Jump to content

Prom no LV bankām


ivo
 Share

Recommended Posts

Pirms 33 minūtēm , jacobs teica:

bootforuma aktualitāte; paņemt ātro kredītu un nopirkt labu desu.

Nu bet ja ēst gribas, pie tam labu desu, kas ir dārga, bet maciņā svilpo vējš - ko darīt🤔?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Mielestapa teica:

bet man par laimi nedod

Kā var tikt pie valsts galvota kredita, ja sabojāta kreditvēsture? Domāju studijām, vai tas vispār iespējams?

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks
pirms 1 stundas , Luckystrike teica:

Sūtot naudu no Swedbank ---> uz revolut , nauda ienāk srazu ? 

Jep!

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Revolut IMHO visvienkāršāk papildināt pa tiešo no Swed kartes. Tipa kartes darījums.

 

Link to comment
Share on other sites

23.07.2023. , 10:02, Luckystrike teica:

Man te nesen stāstīja ka čuvakam rauj PILNĪGU visu nost, kaut ienāk uz konta sotaks, tiesu izpildītāji visu savāc un atstāj pa 0. tas vispār ir likumīgi? 

Ha, varu derēt čalis vienkārši deirš par to. tā ir vienmēr ka tie apbižotie vienmēr māk pagriest to tā ka paši ir nevainīgi pūkaini un balti.

Ganjau tērē visu atstāto feniksā un tad protams papildu ienākumus kas nāk vēlāk iekšā noņem pilnībā

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, tā notiek, ja cilvēks iebāž galvu smiltīs un neko nereaģē. Tiesu izpildītāji nogriež visu, kas ienāk kontos. Tad, kad palicis bez centa, tad sākas jautājumi, parādas komunikācija, utt. Standarta Z.T.I prakse.

Link to comment
Share on other sites

Tā arī nesaprotu, kāda mārrutka pēc jāaizņemas nauda un jāiztērē tā nauda, kuras Tev nav. Un pēc tam tērēt visu enerģiju, lai tikai neatdotu aizņemto, nevis pelnīt un atdot to, kas Tev nepieder. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Stasss teica:

Tiesu izpildītāji nogriež visu, kas ienāk kontos. Tad, kad palicis bez centa

netirs, minimalku atstāj

Link to comment
Share on other sites

 

ok, ir nianse, čuvakam ir jāinformē ZTI, uz kura no saviem kontiem viņš vēlas, lai viņa neatņemamo minimumu (neprasiet man ceturtdienas vakarā 1:46 pareizo terminu) minimalkas apmērā atstāj. ja nav informējis, tad var noraut visu līdz 0, bet tad čuvaks var uzrakstīt ZTI vēstuli "huļi jūs man uz šitā konta neatstājāt minimalku, anuka adodiet", un atdos, trū stōrī

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , 138 teica:

netirs, minimalku atstāj

 

pirms 4 stundām , 138 teica:

ja nav informējis, tad var noraut visu līdz 0

Tad tirs, vai netirs?

Link to comment
Share on other sites

kojots66
pirms 9 stundām , 138 teica:

k, ir nianse, čuvakam ir jāinformē ZTI, uz kura no saviem kontiem viņš vēlas, lai viņa neatņemamo minimumu (neprasiet man ceturtdienas vakarā 1:46 pareizo terminu) minimalkas apmērā atstāj. ja nav informējis, tad var noraut visu līdz 0, bet tad čuvaks var uzrakstīt ZTI vēstuli "huļi jūs man uz šitā konta neatstājāt minimalku, anuka adodiet", un atdos, trū stōrī

Mierīgi ,pencim 200 erio paņēma kā nemetās! Tad protams reaģēja,gaja uz soc dienestu rakstīt iesniegumu,bet pirms tam sazvanījās ar VID un vienojās par ikmēnes iemaksu! Līdz šij dienai  ietur tikai  summu par kuru vienojušies ar VID!

Labots - kojots66
Link to comment
Share on other sites

tkacenko
Pirms 41 minūtēm , Fruzz teica:

Vai vēl kadam foruma biedram ir N26 banka?

Man ir. Lietoju kā pamata kontu. Atvēru, kad no Latvijas vēl bija iespējams, šobrīd viņi jaunus kontus Latvijas iedzīvotājiem never vaļā. Pirms gada radās problēma, beidzies dokumenta derīguma termiņš. Mēģināju atjaunot, neļāva, radīja paziņojumu, kā šobrīd Latviju neapkalpo. Biju jau domājis viss ir. Bet visu veiksmīgi atrisināja palīdzības dienests čatā. Arī jaunu karti atsūtīja "ar rokām", kad pārgāju uz maksas kontu. Maksas kontā nauda atnāk zibenīgi uz jebkuru banku. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 21 stundām , tkacenko teica:

iedzīvotājiem never vaļā

Pat ar klienta, tevis, referāļa piedāvāšanu? Ja iesaki klientu.

Link to comment
Share on other sites

tkacenko
Pirms 6 minūtēm , PC_RAT teica:

Pat ar klienta, tevis, referāļa piedāvāšanu? Ja iesaki klientu.

Jā. Tā nodaļa man vispār slēgta.  Rakstīts "pagaidām", bet šīs pagaidām jau tur vairāk par gadu man radās. 

Screenshot_20230731_165648_Gallery.thumb.jpg.53760e0a910f5a4b57ebdab8d41e457b.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, tkacenko teica:

bet šīs pagaidām jau tur vairāk par gadu man radās.

Gan jau atjaunos, es te provēju lhv.ee kontu atvērt, neizdevās - ziņoja, ka jābūt pilsonībai, domāju, ka LV pilsoņiem ar vajadzēja būt iespējai.

Link to comment
Share on other sites

pirms 19 stundām , AndrisBB teica:

rezidencei

Tas ir internacionālisms, kā tas ir Latviski?

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Latviski tā arī ir - rezidents. Ar nacionalitāti vai pilsonību sakars nekāds.

Atbrauc polis uz Rigu, sāk dzīvot, uzturas vairāk kā 180 dienas gadā, izņem ID karti un ir rezidents.

Savādāk kā ne-rezidentam banka visdrīzāk atteiks atvērt kontu, ja vien nebūs kādi citi labi iemesli, lai atvērtu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

raiviic
1 stundu atpakaļ, PC_RAT teica:

kā tas ir Latviski?

Tāpat, tikai svarīgi arī konteksts, jo rezidenti var būt piemēram studenti, jauni mediķi kādā slimnīcā, bet šajā gadījumā 

Citēt

 ‘’konkrētās valsts iekšzemes nodokļu maksātājs’’ un juridiskā nozīmē - ‘’kādas valsts pilsonis, kura pastāvīgā dzīvesvieta ir kādā ārvalstī’’.

 

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir kas līdzvērtīgs, kur LV pilsonis var kontu izveidot?

Link to comment
Share on other sites

31.07.2023. , 17:00, tkacenko teica:

Jā. Tā nodaļa man vispār slēgta.  Rakstīts "pagaidām", bet šīs pagaidām jau tur vairāk par gadu man radās. 

Screenshot_20230731_165648_Gallery.thumb.jpg.53760e0a910f5a4b57ebdab8d41e457b.jpg

Par n26 Latvijā varat aizmirst uz gadiem 5, ņemot vērā Latvijas politiku, likumus.

 

Kā banka ir ļoti Ok. Ļoti svarīgus papīrus ir jaiesniedz ar Vācijas vēstniecības zīmogiem(tulkoti dokumenti).

Link to comment
Share on other sites

tkacenko
1 stundu atpakaļ, Fruzz teica:

Par n26 Latvijā varat aizmirst uz gadiem 5, ņemot vērā Latvijas politiku, likumus.

 

Kā banka ir ļoti Ok. Ļoti svarīgus papīrus ir jaiesniedz ar Vācijas vēstniecības zīmogiem(tulkoti dokumenti).

Kādi zīmogi, kāda vēstniecība? Šobrīd vienkārši mēģinot atvērt, norāda kā Latvijā nav iespējams. 

Varbūt tādus prasa, ja jūs ļoti ļoti vēlaties būt viņu klients. 

Man kā esošām klientam, nekādi papīri nebija jāsūta, nekādus zīmogus nelika. Beidzās dokumenta termiņš, atjaunot automātiski neļāva, griezos palīdzības čatā un visu man tur izdarīja ar rokām. Neko, izņemot jaunās pases kopiju, neprasīja. 

Ar pašu banku esmu ļoti apmierināts. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Shekelberg

Kādam ir pieredze ar Skrill? Izskatās, ka grūtāk pieejams nekā Revolut, kas darbojās kā īsta banka..

On 8/1/2023 at 8:02 PM, Fruzz said:

Par n26 Latvijā varat aizmirst uz gadiem 5, ņemot vērā Latvijas politiku, likumus.

 

Kā banka ir ļoti Ok. Ļoti svarīgus papīrus ir jaiesniedz ar Vācijas vēstniecības zīmogiem(tulkoti dokumenti).

Skatijos N26, viņi obligāti prasa tax residency ID..

 

Quote

 

In which country are you a tax resident?
Country of Tax Liability
Tax ID (required)

More information(opens in a new tab) on how to find your tax ID.
We need to ask because of CRS(opens in a new tab). Please include all countries in which you are tax resident. We are obliged to report certain information about your account(opens in a new tab) to the Federal Tax Office for the purpose of sharing it with your country of residence.

 

 

Labots - Shekelberg
Link to comment
Share on other sites

Shekelberg
3 minutes ago, AndrisBB said:

Ar ko viņš būs labāks par Paypal?

Var dabūt fizisku kredītkarti... Bet es nekur pat IBAN neatradu aplikācijā. Revolut gan tas uzreiz pieejams.

Labots - Shekelberg
Link to comment
Share on other sites

Arī Paypalā var dabūt gan fizisku, gan ne-fizisku kredīt/debitkarti.

 

Pirms 2 minūtēm , Shekelberg teica:

Bet es nekur pat IBAN neatradu aplikācijā

Tā jau nav banka, kam viņiem IBAN?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
xantoo

Varbūt kādam ir pieredze un var padalīties ar info kādu Fintech vislabāk, visdrošāk izmantot azartspēlēm? Un pirms kāds izdomās lasīt lekciju, nē, nebūtu problēma spēlēt ar LV kartēm, izmaksāt un nomaksāt nodokli, bet problēma ir, ka vajadzīgie kantori Latvijā nav licencēti, arī parādu nekādu nav un kreditoriem neinteresēju.
Šobrīd ir tikai Skrill konts, kuram zinu, ka ir iespēja paņemt karti, bet cik lasīju, tad pēc tam pirkumi ar to karti iziet varbūt tikai 50% gadījumos, kas padara to karti bezjēdzīgu.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Pārskaiti naudu man, es tev pārskaitīšu uz bookmeikera kontu. Protams par komisiju, iespējams 100%.

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)

Vaig manevrēt

 

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
pirms 2 stundām , xantoo teica:

obrīd ir tikai Skrill konts, kuram zinu, ka ir iespēja paņemt karti, bet cik lasīju, tad pēc tam pirkumi ar to karti iziet varbūt tikai 50% gadījumos, kas padara to karti bezjēdzīgu.

Tur pie zināmas  summās paliek dargāk bet  cik nu par sīkumiem nekādas vainas...Kartes gada maksa 10 eiro

 

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
pirms 2 stundām , xantoo teica:

varbūt tikai 50% gadījumos, kas padara to karti bezjēdzīgu.

Ka to saprast?Visur kur esmu ar šo karti maksājis vis normali -nekādas komisijas maksas! 

Vienu x gan  būtu iekritis ar šo karti ja būtu bijusi tik daudz naudas iekš to,vai tā būtu bijusi komisija,nu nezin!

Bija tā ar šo karti gribēju NESTE tankā ieliet degvielu!Piebraucu,kā parasti saspiežu ka par 10eiro jo tai kartī 15 bija!

A nefiga,automāts izmet texstu ka nepietiek līdzekļu,labi noreiķinājos ar  citu karti!Vēlāk atnāk paziņojums no skrill ka gribējis ieliet degvielu par 100 eiro !!!

Labots - biomass979
Link to comment
Share on other sites

dainis61

moš uz pohām nagi trīcēj,saspied 2x0 :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

biomass979
(labots)
Pirms 3 minūtēm , dainis61 teica:

moš uz pohām nagi trīcēj,saspied 2x0 :mrgreen2:

Nē es pēc tās opcijas ņēmu kur uz pogām var izvlēties summu 10, 20 un vēl kas tur  bija,vel  ir kur lēj tik iekš un pēc tam noņēm no kartes....to reti kad izmantojis!

Labots - biomass979
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
1 stundu atpakaļ, biomass979 teica:

Vēlāk atnāk paziņojums no skrill ka gribējis ieliet degvielu par 100 eiro !!!

Tak vienmēr 'rezervē' 100, pirms vispār atļauj kautko liet.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Ir bankas, kas rezervē noteiktu summu pirms ko dari ar degvielu, taksi, stāvvietām.

 

Skrill ir ok, būtu visur jāņem. 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)

Tās jau nav bankas, kas rezervē, bet tankštelles.

Pirms atļauj liet cik gribi, pierezervē 100 naudas, lai zin ka tur ir tik daudz uz kartes un nesanāk tā ka tu pielej, a naudas tur nav. Kad pabeidz pildīties, tad noņem tik cik ielēji.

Vienkārši bankas 'parastās' lielākoties to rezervāciju tavā konta atskaitē nerāda (vai arī tankštelle uzreiz pēc uzpildīšanās noņem reālo summu, tapēc rezervācija pazūd). Skrill acīmredzot rāda.

 

Iebrauc 24/7 tankštellē pa nakti, kur nav neviena darbinieka un pamēģini ieliet, ja uz kartes nav 100. Nekas nesanāks, kautvai gribi ieliet pa piečuku.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...