Jump to content

Bīdāmie vārti atveras paši no sevis


xp
 Share

Recommended Posts

Ir bīdāmie vārti ar BFT automātiku. Visu laiku viss bija labi, bet šodien viņi paši no sevis atvērās.

Esmu dzirdējis, ja kādam ir tādas pašas firmas automātika, tad ir varbūtība, ka tas var atvērt arī manus vārtus.

Vai tā vispār var būt?

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka bft pultīm ir rolling code. Ja tā, tad varbūtība, ka kādam ir "tāda pati" pults ir kā auto signalizācijām - maza.

Vai tas ir vienīgais veids, kā atvērt vārtus? No domofona, kāds slēdzis ēkā u.c.

Link to comment
Share on other sites

Nē vienīgā iespēja ir ar pultīm.

Tur man ir pieprogrammētas 4 pultis. Nu nekad tā nav bijis, ka paši no sevīm atveras.

Nu bet varbūtība pastāv? Jo tā ir ielas mala un pults mierīgi velk tika tālu ~50-100m

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , xp teica:

Nē vienīgā iespēja ir ar pultīm.

Tur man ir pieprogrammētas 4 pultis. Nu nekad tā nav bijis, ka paši no sevīm atveras.

Nu bet varbūtība pastāv? Jo tā ir ielas mala un pults mierīgi velk tika tālu ~50-100m

Nē. Pastāv varbūtība, ka tu vai kāds cits mājinieks visdrīzāk uzsēdās virsū pultij :)

Ja vien sistēma nav aizvēsturiska - vārtiem būtu jābūt ir rolling code (paskaties savu vārtu automātikas dokumentos) - ja tā ir, tad īsti arī nav par ko satraukties.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es šitā dažreiz arī atveru! :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Nu sistēma ir uzstādīta pirms pusgada BFT deimos. 

Nu tad kaut kāda mistika

Link to comment
Share on other sites

Mitrums, kādi kukaiņi kur ielīduši. Tas nekas, ja tur visādas IP klases rakstītas vai tml. visādi var būt.

Link to comment
Share on other sites

Kāds kaimiņš būs iegādājies HackRF One un tagad trenējas uz Taviem vārtiem :grin:

Es nebūtu tik pārliecināts par tiem rolling code un citām fīčām vārtu automātikai. Autiņus ar visām suprpuper pultīm aizdzen bez problēmām, bet tur par klasi augstāka aizsardzība.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Didzi, nedramatizē situāciju un nejauc putrā kopā ar autiņu aizdzīšanu. Aizdzen vai nu ar retranslatoriem (kas pēc fakta ir tā pati saimnieka atslēga) vai piekodējot atslēgu vai pārmetot blokus. Neemulējot oriģinālo saimnieka atslēgu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Didzis teica:

Kāds kaimiņš būs iegādājies HackRF One un tagad trenējas uz Taviem vārtiem :grin:

Pilns internets ar instrukcijām kā atkodēt Rolling Code sistēmas, tāpēc arī mašīnās viņu neizmanto.

Pirmskāda laika spēlējos un mēģināju atkodēt Lora protokolu, tāpēc pirmstam bij jāsāk ar kautko vienkāršāku kā šādi vārti, īstenībā pat parāk garlaicīgi, daudz laika neaizņem. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tak neviens tur kodus nelauzīs, pārlien pāri un attaisi vaļā ar avārijas variantu un miers. Tās pultis dot tika komfortu nevis drošību!

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ka tur nav vērts neko lauzt.

Problēma arī mazliet pārspīlēta, būtu vērts uztraukties ja tie vārti regulāri atvērtos, bet te vienreiz atvērās, varbūt nemaz neaizvēra? Braca ārā, domāja ka aizvēra, bet atstāja vaļā. Atbrauc atpakaļ - oppā, vārti paši no sevis atveras :D

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

Ir interesanti padarboties un patrenkāt kaimiņu automātiku sporta pēc. :))
Bet nu ticamākais variants, ka rudens nāk, būs kāds mitrums iekšā ticis. Tur tomēr diezgan specifiskām zināšanām jābūt, lai interesētu ar radio signāliem ņemties. Ja kaimiņos nevienu tādu nezini, tad drošvien mitrums vai poltergeists. 

Link to comment
Share on other sites

Tagad paskatījos, mitrums tur nav, visi kontakti normāli, vienīgais pie apakšas ir caurums, kur kabeļi iet iekšā, tur bija kaut kādi kukaiņi paviesojušies, tur aizbrīvēju to caurumu ar silikonu.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Man radiem arī šitā vārti reizi pa reizei paši veras vaļā. Esot novērojuši, ka tas notiek tad, kad pie blakus esošās pieturas piebrauc autobuss. Visi speci tikai rausta plecus. Problēma tika nosacīti atrisināta, uzliekot, lai pēc noteikta laika paši veras ciet. Tā nu viņi laiku palaikam tagad atveras un aizveras :mrgreen2:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Tas gan interesanti, kāpēc uz autobusu vārti reaģē!

Vēl jau ir variants uztaisīt mazāk jutīgu raidītāju (kaut ko uzlikt antenai virsū) - lai tik tālu neķer, bet piebraucot vārtiem klāt var viņus atvērt.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , xp teica:

..ir variants uztaisīt mazāk jutīgu raidītāju..

 

Vispār jau uztvērēju! Raidītājs šinī gadījumā ir pults(breloks)!

Bet doma nav slikta.. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ko par to saka pārdevēji/uzstādītāji. Nav konkrētajā "firmvārē" kaut kāda kļūda? Man tā ir gadījies ar rūpniecisko automātiku. Atliek "pāršūt"  automātiku ar vecāku vai jaunāku "firmvāres" versiju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...