Jump to content

Sabojājies ūdenssūknis, visu laiku tur max spiedienu.


Zux
 Share

Recommended Posts

Muterei lietošanā ir ūdenssūknis, jau n gadi. Sāka mozgu čakarēt. Visu laiku tur pilnu spiedienu, gandrīz uz 2 atm. Kā atgriez krānu, tā motors ieslēdzas un kačā ūdeni, nenogaida, kad spiediens nokritīsies.

Cik es atceros, kad pēdējo reizi biju tur, ir kaut kāds spiediena regulētājs gauži vienkāršs, vismaz man tā likās. Kaut kādas 2 skrūvītes regulēšanai tur zem tā melnā plastmasas vāka blakus spiediena mērītajam. Bildēs var apskatīt. Viņš jau agrāk gļučīja, to uzdzina  spiedienu, ta nē, kā kuro reizi. Kaut ko centos regulēt, kaut ko labāk toreiz dabūju, bet jau tad man likās, ka tas mehānisms nestrādā normāli. Viņš ir atsevišķi maināms vai tikai ar sūkni, jeb problēma vispār citur?

Bundulis ir mainīts, jo bija gumijas balons pārplīsis.

 

Spoiler

IMG-20171201-WA0002.thumb.jpg.9a1b9232a87956177605f5e1625b4f05.jpgIMG-20171201-WA0004.thumb.jpg.b00c6cd32b50ba3ef9167dd994d271a5.jpg

 

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Nē, kā to dara?


Un kādam gaisa spiedienam jābūt?


Bet ja ir kārtīgs ūdens spiediens, tad bundulis liekas ņepričom!

Link to comment
Share on other sites

Jāatslēdz sūknis, jāizlaiž no sistēmas ūdens. Pareizi būtu izlaist arī no bunduļa, bet to parasti grūti izdarīt. Tad vajag ar autiņa riepām domāto manometru pamērīt spiedienu bundulī. Tur vajadzētru būt 1-1,5 atmosfēras. Ja nav ar parastu riepu pumpi vajag uzkačāt.  Ūdens krāniem tai brīdī jābūt atvērtiem. lai bundulī nav pretspiediens. Spiediena releju, kurš nosaka sūkņa ieslēgšanos un atslēgšanos, var elementāri nomainīt. Pilni veikali ar jauniem, bet savā būtībā tas ir lēts un konkrēts sū*s. lai noregulētu tās divas skrūvītes kā minimums jānopērk šamaņu bubens un ap sūkni jānodejo rituāldeja. Man mājā tas mēsls pēkšni neatslēdza sūkni un labi ka palīgmājā drošības vārsts nostrādāja pie trim atmosfērām. Nomainīju to pret āreju  kontaktmanometru ar palaidēju un bēdu vairs nezinu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Didzis teica:

Nomainīju to pret āreju  kontaktmanometru ar palaidēju un bēdu vairs nezinu.

*offtopic*

Vai būs kāda tēma par hidroforiem, kurā Didzis nepieminēs kontaktmanometrus?

*offtopic off*

 

Autoram - izdari visu kā Didzis rakstīja, slēdz klāt un ziņo par rezultātu.

Pirms 15 minūtēm , Didzis teica:

Jāatslēdz sūknis, jāizlaiž no sistēmas ūdens. Pareizi būtu izlaist arī no bunduļa, bet to parasti grūti izdarīt. Tad vajag ar autiņa riepām domāto manometru pamērīt spiedienu bundulī. Tur vajadzētru būt 1-1,5 atmosfēras. Ja nav ar parastu riepu pumpi vajag uzkačāt.  Ūdens krāniem tai brīdī jābūt atvērtiem. lai bundulī nav pretspiediens.

 

Link to comment
Share on other sites

Biju biki pameklējis forumā, bet pa fikso neko neuzgāju.

 

Bet vienalga, paldies visiem. Sapratu, kas un kā jādara to bunduli pārbaudot.

Netā atradu arī kā spiediena relejs regulējams. Ja tas mozgu čakarē, izrādās, ka to var arī nomainīt atsevišķi.

Tad jau skatīsies, kas un kā.. Izrādās nekā nesaprotama nav, viss vienkārši, tikai nekad nav bijusi darīšana ar sūkņiem, tāpēc painteresējos.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Zuxters teica:

Kā atgriez krānu, tā motors ieslēdzas un kačā ūdeni, nenogaida, kad spiediens nokritīsies.

Kas tad bija? Man šitā bija, kad gumijas pūslis bija pušu, vai arī gaisa spiediens pagalam izbeidzies bundulī. Kā iepriekš Laikm

Tak rakstīja, kas nāk laukā pa bunduļa gaisa ventīli?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , ggg97 teica:

Kas tad bija?

Vēl jau tik redzēs, kas un kā. Es tak Rīgā, muteres māja laukos 150 km. Braucu reti. Viņa pasauks kādu vietējo veci apskatīties, kurš biku kaut ko saprot. Tagad man vismaz ir skaidrs, ko ar viņu runāt, citādi biju ne bū ne bē. Ne kādu jautājumu zinātu uzdot, neko.


Racer, palasīšu..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...