Jump to content

Meklējam IT administratoru


Edgars76
 Share

Recommended Posts

Krosētājs? Kas tas par jaunvārdu? Un, ko nozīmē

 

bez zināmā darba apjoma
? Tu esi redzējis darba sludekļus ar konkrētu darba apjomu: "Tev būs administrēt serverus 4h dienā, 2h atsēdēt sapulcēs un 2h "konsultēt" sekretāri."

Nez, manuprāt piesējies, piesiešanās pēc - civilizētas prasības par civilizētu atalgojumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es teiktu ka atalgojums pamazs.... Vienīgais ja +/- brīvs režīms un piever acis uz haltūrām. 

 

Jo pēc apraksta tur vajag tiešām zinošu cilvēku lai visu infrastuktūru podā nenolaiž.

Link to comment
Share on other sites

Atlagojums pieņemams un prasības neteiktu kad kosmoss.

Link to comment
Share on other sites

 

 

administrators+ krosētājs

 

Kas par krosētāju? Varbūt vari paskaidrot? Piedāvājums joprojām ir aktuāls.

Link to comment
Share on other sites

Es ar mieru . Man ir problēmas ar alkoholu, bet domāju, ka to varēs apvienot pa saprātigu cenu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir problēmas ar alkoholu

 

 

Kas par problēmām var būt ar alkoholu? Kad Tava kārta noskriet, Tu vienmēr atsaki? 

Link to comment
Share on other sites

Es teiktu ka atalgojums pamazs.... Vienīgais ja +/- brīvs režīms un piever acis uz haltūrām.

Augstāko/nepabeigtu augstāko IT izglītību

Nezinu neko par prasībām, nav gluži mana joma, bet nu … kad sēdēju skolas solā pilna laika klātienē un paralēli no darba brīvajā laikā strādāju pilnas slodzes darbā, mana alga nebija ne tuvu minētajai štukai neto.
Link to comment
Share on other sites

tad jau labs uzņēmums, ka nezin, kas ir krosētājs.

darbs mazā uzņēmumā, filiālē vai koorparatīvais klients ar n filiālēm?

ja jau piedāvā darbu forumā, tad nevajag tupi iekopēt linku no cv.lv

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nu apgaismo mūs. Es IT sfērā strādāju tur pat vai 18 gadus, bet "krosētājs" man ir jaunums - ko viņš dara?

 

 

ja jau piedāvā darbu forumā, tad nevajag tupi iekopēt linku no cv.lv

Ko tad vajag? Tu te tā baigi kritizē, bet tā arī neesi paskaidrojis, kur īsti ir problēma - ko TU GRIBI?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es IT sfērā strādāju tur pat vai 18 gadus, bet "krosētājs" man ir jaunums - ko viņš dara?
Dīvaini, ka nezini, varbūt kaut, kas ar UTP, STP,FTP saistīts  :)  
Link to comment
Share on other sites

Google arī nezin, kas ir krosētājs. Vienīgais ko atrod ir šī foruma tēma :)

Labots - Edgars76
Link to comment
Share on other sites

 

 

Google arī nezin, kas ir krosētājs. Vienīgais ko atrod ir šī foruma tēma :)

Krosētājs varētu būt tas speciālists, kas kādreiz telefona centrālēs krosā vadus krosēja uz relejiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet varbūt masturbātors...
Kas nu kam tuvāks  :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Krosētājs varētu būt tas speciālists, kas kādreiz telefona centrālēs krosā vadus krosēja uz relejiem.

 

Mūsdienās - cilvēks kas velk un vieno datortīkla vadus!  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas nu kam tuvāks

Pajautā googlei, ja tu atradīsi labāku skaidrojumu - žetons.

 

 

 

Mūsdienās - cilvēks kas velk un vieno datortīkla vadus!

Tas ir vājstrāvnieks jebšu vājstrāvas tīklu inženieris, ja gribam pavisam latviski.

 

Kas ir krosētājs, nezinu. Mana pirmā asociācija bija: kāds, kas skrien krosu... tikai mulsināja, kādēļ kaut kas tāds būtu jāprasa no IT speciālista...bet, nu, mazums liels ofiss un tā...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas ir vājstrāvnieks jebšu vājstrāvas tīklu inženieris
Jā jā, un ganiņš ir, tālgaitas pastaigu operators! 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nu, ko tu specam ar 18 gadu pieredzi vispār var pateikt, ja viņš IT slengu nepārvalda  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Tas nav vairs slengs, ja tā nozīmi zin tikai viens cilvēks. Es esmu dzirdējis, ka vājstrāvniekus lamā par telefonistiem un sakarniekiem, bet krosētāji... atrodi man kaut VIENU atsauci uz to vārdu un tad baksti mani par manu pieredzi.

Link to comment
Share on other sites

Tikai sludinājuma licējs un tu to nezināji, visi pārējie pa kluso rēc, nu bet 18 gadu pieredze, tas nav joks!

Link to comment
Share on other sites

Jā, nu, manos pienākumos nekad nav bijis apgūt kaktu slengu. Varu godīgi atzīties, ka nespēju savilkt paralēles krosētājam ar vājstrāvnieku... ja nu vienīgi crossover cable, bet līdz tam neaizdomājos.

 

Intereses pēc parunāju ar sava kantora vājstrāvniekiem. Viņi savilka paralēles, BET uz jautājumu: "kas ir krosētājs" kā atbildi viņi sāka vilkt laukā savas instrumentu somas. Kad teicu, ka runa ir par amatu, uzmeta lūpu, jo redz tā esot neliela vājstrāvnieka pienākumu daļa.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

nu man jau šķiet, ka cilvēks, kas sēž pie pačpaneļa/rozetēm un krosē vadus iekšā

 

Es domāju, ka tas ir labākais variants un pie tā ari paliekam. Vakance ir aktuāla un pie prasībām tiek pievienots - "krosētājs" :)

Labots - Edgars76
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Juris Burrrr

Vispār jau vēsturiski krosētājs ir tas kas telefonu (analogos vai ciparu) vadus krosēja "kronās" vai "krosā" :D Lūk tas bija darbs, kad tev kross pa visu sienu, a sasist vadus patch panelī, tas nav darbs, lai gan kādam arī tas jādara :SOH:. It īpaši ja uzņēmums jau strādājošs un viss jau ir izdarīts, kādu jaunu vadu piekrosēt klāt, džeki cepas ne par ko. :heat:  Ja tas vispār būs jādara.

Labots - Juris Burrrr
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...