Jump to content

Lietots Vai jauns auto


Payne
 Share

Recommended Posts

Da troļļošanas pasākums, nevis topiks, Versatile, manuprāt, ļoti precīzi noformulēja uz ko sākumā ir jāatbild auto gribētājam, pirms meklēt auto. A šeit, nesūda nevar saprast - gribu auto, var būt pa 5K a varbūt par 20K!? Sviests kaut kāds.

Link to comment
Share on other sites

 

pirms 17 stundām , Payne teica:

vai arī uz nomaksu, gandrīz jaunu pa 20k....

Ja nu ņem jaunu auto, tad tikai tādu, kam garantija būs uz visu nomaksas termiņu. Tas, ka jauniem/mazlietotiem autiņiem nekas neplīst, ir visai tups mīts!

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , snukurins teica:

Var jau,tikai tad jāpelna vismaz 1500Eur uz rokas kas nav reāli Latvijā ne tagad ne arī nakotnē.

Nu nu nu !!!!

 

Es esmu pelnījis pat vairāk! Un īpaši nesaspringstot! Tagad gan esmu slinkumā palaidies un tik daudz vairs nesanāk! Bet nu ja galva ir uz pleciem un rokas aug no pareizās vietas 1.5k eur mēnesī ir pilnīgi reāli! 

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Regisss teica:

racionāli ir ņemt kādu 2-3 gadus vecus auto un braukt max 3 gadus un tad atkal skatīties ko jaunu :)

+++ Varbūt ne gluži 2-3 gadus jaunu bet līdz kādi 5-6 gadi. Tāpat jau pāri 10k cenā aizvilks, ja vien nebūs kāds opelis vai cits mazauto. Man te nesen salīdzinājums "uz sejas" tā teikt. Čoms paņēma jaunu auto no salona - Renault Kadjar. Apmierināts utt. BET - dzinējs benža, pilnpiedziņas nav, tomāta nav, salons lupatu, pat diski (!!!) bleķa. Es paņēmu (lētāk protams) 5 gadi brauktu Qashqai +2, bet - lielākais iespējamais motors (dīzelis), tomāts, 4x4 un iespējamā pilnākā komplektācija ar nafigatoru un Bose audio. Jā, arī 7 vietas un llielāka bundža. Jautājums - kurš laimīgāks (vismaz šobrīd)?

pirms 11 stundām , snukurins teica:

1500Eur uz rokas kas nav reāli Latvijā

Ko muldi! Tas ka tu nevari, nenozīmē, ka nav iespējams.

pirms 12 stundām , snukurins teica:

Mani prieka faktori dzīvo Amerikā,šeit pieejamie ir tikai lūznis ar ko pārvietoties.

Nedaudz par skarbu, protams, bet lielā mērā piekrītu. Skatoties Disvovery par viņu auto, tuninga iespējām un visu pārējo, skumji paliek :(

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

1/2 gadu nobraucu ar Qashqai... 2014.g. pirmo 1/2 gadu nobraucu ar 2012.g. decembra auto... ar neko briesmīgāku neesmu braucis... pirmo reizi jūras simību mašīnā dabūju... sievastēvs teica ka aizmugurē sēžot var apvemties kā tas auto žvangājās... auto bija pliks ar manuālo kārbu ar 1.7d motoru... :bad:

Link to comment
Share on other sites

??? Es esmu paspējis nobraukt 7k ar viņu - labākais auto, kāds ir bijis man. 2015. gada Avensis atpūšas.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu es ar skaudību skatos austrāļi mighty car mods, kur čaļi veic pārbūves, kas pie mums ir nelegālas uzreiz.

bet amerikāņu auto nav nekādi sapņi. Eksterjeru viņi prot, interjers nekāds + visas vecās klasikas šmasikas uz ceļa neturas, brauc tikai taisni, utml.

Par ārējo izskatu man mašīnā svarīgāks ir kokpits, jo šoferis tieši tur pavada visvairāk laiku un uz to skatās visvairāk. Audi, BMW, jaunā Alfa, VW to lietu prot, bet amerikāņu salonus esat redzējuši? superdaudz superlētas plastmsasas, gigantiskos izmēros. Katram savs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu man kā reiz izmēri svarīgi. Ford F350 vai Hummer H2 būtu samoje-to

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , ivo teica:

Ford F350 vai Hummer H2 būtu samoje-to

He he!

 

Vakar sanāca ar auto ap 18.00 Rigas centrā pabūt.... Es tās šausmas labāk nekomentēšu..... Tur smarts prasītos, ne hummer.

Bez tam pie mums Hummer jau smagais skaitās - vajag C kategoriju, ātruma ierobežojums 80 kmh.... 

Link to comment
Share on other sites

Nu, man ne pa Rīgas centru, man uz medībām ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , ivo teica:

??? Es esmu paspējis nobraukt 7k ar viņu - labākais auto, kāds ir bijis man. 2015. gada Avensis atpūšas.

 

Nezinu... man ļoti, ļoti nepatika... :( nobraucu kādus 10k km tajā periodā... pa pilsētu vēl ok, bet kad braucu uz Alpiem, tad gan visu to riebumu dabūju... nekādīgi nevarēju normāli sēdpozīciju saregulēt... Hyundai i40 pēc šī Qashqai likās kā atpestīšana un komforta, brauktprieka apvienojums... :D 

Pirms 4 minūtēm , ronalds_ teica:

He he!

 

Vakar sanāca ar auto ap 18.00 Rigas centrā pabūt.... Es tās šausmas labāk nekomentēšu..... Tur smarts prasītos, ne hummer.

 

Pabrauc pa Spānijas, Francijas, Itālijas pilsētiņām... pēc tam Rīgas ielu platums un satiksme liksies kā pasaka... ok... korķi jau visu korķi, bet nu tā šaurība dienvidos ir vāks... 

 

IMG_1234.thumb.JPG.25b1dc67a527b5059f68518a2380ce53.JPG

IMG_1229.JPG

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bet redz speciāli trotuāri augstāki uztaisīti lai auto stāv šķībi un spoguli pret sienām neberžas! ;) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ronalds_ teica:

ātruma ierobežojums 80 kmh.... 

Kas tās par pasakām?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , ivo teica:

man uz medībām

Ok, kravas kaste - saprotams, iegāzt lopu. Bet slēgtā hummerā vai tad ir diži vairāk vietas nekā kādā garā universālī?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , Regisss teica:

Nezinu... man ļoti, ļoti nepatika... :( nobraucu kādus 10k km tajā periodā... pa pilsētu vēl ok, bet kad braucu uz Alpiem, tad gan visu to riebumu dabūju... nekādīgi nevarēju normāli sēdpozīciju saregulēt... Hyundai i40 pēc šī Qashqai likās kā atpestīšana un komforta, brauktprieka apvienojums..

tas "toch", Hyundai braukshanas konforta zinjaa sabaazh maisaa gandriiz visus japaanjus un arii daudzus eiropieshus,

vieglaak laikam iznjeemumus uzskaitiit, Lexus, Mercedes, Audi, BMW, Peugeot

peec stipri lietotiem Audi 80 un Audi 100 sanaaca pabraukt 7 gadus ar svaigu 2009g Sonatu,

dizhu suudziibu nebija - ~10 servisa apmekleejumi 7 gados.

atschiriibaa no ~13 servisa apmekleejumiem pirmajaa gadaa ar Škoda Superb, kura maxaa 2x vairaak

 

bet neskatoties uz to, ka es tagad ieniistu Škodu (iespeejams arii VW),

savus auto puceeju un loloju:

pirmajaa gadaa 3,7k iekraavu neobligaatos uzlabojumos

shogad jau 1,2k

 

auto tak ir pasha priekam :)

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, jema teica:

Kas tās par pasakām?

Jā, kļūdījos - 80km/h ierobežojums ir no 7.5 tonnām.

Bet C kategoriju vajag! 

Link to comment
Share on other sites

Man tomēr Passat B8 patīk daudz labāk nekā i40... un BMW F30 rada lielāku brauktprieku kā Passat B8.

Uz Dolomītiem gan šogad braucu ar Passatu ne BMW, jo Passat jauns + ir pilna izmēra rezerves ritenis + garos gabalos tie labie beņķi ar masažu tomēr ir patīkamāki! ;) lai gan ar BMW neesmu tik lielus gabalus vēl braucis... Būs jāpamēģina...

Passata mīnusi pret BMW ir 1. prieka faktors, 2. DSG tomēr nobāl pret ZF 8 pakāpju automātu... :(

Kopumā abi ir forši autiņi... ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , MartiniB teica:

Hyundai braukshanas konforta zinjaa sabaazh maisaa gandriiz visus japaanjus un arii daudzus eiropieshus,

Nez kas tie pa Hyndai? Mana pieredze - 1,5 gadi ar pilnīgi jaunu Tucsonu (šausma) un gadu ar pilnīgi jaunu IX30 - tas vēl kaut cik, bet tāpat uz D-pili braucot jāizkāpj mugura atpūtināt. Iekšā viss tjipa moderni uztaisīts, bet var redzēt, ka špikots, lai tik izskatās kruta, jo ne pārāk ērti.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , MartiniB teica:

pirmajaa gadaa 3,7k iekraavu neobligaatos uzlabojumos

shogad jau 1,2k

 

Kas Tev šie par ieguldījumiem?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Regisss teica:
Pirms 14 minūtēm , MartiniB teica:

pirmajaa gadaa 3,7k iekraavu neobligaatos uzlabojumos

shogad jau 1,2k

 

Kas Tev šie par ieguldījumiem?

pretkorozija apakshai,

keramika virsai,

skanju slaapeejosh tapseejums salonam,

melna pleeve uz jumta,

caurspiidiiga pleeve logiem un prieksheejaam lustraam,

biezhaakas elljas mainjas,

izpuuteeju gali, kaadi piedien 220zs benziinam, nevis kaa razhotaajs visiem liek nolociitus diizeljgalus,

ledizaacija, salonam, bagazhniekam un aizmugures lustraam,

jauni lietie vasaras riepaam

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 36 minūtēm , MartiniB teica:

izpuuteeju gali, kaadi piedien 220zs benziinam, nevis kaa razhotaajs visiem liek nolociitus diizeljgalus,

Opā. Es atkal uzliku "līko" lai visi domā ka man ir miskaste (kas gan +- tā arī ir)  un var pārsteigt "priekšā aizcirtējus". Tiesa gan vecumam nākot arī tas sports apnicis.

Bet vispār ir labi, kad cilvēks spēj savu auto aprūpēt, lai vis ir ideāli, nevis tikai iesvempties un braukt.

Link to comment
Share on other sites

Žanra klasika, autors uzcep auto topiku, pazūd, topiks turpina burbuļot.

Link to comment
Share on other sites

Nu, lai vārās, vismaz pagaidām neviens nevienam nesola pa galvu vai "izkost" ar žurku :D Kā arī nav aizgājis līdz palešu vai b4 līmenim

Link to comment
Share on other sites

nevertell
pirms 3 stundām , MartiniB teica:

izpuuteeju gali, kaadi piedien 220zs benziinam, nevis kaa razhotaajs visiem liek nolociitus diizeljgalus,

Ja lieto domkratu, auto var ieņemt arī no apakšas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 7 stundām , Regisss teica:

Pabrauc pa Spānijas, Francijas, Itālijas pilsētiņām...

Iepriekšējo nedēļu braukājos pa Spānijas pilsētiņām un secināju, ka priekš viņu satiksmes un ļoti daudz brīvajām vietām, pat Mazda3 bija krietni par lielu, lai brīvajās kabatās varētu ievietoties. Pie mums džipam var atrast vietu. 

 

Bet tēma izklausās sviestaina, jo 5k autiņam ir vienas izmaksas, kas svārstās ap 120-130 EUR/mēn pret jaunu autiņu, kas ir minimums 250 EUR/mēn. Tāda sajūta, ka tēmas autors nav vispār kalkulatoru paņēmis rokā.

 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , nevertell teica:

Ja lieto domkratu, auto var ieņemt arī no apakšas.

nu vismaz pieteicaas latvieshu skaudiigaa "padla" :)

shovakar pa pakalju noraavos, noteikti deelj sabojaataas karmas sheit

170426_2.thumb.jpg.88a2b003f8b39c480f2ef9f097c7f3d4.jpg

 

p.s.

"draugiem" tuliitinjaas buuts taadas melnas nemarkjeetas

http://nozagts.focus.lv/news/atklatiba-nonacis-ka-izskatas-policijas-jaunas-netrafaretas-automasinas-video?11852

 

Link to comment
Share on other sites

Apskatījos savu izdevumu tabuliņu un sanāca lietota autiņa izdevumi šādi:

Iegāde plus pilnīgi visi izdevumi  uz noapaļotiem 80 000 km - 16 785 EUR

Pārdot varētu, nu nezinu, reāli nez vai vairāk par 4000 EUR

Nosvilināts 8000 L/gāzes un 420L Ai-92 benzīna

Par gāzi samaksāts nepilni 4000 EUR, par benzīnu aptuveni 200 EUR

Nav grūti sarēķināt ka nodokļos, apdrošināšanā, ekspluatācijas izdevumos un remontos ir samaksāts 8785 EUR, par cik KASKO nekad nav bijis tad, rupji ņemot 8000EUR = 80 000 km, jebšu 1000 EUR uz katriem 10 000 km, un uzskatu ka autiņš ir bijis ārkārtīgi ekonomisks ekspluatācijas izdevumos

 

 

Speciāli neesmu dalījis tikai remontus vien, tad ir jāiet cauri visam sarakstam pa pozīcijām, bet nu aptuveni varētu būt ap 4000 EUR uz 80 000 km, avārijas pa šo laiku nav bijušas, ir apmēram 5x apskrāpēts un uzbuktēts, labota tikai viena bukte 100 EUR apmērā. Principā būtu jāpieķeras apskādēto un akmeņu sasisto vietu pārkrāsošanai, paredzamie izdevumi vismaz 500 EUR. 

 

Varbūt kādam tas ļaus apjaust kadas ir patiesās izmaksas auto ekspluatācijai

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Nu autors varbūt domā ka paņems līzingā pa 20 000 EUR un pa vēl 5000 EUR nobrauks 5 gadus, tad nu, re ku, aprēķins ka mazāk par 40 000 nesanāks uz 5 gadi.

Link to comment
Share on other sites

Tabuliņa bij speciāli ļoti smalka un precīza, jo gribēju skaidri zināt kāda jēga ir no braukšanas ar gāzi, nu zinu ka uz 80 000 km absolūti tīrais sausais atlikums ir 3 600 EUR

Link to comment
Share on other sites

Nu re, tad jau savus 300 EUR gadā par nepilniem 10 000km vari droši salīdzināt ar maniem vidēji 500 EUR uz 10 000 km, tas pats vien jau aptuveni sanāk.

Nu degviela jau kā un kur brauc. Patreiz degvielas patēriņš ir jau nokrities līdz 10.023 L/gāzes + 0.518 L benzīna uz 100 km. Un tas pie tā ka 8 mēnešus gadā braucu ar jūtami palielināta diametra riepām kas dod +5% pie spidometra ātruma un attiecīgi arī +5% veiktā attāluma (šī korekcija aprēķinos nav ņemta vērā un tiek uzskatīts ka tas nivelē tos itkā +10% papildus patēriņa gāzes dēļ)

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Tak autoram derēs Audi 80 ar gāzi un miers.:D

Labots - staylez
  • Patīk 5
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Un divas lapas šoreiz bija jāpieraksta, lai nonāktu pie šī secinājuma.

Zaudējam kvalifikāciju.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Autoram tak ir pielikta birka. Tas vien jau liek aizdomāties vai kāds maz dos viņam to līzingu uz 20 000 EUR. Man jau pašam liekas ka ja tiešām grib autiņu pa 20 000, tad ir arī adekvātas iespējas un 4x lētāki varianti netiek izskatīti kā klase

Link to comment
Share on other sites

Banka skatās tīri legālos ieņēmumus un, attiecīgi, ja tā drošu sirdi dos 20 štukas, tad, visticamāk, tie ieņēmumi arī atbilst tādas cenas autiņa bezproblēmu ekspluatācijai. No šejienes secinājums - autoram uz ķepas ir 5000 EUR un ambīcijas uz 20 000, vai kaut kas tuvu tam

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , abi teica:

Nosvilināts 8000 L/gāzes un 420L Ai-92 benzīna

 

?

Link to comment
Share on other sites

Ai-92 tiek tirgots Baltkrievijā vidēji ~2x lētāk nekā pie mums. Tur esmu pietiekami bieži lai benzīnu lietu tikai tur un arī tad vien katrā otrā trešā viesošanās reizē, varētu īstenībā vēl retāk

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Pilnigs murgs.. Latviesa sapnis ja vinam dotu 20k kredita= Nopirktu JAUNU francu meslu vai ari hujdaj vai dachu kas tas pats francu mesls ir, ka tik JAUNS...

Ja esi nabags un gribi klut vel lielaks nabags tad drosi perc jauno auto kredita, varu tev jau tagad pateikt ka uzturet vinju NEBUS letak kaa lietotu auto ;) 

 

Starpcitu ar Francu meslu, lai ari jaunu, pat pinciiti nevar pagarinat...sooo kads tolks juugties parados un njemt tadu?

 

 

 

 

Labots - www.MistersPimpausis.lv
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...