Jump to content

Uzstādīt SSD 10 gadus vecā PC.


mastersblasters
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Šāds dators:

 

Operating System
    Windows 7 Ultimate 64-bit
CPU
    Intel Core 2 Quad Q9300 @ 2.50GHz    51 °C
    Yorkfield 45nm Technology
RAM
    8.00GB Dual-Channel DDR2 @ 398MHz (5-5-5-18)
Motherboard
    Gigabyte Technology Co. Ltd. Q35M-S2 (Socket 775)    75 °C
Graphics
    S22D390 (1920x1080@60Hz)
    1024MB ATI AMD Radeon HD 6670 (Gigabyte)    31 °C
Storage
    931GB Western Digital WDC WD10EURX-63FH1Y0 ATA Device (SATA)    23 °C
Optical Drives
    HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50 ATA Device
    DiscSoft Virtual SCSI CdRom Device
Audio
    Realtek High Definition Audio

 

 

Vai es varu un kādu es varu SSD ievietot sava HDD vietā? Vai arī var HDD atstāt kā papildus atmiņu. SSD skatos virs 200GB.

Ja var abus atstāt, varbūt kāds var parasto cilvēku valodā īsi aprakstīt, kādas darbības nepieciešamas?

SSD kā primāro disku, no kura darbojas operētājsistēma un, ja var to hdd kā glabātuvi.

Vai es pareizi saprotu, ka man tā pieslēgiespēja ir SATA 3Gb/s? Un dižas izvēles man nav? Vai SATA III ir savienojams ar SATA 3gb/s un vai man būs jūtama jēga? 

Vispār es vēlos pārinstalēt PC, sācis mest daudz blue screen, pie reizes nodomāju par ātrāku cieto disku.

Paldies

Labots - mastersblasters
Link to comment
Share on other sites

Vari pirkt jebkuru SSD un likt savā kompī, un HDD atstāt kā otro disku.

Ieliec tikai SSD, uzliec pa jaunu sistēmu, tad vari slēgt klāt veco HDD un darīt ko gribi. Tādā veidā tu vismaz visu pareizi izdarīsi un mazāka iespēja nočakarēt HDD :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Būsi patīkami pārsteigts , vecā lamata lidos. kādu laiku. bet labāk pamazām piekrāj naudu kautkam jaunākam.

SSD ir nezūdošs ieguldījums,

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Ar budžeta ssd lidos ļoti zemu, pārsteiguma toč nebūs. Būs nedaudz ātrāka sistēmas ielāde vienīgi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es 10 gadus vecā portjikā ieskrūvēju SSD ... Lieki piebilst ka viņš aizlidoja.

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu laptops ar 5400rpm disku ir nelietojams, tas gan. Tur uzreiz jūt atšķirību visā.

Link to comment
Share on other sites

parakstā ir redzams dators.. ieliku ssd.. esmu apmierināts. Pēc jauna pc i neprasās un noteikti neprasīsies kamēr šitas nenosprāgs dabīgā nāvē.

 

emm.. un par to ieteiktu samsung 850 pro.. manuprāt perebors priekš sata2 :D pietiks principā ar jebkuru kaut lētāko ssd.. (Kingston/Samsung/SP)

 

piemēram - https://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/atmina_hdd_ssd/cietie_diski_ssd/silicon_power_s55_ssd_240gb_sataiii_sp240gbss3s55s25

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Savam Q6600 / LGA775 večukam arī ieliku SSD. Jauna dzīve sākās. Ja jūti, ka tas dzelzis kādu laiku vēl ies, tad noteikti ieliec SSD. Ja arī nosprāgs, disks tāpat noderēs. :) 
Tik tos blue screen papēti. Moš kādai citai komponentei gals tuvojas.

Bet uz SSD netaupi. Nopērc brendīgu mantu ar vismaz 3g garantiju. Crucial un Samsung ir tas, ko iesaku.

Labots - raivix95
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , snukurins teica:

Nez kāds ir izskaidrojums tam ka ražotājs loptopos bāž tos lēnos HDD?Agrāk vēl varēja atrast eksemplārus ar 7200 bet tagad visos ir 5400.

 

Cena. Jo pat kaut kam mazliet dārgākam par sub-300 līmeni ir normāli 7200 varianti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , snukurins teica:

Nez kāds ir izskaidrojums tam ka ražotājs loptopos bāž tos lēnos HDD?

Lētie/vieglie laptopi ar plastmasu visriņķī sāk grabēt, kad tur iebāž 7200rpm.

Link to comment
Share on other sites

Es iespējams to jau rakstīju ... nopirku lētu, lietotu aceru ... Nu ko, pirmā lieta, ķidājam ārā HDD. Atradums mani paņēma uz pārsteigumu. 7200 blacks ... Nu neko, notīriju sistēmu, un viņš turpināja savu dzīvi tajā acerā... Ātrs.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Donkeyhot teica:

lidos ļoti zemu

Augstu nelidos, bet šķirbu jutīsi. Ja to dzelzi vēl kādu laiku taisies lietot, tad liec tik iekšā SSD.

Un jā, dēļ SATA2, kas uz tavas MB, max ātrumu nedabūsi, bet uz sīku failu dzenāšanas benčmarki diez ko neatšķiras starp SATA3. Uz lielizmēra failiem pat 2x ātrāks uz SATA3.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zuxters teica:

Un jā, dēļ SATA2, kas uz tavas MB, max ātrumu nedabūsi, bet uz sīku failu dzenāšanas benčmarki diez ko neatšķiras starp SATA3. Uz lielizmēra failiem pat 2x ātrāks uz SATA3

 

Nu es jutu milzīgu atšķirību pat uz X60s, kam tikai SATA I.

Link to comment
Share on other sites

sata1 ir sūc, vot PATA ssd bija spēks. Neatceros vairs, kādam dzelzim, bet vajadzēja. Un kļuva diezgan lietojams.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , nnoname teica:

Ja reiz mērāmies tad pamēģini 1.8" IDE ar 4200rpm.

been there, done that

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...