Jump to content

FXA elektroinstrumenti [ir ok?]


Corey
 Share

Recommended Posts

pirms 1 stundas , Stasss teica:

ražotājs ir pajauns tirgū,

Nu nenormāli pajauns. Tik pajauns, ka vēl nav izplatījies ārpus Latvijas.

 

https://www.1a.lv/p/bezvadu-lenka-slipmasina-grunder-ag-b0118e-18-v/fivw

https://2022tmctools.en.made-in-china.com/product/KEsRgkwJYfVp/China-18V-20V-Li-ion-Angle-Grinder-High-Performance-Brushless-Angle-Grinder.html

 

Gan jau pēc modeļa numura var piemeklēt arī citus "pajaunos produktus" no ķīniešu piedāvāto produktu klāsta.

 

 

Papildus Edgara minētajam - depo vēl rebrando jasper un masterline (masterline mūrjava nāk no sakret, par citiem masterline produktiem nezinu), kurši - havek.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

FXA un Yato.

Vismaz skrūvgriezis un triecien atslēga pēc formas izskatās identiski.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , binary teica:

var piemeklēt arī citus "pajaunos produktus" no ķīniešu piedāvāto produktu klāsta.

Pisec, baigo jaunumu izstāstīji, ka aļikā Adibas var nopirkt.

Aļiks arī iedos jaunu uz sitiena?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aļikā gan jau visām makitām «līdziniekus», no skata precīzi tādus pašus var sameklēt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile

Biju kaut kad atradis edward rokas intrumentu ražotāja katalogu Ķīnā pēc modeļa numura, tur ne viss sortiments depo pieejams.
Par savu cenu edward ir lietojams. Bet nu starpību veiktspējā starp 18v edwardu un 10.8v makitu neredzēju, tik tas, ka makita precīzāka un patīkamāka, patronu nemet.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē nu tas ka tas ir ķīnas lētā gala produkts, tas nav nekāds noslēpums.

Te joprojām kāds par kapeikām grib kaut kādu rietumu kvalitātes produktu dabūt vai kas, ka sākās lielā kritizēšana?

Takš laiž pēc milwaukee uz bodi un nečīkst, vai sūta aļikā, ja jau tur viss tik labi.

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

vai sūta aļikā, ja jau tur viss tik labi

Tur bija interesanti. Es pakalkulēju un man nesanāca izdevīgi Depo nopērkamo sortimentu sūtīt no Ķīnas. ietaupījums daži eur.

Bet nepieejamās lietas gan.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

P.S. Ja man būtu vajadzība profesionāli strādāt ikdienā, protams, nepirktu šitos štruntus. Bet par cik man tās lietas vajadzīgas tīri garāžas vajadzībām reizi mēnesī, tad atzīstu tos Grunder verķus par pilnīgi pietiekamiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 1 minūtes , Stasss teica:

Bet par cik man tās lietas vajadzīgas tīri garāžas vajadzībām reizi mēnesī, tad atzīstu tos Grunder verķus par pilnīgi pietiekamiem

Es darītu tā, ka tos, ko vajag tiešām pāris reizes gadā, lietotu edwardus/grunderus, bet biežāk lietojamos - paņemtu labus instrumentus.

Tā pati makitas cxt sērija mājai ir super, viegla, uzticama, gana jaudīga. Man pat mazais dārza trimerītis apmalīšu pļaušanai ar to 10.8v bateriju darbojas.

  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , Stasss teica:

Pisec, baigo jaunumu izstāstīji, ka aļikā Adibas var nopirkt.

Es par to, ka tas Grunder nav nekāds "pajauns spēlētājs tirgū".

Ja letiņi sāktu ražot paši savus instrumentus un tirgot zem "Grunder" brenda, kurus pēc tam ķīnieši sadomātu nokopēt, tad jā, varētu teikt, ka "ražotājs ir pajauns tirgū" (tas, ko Tu apgalvoji). Bet nu tak ir otrādi - letiņi sameklēja ķīniešu instrumentu sēriju un rebrandoja. Nekāds "pajauns spēlētājs tirgū" ar "bērnu kļūdām" tur nu nekādi nesanāk. IMHO.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 31 minūtēm , versatile teica:

Man pat mazais dārza trimerītis apmalīšu pļaušanai ar to 10.8v bateriju darbojas

cik +/- minūtēm pietiek ? Ar ko pļauj, ar striķi vai asmeņiem?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , binary teica:

Ja letiņi sāktu ražot paši savus instrumentus un tirgot zem "Grunder" brenda, kurus pēc tam ķīnieši sadomātu nokopēt,

REBIR vēl pulsē. Kur tas tiek ražots, xvz

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 2 minūtēm , Jainit teica:

cik +/- minūtēm pietiek ? Ar ko pļauj, ar striķi vai asmeņiem?

Asmeņiem. Ar mazo 2Ah bateriju pietiek 15-20 minūtēm, man tieši kā reiz, gar žogu/terasi/dobēm appļaut.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , binary teica:

Ja letiņi sāktu ražot paši savus instrumentus un tirgot zem "Grunder" brenda, kurus pēc tam ķīnieši sadomātu nokopēt, tad jā, varētu teikt, ka "ražotājs ir pajauns tirgū" (tas, ko Tu apgalvoji).

Ok, ja tev no tā vieglāk paliks tad vārdu "ražotājs" aizstāšu ar izplatītājs, kurš nodrošina servisu. Marketologs, kaut vai. Efektīvais..😀

Un Grunderu latvietis ir rebrendojis? Hmm.. nezināju

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , versatile teica:

Asmeņiem.

Asmeņi plastmasas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Stasss teica:

Un Grunderu latvietis ir rebrendojis? Hmm.. nezināju

Ta' vells viņu zina, kurš viņu ir rebrandojis. Gan jau tev kaut kādi papīri bija tiem rīkiem, gan jau tur var redzēt, kurš ir vietējais "izplatītājs".

Ja reiz ksenukai, gribētos domāt, ka to izdarīja leiši, bet ārpus LV to "Grunder" tā īsti nevar atrast.

Dīvaini gan, ka AIO arī viņus izplata. Šķiet, ka parasti tos rebrandotos izplata tikai konkrētā veikalu ķēde.

Link to comment
Share on other sites

versatile
Pirms 4 minūtēm , ivo teica:

plastmasas

neilona, ja pareizi saprotu. Bet manām vajadzībām, pļaujot parastu zāli reizi pāris nedēļās, sezonu ar 1-2 asmeņiem izvelk.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Gan jau tev kaut kādi papīri bija tiem rīkiem, gan jau tur var redzēt, kurš ir vietējais "izplatītājs".

Nezinu. Ja godīgi, neesmu pat skatījies. Varu tikai teikt ka strādā labi.

Par cik pāķu mājās man ir Skil kolekcija, tad gribu teikt ka darboties ar Grunder ir patīkamāk.

Link to comment
Share on other sites

Panjeemu to Grunder ripzaagji, aatro laadeetaaju un 5Ah akji. Nu un veel sho to pielasiisiiju, taas cenas jau smiekliigas. 50x150 brusu zaagjee labi un aatri, kad nomirs, tad padaliishos ar info :).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atkarībā cik lietosi, ja pāris reizes gadā tad kapēc ne?

 

Čīņsūda aķīši ganjau būs draza kuriem nav dziļizlāde un aizsardzības so nomirs ātri.

 

Link to comment
Share on other sites

Jau gadus 4rus iet skrūvgriezis, trimmeris, pāris gadus periodiski zobenzāģis un pumpis. Un 5Ah aķis, kurš joprojām tura labi. Savā cenu kategorijā ir ļoti OK retai lietošanai. Profesionālai protams nē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā, par FXA, sorry, topika nosaukumu tik izlasīju, ne visu garo penteri.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
15.05.2023. , 09:50, jozhix teica:

Paardeveejs teica, ka esot labaaks par FXA.

Šodien Jelgavas senukajā intereses pēc pārdevējam uzdevu tieši tādu jautājumu. Un atbilde bija, ka FXA labāks. Uz manu nākamo jautājumu, kādēļ šis domā, ka instruments ar oglīšu motoru ir labāks par otru, kam ir bezoglīšu motors, šim īsti atbildes nebija :D Cik papētīju, visi parametri labāki bija Grunder. Skatījos tieši impact draiveri.

Link to comment
Share on other sites

Vīri, diezin vai tie veikali, maksā tādas algas, lai nosēdinātu labu speciālistu aiz letes?🙂

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Cik man zināms, tad senukajā algas plauktu kārtotājiem/konsultantiem ir zem katras kritikas, un pēc pieredzes zinu, ka bieži vien es par precēm zinu vairāk kā viņi. Vienīgais kam viņi der ir paskatīties atlikumu skenerī, atrast un nocelt preci, ja tā ir ielikta augstajā plauktā, ir izņēmumi protams, bet zinu ka mūsu vietējā veikalā kompetents konsultants ir principā viens gabals, kurs tur strādā 10+ gadus.

Link to comment
Share on other sites

Jau sen ir pienākuši tie laiki, kad ejot uz veikalu pēc kaut kā vajadzīga, pašam vien ir jāveic analīze un izpēte, jo ar ļoti lielu varbūtību pretī būs pārdevējs, kurš nemācēs pastāstīt par preci praktiski neko... Otrs jautājums - vai vispār tam pārdevējam būtu jāzin nianses par visiem 100500 produktiem veikalā? Es nerunāju par specializētiem šaura profila veikaliem.

Šis ir mans subjektīvais viedoklis.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Es personīgi kaut kā neesmu saskāries ar pārdevēju īpašu nezināšanu, lai gan iespējams tāpēc, ka es nekad no lielveikala pārdevējiem neceru sagaidīt "speciālista konsultāciju".

Ja tādu vēlos, tad dodos iepirkties vai arī konsultēties uz specializētu veikalu, kur cilvēki attiecīgi tiek apmācīti, vai laika gaitā paši uzkrājuši pietiekamas zināšanas un pieredzi katru dienu ar to nodarbojoties.

 

Piedod, atvaino, bet uzskatu ka pārdevējam "universālveikalā" nav jābūt speciālistam visās jomās.

Labots - Stasss
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , martinno teica:

vai vispār tam pārdevējam būtu jāzin nianses par visiem 100500 produktiem veikalā?

Depo, Senukajos vai citā lielā bodē nianses, domāju, ka nav jāzina, bet produktus atšķirt un kur tie atrodas gan nenāktu par ļaunu. Lai nesanāk tā kā manai sievai. Viņa brauca uz Depo un palūdzu pie reizes nopirkt urbīti betonam. Viņai, protams, viens pīpis - urbis ir urbis, tāpēc prasa ailes pārdevējam. Ko šis iedod? Urbi kokam... Protams, ka man arī tas noder, bet vakarā pieborēt āķīšus, kur pakārt pannas, nesanāca. :D

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Atceros jau vairāk kā 30 gadus atpakaļ, pateicoties toreizējam kopuzņēmumam  ar zviedriem un citām iespējām, strādāju tikai ar rietumu štrumiem. 

Tiku pieredzējis visu instrumentu klāsta evolūciju mūsu v-lu plauktos gan citos uzņēmumos. Kādas vien muļķības nav saklausītas no tirgotājiem un citiem gudrīšiem.

Šodien jau nu gan, laiki citi un diezin vai nabaga pārdevējs jāmoka ar sīki specifiskiem jautājumiem?🙂

Link to comment
Share on other sites

Es pirms kāda mēneša biju patīkami pārsteigts ksenukai Ulmaņa gatvē. 

Meklēju oglītes bosch pļāvējam. Pajautāju kādai meiteinei, vai viņie esot. Jā, aizveda parādīja, sākam arī kopā spriest, kuras derētu labāk. Tur izklausījās, ka kādreiz ir jaukusi elektromotorus un tml. Nebūtu precējies :)

Es gan nepaņēmu, nebija tieši tas ko vajag. Forma un tml. jā, nebija štepseļi pareizie. Es lepns putns, teicu, ka apjautāšos kādā servisā. Protams, servisā, man pieklājīgi apskaidroja, ka tam boscham oglītes atsevišķi nevar nopirkt. 

Aizbraucu pēc kādām pāris dienām. Skatos, nav vairs tas stends. Bet paveicās, bija tikai pārvietojuši kaut kur aiz stūra :D 

Neko, pārlodēju no vecajām tos štepseļus, un viss notiek.

  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Oglīšu vs bezogļu bez papildus parametriem userim vulgaris būs pilnīgi vienalga. 

Link to comment
Share on other sites

No pārdevēju skatu punkta parasti labāki instrumenti ir tie, kuru pārstāvis atnes vairāk bonusus.

Kad jaunībā strādāju k-rautā, tad parasti labākās krāsas bij tās, kuras uzsauca ceļijumu uz Turciju vai ko tamlīdzīgu 😂 tāpat ar instrumentiem.

Kuras reāli labākas dzīve, kā lai pārdevējs to zin, nejau pa wīkendiem iet krāsot mājas, lai var iedziļināties niansēs, vai urbj kautko un reāli var salīdzināt.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Stasss teica:

Piedod, atvaino, bet uzskatu ka pārdevējam "universālveikalā" nav jābūt speciālistam visās jomās.

Tak tieši tādēļ tajos "universālveikalos" katrs darbinieks atbild par savu nodaļu - dārzkopības nodaļas darbinieks var vien pateikt, kurā virzienā meklēt flīžu līmi, bet par pašām līmēm ieteiks konsultēties ar attiecīgās nodaļas darbiniekiem. Neviens neprasa, lai visi darbibieki pārzinātu visas jomas, bet būtu tikai normāli, ja dārzkopības nodaļas darbinieki tomēr kaut ko zinātu par sēklām, kaitēkļu apkarošanas līdzekļiem un mēslojumiem. Vai vismaz zinātu, kurš kolēģis konkrēto jomu pārzina labāk.

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , binary teica:

Neviens neprasa, lai visi darbibieki pārzinātu visas jomas, bet būtu tikai normāli, ja dārzkopības nodaļas darbinieki tomēr kaut ko zinātu par sēklām, kaitēkļu apkarošanas līdzekļiem un mēslojumiem. Vai vismaz zinātu, kurš kolēģis konkrēto jomu pārzina labāk.

Nevajag pārspīlēt. Vairumā gadījumu tā arī ir un viņi ir pietiekami zinoši.

Tas ka parādas kāds jauns darbinieks un attiecīgi vēl tikai apgūst savu lietu, tāpēc uzreiz nav ar pirkstiem jābaksta uzreiz. Neviens veikalā pie plaukta nepiedzimst.

Sapratne ir par daudz prasīts? Vai uzreiz vajag nodirst jau saknē, ka neviens neko nemāk?

Link to comment
Share on other sites

Nu vismaz kad es trādāju tad ražotāji/izplatītāji ik pa laikam rīkoja kautkādus kursus/seminārus, solīja bonusus, ja pārdos vairāk kā parasti utt. Kānekā pārdevējam vieglāk pārdot to, par ko kautko var arī izstāstīt. Bet no kurienes pārdevējam reāla pieredze kkura flīžu līme ir labāka? Pa lielam atkārto to ko ražotāji izstāstija, vai kurš betona plastifikātors darbiojas labāk?

Kā viņu lietot, to jau seminārā izstāsta. Kam interesē, tie atceras.

Link to comment
Share on other sites

Kā saka, patiesība ir kaut kur pa vidu. Bet nu ar sapratni vien nepietiek, lai dabūtu konsultāciju ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...