Jump to content

Briedis pret Huku! Kur skatīties?


Stasss
 Share

Recommended Posts

Da labi. Es te pats sapinos ar šitiem visiem TV3 Sportiem. Noabonēju Sporta paku. Beigās izrādās, ka tur nemaz tiešraidi nevar redzēt, cita paka par čiriku bija jāņem, ja pareiz saprotu.

Karoč izgāzos, un GO3 mani app*sa.:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Draugos ir ieraksts no boec kanala !Kubietis  tikai pirmajos divos raundos pablatoja -pēctam ka appīpējies!

 

 

Pirms 4 minūtēm , Stasss teica:

Da labi. Es te pats sapinos ar šitiem visiem TV3 Sportiem. Noabonēju Sporta paku. Beigās izrādās, ka tur nemaz tiešraidi nevar redzēt, cita paka par čiriku bija jāņem, ja pareiz saprotu.

Karoč izgāzos, un GO3 mani app*sa.:suicide2:

Takj pavelti  bija  redzams -nu labi  uz etilsata 36 HTV+  1.3$ menesi un  bija redzama tiesraide

Labots - Chocoton
Link to comment
Share on other sites

pirms 17 stundām , martinno teica:

Baigi neinteresanta (neskatāma) cīņa, tomēr pirieks par Maira uzvaru.

Starp citu šitā cīņa Mairim bija viena no labākajām un gudrākajām!!!Kam vajag tas sapratīs!!!

Link to comment
Share on other sites

Cīņa bija taktiska, ievērojot noteikumus un abpusēji cienot pretinieku. Var redzēt, ka tad kad pretinieks pats nesāk uzprasīties ar pārkāpumiem, tad arī Mairis visu ievēro, un starpgadījumi nonotiek.

Tāpēc arī savā veidā garlaicīga, jo skatītājam patīk "Ekšns".

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , ieleja teica:

ak dies!!!!!!!!! cik trāpīgi pateikts!!!!!!!!!!

Ielejas kungam izsaukuma zīmes traucē?😁

........................................................................

Link to comment
Share on other sites

TO drīkst zināt tikai Adepti. Ja uzzinās Parastais Mirstīgais, tad pie viņa naktī kā Astrālais Tēls var atnākt Briedis, Huks, Taisons un citi...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 54 minūtēm , ieleja teica:

nevis peldies izsaukuma zīmēs kā orgasmējoša jaunkundze!!!!!

Sen laikam ar alusbundžu neesi dialogā bijis, viņš tev labprāt kaut ko pateiktu par šo visu.........😁

Link to comment
Share on other sites

2020.09.28. , 10:44, ieleja teica:

raisa smīnu

Smīni tālāk.Tādiem kā Tev stāsti vai nestāsti....nesapratīsi tāpat.Orgasmnieks mļe😄

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kāds skatījās Khabib vs Gaethje caur Go3 Sport ?  

Mani interesē, vai jums arī bieži ielagoja tieši cīņu laikā? Esmu diezgan pārliecināts, ka tas nebija tikai psiholoģisks efekts, jo ārpus cīņām arī skatījos un klausījos ar interesi.

 

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

Kas tieši ielagoja? Sajūtas?  Man nekas nelagoja, bet nu neinteresanti bij. Skatījos caur UFC TV, strīms gāja labi, nekādus psiholoģiskus efektus nejutu - laikam pietiek ko risināt ikdienā, attiecīgi neiespringstu par to kurš kuru piežmiegs. :D Nu lab, kad Mairis ņēmās, tad sirsniņa patrīcēja, bet nu tas savādāk. ;)

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , TOoMoOT teica:

Kāds skatījās Khabib vs Gaethje caur Go3 Sport ?  

Mani interesē, vai jums arī bieži ielagoja tieši cīņu laikā?

Es skatījos iekš Tet 3Sport. Viss ar pārraidi bija ok. Tā ka vaina būs bijusi strīma pusē.


pirms 3 stundām , ieleja teica:

kaut kā likās garlaicīgi

Man tieši likās, ka šoreiz no Habiba puses beidzot skatāma cīņa. Nebija parastā mīlēšanās. Bet vēl interesantāk būtu, ja iekš UFC vispār to mīlēšanos aizliegtu, un sistos kamēr krīt.

Link to comment
Share on other sites

Noskatījos, Usiks malacis - pilnībā ignorēja tiesneša nekompetenci/savējā atbalstīšanu un uzvarēja!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Usiks rītdien ar Džošua revanša maču boksēs Saūda Arābijā. Usiks gribēja nopirkt iespēju translēt Ukrainā cīņu, lai cilvēki varētu bez maksas pa TV skatīties - arābi atteicās pārdot. :(

Uzdāvināja translāciju - malači! :D Cīņa būs redzama ukraiņu kanālā 2+2 ap pusnakti, noteikti skatīšos. :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Racer teica:

ukraiņu kanālā 2+2 ap pusnakti, noteikti skatīšos.

Kur tāds kanāls pieejams? TET ir?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Regisss teica:

Kur tāds kanāls pieejams? TET ir?

TETĀ nav,

Ir uz satelīta, nekodēts,

ir visādos IPTV servisos, 

Kaut kāds online serviss par simbolisku maksu (nav testēts) https://sweet.tv/lv/tv/397-22-hd

Vēl viens serviss ar nelielu abonēšanu (nav testēts) https://youtv.ua/

P.s. cīņa sāksies 22.00 (pēc UA un LV laika).

 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Papildinu iepriekšējo ziņu.

Satelīts atkrīt. Uz boksa mača laiku tiks ieslēgta kanālam Verimatrix kodēšanas sistēma. Kodēšanas laiks: 14.00 (sestdiena)-04.00 (svētdiena).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , base7 teica:

. cīņa sāksies 22.00 (pēc UA un LV laika).

Ap 23.30 īstā cīņa.

Link to comment
Share on other sites

iesaku to pašu Dazn ņemt, nebūs tā, ka labākajā momentā kreisais strīms nokrīt un kamēr citu sameklē, jau balle beigusies.

Link to comment
Share on other sites

Arī uz Dazn skatījos, jo 1.99 eiro ir lēti, bet tā kā man ir 2+2 stabils kanāls HD, tad gan jau pietiks.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Racer teica:

Arī uz Dazn skatījos, jo 1.99 eiro ir lēti, bet tā kā man ir 2+2 stabils kanāls HD, tad gan jau pietiks.

ir bilde? es arī cerēju, ka man būs tas kanāls, bet man tik 1+2, 1+1 :D

Link to comment
Share on other sites

Nav kādam kādi online neta linki, kur skatīties?

Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , AlCohol teica:

ir bilde? es arī cerēju, ka man būs tas kanāls, bet man tik 1+2, 1+1 :D

Bilde bija laba, tikai debilais Tele2 brīžiem nokritās zem 2 mbit/s. Pārslēdzu uz SD pēdējos raundus, bet tā ok - skatījos ar čomu ar projektoru uz 3x2m ekrāna vasaras mītnē. :)

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , Racer teica:

Bilde bija laba, tikai debilais Tele2 brīžiem nokritās zem 2 mbit/s. 

Hihi tā viš ar to T2 gadās. Labi ka man ir bite, kurai tā negadās.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , Racer teica:

nokritās zem 2 mbit/s.

ar projektoru uz 3x2m

Jā, tad jābūt lielam fanam + dopings?😀

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , Stasss teica:

bet ja ikdiena prasa mobilitāti, tad Bite nekam neder.

Par to neuztraucies, esmu ļoti mobīls. Patreiz tusēju pie Usmas ezera ar hotspotu. Un viss ir bumbās ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Stasss teica:

Bite ir vislielākais sūds no visiem operatoriem

Personīgi izmantojot Bite nekādu baigo problēmu nesaskatu. Jā, ārpus Rīgas brīžiem ir auza ar 4G, bet kopumā it kā ok.

Bieži vien problēmas gadās arī ar pašu telefonu. Jautājums retorisks- kas tev par mobļu? Man Bites karte bija darba Samsungā, laikam kaut kāds A12, nu lētais gals. Arī raustījas hotspots utt. Pārliekot citā telefonā, problēmas pazuda..

Labots - Net
Link to comment
Share on other sites

Tu esi bijis ilglaicīgi ārpus Rīgas un pārvietojies pa visām Latvijas malām? Pastāv arī citas vietas Latvijā...
Man draudzenei ir Bite, braucot kaut vai uz pāķiem Latgales pusē, hotspots iekša auto multimēdiju sistēmas nav lietojams.

Pats senāk mēģināju Biti - nu i nafig.

Dzīvot jau var, bet nu tad labāk izvēlos citu.

Pats Bites supports atzīst, ka zona nav tā labākā, ja ikdiena prasa mobilitāti.

 

Āmen...jau offtopicā aizrauts

Link to comment
Share on other sites

man pat dzīvojot 300 metrus no bites torņa reizēm ir kā ir. zona rādas pilna un pēc brīža jau nokrīt uz 1/5 un viss apstājas. nerunājot par rajoniem un vispārējām dead-zonām, kur vienmēr ar mašīnu braucot radio apstājas. bet nu dāvinātam zirgam zobos neskatas. bezmaksas bezlimits no darba puses. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nupat bija draugs atbraucis. Nesapratu, ko viņs to telefonu tirinās... 😃Es šim rādu LMT torni 300m attālumā, sakot ka vēl viens >3km ir. Viņš žēli novelk; man jau bite, bet 2 eirikus lētāk.

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Pasakat labāk kurš kuram pa purnu stiprāk sadeva.. a te torņi teles un bites, jopick! 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ļoti laba cīņa bija! Nepatika ka Joshua nedaudz netīri boksēja… pēc cīņas Joshua izturējās kā džentilmenis ar necenzētu leksiku un kā Usika promouteris 😳

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Ļoti laba cīņa bija! Nepatika ka Joshua nedaudz netīri boksēja… pēc cīņas Joshua izturējās kā džentilmenis ar necenzētu leksiku un kā Usika promouteris 😳

visvairāk acīs krita tas, ka sēdēja uz beņķa līdz pēdējam momentam, kamēr Usiks jau 5sekundes kājās stāv. AJ jau tāds vienmēr bijis, pēc tam, kad Ruīzs izštepselēja, arī kā maza meitene uzvedās, bez maz, prasot autogrāfu. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...