Jump to content

Nepieciesams dators. 700 eur budzets


mastersblasters
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Vai man sada komplektacija ies kopa?  Ka zinat vai RAM derees? Skatos uz frekvenci, par spriegumiem uz mates plates nekas nav teikts, vismaz es neredzu..

Varbut kaut kur citur var letak sakomplektet? Salidzini.lv protams raada letakas dalas.

 

Untitled.jpg

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Komplektācija laba, tikai priekš plates B250M-HDV nav nepieciešams dārgais procesors I5-7600K, jo virstaktēšanas iespējas ir stipri ierobežotas. Tikpat labi derēs I5-7400, kas ir krietni lētāks, par ietaupīto naudu varētu paņemt jaudīgāku karti, piemēram, GTX 1050ti.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

GTX 1050 ar 2 Gb videoatmiņu jau tagad ir stipri par īsu, GTX 1050ti jau ir 4 Gb, protams, ideāli būtu GTX 1060 6Gb, kas ar norādīto procesoru būtu kā cimds ar roku, bet saprotu, ka viss atkarīgs no maciņa biezuma.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Vēl kas, mātesplates specifikācijā norādīts, ka atbalsta DDR4 atmiņu līdz 2400 MHz, tā kā tas modulis darbosies 2400 MHz frekvencē.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

Vēl variants ņemt AM4 B350 māteni un Ryzen R5 1600, mātene būs bik dārgāka (ap 75), procis bik lētāks (ap 205), bet varēs overclockot un procis ir 6 core / 12 thread

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters
pirms 5 stundām , Mielestapa teica:

Komplektācija laba, tikai priekš plates B250M-HDV nav nepieciešams dārgais procesors I5-7600K, jo virstaktēšanas iespējas ir stipri ierobežotas. Tikpat labi derēs I5-7400, kas ir krietni lētāks, par ietaupīto naudu varētu paņemt jaudīgāku karti, piemēram, GTX 1050ti.

 

Es neizmantosu OC, bet, cik saprotu K versija bez OC ir niknaaka par bez K versiju. Kas ir tas parametrs, kas atbild par OC iespejam sistemplatei?

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , mastersblasters teica:

Kas ir tas parametrs, kas atbild par OC iespejam sistemplatei?

chipsets. (vajadzigs z serijas) bet ne visam platem ar vienadu chipetu var dabut vienadu overclock, tur barosanas elementi atskiras utt

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Man ir SSD disks ar win 7, vai es taadu varu slegt pie jaunaas sistemas? Un meginat palaist? Tas ssd bija uz loti vecas sistemas. Pats ssd jauns. Vai man kaut ka pa jaunam jaraksta OS?

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Tad man tas SSD viss janodzes? Ka to vislabak izdarit? Piemest vecajai sistemai, formatet? Tur principa tikai WIN7 atrodas.

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , xp teica:

Tā nevarēs.

kāpēc nevarēs? pats esmu SSD ar Win virsū licis starp datoriem, viss notiek. 

Link to comment
Share on other sites

7 sērijas proči neatbalsta win7 :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 22 minūtēm , Zuxters teica:

uzinstalēt un lietot.

Var jau mandeles operēt caur pakaļu, bet vai vajag? :biggrin: 

Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

Man jau te zhmiedz idejas par i5 8600k, bet apnik taa ideja - " piemet tikai 40 eur un sanak vel labaks", taa var iet, iet. 

 

Tai Asrock b250 hdv sistemplatei vajag PSU ar 24 piniem? vai kaut kads savadaks variants?

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

mastersblasters

beigaas viss nostajas nedaudz savadak.

i5 7600k

asus b250m-k plate

16gb crucial 2666mhz ram

1060 gtx 6gb Palit

cooler master hyper 212

PSU - cx 650w Corsair

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...