Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Jurkins
(labots)

Ziniet! Bet īstenībā situācija ir skumja.

Kaut kā tā...

https://www.radio1.lv/lv/Kultura-un-izglitiba/1/56557/Tiek-vakti-paraksti-lai-tiktu-saglabats-videjas-izglitibas-posms-Jekabpils-2_vidusskola

Mēs reāli izmirstam. Un variantu nekādu nav. Nekādu.

 

Es teiktu tā skarbi. Vienīgais variants ir globāls (vēlams ar atomu) karš Tuvajos Austrumos, mūs skars diezgan perifēri. Un tad būs totāls dzīves līmeņa kritums (visi jūtūberi, tiktokeri, influenceri, kouči un juristi nogalināsies paši vai viņiem palīdzēs). Un tad atkal 5...6 bērni ģimenē būs paceļami, jo nevajadzēs ferari ratiņus un "rāpulīšus" ar svarowski kristāliem, obligātais aipons no 3,5 vecuma būs aizmirsts u.t.t.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Jurkin, nezinu detaļas, bet tā ir viena no trim vidusskolām Jēkabpilī, vai ne? Ja jauniešu kļūst mazāk, vai nav labāk divas skolas ar piepildītām klasēm nekā trīs ar pustukšām?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Vecīt, ne par to ir runa. Pats izteici atslēgas vārdus:

Just now, 138 teica:

jauniešu kļūst mazāk

UN ne par vienu, diviem, bet par tik, ka kādreiz J-pilī bija 4 vidusskolas ar piepildītām vidusskolqas klasēm. A,B, C ar ~20 purniem bija visās. Nu ok, jā krievi bija. Bet kas notiek tagad...

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Jurkins teica:

Un tad atkal 5...6 bērni ģimenē būs paceļami

Cik tev ir bērnu?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Jurkins teica:

Veci, vēl nav vakars.

Stacija un tilts jau ceļas tur kur ceļas, un Āgenskalna tunelis atcēlās. Nešaubos ka izmaksas vēl saskries, bet nevienas nepamatotas, grandiozas, tehnoloģiski sarežģītas = dārgas kaprīzes tur nav.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 2 minūtēm , jema teica:

Cik tev ir bērnu?

2!  3. nesanāca... spontānais, tālāk neriskējām. Un?! Man jābūt tam īpašajam? Problēma @jema nav indivīdā. Es nenosodu nevienu, kam tagad nav neviena bērna. Varbūt labāk lai nav šajā situācijā. Ātrāk atnāks resets.

Ar šodienas domāšanu man noteikti nebūtu neviena. Nafig laist bērnu pasaulē, ko mēs efektīvo kontrolē esam izveidojuši.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Jurkins teica:

Un tad būs totāls dzīves līmeņa kritums (visi jūtūberi, tiktokeri, influenceri, kouči un juristi nogalināsies paši vai viņiem palīdzēs). Un tad atkal 5...6 bērni ģimenē būs paceļami, jo nevajadzēs ferari ratiņus

Bet viņus vajadzēs barot un skolot. Vienīgi ja būs TĀDS p1zģecs ka medicīna un tās pieejamība, sociālā drošība utjpr atgriezīsies 19. gadsimta līmenī vai sliktāk, tad jā, tad taisīs 5...6, lai vismaz kāds no tiem droši izdzīvotu un varētu uzturēt vecīšus vecumdienās.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

Bet viņus vajadzēs barot un skolot.

Nu tieši tā. Un dzīve atgriezīsies normālā gultnē. Nevarīgākie un nedzīvotspējīgākie nomirs nevis tiks vilkti visu dzīvi kā dārzeņi. Skarbi? Necilvēcīgi?

Jeb Tu tiešām domā, ka ir iespējam vispārēja laimīgā leiputrija? Tiešām esi tik naivs?

 

Laimīgā leiputrija ir beigusies!

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Jurkins teica:

J-pilī bija 4 vidusskolas ar piepildītām vidusskolqas klasēm

Zēniem iet vidusskolā un papist 3 gadus, kam tas ir vajadzīgs, kādreiz gāja, jo pēc vidusskolas bija iespēja stāties augstākajā, teķi un profenes, ja nebiji 5% labākajos, pa taisno armija, bērnus sargāja, mūsdienas kāda kuja pēc iet videnē, izmācies kāda prof, nepatīk, neiet, es uz citu augstāko, bet tev jau pamats ir!

Manā laikā no 84-88 visi gāja armijā nebija variantu, ja nu vecāki bija bagāti un atpirkās med komisijā

Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

Nevarīgākie un nedzīvotspējīgākie nomirs nevis tiks vilkti visu dzīvi kā dārzeņi. Skarbi? Necilvēcīgi?

Guli ar Mein Kamf, zem spilvena?

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

@jema, drīz nebūs pamatskolā nevis vidusskolā. Un nemaz jau tā nebija, ka visi palika tā palika vidusskolā. Palika mazākā daļa.

Link to comment
Share on other sites

Nu pag, tu pārspīlē! Bet nu pamatskola ar 10 skolniekiem arī vairs nav skola.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Nepārspīlēju 😉.

 

Un tā ir realitāte. Un pilnīgi saprotams, ka neviens nezina, ko ar to realitāti darīt. Vai var katrā pagastā priekš 10 bērniem nodrošināt mūsdienīgu (es uzsveru  - mūsdienīgu, nevis kā 19. gadsimtā, kad visi mācījās vienā ar krāsni apkurināmā telpā no vienas grāmatas) pamatskolu? Kurš par to maksās? Un kād ir izeja? Da nav izejas. Vienkārši nav.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
Pirms 12 minūtēm , jema teica:

Guli ar Mein Kamf, zem spilvena?

Varbūt "Projekts Eirāzija" :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

ggg97
Pirms 24 minūtēm , 138 teica:

Stacija un tilts jau ceļas tur kur ceļas, un Āgenskalna tunelis atcēlās.

Man darba datorā ir links, kas plānojas. Nav tik viegli to atrast tai RB mājslapā. Maini vairāk Pārdaugava interesē, jo pats es Jurmalā bet radi Floridā Pārdaugavā. Tad tur ir Liepājsielā tunelis iezīmēts. Interesanti, kā?

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Pirms 14 minūtēm , jema teica:

Guli ar Mein Kamf, zem spilvena?

A pričom tur šitas? Tu maksāsi par viņiem? Tiešām?

 

Tas ir apmēram tāpat kā mēs satraucamies, ka mums apkārtējā dabā notiek dabīgi procesi - vājākie mirst. Un mēs cenšamies viņus vest uz vetklīniku. Mēs esam dabas sastāvdaļa. Un varam mēģināt kādu laiku sev melot un tēlot empātisko tolerastiju, kamēr daba mūs noliek pie vietas. Ja Tev tas nepatīk, tad tā ir Tava problēma. Un vvispār ne mana vaina. 😉

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

Tu maksāsi par viņiem?

Tu savus vecākus uz mežu aizvedi?

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, jema teica:

Tu savus vecākus uz mežu aizvedi?

Nē, bet kaimiņa aizvestu bez sirdsapziņas pārmetumiem.

 

Starp citu, ja Tu tiešām nesaprati, tad jautājums ir nevis par to, vai Tu gribi maksāt, bet par to, vai Tev būs ko maksāt. Tu tiešām nesaprati? Nu tad neko.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

Tad tur ir Liepājsielā tunelis iezīmēts. Interesanti, kā?

Iela ies tunelī zem dzelzceļa ja nemaldos, esošās pārbrauktuves vietā. Bet sākotnēji tika izskatīta opcija pašu RB ierakt apmēram no Torņakalna līdz Zasulaukam, es par to runāju.

Link to comment
Share on other sites

kaads
Pirms 2 minūtēm , Jurkins teica:

bet kaimiņa aizvestu bez sirdsapziņas pārmetumiem.

gan jau  kaimiņi arī  tevi ar prieku aizvestu 😀

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen
Pirms 3 minūtēm , kaads teica:

gan jau  kaimiņi arī  tevi ar prieku aizvestu 😀

Pēc gadiem četrdesmit ierodas kaimiņu bērni ar ragaviņām. :D

Link to comment
Share on other sites

ggg97
Pirms 1 minūtes , 138 teica:

Iela ies tunelī zem dzelzceļa ja nemaldos, esošās pārbrauktuves vietā.

Lai tur izraktu tuneli, tam ir jāsākas kaut kur pie  ~ Kantorielas. Ja tā tas būs, tad, lai nokļūtu tajā tunelī no Rīgas centra, tur jābūvē smalks satiksmes mezgls, kam, manuprāt, tur galīgi nav vietas. 

 

Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

Bet sākotnēji tika izskatīta opcija pašu RB ierakt apmēram no Torņakalna līdz Zasulaukam, es par to runāju

Veči, Jūs nemaz nenojaušat, kādā pakalstadijā tas viss ir. Dod Dievs izbūvēt vismaz pamattrasi, lai vismaz patronas var piegādāt. Apmēram tā tas viss šobrīd ir. Pamattrases vietā mēs šobrīd būvējam Rīgas stacīju un balstus Daugavā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms 32 minūtēm , Jurkins teica:

dzīve atgriezīsies normālā gultnē. Nevarīgākie un nedzīvotspējīgākie nomirs nevis tiks vilkti visu dzīvi kā dārzeņi. Skarbi? Necilvēcīgi?

Man par šo nevar būt neitrāls viedoklis, jo, lai gan esmu mentāli un fiziski pilnvērtīga persona, pie <=19. gadsimta medicīnas es visticamāk zīdaiņa vecumā būtu ierakstījies kaut kur tajā nevarīgāko kategorijā.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Kādas patronas? 🤣 Tās patronas uzsprāgs kaut kur Lietuvas teritorijā dažu desmitu kilometru attālumā nO Baltkrievijas robežas. Nu tā... pašas par sevi, ne  jau no krieva Tornado, kuri vispār nelido vai lido uz pretējo pusi vai... hvz.

Just now, 138 teica:

būtu ierakstījies kaut kur tajā nevarīgāko kategorijā

Un Tu tiešām domā, ka globāli tas kādu pistu?🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ggg97 teica:

tur galīgi nav vietas.

Neesmu pētījis, bet piemēram Deglava - Braslas savienojumu arī likās tur tak nav kur iebāzt, bet kaut kā iebāza.

 

Pirms 5 minūtēm , ggg97 teica:

Pamattrases vietā mēs šobrīd būvējam Rīgas stacīju un balstus Daugavā.

Jā, tā ir. Ko mēs ar tevi tur varam darīt?

Link to comment
Share on other sites

ggg97
Pirms 1 minūtes , Jurkins teica:

ās patronas uzsprāgs kaut kur Lietuvas teritorijā dažu desmitu kilometru attālumā nO Baltkrievijas robežas.

Tuesi dumjš ķeblis. Krievu raķetes braši lido, līdz izlido NATO raķete.

  • Patīk 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Viss ir vienkārši, aicinam vairāk migrantus.

Kad es aizbraucu uz rīgu pilnīgi prieks skatīties uz visiem tiem indiešu Skolotājiem, Zinātniekiem, Inžinieriem un Dakteriem.

Viņi tik ražīgi un efektīvi ka pat dienas vidū var baros atpūsties un izklaidēties.

 

Tie Stiprina un uzlabo mūsu valsti, un par to tik prieks.

Spoiler

Nezkapēc viņi nestiprina savas māju zemes.

 

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 2 minūtēm , ggg97 teica:

Pamattrases vietā

Starp citu... pilnīgi nopietni, bez ironijas. Kāds kompetentais (@jema ???) var paskaidrot, kāpēc jaunā trase jābūvē pa jaunu vietu nevis blakus vecajai. Tiešām vecajai pagriezieni tik asi? Nē, nē, es nevēlos būt eksperts, vienkārši jautāju.

Link to comment
Share on other sites

ggg97
(labots)
Pirms 2 minūtēm , 138 teica:

Jā, tā ir. Ko mēs ar tevi tur varam darīt?

Man nav ideju. Pilsētplānošana nav mana profesija, ne hobijs. Pie kam, es nedzīvoju Rīgā.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 4 minūtēm , Laxe teica:

Kad es aizbraucu uz rīgu pilnīgi prieks skatīties uz visiem tiem indiešu Skolotājiem, Zinātniekiem, Inžinieriem un Dakteriem.

Pastāsti kapēc lai kaut viens indiešu skolotājs, dakteris vai zinātnieks brauktu uz Rīgu?

Tie kas izvadā ēdamo? Tie tak studenti. Atlauzīs savus 4 gadus vedājot kebabus, iegūs diplomu pa lēto un būs prom uz Vāciju, lai pelnītu pieklājigu samaksu. Tu pat nevari iedomāties cik tie indieši mēdz būt mērķtiecīgi.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms 3 minūtēm , Jurkins teica:

Tu tiešām domā, ka globāli tas kādu pistu?

Protams, nē. Globāli ikviena atsevišķa indivīda dzīvība un dzīves kvalitāte ir tikai daļa no statistikas, ekonomikas cikliem un, ja vēlies, restartiem utml

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Pirms 1 minūtes , ggg97 teica:

Krievu raķetes braši lido

Pļa, es tak teicu, ka patronas pašas par sevi uzsprāgs. Kādas krievu raķetes.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms 5 minūtēm , Laxe teica:

Viņi tik ražīgi un efektīvi ka pat dienas vidū var baros atpūsties un izklaidēties.

Tu viņus redzi atpūšamies un izklaidējamies spā, restorānos un kazino? Es nē, es viņus redzu "atpūšamies" kebabnīcās ar zaļām kastēm mugurā.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 36 minūtēm , Jurkins teica:

Nepārspīlēju 😉.

 

Un tā ir realitāte. Un pilnīgi saprotams, ka neviens nezina, ko ar to realitāti darīt. Vai var katrā pagastā priekš 10 bērniem nodrošināt mūsdienīgu (es uzsveru  - mūsdienīgu, nevis kā 19. gadsimtā, kad visi mācījās vienā ar krāsni apkurināmā telpā no vienas grāmatas) pamatskolu? Kurš par to maksās? Un kād ir izeja? Da nav izejas. Vienkārši nav.

 

Izeja ir darīt kā rietumos, izveidot kvalitatīvas internātskolas kur no reģioniem var izglītot bērnus.

Rietumos bagātie sūta bērnus uz tām lai tik nav jāiet publiskās skolās ar brūniem nākotnes inžinieriem un dakteriem.

 

Bet mums atkal preteji, ja kāds dzird internātskola tā uzreiz domā ubagiem/neaptēstajiem.

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , Laxe teica:

darīt kā rietumos, izveidot kvalitatīvas internātskolas kur no reģioniem var izglītot bērnus.

Rietumos bagātie sūta bērnus uz tām lai tik nav jāiet publiskās skolās

Kurās valstīs tā notiek un no kādiem avotiem tev šāda informācija?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Just now, 138 teica:

šāda informācija?

Gan jau no seriāliem par masoniem.

 

Lai gan mēles melš, ka elite parastajās "rajona" skolās nemācās. Nu to gan jau varētu iegūglēt par kongresmeņiem un citiem pie varas esošajiem, nedomāju, ka tā infa ir slēpta, bet man nav nekādas intereses to darīt.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , Jurkins teica:

Kāds kompetentais (@jema ???) var paskaidrot, kāpēc jaunā trase jābūvē pa jaunu vietu nevis blakus vecajai.

Ko tu man piepisies, es te ko laboju vai nosaku? Jobnulsja galīgi?

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
Pirms 8 minūtēm , 138 teica:

Kurās valstīs tā notiek un no kādiem avotiem tev šāda informācija?

Nu UK jau visas top skolas ir internāti (boarding schools). Pa lielam placdarmi elites atvasēm, lai automātiski tiktu uzņemti Oksfordā/Kembridžā (kur studēt kautko bezjēdzīgu, tur teiksim klasiku utt). 90% premjeri un ministri ir mācijošies Eton internātā.

Vidušķiras jau parasti sūta atvases privātskolās (kādi 10% no skolēniem), bet tie parasti nav internāti. 

Nu strādnieku škira, nu tie iet valsts skolās. Tiem nav 20k+ gadā ko maksāt pat par 'budžeta' privātskolu.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
Just now, jema teica:

Ko tu man piepisies

Nu es tā nevainīgi padomāju, ka Tev tak patīk piekoriģēt mūs te... kā ir pareizi. :haha:

Just now, AndrisBB teica:

Pa lielam placdarmi elites atvasēs

Nu re, izrādās, ka sazvērestību teorijām ir reāls pamats.:haha:

Ka tik neizrādās, ka reptiloīdi arī eksistē.🤣

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...