Jump to content

Pērk lietotu Gaming laptopu 17,3''


EdvinsG
 Share

Recommended Posts

Pērku Gaming portatīvo datoru-vēlams ,Asus GL,MSI GL ,Acer Nittro ar 17,3'' displeju..

Procesors i5,i7 vismaz 4 gen,SSD ,VGA,vismaz nVdia 950.,vēlams 960 +.gribētu ram ,RAM 16 Gb,ja mazak,nav liela nelaime.

cena-gribētos iekļauties līdz 500 Eur.

 

Labots - EdvinsG
Link to comment
Share on other sites

Lietots 17,3'' ar prasībām atbilstošiem speciem un no minētajām sērijām, visdrīzāk, būs diezgan liela miskaste par/zem 500eur. Ne vecāku par intel 4th gen laptopam principā nozīmē, ka ne vecāks par 2014 gada sākumu/vidu. Tas ir gribēt nopirkt šodien lapsi par 500 vai lētāk, kas pirms 3 gadiem maksāja 1500eur+ Tik ātri jau viņu vērtība nekrītas, ja kāds īpaši 'nepalīdz'.

Autor, uz +/- 750 naudām sanāk kādi jauni lētā gala Asus rog'i ar puslīdz normālu dzesi. Minētajām prasībām arī atbildīs, izņemot 17.3' displeju. Es droši vien drīzāk skatītos kaut ko tādu. Plus, ja tāpat gribi riskēt, tad gan jau kaut kur var atrast jaunu bez garantijas par nedaudz lētāku cenu.

Link to comment
Share on other sites

Es pirms 2 mēnešiem ,kad vēl nezināju,ka pašam noderēs pārdevu MSI  GT72 ar 8 Gb RAM 128 SSD+1tb ,950GTX pa 550 ar 2 gadu garantiju.

Norvēģijā,kur stradā daudzi mani paziņas,9 sērijas VGA ir novecojušas,vietējiem pokemoniem 10 padodiet.

Tur līdz 5000 kronām(500eur) mani paziņas nopietnus Laptopus saveduši.Līdz ziemassvētkiem nekā laba nesagaidīju,bet piedāvajuma bija ROG i7-6700,32 Gb RAM 512x 2 SSD

VGA 980GTX. Tas maksāja 600 Eur,līdzi nāca Rog pele,soma.Mans paziņa paņēma-vizuālais ari labs,man uz to bridi nebija brivu līdzekļu.

Tā ka,ja nekā daudz maz te nedabūšu,jagaida janvāra vidus ,kad paziņas atgriezīsies darbā norge,un tirgus tur būs iesilis.

Steiga man ir sakarā ar remontu 2 stāvā.

Kā daļēju apmaksu varu piedāvāt Thinkpad X1 Carbon 2 gen . 1 gads garantija.Refurbished,garantiju nodrošinu caur dāņu DCC AS

Labots - EdvinsG
Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Emilz teica:

Lietots 17,3'' ar prasībām atbilstošiem speciem un no minētajām sērijām, visdrīzāk, būs diezgan liela miskaste par/zem 500eur. Ne vecāku par intel 4th gen laptopam principā nozīmē, ka ne vecāks par 2014 gada sākumu/vidu. Tas ir gribēt nopirkt šodien lapsi par 500 vai lētāk, kas pirms 3 gadiem maksāja 1500eur+ Tik ātri jau viņu vērtība nekrītas, ja kāds īpaši 'nepalīdz'.

Autor, uz +/- 750 naudām sanāk kādi jauni lētā gala Asus rog'i ar puslīdz normālu dzesi. Minētajām prasībām arī atbildīs, izņemot 17.3' displeju. Es droši vien drīzāk skatītos kaut ko tādu. Plus, ja tāpat gribi riskēt, tad gan jau kaut kur var atrast jaunu bez garantijas par nedaudz lētāku cenu.

 

Par 718 EUR varu dabūt šo(jo man ka firmai reversais)bet mani neapmierina,ka nav SSD.Un vispār,jaunu man nevajag,jo tas ir tikai uz paris mēnešiem.

 

 

5d62db8c-69f0-4ee1-a7f0-9506c312a9fd.Jpe    

 

Notebook | GIGABYTE | Sabre | Sabre 17 P47G | CPU i7-7700HQ | 2800 MHz | 17.3" | 1920x1080 | RAM 8GB | DDR4 | 2400 MHz | HDD 1TB | 7200 rpm | NVidia GeForce GTX 1050 | 2GB | ENG | Windows 10 Home | 3.1 kg | 9WP47G005-LV-A-001 
GIGABYTE 24 8
 
 
Galvenā 8
718.39 EUR
957.85 EUR
 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Ja SSD neesamība tur ir vienīgā problēma, pārdod taču HDD un ieliec jaunu/lietotu SSD tā vietā - atkarībā cik daudz vietas vajag/cik naudu esi gatavs likt klāt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , Emilz teica:

Ja SSD neesamība tur ir vienīgā problēma, pārdod taču HDD un ieliec jaunu/lietotu SSD tā vietā - atkarībā cik daudz vietas vajag/cik naudu esi gatavs likt klāt.

 

 

Tas SSD nebūtu nekas,tomēr pārsimts eiriku pārsniedz domāto bu'džetu,un Gigabyte laptopus neesmu redzējis par no tāluma :)

Un pēc tiem dažiem mēnesiem neko vairāk par tiem pašiem 500 par to nedabūsi...

 

Kaut gan,ja kl. menedžeris vēl ko nometīs no cenas,bēs vien jāņem.

 

Link to comment
Share on other sites

7/3/2006 , 15:26, Artanis teica:

Aizliegts citēt pilnu pēdējo tēmas postu. Izņēmuma gadījumā, ja vēlies atbildēt uz kādu pēdējā posta frāzi, drīkst citēt šo frāzi, bet ne visu postu. Ja vēlies atbildēt uz vairākiem postiem, izdali precīzu frāzi, ko paskaidro, turpini vai kam oponē. Skaidrības labad garu citātu vai vairākas domas tajā atdali katru ar savu [quote] tagu.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...