Jump to content

Pazudusi elektrība LT projektā


JanuceS
 Share

Recommended Posts

@ ervie ta es ari biju domajis ne jau saimniece pati loznas pa kontaktiem un karbam.

Link to comment
Share on other sites

ja reiz pat vaifaja problēma atrisinājās pati no sevis, tad kāda cerība, ka PĒKŠŅI kaut kas no debesīm nokritis un elektrība pati no sevis izbeigusies bez viņa līdzdalības? cilvēki runāt aizmirsuši.

Aizies, teiksim, salabos kāds kaut ko sabojātu uz topika autores rēķina. Pēc nedēļas būs galda nazis iebāzts kontaktā vai ar cirvi kaut kas nocirsts, bet pēc mēneša - pie durvīm piekakāts. Un? Kāda jēga skraidelēt pakaļ sekām, ja neviens pat nepalūdz kaimiņam pierauties un beigt nodarboties ar baltu naudu izmaksājošu sabotāžu (elektriķi + rūteris)?

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

par so ari domaju riga varbut savadak ar kapnu telpu sadales skapjiem bet ja ST viriem atiek klat vini ies meklet atslegu ?

Labots - gromix
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau ka atslēga "no vecuma pati nokritīs", pēc tam kad šie būs paskatījušies kārtīgi virsū un ripzāģi aiznesuši uz mašīnu..

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Skaitītāji kastē kāpņutelpā ir ST īpašums un vai tik ne pati kaste arī, līdz ar to vai tad jebkāda patvaļīga šīs kastes aizslēgšana nav kaut kas tāds, par ko ST var slēdzēju normāli :sekss:  ?


:offtopic: interesants stāsts par to rūteri. Neesmu pārāk gudrs, bet nesaprotu - rūterim "bojāt signālu", nekādā tiešā veidā klāt tam neslēdzoties, kā tas vispār ir iespējams, var kāds gudrāks pastāstīt?

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , 138 teica:

 

:offtopic: interesants stāsts par to rūteri. Neesmu pārāk gudrs, bet nesaprotu - rūterim "bojāt signālu", nekādā tiešā veidā klāt tam neslēdzoties, kā tas vispār ir iespējams, var kāds gudrāks pastāstīt?

 

 

- apzināti radīt traucējumus konkrētajā frekvencē 
- sūtīt klientiem nonstop deauth mesidžus 

  • Patīk 1
  • Atbalstu 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , Didzis teica:

rūteris ir kā no veikala un ar rūpnīcas parolēm

Kas ir "rūpnīcas paroles"? 4G rūteriem cik zinu tādas ir, uz uzlīmes uz korpusa uzdrukātas, bet arī tās taču izmanto to pašu WPA kas būtu pašrocīgi uzliktai parolei, un, būdamas kaut kas apmēram tāds kā "63HE3R9BMX22AQ" nu galīgi taču nav vieglāk laužamas par pašrocīgi liktām parolēm. Savukārt LTK un citu kabeļu ISPu TP-Linkiem nekādu rūpnīcas paroļu ja nemaldos nav, un ja tādu rūteri liek LTK montieris tad viņš droši vien palūdz klientam izdomāt paroli, ja liek klients pats tad atkarībā no sava apķērīguma, vai nu uzliek kaut kādu paroli (un ja liek, tur ir jābūt īpaši alternatīvi apdāvinātam lai kaut ko izdarītu nepareizi, tur ir vienkāršs GUI un vai tik pat nenāca līdzi papīra instrukcija "atveriet to, nospiediet šito, tad tur ierakstiet šito un tad nospiediet šito" :read: ) vai neuzliek nekādu, ne tā? 

Link to comment
Share on other sites

Nav tak zināms, kas par rūteri? Lai kā arī būtu, radioēters nav bezgaligs un daudzi rūteri uz vienas frekvences nekad labi nedarbosies.

Link to comment
Share on other sites

+100 Didzim par sadalnes skapju aizslegsanu tur tiri ar fleksi nost un tam kaiminam (,, gudrajam elektrikim ") ar to sledzeni pa pakausi nu nav drosinataju skapis kapnutelpa vina ipasums

 

Link to comment
Share on other sites

Kāds te rakstīja, ka "lietuviešu projektos" un vēl citās paneļmājās blakusdzīvokļu rozešu vietas mēdz būt viena otrai pretī, kā caurejošs caurums sienā. Vai tāpat ir arī ar nozarkārbām?

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , oijajebu teica:

zvans uz Latvenergo, lai atbrauc, novāc slēdzeni un izraksta 400€ (vai cik tagad ir?) soda kvītiņu tam kas uzlika.

Ha, ha, tā arī brauks un rakstīs soda kvītis, kā tad. Viņi ar to vien nodarbojas.

Un pat ja gribētu, viņi to juridiski nemaz nevarētu izdarīt, pat ja kaut kādā dīvainā kārtā izdotos pierādīt, ka tieši konkrētais subjekts to atslēgu uzlicis. Kas tie 400 EUR ir domāti, vai adm.. sods? Ja adm. sods, tad to drīkst piemērot tikai pašvaldības adm komisija un arī pie nosacījuma, ka APK šāds sods ir paredzēts.

Tā, ka nevajag savu nekompetenci publiski paust forumā!

 

 

pirms 3 stundām , oijajebu teica:

notrulinu smadzeni ar dziriņu

To var just :D Arī niks par daudz ko liecina...

Labots - ivo
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , Didzis teica:

Tā ir kļuda aizsmērēt nozarkārbas. Būs kautkur jālauž vaļā. Remontu taisot vajadzēja visus vadus mainīt, tad nebūtu vadu savienjumu un nozarkārbas. Varbut var apskatīties pie kāda kaimiņa, kuram nav remonts bijis, kur kārbas atrodas. Visos dzīvkļs jau tas vienādāk. Lai kā arī būtu, to īso atrast nav rakešzinātne un normālam elektriķim tā nav problēma. Varētu jau kāds biedrs te palīdzēt. Es labperāt, bet man patālu jābrauc.

Vienīgais sakarīgais ieteikums. Kļūst skaidrs par elektriķu aizņemtību.

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , oijajebu teica:

Un nekādā gadijumā nemaksāt tiem kuri neko neizdara!

Nu es prasu samaksu arī par mēģinājumu! Īpaši sarežģītos, šaubīgos gadījumos.... 

Protams, ka kaut kā jau jāpasargājas pret haļavščikiem kas tikai vēlas naudu nokāst bet kuriem nav vēlmes/zināšanu kaut ko atrisināt.... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , oijajebu teica:

Un nekādā gadijumā nemaksāt tiem kuri neko neizdara!

 

Diagnostika arī ir darbs. Veltu savu laiku, lai saprastu, ka tas nebūs pa lēto, kā saimnieks/ce grib, man maksā gan ceļa izdevumus, gan laiks ko patērēju. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , oijajebu teica:

"LT projektā" (tik pat bezjēdzīgs apzīmējums kā platjoslas internets)

 

ir "vecais lietuviešu projekts"

lt-vecais-foto.jpg

 

un "jaunais lietuviešu projekts"

lietuviesu_projekts.jpg

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Sveiki, visiem, kas dalījušies ar saviem padomiem! Atvainojos, ka vakar neko vairāk nevarēju paskaidrot, jo kā izrādījās- biju iztērējusi savu runāšanas limitu! :)

 

Tagad biku došu atbildes:

- abi puiši, kur mēģināja atrast problēmu, paši no naudas atteicās, solot padomāt ko darīt, bet pazuda;

- dzīvoklis atrodas Purvciemā; Jaunais LT projekts. Vidējais, mazais trīsistabu dzīvoklis;

- kad kaimiņš uzlika slēdzeni, es lūdzu viņam arī man iedot atslēgu, bet viņš pateica, ka atslēgas viņam neesot lai es laužot vaļā! Arī uz slēdzenes otrā pusē ir ar datoru uzdrukāts teksts: "BĻXX, man nav atslēga!";

- kas attiecas uz wifi! Tas nebija tik vienkārši saprast, kas notiek, jo sākumā es ļaunas domas nepieļāvu, un, kad vairs nevarēja pieslēgties wifi, zvanīju uz Lattelecom, pat vairākas reizes. Tad nomainīju rūteri, kuru biju iegādājusies pagājušā gada beigās pret veco, jo domāju, ka jaunais nobeidzies un jānes uz remontu. Sākumā viss bija kārtībā, bet, vakarpusē, kad atgriezāmies mājās, rūterim pieslēgties vairs nevarēja. Lattelecom ieteica sameklēt datoriķi, pat iedeva viena datoriķa telefona numuru, jo varbūt man neesot pareizi uzstādījumi rūterim! Tas  atbrauca un uzlika man atpakaļ jaunāko rūteri. Samaksāju par pakalpojumiem prasītos 30euro. Līdz vakaram viss darbojās, vakarā atkal nekā. Zvanīju viņam, viņš teica, ka manam rūterim jaudas par maz, ka jāpērk jauns. Es pārprasīju vai viņam nesķiet dīvaini, ka divi rūteri uzvedas pilnīgi vienādi un vai tiešām trešais rūters atrisinās manas problēmas. Nopirku jaunu rūteri ap 60 euro TP Link ArcherXXX ( 2,4 gHZ; 5gHZ(, uzinstelēju, līdz vakaram viss čikiniekā) , vakarā 2,4 atsakās, 5 strādā, bet ne visas iekārtas tam var pieslēgties! Visas versijas ko jūs te rakstījāt pārbaudījām, gan mainījām kanālus utt., Palūdzu uzņēmuma datoriķim atbraukt un paskatīties. Viņš jau noklausoties manu stāstu, pateica, ka izskatās, ka notiek ļaunprātība. Atbrauca, te to apskatīja, te to, un pateica, ka kāds speciāli ar kādas programmas palīdzību sūta signālu konkrētai rūtera adresei, lai nevar tam pieslēgties. Nestāstīšu kā mainījām rūterus, lai varētu padarboties, bet beigās apnika un aizgāju uz policiju uzrakstīju iesniegumu, pēc policista sarunas ar kaimiņu viss sāka darboties. Tā kā viņš visticamāk rūteri meklēja pēc signāla stipruma, tad arī otru kaimiņu bija apdalījis! :)

- par to, ka kaimiņš aizslēdzis elektrības kasti, uzzvanīju arī uz kooperatīvu kurš mūs apkalpo "Zinātne". Viņi ieteica pārzāģēt! :D Ar ko..ar pildspalvu vai! :D

- par elektrību esmu no jūsu ieteikumiem sapratusi, ka jāatrod kāds kurš uzņemtos šo ne tik patīkamo darbiņu, un atrisinātu šo manu..nu jau mēnesi ieilgušo problēmu. vienkārši nevarēju pieķerties, biku esmu nogurusi! :)

- kurš būtu gatavs uzņemties šo lietu, lūdzu rakstiet man vēstulīti! Gan jau vienosimies kas un kā! :)

- un visbeidzot, šis strīds nav strīds ar kaimiņu! Ar kaimiņiem sadzīvojam ļoti labi! Šeit stāsts ir par ģimenes draugiem..nu jau izbijušiem! :(

Liels paldies visiem!

P.s. Par nozarkārbām domāju arī būs taisniba, ka abos dzīvokļos tās sapas! :)

Labots - JanuceS
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , 138 teica:

Kāds te rakstīja, ka "lietuviešu projektos" un vēl citās paneļmājās blakusdzīvokļu rozešu vietas mēdz būt viena otrai pretī

Nedaudz sameloju, par lietuviešu projektu (nevienu no abiem) tā neviens neteica vis, @Ronalds neminēja sēriju:

8/28/2017 , 14:29, Ronalds teica:

kontaktligzdās un sadales kārbās pie kopējās sienas

 

Esmu vienā citā sērijā tādu joku redzējis, bet rozetēm, par nozarkārbām nezinu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , 138 teica:

 

ir "vecais lietuviešu projekts"

lt-vecais-foto.jpg

 

un "jaunais lietuviešu projekts"

lietuviesu_projekts.jpg

Jaunais LT projekts! :)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , 138 teica:

Esmu vienā citā sērijā tādu joku redzējis, bet rozetēm, par nozarkārbām nezinu.

Esmu šādu joku redzējis 602 sērijā, hruščovenē un vienā lietuviešu projektā. Sen tas bija, kad dzīvoju Rīgā un remontēju dzīvokļus, kuros pats dzīvoju. 

Atjaucu rozeti un tur arī kaimiņa vadus var redzēt! 

@JanuceS, sākumā sazvanies ar savējo mājās apsaimniekotāju - viņiem jābūt elektriķiem! Kuri visticamākais no haltūras neatteiksies. Būs lētāk kā man no Ogres puses braukt. Ja nu nesanāk, tad mēģināšu palīdzēt! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ronalds teica:

Esmu šādu joku redzējis 602 sērijā, hruščovenē un vienā lietuviešu projektā. Sen tas bija, kad dzīvoju Rīgā un remontēju dzīvokļus, kuros pats dzīvoju. 

Atjaucu rozeti un tur arī kaimiņa vadus var redzēt! 

@JanuceS, sākumā sazvanies ar savējo mājās apsaimniekotāju - viņiem jābūt elektriķiem! Kuri visticamākais no haltūras neatteiksies. Būs lētāk kā man no Ogres puses braukt. Ja nu nesanāk, tad mēģināšu palīdzēt! 

..es jau runāju, viņi pateica, ka viņi neatbild par to, kas iekšā un viss! Un kādu laiciņu atpakaļ, kad man raustījās elektrība ( 2-3g atpakaļ), arī ilgi lūdzos kamēr atbrauca un izrādījās ārā tas slēdzis bija jānomaina. Par viņa zināšanām es šaubos, jo tajā reizē es pat dzirdēju kā sprakšķ elektrība kontaktos, bet viņi teica, ka tas taču nekas! Nu un, ka sprakšķ..!

Link to comment
Share on other sites

Tātad dzīvoklis šāds, un ar kaimiņu-kaitnieku kopīgās sienas ir 14 un 15 m2 istabām bildē "uz leju"?

be331b5fa8.gif

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , 138 teica:

Tātad dzīvoklis šāds, un ar kaimiņu-kaitnieku kopīgās sienas ir 14 un 15 m2 istabām bildē "uz leju"?

be331b5fa8.gif

Jā! Šis ir mana dzīvokļa projekts! 15 - kopējs, 14- nav kopēju elektrokārbu! :)

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss
Pirms 58 minūtēm , JanuceS teica:

vakarā 2,4 atsakās, 5 strādā, bet ne visas iekārtas tam var pieslēgties!

 

Varu konkrēti pat pateikt, ka visbiežāk to dara ar šādu mazu iekārtu (maksā 3 dolāri) + kādu no internetā atrodamajām firmwārēm (modificētām, kuras ļauj to visu procesu automatizēt). Piemet viņu pie USB vai 20000MAh powerbankas un nedēļām nevienam nets neies (īpaši 2.4GHz).

 

https://github.com/spacehuhn/esp8266_deauther

maxresdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , TasEsmuEss teica:

 

Varu konkrēti pat pateikt, ka visbiežāk to dara ar šādu mazu iekārtu (maksā 3 dolāri) + kādu no internetā atrodamajām firmwārēm (modificētām, kuras ļauj to visu procesu automatizēt). Piemet viņu pie USB vai 20000MAh powerbankas un nedēļām nevienam nets neies (īpaši 2.4GHz).

 

https://github.com/spacehuhn/esp8266_deauther

maxresdefault.jpg

Nu nezinu  ar ko tas tika darīts, bet mans datoriķis lika pievienot otru rūteri un nosaukt tādā pašā vārdā kā tas, kuram vairs nevar pieslēgties un to uzlikt neredzamu! Varējām veselas 4 dienas darboties mierīgi! :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , JanuceS teica:

Nu nezinu  ar ko tas tika darīts, bet mans datoriķis lika pievienot otru rūteri un nosaukt tādā pašā vārdā kā tas, kuram vairs nevar pieslēgties un to uzlikt neredzamu!

Ha! "Interesants" risinājums....

Takš skaidrs ka tika kaut kādā veidā raidīti traucējumi! 

Un to veidu ir diezgan daudz! 

Link to comment
Share on other sites

Un rozetēs, kas 15m2 istabā sienā pret kaimiņu, abi elektriķi kuri nāca, skatījās, un bēdu tur neatrada, bet nevienā nozarkārbā neskatījās, jo nozarkārbas aizšpaktelētas?

Bet nevienai nozarkārbai kaimiņš laikam nevarētu būt ticis klāt, jo, ja ir tā kā kāds te teica, ka nozarkārbas ir ārsienām perpendikulārajās sienās, tad jau šitajās ar kaimiņu kopīgajās sienās nevienas nav.

 

Starp citu, labāk bez liekas vajadzības necitē bildes un veselus postus (it īpaši rakstot tieši aiz tā posta), tas šeit nav labs stils ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , 138 teica:

Un rozetēs, kas 15m2 istabā sienā pret kaimiņu, abi elektriķi kuri nāca, skatījās, un bēdu tur neatrada, bet nevienā nozarkārbā neskatījās, jo nozarkārbas aizšpaktelētas?

Bet nevienai nozarkārbai kaimiņš laikam nevarētu būt ticis klāt, jo, ja ir tā kā kāds te teica, ka nozarkārbas ir ārsienām perpendikulārajās sienās, tad jau šitajās ar kaimiņu kopīgajās sienās nevienas nav.

vot vot. BET. ja pareizi saprotu, ar vienkāršu rozetes izskrūvēšanu tur nekas tāpat nav redzams, jo tālāk nāk ieģipsēta bleķa kārba, vai ne?

 

respektīvi. kur kāpņu telpā atrodas stāva sadales kaste - pa kreisi no durvīm? ja tā, tad tai dzīvoklī padomjlaika vads ietu virzienā tualete-vanna-6-9-14-15.

ja plānā uzzīmētu, kur atrodas lampu slēdži, kur rozetes - diezgan ticami varētu izprātot.

 

vispār, neizslēgtu arī variāciju, ka tevi ir nemanāmi nolējis augšējais kaimiņš - cauri apmetumiem neizvilka, bet pietika, lai elektrības kanālos īso uztaisīt.... un to ar aizmūrētām nozarkārbām bez vaļā plēšanas nepateiks nekā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ervie teica:

vot vot. BET. ja pareizi saprotu, ar vienkāršu rozetes izskrūvēšanu tur nekas tāpat nav redzams, jo tālāk nāk ieģipsēta bleķa kārba, vai ne?

 

respektīvi. kur kāpņu telpā atrodas stāva sadales kaste - pa kreisi no durvīm? ja tā, tad tai dzīvoklī padomjlaika vads ietu virzienā tualete-vanna-6-9-14-15.

ja plānā uzzīmētu, kur atrodas lampu slēdži, kur rozetes - diezgan ticami varētu izprātot.

 

vispār, neizslēgtu arī variāciju, ka tevi ir nemanāmi nolējis augšējais kaimiņš - cauri apmetumiem neizvilka, bet pietika, lai elektrības kanālos īso uztaisīt.... un to ar aizmūrētām nozarkārbām bez vaļā plēšanas nepateiks nekā.

 

Jā, elektrības kaste atrodas pa kreisi no durvīm. Elektrība nav 14-15, bet elektrība kontaktligzdā jau nav starp 9/14 sienu!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , JanuceS teica:

Jā, elektrības kaste atrodas pa kreisi no durvīm. Elektrība nav 14-15, bet elektrība kontaktligzdā jau nav starp 9/14 sienu!

no citas puses: vai tas jūsu dzīvoklis, tad droši vien apdrošināts?

teiktu, ka tīrs apdrošināšanas gadījums, lai eksperts nāk un skatās. ja avārija novecojuma dēļ - tas viens, ja trešo personu darbība bezdarbība, tad cits, un ja atkal patvarība - atkal cits variants. bet bojājumu novēršanai viņi kādu risinājumu piedāvātu....

gadījumā ja atkal ir kapeika pulēta un nav  bijis apdrošināts (arī uz obligāto), tad.... mēģināt vienalga apdrošinātāju meistarus iesaistīt

utt, utjp... (vispār man līdzīgs variants kad pēc vadu pārvilkšanas nozarkārbas aizdarinātas ciet.... bail pat iedomāties kā es šķendētos, ja būtu kas jālauž.... dies pas...)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , ervie teica:

lai elektrības kanālos īso uztaisīt

Pa mēnesi būtu izžuvis!

 

Tur gan jau ka ir divas elektrības līnijas - viena uz dzīvokļa kreiso (pēc shēmas) pusi, otra uz labo. Un labajā pusē ir kopēja siena ar kaimiņu. 

Pirms 11 minūtēm , ervie teica:

BET. ja pareizi saprotu, ar vienkāršu rozetes izskrūvēšanu tur nekas tāpat nav redzams, jo tālāk nāk ieģipsēta bleķa kārba, vai ne?

Un no kārbas "dibena" viņā nāk iekšā vadi. Nu jā, kārbu potenciāli būs jāizkaļ ārā.  

Link to comment
Share on other sites

Tikko nogāju pie lejas kaimiņa. Tur kur es biju domājusi, ka tās ir nozarkārbas, kaimiņš teica, ka tie esot starppaneļu stiprinājumi! Bildē augšā pie griestiem! 

20170731_202449.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tajās stiprinājuma vietās arī mēdz būt vadu savienojumi! 

Vismaz hroščovenēs tā bija! 

Link to comment
Share on other sites

es jau domaju ka pārāk tālu problemu meklejat...ņemot vēra ka puse dzivokļa elektriba ir....diezvai kaimiņš būs panelī urbies laii pie tiem vadiem tiktu...ticamāk ie jadabon ir vala ta kaste un japapeta vai nav vadi nav savienoti lai īsais būtu...jo ja ir atstati orģinalie vadi tad viņi izdalās 2 daļas jau sadales kastē kur visdrizak ir viss sadarīts jo savadak to piekaramo tur neliktu...a caur sienu kaitejot paliktu pieradijumi un sapratigs cilveks to nedaris

latvenergo uzliek paketnieku no skaititaja un no tā talak aiziet vadi uz krievu automatiskajiem sledžiem,ja nav nomainiti uz musdienigiem, kur ari sadalas 2 dalas dzivoklim strava un tur vislielaka iespeja ka kautkas ir sakusis vai sadarits ļaunpratigi

Labots - tam4
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , JanuceS teica:

Nu nezinu  ar ko tas tika darīts, bet mans datoriķis lika pievienot otru rūteri un nosaukt tādā pašā vārdā kā tas, kuram vairs nevar pieslēgties un to uzlikt neredzamu! Varējām veselas 4 dienas darboties mierīgi! :D

 

Tāpēc, ka wifi deauth attack notiek 'spoofojot' tava rūtera radio mac adresi.

Nomainot rūteri - ir cits radio mac. un brīdi kaimiņa skripts nestrādā.

Un to var atklāt sniffojot wifi nevis mainot rūterus...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Monday, August 28, 2017 , 12:17, JanuceS teica:

Atbrauca, mēģināja nomainīt korķus, bet tik un tā tos sita ārā.

 

Monday, August 28, 2017 , 13:31, JanuceS teica:

Kaimiņš aizslēdza koridorī to elektrības kasti, un tagad tur vispār klāt netiek.

Tauta sāk bīdīt kaut kādas sazvērestību teorijas, bet izskatās, ka viss ir vienkāršāk - tēmas autors nezina kas kurā skapī atrodas.

Ja reiz izsauktais elektriķis korķus varēja nomainīt, tātad pieeja pie elektrības skapjiem ir, un tas skapis, kas ir aizslēgts nav elektrībai (gan jau, ka Lattelecom un kabeļtelevīzijas sadale).

 

Labots - Firza
Link to comment
Share on other sites

Pag, nezinu kā konkrētajā projektā, bet padumju laikā trīsistabu dzīvokļiem toč gāja 2 vadi no skapja kāpņu telpā. Viens uz vannasistabu, tualeti, koridoru, virtuvi un vienu istabu, otrs uz pārējām divām. (Vai tik pat nebija 4 korķi - 2 uz fāzēm un 2 uz nullēm, pie tam izkārtoti kvadrātā pa diagonālēm :biggrin:... tas ir off..)

Te notiek parastais variants - nestrādājošs gludeklis tiek izjaukts līdz pēdējai skrūvītei, kamēr nestrādāšanas iemesl ir neiespraušana rozetē:biggrin:.

Nu tak vispirmām kārtām to atslēgu nost no sadales skapja un acu uzmetiens korķiem!

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Firza teica:

 

Tauta sāk bīdīt kaut kādas sazvērestību teorijas, bet izskatās, ka viss ir vienkāršāk - tēmas autors nezina kas kurā skapī atrodas.

Ja reiz izsauktais elektriķis korķus varēja nomainīt, tātad pieeja pie elektrības skapjiem ir, un tas skapis, kas ir aizslēgts nav elektrībai (gan jau, ka Lattelecom un kabeļtelevīzijas sadale).

 

 

Neviens nebīda sazvērestības teorijas, un necenšos nevienu nepamatoti aizvainot! Elektrība man pazuda 29.07.2017, tad skapis bija vaļā. Uz dzīvokli ir 2 korķi. Man lika atvērt to skapi un samainīt korķus ar vietām. Kad skrūvēju laukā vienu korķi, tad tas sāka dzirksteļot, es nobijos un nometu zemē! Nu man palika viss dzīvoklis tumsā. Tajā naktī atbrauca pirmais elektriķis, viņš izpētīja kārtīgi visu, kas tajā kastē. Otrs elektriķis bija kādā 08.08.2017. Arī visu izpētīja tajā skapī, atskrūvēja vienu kontaktu, kaut ko tur darīja. Korķus vairs tagad ārā nesit! Kaimiņš atslēgu uzlika pagājušās nedēļas sākumā. Mums ārpusē ar vienu slēdzeni aizslēdz visu skapi, jo ir metāla plāksne, kura pārklāj tās durtiņas!

Link to comment
Share on other sites

Tas dzelzis sienas vidū pie griestiem ir nozarkārba.

Vēl viņiem ir raksturīgi, ka pārlūzot vienam vadam rozetes kārbā, pazūd elektrība 2istabās, jo ir savienoti paralēli. Vai arī virtuvē, vannas istabā un 3.istabā

 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , JanuceS teica:

Otrs elektriķis bija kādā 08.08.2017. Arī visu izpētīja tajā skapī, atskrūvēja vienu kontaktu, kaut ko tur darīja. Korķus vairs tagad ārā nesit!

8/28/2017 , 12:17, JanuceS teica:

otram elektriķim nebija skaidrs, kāpēc vairs nesit laukā korķus

 

Bet korķus pārstāja sist tieši pēc viņa darbošanās? "ē, es te kaut ko izdarīju, nezinu ko, bet skat tagad korķus nesit, jē!" ?

 

 

pirms 3 stundām , Jurkins teica:

Vai tik pat nebija 4 korķi - 2 uz fāzēm un 2 uz nullēm

pirms 3 stundām , JanuceS teica:

Uz dzīvokli ir 2 korķi.

Ja ir runa par vecajiem korķiem, tātad viens uz fāzi un viens uz nulli. Viss dzīvoklis uz vienu fāzi.

 

8/28/2017 , 12:17, JanuceS teica:

izsita korķus, kas atrodas pagrabā, un pazuda elektrība visā sekcijā, kam daļēji, kam visā dzīvoklī

Tiem dzīvokļiem, kam pazuda "daļēji", acīmredzot ir 2 vai 3 fāzes, palika tā(s), ko neizsita.

 

 

Es neesmu pārāk gudrs, bet man no visa šitā liekas, ka situācija ir apmēram šāda:

lt.jpg.43e93cd270384e310349c4f6b54c70f6.jpg

Bet, hmm, ja viņš ir ķimerējies tikai pa rozetēm un ne pa nozarkārbām, tad kā sanāk, ka atzarošanās uz citu istabu būtu lokācēta rozetē? Visādus brīnumus cilvēki mēdz ierīkot, bet kaut kā neticas ka tā varētu būt paneļmājā ar nepārtaisītu oriģinālo instalāciju.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...