Jump to content

Wireless peles


Guest
 Share

Recommended Posts

Visu mūžu vienīgā firma bezvadu pelēm, ko biju lietojis, bija Logitech (ar usb stick). Pirms gada darbā dabūju Microsoft bluetooth peli, pēc dizaina un izjūtām ļoti patika, bet baterija bija jāmaina gandrīz katru mēnesi. OK, nodomāju, ka tā ir zilā zoba kaka. Pēc tam dabūju citu Microsoft peli ar usb stick. 9 mēnešu laikā esmu mainījis bateriju 3 reizes. Ņemot vērā, ka Logitech pelēm man baterija vienmēr vilka kā minimums 1 gadu, tad man rodās sajūta, ka Microsoft bezvadnieces ir fuj - kaka. 

Kāds var padalīties savā pieredzē? Ir līdzīgi novērojumi vai gluži pretēji - laba pieredze ar Microsoft bezvadniecēm?

 

Edit: P.S. Tiek izmantotas Duracell baterijas.. 

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

lietoju logitech wireless kb+peli nu jau pusgadu.. bačas vēl neesmu mainījis, darbojas ar tām, kas nāca līdzi..

 

attiecīgi, ja MS klavierēm tik bieži jāmaina.. tad ir vērts padomāt par tomēr zināma uzņēmuma produktu lietošanu :D

Link to comment
Share on other sites

Va tik nav tā ka esi saregulējis max. aptaujas frekvenci/DPI super precizitātei

Link to comment
Share on other sites

Nav tā, ka visām Logitech pelēm baterija iztur daudz. Bija Performance MX, aptuveni nedēļu akumulators turēja. Izmēģināju arī parasto bateriju, aptuveni 10 dienām pietika. Ko peles ražotājs sola?

Link to comment
Share on other sites

Ja, vienīgais traucēklis labai pelei ir akumulatora vai baterijas kapacitāte...

Tad, domāju, nav ko to kapeiku pist...?☺️

Labots - jacobs
Link to comment
Share on other sites

Precizēšu, ka personīgā pieredze bija ar Logitech tipa šitāds modelis~ m185. Savukārt, Microsoft tagad ir 3500.

Es to sauktu par ofisa klasi.

 

Pirms 30 minūtēm , abi teica:

Va tik nav tā ka esi saregulējis max. aptaujas frekvenci/DPI super precizitātei

Šoreiz nav tas gadījums.

 

Pirms 36 minūtēm , vvv teica:

Performance MX,

Gaming peles, manuprāt, ir cita kategorija. Daily office/ darbam neredzu vajadzību pēc tādām.

 

Pirms 21 minūtēm , jacobs teica:

Ja, vienīgais traucēklis labai pelei ir akumulatora vai baterijas kapacitāte...

Tad, domāju, nav ko to kapeiku pist...?

Ja es justu, ka "energo-efektīvā" pele gļuko, vai neprecīzi reaģē uz user-input, tad man jautājumu nebūtu. Bet, ja vienai pelei man drusku labāk patīk korpuss, bet cena par to ir bateriju patēriņa pieaugums par ~500%, tad neliekās normāli. Jā, it kā kapeikas, bet manī pamostās kaut kāda "Principa pēc" nostāja

 

Pirms 26 minūtēm , vvv teica:

Ar peli darbs apgādāja. Vai tad darbs baterijas nedod, ka jāuztraucas? Galvenais, lai lietošanā ērta.

Dod, dod. Pats var iet un ņemt cik vajag.. BET neesmu no tiem cilvēkiem, kuriem sagādā baudu na haļavu, bezjēdzīgi tērēt citu cilvēku resursus.

 

Tātad, konkrēti ar Microsoft bezvadu pelēm nevienam nav pieredze?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , TOoMoOT teica:

Gaming peles

Performance MX nebija gaming pele.


Pirms 4 minūtēm , TOoMoOT teica:

3500

Ražotājs uzrāda baterijas darbību 8 mēneši. Varbūt baterijas brāķi?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , vvv teica:

Performance MX nebija gaming pele.

Gaidīju šādu atbildi :) Un ceru, ka beidzot tad varēšu noskaidrot, kam vēl, izņemot spēles, tik krutu performance vajag?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , TOoMoOT teica:

kam vēl, izņemot spēles, tik krutu performance vajag?

Labi noderēja tās daudzās pogas, katrai varēja ieregulēt kādu funkciju. Bija man zem peles pogām salikti klaviatūras taustiņi, kombinācijas. Galvenā programma man AutoCAD, zinu, ka daudzi AutoCADam izvēlas «krutas» peles. Tik tai pelei nevarēja saiestatīt pogas dažādām programmām dažādi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , vvv teica:

Labi noderēja tās daudzās pogas, katrai varēja ieregulēt kādu funkciju. Bija man zem peles pogām salikti klaviatūras taustiņi, kombinācijas. Galvenā programma man AutoCAD, zinu, ka daudzi AutoCADam izvēlas «krutas» peles. Tik tai pelei nevarēja saiestatīt pogas dažādām programmām dažādi.

Šī atbilde der. 

Ja būtu pieejams modelis Logitech Functionality MX , tad varētu iebilst. :) Izskatās, ka funkcionalitāti ar papildus pogām vienmēr pārdod komplektā ar augstu performance, vajag to vai nē..

Labots - TOoMoOT
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , vvv teica:

Performance MX nebija gaming pele.

 

 

Ražotājs uzrāda baterijas darbību 8 mēneši. Varbūt baterijas brāķi?

 

 

Arī bija līdzīga problēma ar Logitech peli.. nedēļā ēda Varta baterijas nost. Unifying uztvērēja pārvietošana tuvāk darba galdam, problēmu atrisināja! :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko izdomāju baigo joku!!! Pats pilnīgi pasmaidīju..

Ķirurgiem, kas strādā attālināti caur Remote, vajag peles ar ļoti izsmalcinātu precizitāti.

coffee lol GIF

Link to comment
Share on other sites

“The industry has been highly successful in establishing this number as something highly important, when in reality it doesn't really mean all that much,” Kim Rom, the CMO of SteelSeries

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...