Jump to content

IP adreses drošība


yemeniktius
 Share

Recommended Posts

Cik, tad drošs ir VPN? Ja esmu pieslēdzies ar VPN, vai lapas īpašnieks jeb administrators var uzzināt manu īsto IP adresi/Proxy ?

Vai ar IP adreses slēpšanu pietiek? 

 

Otrs jautājums, ja esmu pieslēdzies ar citu IP adresi izmantojot VPN vai citu internetu ar to pašu datoru, vai lapas administrators var redzēt, ka esmu pieslēdzies tieši ar to datoru?

 

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pēc IP sen neviens vairs neidentificē. VPNi līdz tikai pret "man in the middle"  izrakšanas metodēm. Lapas admins visu redz. Ja neveiksi speciālus pasākumus lai slēptu savu klātbūtni lietojot speciālos pārlūkus, kuri neatstāj identificējamas lietas (cepumus, pārlūka ID etc), tad atradīs jebkurā gadījumā.

Lai nu kā, normālam cilvēkam nav nekas jāslēpj, nevienam tas neinteresē.

Jā, un mazāk skaties filmas, kur visi ir tik slepeni ka jāsmejas...

Link to comment
Share on other sites

Gan jau, ka runa ir par krāpšanos online kazino, datorspēlēs vai manipulācijām ar lietotāja reitingiem sociālajos tīklos, youtube un citur.

Link to comment
Share on other sites

Mums ir dzimis jauns hakeris!

Link to comment
Share on other sites

yemeniktius
(labots)
Pirms 30 minūtēm , rubb teica:

 neveiksi speciālus pasākumus lai slēptu savu klātbūtni lietojot speciālos pārlūkus, kuri neatstāj identificējamas lietas (cepumus, pārlūka ID etc), tad atradīs jebkurā gadījumā.

 

 

Tad sanāk, ka lapas administrators var piekļūt visām manām parolēm un pārlūka datiem?

Pieņemsim, es reģistrējos apollo un apollo lapas admins var iegūt manas FB, Draugiem .lv utt paroles? Spriežot pēc tava teikta, lapas admins redz visu

Labots - yemeniktius
  • Patīk 2
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , jema teica:

Mums ir dzimis jauns hakeris!

 

Pirms 2 minūtēm , yemeniktius teica:

Pieņemsim, es reģistrējos apollo un apollo lapas admins var iegūt manas FB, Draugiem .lv utt paroles?

Un viņš tikko nomira.... :help:

  • Patīk 3
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, lapas admins redz tikai to, kas notiek viņa lapā. Pie trešo pušu lapu datiem un metadatiem lapas admins netiek.

Autor, beidz dzīt tuftu. Saki konkrēti ko centies darīt, kas interesē, jeb šī tēma tiks slēgta... pašlaik te ir pilnīgs bezsakars!

Link to comment
Share on other sites

yemeniktius
Just now, rubb teica:

Nē, lapas admins redz tikai to, kas notiek viņa lapā. Pie trešo pušu lapu datiem un metadatiem lapas admins netiek.

Skaidrs, es jau domāju tā nevar būt :D

Bet kādi būtu tad tie indentifikātori, lietas pēc kurām var identificēt lapas admins, ja pat es ar VPN noslēpju IP.

Cik es zinu, var tikai OS, pārluka versiju apskatīt, bet tas būtu sīkums.

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

Autor, beidz dzīt tuftu. Saki konkrēti ko centies darīt, kas interesē, jeb šī tēma tiks slēgta... pašlaik te ir pilnīgs bezsakars!

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

yemeniktius
(labots)
Pirms 8 minūtēm , rubb teica:

 

reģistrēt trakerī otro kontu

Otru reģistrēt, jo pirmo nobanoja dēļ sliktas attiecības

Tāpēc prasu, ja reģistrēšu otru kaut vai ar citu IP vai VPN, lapas admins redzēs pēc kaut kā ka tas ir mans dators no kura reģistrējos

Labots - yemeniktius
  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

yemeniktius
Pirms 12 minūtēm , e = d teica:

Lameru kontus duplicētos admins vienmēr atpazīs.

Nezinu ko nozīmē vārds lamers.

Tad jautājums ir kā? Pēc datora ID kaut kāda vai kā? Vai OS ID?

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 57 minūtēm , yemeniktius teica:

lamers

Someone who cluelessly (or in some cases pridefully) does things to piss off an established community, usually on the internet. 
Labots - rooyar
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , rubb teica:

Autor, beidz dzīt tuftu. Saki konkrēti ko centies darīt, kas interesē

Khm, kas šeit nekonkrēts?

 

pirms 3 stundām , yemeniktius teica:

ja esmu pieslēdzies ar citu IP adresi izmantojot VPN vai citu internetu ar to pašu datoru, vai lapas administrators var redzēt, ka esmu pieslēdzies tieši ar to datoru?

 

pirms 3 stundām , yemeniktius teica:

Bet kādi būtu tad tie indentifikātori, lietas pēc kurām var identificēt lapas admins, ja pat es ar VPN noslēpju IP.

Cik es zinu, var tikai OS, pārluka versiju apskatīt, bet tas būtu sīkums.

 

pirms 3 stundām , yemeniktius teica:

ja reģistrēšu otru kaut vai ar citu IP vai VPN, lapas admins redzēs pēc kaut kā ka tas ir mans dators no kura reģistrējos [?]

 

Tak pastāstiet, gudrie onkuļi, ņūbam (nevis lamerim). Normāli jautājumi.

 

 

 

pirms 3 stundām , yemeniktius teica:

apollo lapas admins var iegūt manas FB, Draugiem .lv utt paroles? Spriežot pēc tava teikta, lapas admins redz visu

 

pirms 3 stundām , Rubenis teica:

Un viņš tikko nomira....

Ne visiem paveicās būt mājās, kad ironiju dalīja.

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Vari jau tu torrentot caur VPN'u, un nedomāju, ka torrentu trakeru admini speciāli fingerprinto brauzerus, lai tiktu vaļa no lameriem. Bet izpratne tev par tīkliem galīgi nav.

Tā kā lieto vien VPN'u.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ja tevi nobanoja no privāta trackera pārāk zema ratio dēļ, tad tev privātajos trackeros nav ko darīt.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

138, nefilozofē. Tak skaidrs, ka users neko nerubī. Vispār. Censties te bīdīt teoriju par OSI līmeņiem, ID veidošanas mehānismiem OS, programmu līmenī - tas būtu vienkārši zaudēts laiks... nafig. Ja vēlies - uz priekšu, stāsti. Man attiecīgās zināšanas ir, tomēr neredzu jēgu konkrētajā gadījumā ar tām dalīties...

Autor, no hard feelings, :)  Tev to vienkārši nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , rubb teica:

skaidrs, ka users neko nerubī

 

Nez, man izskatās ka vismaz lielos vilcienos, kas ir IP, un kas ir VPN, kaut kāda nojēga viņam ir. Manas zināšanas par tīkliem gan ir tik aptuvenas un par cepumiem un trekeriem tik nekādas, ka neko izskaidrot nemācēšu. Pats labprāt uzzinātu un saprastu.

 

Ne pārāk gudra, bet varbūt noderīga doma kas man iešāvās galvā - vai nav lētāk/vienkāršāk tikt pie jaunas IP, nomainot interneta provaideri, nekā maksājot par VPN?

Link to comment
Share on other sites

Taču teica jau, ka reģistrācijai torrentu trackerī. Autora jautājums ir nevis par drošību, bet par iespējamību/neiespējamību apčakarēt trackeri ar VPN, lai apietu banu.

Pirmkārt, viņam nemaz nevajag privātos trackerus. Otrkārt, neko viņš tur neapies, ja tas ir kaut puslīdz normāls trackers. Es vairākos lielākos trackeros esmu, tur forumos gana daudz tādu mācētāju ir bijuši apspriesti. Sliktākā gadījumā var tikt arī global ban-listē uz visiem lielākajiem trackeriem.

Labots - Emilz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Emilz teica:

neko viņš tur neapies

Jo?

Ar kādiem datiem trekeros lietotāji tiek identificēti?

Link to comment
Share on other sites

138... kāpēc šo prasi?

Ja man būtu nepieciešams, es mācētu useri identificēt 99% droši... Internetā NAV anonimitāte, to atceries. Jā, var mudīties ar tor un tml pārūkiem, tomēr šeit ir runa par torentiem. Un tas pilnīgi noteikti nav anonīms pasākums.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , rubb teica:

kāpēc šo prasi?

Ē, tāpēc ka gribu zināt?

Nu kā jau es teicu par to naglu. Ja tu esi profesionālis naglu dzīšanā, tad kāpēc lai tu nepastāstītu cilvēkam, kurš vēlas zināt, kā tas notiek, nevis atbildētu ar pretjautājumiem, kāpēc viņam to vajag zināt, it kā šīs zināšanas būtu kaut kas elitārs, kas plebejiem nepienākas.

 

Pirms 21 minūtēm , rubb teica:

es mācētu useri identificēt 99%

Kā trekera odmins, vai kādā situācijā?

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Termini, par kuriem prasīt tantei guglei - "browser fingerprinting", "torrent protocol specification", "openvpn protocol specification". Vēl vari iziet CCNA iesācēju kursu. 

Tagad lūdzu, vai nu izglītojies taisni, vai sip taisni.

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos 138, ka kaut kas te nav līdz galam - visi tik gudri, tik gudri, bet vienkāršos vārdos paskaidrot prasītās pamatlietas nevar. Kā tur bija tas teiciens - tika tas, kurš labi kaut ko zina, var to izskaidrot tā, ka pat durakam skaidrs. Vai nu te nav cilvēku, kas labi pārzina, vai arī foruma būtību pazaudējuši....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , 138 teica:

Jo?

Trakeros, kuros tikt ir viegli(reģistrēšanās), mēdz būt aizliegti proxy un VPN. Ievākta tiek pilnīgi visa info, arī searchlogi un nokačāto torrentu liste. Ja trackera saitā ir forums un tur ir kaut kas bijis postēts, tad arī ieraksti.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

yemeniktius
(labots)
pirms 2 stundām , drunk_lizard teica:

vienkaarsjos vaardos? abet luudzu.

topicautors staasta, ka nobanots torenttrekerii delj zema ratio. deelj ratio nobanota ip? nevajad tikai tirzd!!! ja banots useris, taisam jaunu bez visaadiem vpn un turam ratio. ip banam ir jaabuut ljoti nopietnam iemeslam, kuru topicautors neveelas atklaat. viss.

Man nav nobanota IP, bet gan vecais profils, reģistrēties varu. Ja es reģistrēšos ar jaunu profilu IP man paliks tā pati.

vai trakera administrācījai kaut kur saglabājas visas IP adreses ar kurām esmu gājis trakerī vai tikai pēdējā?  Varētu jau trakeri lietot tikai laukos pie vecākiem kad kādreiz atbraucu ciemos. Bet esmu agrāk no turienes ielogojies trakerī ar banoto profilu.

Labots - yemeniktius
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu kā ir ar trakeriem, bet pat vecā un primitīvā forumā var redzēt visas IP adrese no kurām tu esi kaut ko rakstījis. Tas tiek izmantots lai atradu lietotājus, kuri uztaisa vairākus profilus. Tātad IP adrese būs jāmaina.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kā jau iepriekš tika teikts, ip banam ir jābūt iemeslam - pārsvarā tas ir par lietotāju "ģenerēšanu".

No otras puses LMT 4G uz vienas ip sēž bariņš jūzeru. 

Ja bans ir tik vien kā ar negatīvu ratio nopelnīts un ir apņemšanās to labot (nevis turpināt parazitēt ar jaunu lietotāju), pastāv iespēja kontaktēties ar adminu un palūgt banu noņemt. Tālāk ir jāmācās nevis IP pamati, bet veidi kā atrast svaigu torentu ar daudz leecheriem, lai nopelnītu normālu ratio un varētu lejuplādēt sev tīkamās lietas. Ja spējas to izdarīt nav, jāpērk saturs pa naudu! 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

yemeniktius
1 stundu atpakaļ, JDat teica:

Nezinu kā ir ar trakeriem, bet pat vecā un primitīvā forumā var redzēt visas IP adrese no kurām tu esi kaut ko rakstījis. Tas tiek izmantots lai atradu lietotājus, kuri uztaisa vairākus profilus. Tātad IP adrese būs jāmaina.

Bet tas ir tikai, ja esmu rakstījis kaut ko? Bet, ja tikai ielogojies?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Emilz teica:

arī searchlogi un nokačāto torrentu liste

Ok, bet ja es, pieņemsim, esmu dabūjis IP banu - nav autora situācija, jā, bet kad jau panesās tēma - un no "jaunas" (t.i. ar veco kontu nekad nelietotas) IP, ar tīru pārlūku, bez veciem cepumiem, uztaisu jaunu kontu, slēdzos klāt ar svaigu torenta klientu, kur nav nekā no maniem vecajiem torentiem, tad taču šie tevis minētie pie kājas, ne tā?

 

 

pirms 7 stundām , liiiiiiiiiiii teica:

paroles mitinatas saites

Esmu drošs, ka tu pateici kaut ko ļoti vērtīgu, bet varbūt tu to vari pateikt valodā, kuru ir iespējams saprast? Labi, mitināts ir hostēts, bet kas ir "paroles hostētās saites"?

Kādu minūti arī brīnījos, kas tie tādi "jebwi", kas tiek sinhronizēti, bet tomēr sapratu, 1337 txtspk up ur 4$$

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , 138 teica:

Ok, bet ja es, pieņemsim, esmu dabūjis IP banu - nav autora situācija, jā, bet kad jau panesās tēma - un no "jaunas" (t.i. ar veco kontu nekad nelietotas) IP, ar tīru pārlūku, bez veciem cepumiem, uztaisu jaunu kontu, slēdzos klāt ar svaigu torenta klientu, kur nav nekā no maniem vecajiem torentiem, tad taču šie tevis minētie pie kājas, ne tā?

Nu.. Atkarīgs, cik nopietns trackeris, un kādi bija iepriekšējie pārkāpumi. Ja iepriekšējam(-iem) kontiem bija pietiekami liela lietošanas vēsture un pārkāpumi arī lieli, tad, ja tas ir kāds 'krutāks' trakeris, tad var izzīst tevi pat pēc agrākās stilometrijas(mēklējumi, ielogošanās paradumi, ieraksti, lejupielādes utt.).

 

Iespējams, ka kādam manis teiktais šķiet pavisam nereāli, bet tur moderatoriem tiešām bieži nav nekā prātīgāka ko darīt, un visi ļoti labprāt tēlo šerlokus.

Labots - Emilz
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

yemeniktius
(labots)
pirms 3 stundām , Bruketajs teica:

Arī ja ielogojies un vēl jo vairāk lejuplādējis kādu no torentiem.

 

 

Tātad trakerī kāda datu bāzē saglabājas visas mans IP ar kurām esmu ielogojies?

Vai saglābājas arī IP adreses ar kurām esmu lejuplādējis torentus, piemērma lejuplādēju torentu X ar IP Y kuru novilku sešus mēnešu atpakaļ

Labots - yemeniktius
Link to comment
Share on other sites

Trackeris saņem un saglabā info arī par lejupielādēm, protams. Citādi kāda gan būtu jēga no privātajiem trackeriem. Cik un ko trackeris saglabā gan ir cits jautājums. Visi, arī 0 economy trackeri, saglabās vismaz pamata info - IP no kurām lejupielādēts, kad torrents sākts, cik daudz d/l un u/l, cik ilgi seedots(ja pabeigts).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...