Jump to content

Pērku audiokasetes


Guest
 Share

Recommended Posts

pirms 8 stundām , 138 teica:

Kurā vārdnīcā countdown ir tikšanās?

:D

Mūrnieks tolaik ik pa laikam lažojās ar dziesmu nosaukumu tulkojumiem. Stīvija Vondera dziesmu iesākumā arī bija iztulkojis «Es tikai atnācu...» nevis «Es tikai piezvanīju...».

Bija tāda dziesma «Cold War» Bucks Fizz izpildījumā. Mūrnieks tautai to pasniedza nevis kā «Aukstais karš», bet kā «Aukstā pasaule», vēlāk gan viņš stāstīja, ka tas bija speciāli sagrozīts nosaukums, to laiku cenzūra nebūtu pieļāvusi tādu dziesmas nosaukumu.

Pirms 15 minūtēm , ervie teica:

par countdown tulkojumu latviski

atpakaļskaitīšana

Link to comment
Share on other sites

Nesen ss dabūju labu deal,tagad jau paliela kolekcija savākusies,vēl pat visas neesmu ielicis.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaut_kaads
2018.02.15. , 21:59, kaut_kaads teica:

Joprojām meklēju Tranzīta - Es esmu tāds, Nevaru būt balts, Visu vai neko (CD/Tape)

 

Kādam ir kas uzradies?

Jāsavāc tak beidzot, lai var mierīgi gulēt :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tak ieraksti varbūt tad kaseti,pats tak teici ka ir labs materiāls.

Link to comment
Share on other sites

Reāli noveicās,laikam uztrāpīju uz kasešu tirgoni,sakarīgs tāds,visu reizē nopirku,dažas pat vēl neesmu savadījis :),parādi savu kolekciju,mož varēsim ko samainīt vai varu kopiju uzcept :) ,mans GX9 raksta uz hroma dievīgi.

Link to comment
Share on other sites

Tranzīta "Nevaru būt balts" albūms kā reiz salien 90 min kasetes vienā pusē,knapi minūte paliek pāri  :) un tieši sakrīt ka otrā pusē salien viss albūms "Es esmu tāds"

Labots - zynoj
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads
pirms 22 stundām , zynoj teica:

Nu tak ieraksti varbūt tad kaseti,pats tak teici ka ir labs materiāls.

 

Meklēju oriģinālu, ko jau mapls savlaik izdeva..

Biju speciāli aizpēries uz Līvaniem, tirgu, vienā svētdienā, atradu cd un jau nopriecājos, tad papētīju, bet "tupa" nokopēts, kādu es pats varu uztaisīt. Varu pat derēt, ka "audio cd" bij uzcepts no mp3 avota :mrgreen: 

Link to comment
Share on other sites

Kasešmaniaki. Moš jums ar savu praidu vajag? :D

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

A ko,katrs ar savu vintage boombox uz pleca un aiziet ? ,vienīgi baterijas D size padārgi sanāks.

Link to comment
Share on other sites

Radiolietis

Ja ir iespējams lietot AA uzlādējamos akumulātorus, tad šo tik vajag un aiziet!

 

https://www.aliexpress.com/item/2017-New-1-Pcs-New-Cell-Battery-Adaptor-Converter-Case-AA-to-D-Size-Battery-Holder/32815334066.html?src=google&albch=search&acnt=479-062-3723&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&albcp=266121556&albag=7593673036&slnk=&trgt=dsa-42862830006&plac=&crea=64152518716&netw=g&device=c&mtctp=b&memo1=1t1&aff_platform=google&gclid=EAIaIQobChMIq7GOlcmA3AIVATgZCh0yNwSfEAAYASAAEgI6afD_BwE


Pāris gadus atpakaļ šos nopirku un iet zvērā bez liekiem izdevumiem par baterijām.

 

P.S. Tas tā offtopikam ;)

Link to comment
Share on other sites

Athlons
2018.07.1. , 00:26, zynoj teica:

mans GX9 raksta uz hroma dievīgi

ahaha... tagad skaidrs, kāpēc gribi nogrūst H/K... ?

Link to comment
Share on other sites

Nu īstenībā ja būtu atsevišķa vieta kur turēt mož i paturētu,bet tā kā izdevās atdzīvināt GX9 tad Harmans dosies pie cita saimnieka,ja kas Harmanīts uz chroma ar raksta ne sliktāk kā GX9.

Link to comment
Share on other sites

Vienā izsolē gandrīz jau paņēmu Nakamichi,tiesa gan zx-7,bet kaut kā tomēr iekšējais žīds nožmiedzās un nosolīju GX9 ?

Link to comment
Share on other sites

Rīgas Centrāltirgū nav 100%. mūsdienās pat cd neviens nepērk, kur nu vēl kasetes.

Vienīgais var pabraukāt pa gadatirgiem, kas notiek dažādās Latvijas pilsētās. Zinu, ka pagājušo gadu viens  kasetes tirgoja Skaistkalnes (Vecumnieku novads) Kaņepenes gadatirgū (notiek katru gadu augustā).

Link to comment
Share on other sites

Nu jau man liekas ka gadatirgū ar būs kà būs,nesen bija pie mums un tikai cd varēja nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Kasetes kā suga ir mirušas un nopietni tās netirgo neviens veikals. Jāskatās pēc reklāmas vai, kā jau te teica, dažādos tirgos. Ir facebook domugrupa CD, MC, MD, TAPE- Mānija. Tur redzu, ka vīri kautko pērk un tirgo. Godīgi sakot, jēgu šim pasākumam neredzu nekādu, bet katrs jau pa savam jocīgs paliek.

Link to comment
Share on other sites

raivix95
1 stundu atpakaļ, base7 teica:

Rīgas Centrāltirgū nav 100%. mūsdienās pat cd neviens nepērk, kur nu vēl kasetes.

Kāpēc saki "neviens", ja labi zini, ka ir vēl pietiekami daudzi, kas pērk? Ja tiešām neviens nepirktu, tad ierakstu kompānijas arī nemaz neizdotu CD.

Par kasetēm gan taisnība - vērtība tik pat liela, cik disketēm.

Link to comment
Share on other sites

Ok, nevis "neviens", bet "lielākā daļa". Laikam nekur nav pieejams pētījums, cik pēdējo gadu laikā Latvijā  pārdoti mūzikas cd.

Vinila plates jau arī mūsdienās vēl pērk.

 

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, ja kādu interesē vēl plates, uz Brīvības ielas 112 drīzumā atvērsies veikals Vinylla.lv (laikam agrāk atradās uz Stabu ielas). 

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

CD protams cilvēki vēl pērk, lai gan kapēc, es īsti vairs nesaprotu, bet nu labi. Skaņuplates ir pavisam cita lieta. Lai gan, tikai vecajās platēs ir analogais ieraksts un tikai tās skan kā analogaš skaņas laikos. Klausīties jaunu skaņuplati, kura iespiesta no digitālā nesēja mūsdienās ir vistīrākais hipsterisms.  Runa jau gāja par kasetēm. Rūpnieciskos daudzumos kasetes nekur netiražē un arī netirgo. Tas formāts ir miris un, visdrīzāk, uz mūžīgiem laikiem.

Link to comment
Share on other sites

It kā jau taisnība par kasetēm ir ka vajadzēja jau sen izmirt,bet tomēr viļņveidīgi kā modes lieta viņas atkal uzpeld un pat tehnikas ražotāji cenšas uzturēt to visu pie dzīvības(protams peļņas nolūkos).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
kaut_kaads

Uzcelšu mironi, bet priekš manis aktuāli. 

Iepirktu kasetes, oriģinālus/rūpnīcas eksemplārus, pašrakstītos - nepiedāvāt!

Mapls/micrec un ārzemju, ar pilno "bukletu"!

Vietējie izpildītāji, Jumprava, Tranzīts, Līvi utt. un ārzemju, roks, pops, utt.

Sūtiet piedāvājumus, kas Jums ir, izskatīšu, un iegādāšos to kas interesē!

Link to comment
Share on other sites

Ir diezgan daudz, atradīšu laiku, sabildēšu

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Lai cik dīvaina nebūtu sakritība, tad pašam aŗī ir šī "Prāta vētras" kasete tikai kkur vāciņš pazudis. Pa kādu eiriku paņemtu, bet tākā neesmu Rīdzenieks un ir tikai viena gabala, tad īsti neatmaksātos. (kgan šitās lietas uz "atmaksāšanās" plauktiņa laikam nevar likt)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Pacelšu mironi. Varbūt kādam vēl mētājas audio kasetes ar latviešu, krievu un ārzemju deju mūziku? Varbūt var atdot pa velti, ja nu vairs nevajag un tik krāj putekļus 😉 

Link to comment
Share on other sites

Ir kasetes ar Zx Spectrum spēlītēm.

Labots - e = d
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Laukos ir/bija biezā slānī, ja tik nav izmestas ārā. Būšu, paskatīšos, kāda ir situācija.

1 stundu atpakaļ, Māšuks teica:

Varbūt kādam vēl mētājas audio kasetes

 

Link to comment
Share on other sites

Ir vēl kādas 2 kastītes ar 90to gadu dance mūziku...No vienas puses žēl atdot (atmiņas tomēr), no otras puses diez vai es viņas kaut kad vēl klausīšos :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...