliec lasītāja statusā un atrod forumu, kur būs līdzīgi domājošie...  ;)

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 59 minūtēm , cosmolv teica:

savos tuvu 40 gados

Jau būs 40, bet vēl bērnudārza līmenī!!!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Racer teica:

Klau, bez uzbraucieniem - Tev nešķiet pašam mazliet jokaini, ka te visiem foruma biedriem ir cits skatījums uz dzīvi?

 

Foruma biedriem ir ļoti izteikts bara instinkts. Tāpēc arī katrs sevi cienošs foruma biedrs ir pacenties šajā diskusijā vismaz pār citu mugurām kautko nobļauties :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Par to bara instinktu - diezin vai, jo karstas diskusijas tēmās ir bieži un nav gluži tā, ka visi būtu vienisprātis...

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

cosmolv
pirms 1 stundas , Racer teica:

Klau, bez uzbraucieniem - Tev nešķiet pašam mazliet jokaini, ka te visiem foruma biedriem ir cits skatījums uz dzīvi? Varbūt paliec lasītāja statusā un atrod forumu, kur būs līdzīgi domājošie...  ;)

Kapēc? Nē, ne pavisam nešķiet jokaini. Un nav jau visiem. Kad mācījos psiholoģiju pie Aleksandra Nevzorova, viņam bija lieliski komentāri par šāda tipa cilvēku reakcijām, kā ar tādiem manipulēt, komunicēt (vai ne-komunicēt) - kā izvest no pacietības. Liela daļa cilvēku ir garā vāji (vairums, protams neizslēdzu arī sevi). Tas ir normāli - bet mēs paši to neapzinamies un nekontrolējam savas domas, īpaši kad galvā ir stress un ieslēdzās dzīvnieka instinkts) Cilvēks ir viens no interesantākajiem izpētes objektiem. Jeb viens no dīvainākajiem... Un nenoliedzu ka esmu kretīns, jo cilvēki man jebkurā gadījumā ir objekts. gan kā izpētes, gan kā mīlestības. 

 

pirms 1 stundas , Stepselis teica:

Jau būs 40, bet vēl bērnudārza līmenī!!!

 

Nu, nu... :)

Labots - cosmolv
Link to comment
Share on other sites

inteens

Nu, bet tu pats jakarēsies ar beigo SMD komponenti, vai nesīsi uz miseni? Darbs dara darītāju.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , cosmolv teica:

Kad mācījos psiholoģiju pie Aleksandra Nevzorova,

 Viss skaidrs, atklanos no diskusijas. Bezcers. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Padjoms

Vieni trijnieki tev bija liecībā. To jau no teikumu veidošanas stila var izsecināt. Vecumu neesi sastāstiis jo zini ru , bet nezini eng.

Tas ka lielies ar maaciishanos pie nezkaada tur druumaa veča....bet izsakies iezubriitu dzejoliishu veidaa...nu beediigi

Link to comment
Share on other sites

Bet par to Lissa, cik saprotu, tas ir "mūzikas centriņš" iebāzts stilīgākā tā kā "seperates" korpusos. Jeb kaut ko ne tā esmu sapratis ?

Link to comment
Share on other sites

cosmolv
pirms 3 stundām , Padjoms teica:

Vieni trijnieki tev bija liecībā. To jau no teikumu veidošanas stila var izsecināt. Vecumu neesi sastāstiis jo zini ru , bet nezini eng.

Tas ka lielies ar maaciishanos pie nezkaada tur druumaa veča....bet izsakies iezubriitu dzejoliishu veidaa...nu beediigi

Ja vien uzskati, ka jāraksta tā, kā raksti un teikumus veido Tu! Īpaši piedomājot pie garumzīmēm. divu "aa" vai "ii" pamācoši! ;)

Cita lieta, ja teikumu neizprot, vai negrib izprast. Jā, rakstu garus, paplašinātus teikumus ar daudz pieturzīmēm, iekavām un pēdiņām. Palasi Eduarda Virzas grāmatu Straumēni - ne tādus vien redzēsi. :)

 

pirms 3 stundām , DSTr teica:

Bet par to Lissa, cik saprotu, tas ir "mūzikas centriņš" iebāzts stilīgākā tā kā "seperates" korpusos. Jeb kaut ko ne tā esmu sapratis ?

 

Ne gluži. Priekšvēsturei:

"Lissa" ne kurš katrs savā laikā bija gatavs pirkt, jo pilnais komplekts (ja pareizi atceros) maksāja ap, vai virs 2000 €

Latvijā bija izlikts pārdošanā tāds tikai viens, kuru tā arī neviens nenopirka un pēc 3 gadu nostāvēšanas, to aizsūtīja atpakaļ uz Sony. Savā laikā viņu 2002. gadā atvedu no UK (bez akustikas, jo akustika bija draņķis.)  Domāju, ka LV maz kam šis aparāts vispār ir, līdz štatiem manuprāt vispār neaizgāja. Īsi sakot - tas bija SONY "feils!" Ne tamdēļ, ka bija slikts, bet savas dārdzības dēļ. Tolaik, 2001. gadā, kad iznāca, maz kas varēja to atļauties. Teiksim tā: "SONY sabāza tik daudz tehnoloģisku risinājumu tajā aparātā, ka tā augstā cena jau bija gandrīz pašizmaksa." Līdzīgi kā bija ar SONY ESPRIT sistēmu, kas sastāvēja no (Sony TA-N86, Sony TA-N88, Sony TA-E86, Sony TA-E88, Sony TC-K88) kuru Normāls cilvēks nevarēja atļauties un šaubos vai šodien var. ebay ESPRIT iet pāri par 2000 eiro par vienu moduli. Principā Radiotehnika ar savu pakaļdarinājumu varēja iet atpūsties.

 

Lissa ir datorizēta sistēma, kas savstarpēji savienojas ar Firewire, aka iLink 200 (nekādas optikas vai analogu) izņemot pastiprinātājām atsevišķu analogo ieeju kā izmantojamu opciju. Pieslēdzams pie datora, no kura var sariktēt parametriskos ekvalaizerus, samest MiniDiskā mūziku - principā iedzīt kā HDD. (pāris reizes paniekojos) Tolaik tas bija diezgan progresīvi. :) Tagad, nu nezinu... sava veida "raritāte" 
Neteikšu ka tehniski tas ir "parasts mūzikas centriņš" pastūzī visi kondiķi ir Nichicom GoldTune (dārgais gals) - ne pati augša, bet ir pietiekami. (piestiprinu zem raksta servisa manuāli, var papētīt) Te kāds spļaudījās par šī pastiprinātāja darlingtonu draiveri un pašiem dārlingtoniem. Nu jā - Un? :) Pāris gadus atpakaļ salīdzināju šo ar studijas Genelec M040 monitoriem. Nejutu atšķirību (ja nu vien Genelec augšas bija dzidrākas/tīrākas) citādi, ļoti maza atšķirība. Vidos, basos - nekāda. Bet dārlingtoniem augšu reprodukcija ir vājā vieta. Kautgan nav tik traki. Un ir arī audiofīļu pastiprinātāji ar dārlingtoniem... Bet skatīties uz shēmu un noteikt skaņas kvalitāti? (varbūt arī ir kādam "ekstrasensoriskas" spējas)  Jebkurā gadījumā šis verķis liekas interesants ne tikai vizuāli, bet arī tehniski - kur pusi pastiprinātāju aizņem (varētu teikt kompis) Priekš 2001. gada modeļa samērā interesants risinājums. (iekšpusē perfekti nostrādāts) 

 

 

 

Ja dizains iet kopā ar samērā labu skaņu, man nekas nav pret. Turklāt "neimponē" standarta rāmju un klasiskie melno kastu dizaina plakanie risinājumi. Nekāda kreativitāte un smadzeņu darbība to veidojot nav ielikta - nerada ne cieņu pret izstrādātāju, ne vēlmi tādu pirkt vai pievērst uzmanību. (ja vien tās nav profesionāla rakstura vajadzības.)

Mājās, kur uz lietām jāskatās ikdienā, jo tā ir tava oāze, kurā tu atpūties ar ģimeni, pavadi laiku ar mīļajiem- gribās lai aici ir kur piesiet, tai skaitā arī kopējam noformējumam. Ne kantainām kastēm ar asiem stūriem. Un vēl ja tas verķis ir ar laika elpu, vispār labi... :)

 

...Jebkurā gadījumā stāsts jau nav par lissa. 

 

 

 

Citēt

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Alexander_Nevzorov

Was recognized as a saint by Russian Church of the Flying Spaghetti Monster.[13]

 

Neņirgājies! Tev līdz šī cilvēka līmenim ir ko augt! Viņš ir ļoti ievērojams un cienījams cilvēks no kura var mācīties un mācīties bezgalīgi. (iesaku!) 

 

.

 

STR-LSA1.pdf

Labots - cosmolv
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , cosmolv teica:

Viņš ir ļoti ievērojams un cienījams cilvēks

Kā var būt cienījams cilvēks kurš savulaik Atmodu Baltijā dēvēja par nacionālistu dumpi, kas jāapspiež, bet bēdīgi slaveno omoniešu zvērības - par varoņdarbu ????

Un kas tā par mācību iestādi kuru tu varēji apmeklēt, kur šis mēsls ir mācījis? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cienījamais biedrs savu iq varbūt varētu sākt izrādīt ar citēšanas pogas normālu izmantošanu un neslolit pa muti cilvēkam, ko vispār nepazīst.

Nesaprotu Ronald, ko uzreiz atpūtā nenosutiji.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Didzis teica:

Riktīgs maita bija!

Tieši tā! Viņš vēl Viļņā pabija un savā raidījumā uztaisīja Omoniešus par cietējie un leišus par bandītiem, pie tam, pats ar automātu kaklā stāvēja. Pretīgs tips. :( 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jā, šad tad ''Echo Moskvi'', viņu paklausos...Lai arī viņš kolorīti lamā Putina režīmu, tomēr arī manas atmiņas par pagātni, liek viņu uztvert rezervēti ar aizdomām par ''kremlī saņemtu atļauju''...Vēlme uzdoties par ''tautas akadēmiķi'' arī diezgan komiska...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , jacobs teica:

Jā, šad tad ''Echo Moskvi'', viņu paklausos...Lai arī viņš kolorīti lamā Putina režīmu

Viss ir diezgan vienkārši :)

 

Raška ar valsts ar milzīgām iekšpolitikas un arī identitātes problēmām - putinu lamā ne tikai liberāļi, opozīcija sastāv papildus arī no visādiem  monarhistiem, imperiālistiem, staļinistiem un vienkārši salašņām un politiskajām prostitūtām/populistiem (kā ņevzorova gadījumā)

Link to comment
Share on other sites

raiviic
pirms 12 stundām , cosmolv teica:

Kad mācījos psiholoģiju pie Aleksandra Nevzorova, 

Nepareizu izvēli izdarīji. Būtu pie Kašpirovska vai Čumaka pamācījies - ja ne ārstēt :D , tad vismaz novest auditoriju līdz masu stulbumam prastu, tagad tev tas neizdodas - esi caurspīdīgs.

 Un jā - domāju, jautājuma autors risinājumu problēmai pusgada laikā sen jau atradis, tādēļ pirmā doma par tavu komentāru bija - jaunais krāj postus, bet tālākais liecina par ko citu - apzinātu troļļošanu, ar pagaidām ne visai skaidriem nolūkiem.

 Atmodas laikā tev varēja būt ap 16 - 18 gadiem, tātad notiekošo saprati. Pēc tā slavēt Ņevzorovu - hmm...

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , raiviic teica:

 Atmodas laikā tev varēja būt ap 16 - 18 gadiem

Švaki skaiti, ap 10, jo

pirms 17 stundām , cosmolv teica:

savos tuvu 40 gados

 


Bet nu tas tā........

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , jacobs teica:

Lai arī viņš kolorīti lamā Putina režīmu

Bet pašu putinu gan nē, nu tāpat kā Sobčaka...

Link to comment
Share on other sites

cosmolv

Nepiekrītu! :)

Spriest pēc maniem gadiem? Nu nezinu... Ļoti labi savos tolaik 12 gados, atceros '91. gada notikumus. Dzīvoju tobrīd starp Baldoni un Ķekavu. Ja precīzāk - vietā Pulkarne. Pa šoseju brauca tanki un no automātiem šāva pa ceļa zīmēm. Iespējams tajā tankā arī sēdēja Ņevzorovs. Un kāda starpība? Ja paskatamies vēsturē, tad mūsu pašu taitieši mūsu valsti pārdeva. Vēlāk tie paši mūsu tautieši stājās čekistu rindās un ķēra savējos. (Tāda ir Latvieša mentalitāte) Un ja kāds met kažoku uz otru pusi, kā Ņevzorovs, lai met!

Un spriest pēc mana vecuma, vai pēc kāda cita cilvēka vecuma par spriestspējām - uzskatu, ka tas ir diezgan sekli. Varbūt tiem dažiem ir bijušas lekcijas pie Ainas Poišas, kuras rezultējušās ar tādādām savdabīgām dedukcijas spējām, vai ne-spējām...

 

Es tomēr uzskatu, ka pretinieks ir jāzin labāk kā savējais. Nav brīnums, ka cilvēki šobrīd norij tik daudz propogandas, jo nav lasījuši neko no Hitlera, Staļina, utt... Piemēram krievu televīzija tā vien griežās uz Hitlera izstrādātās propogandas taktikas. Un jā - uzskatu šos vēstures "varoņus" par ļoti ievērojamiem un savā ziņā fantastiskiem personāžiem. Nezinu, man interesē jebkura noderīga informācija priekš savas attīstības. 

 

Un par politiku varu runāt ilgi un dikti - tur man pietiekama pieredze. To virtuvi zinu ne tikai no ārpuses, bet arī, kā saka: "no iekšām." Esmu bijis vienā no partijām un savu laik kandidēju pašvaldību vēlēšanās, tomēr laikus no tā ārprāta aiztinos. Un par vēsturi runājot. Rāda te jūtubus ar kautkādiem veciem video - nu atvainojiet... :) Paši pirms brīža nolējāt ar vircas spaiņiem  mani, par jūtuba video. 

 

Var jau visādi lavierēt un locīties par savu taisnību - šajā gadījumā, nu dien, ne uz ko nepretendēju. Ja tāds bija jautājums. :) Personīgi man patīk diskusija, ja tai ir saturs, ne tukša muldēšana, vai liešana ar vircu. 

 

Es ceru ka visi ir izteikušies? Varbūt vēl kāds nav paguvis? :)

Jā, par to ka raksts bija pusi gadu jau vecs, pamanīju krietni vēlāk. Tā kā tā bija mana pārskatīšanās laža un nebija mērķis arī troļļot. Bet ja izaicina ar aizskarošiem tekstiem - es jau atbildi parādā nepalikšu. Jautājumus uzdošu - un ja vajag, arī pa pakaļu.

 

Rezumējot. 

Man jau šķiet, ka vainīgi te ir visi iesaistītie, arī es. (vairāk vai mazāk- katrs) 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Tu tiešām nesaproti, ka visiem uz tevi ir pohuj? Izdari pakalpojumu sev un pārējiem biedriem - neraksti te vairs neko un, ideālā gadījumā, aizmirsti par šī foruma eksistenci!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 5 stundām , cosmolv teica:

Esmu bijis vienā no partijām un savu laik kandidēju pašvaldību vēlēšanās

kopā ar Ždanoku?

Link to comment
Share on other sites

Nu beidziet tak to trolli barot, viņš to vien gaida, lai pēc tam turpinātu savus šizofrēniskos murgus.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

cosmolv
pirms 13 stundām , Tuubijs teica:

Tu tiešām nesaproti, ka visiem uz tevi ir pohuj? Izdari pakalpojumu sev un pārējiem biedriem - neraksti te vairs neko un, ideālā gadījumā, aizmirsti par šī foruma eksistenci!

 

Ja tā būtu, diezin vai par manu rakstīto tik dikti interesētos - ieskaitot tevi. ;) 

pirms 8 stundām , Zux teica:

Lai jau ēd..

...un man garšo. :)  Galvenais jau, ka neviens sakarīgi pat oponēt nejēdz un dzīvo tikai uz pieņēmumiem. Argumentācija "0" fakti "0" ;)

pirms 11 stundām , alusbundza teica:

kopā ar Ždanoku?

Šo personāžu labprāt redzētu aiz restēm! 

Labots - cosmolv
  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • rolandos locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...