Jump to content

solo bendzinzagis


mendpza
 Share

Recommended Posts

Sveiki...interese atsauksmes par solo bendzinzagi...ipasi interese solo 643ip....itka ir 2.0kw jauda cena 263eur....varbut kadam ir solo zagis varetu padalities ka ir ar razojuma kvalitati un detalu pieejamibu....veikala tik mirkskina acis un vairak par pardosanu neko nezin,tapec interesetu tautas viedoklis ir verts nemt vai nav...vajag gan majas malku zaget gan meza iejiet kadu bambuku nogast..

Link to comment
Share on other sites

DOLMAR ps 420 sc   cena 387eur 2,2kw varbut sis bus labaks par solo?izvele ir starp siem diviem zaģiem....

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

no savas pieredzes varu teikt, ka normāli zāģi ir tikai tie, kam teh. spec. ir ierakstīts maksimālie brīvgaitas apgriezieni 14 - 15 tūkstoši apgriezieni min. ,

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Husim vienmēr detaļas dabūsi katrā motorzāģu darbnīcā. Kas ir Solo, man vismaz nav ne jausmas un diez vai kāds servis tam ir. Nē, ir otrs variants, pirkt pa lēto( 253 jevriki, točna nav lēti) un būs Tev divu gadu garantija, bet pēc tam met to laukā. Es savulaik, pa 43Ls nopirku motorzāģi. Jā, zināju, ka sūds, bet steidzīgi vajadzēja vienu ozolu sazāģēt. Profesionās zāģētājs ar savu zāģi, par darbu, prasija 35Ls. Tad nu es nopirku lēto zāģi gandrīz pa to naudu, kuru būtu jāatdod zāģerim. Doma viena, ja lētais zāģis nosprāgs pāris dienās, nesīšu tūlīt uz bodi atpakaļ. Protams, nestāstīšu, ka ozolu zāģēju. Beigās i ozolu sazāģēju, i vēl malku gadus trīs. Ziemā aprāvu plastmasas sunīšus starterī. Nekādas iespējas tos Latvijā nopirkt un interesanti, arī internetā tādam zāģim nekādas rezerves daļas nav pieejamas. Man gan rokas no īstās vietas aug un pats uzvīlēju jaunus sunīšus. Tad benzīnā izšķīda degvielas trubiņas(materiāls vienkārši sūds un nav paredzēts degvielai). Vēl vēlāk izjuka degvielas filtrs. Čakars, bet piemēroju gan trubiņas no trimmera, gan citu degvielas filtru no huša uzliku. Nu tādi man piedzīvojumi ar lēto zāģi. Ja ir vēlēšanās tā jāties, tad gan jau var pirkt mazpazīstamas firmas aparātu. Otrs zāģis man ir Husgvarna un tam visas daļas pieejamas. Tur gan cita problēma, internetā daļas maksā ievērojami lētāl, kā pie mūsu latvju tirgotājiem. Ja pats neremontē, tad jau laikam vienalga.

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

Pareizi alusbundza raksta, ka motorzāģa brīvgaitas apgriezieniem ir jāsasniedz tie ~15 tūkstoši minūtē, jo pa mežu pārvietojoties ar motorzāģi, tu rīkosies kā ar mačeti vandoties pa džungļiem. Lai attīrītu vietu pie cērtamā koka stumbra un, lai atbrīvotu placi, kur tam kokam krist, šāds pusaizmidzis zāģis nesasniedzis augstos apgriezienus, rausies laukā no rokām, zāģējot sīkos un smalkos krūmiņus. Ļoti liela iespēja darba karstumā zāģim aizķerties un trāpīt pa kājām. Ja uz pirdiena savajagās nomainīt sliedi, ķēdi, ķēdes velkošo zvaigznīti, tad jārēķinās ka šīs lietas kurā katrā dārza tehnikas bodē priekš ši solo zāģa nedabūsi. Vieglāk ir palūkoties, ko piedāvā stihl, husqvarna, jonsered - šiem zāģiem aksesuāri ir gandrīz katrā bodē. Naudu gan jau sagrabināsi pa visiem radiem, draugiem, kaimiņiem!

Link to comment
Share on other sites

To Solo pārstāv firma "Sils" ar 5 veikaliem Latvijā gan jau tad ar rezerves daļām tiks galā ... Par zāģiem neko nezinu, bet trimmeris strādā jau 4 gadu un leju tik bendžu un tinu striķi ....

Labots - Dils
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Ja tas zāģis nerūks 8h dienā lietū/sniegā/-20 un +30 grādos būs ok. Ar detaļām problēmu nav.

Link to comment
Share on other sites

Dils, krūmgriezim vai trimmerim nav būtisku detaļu, kuras dilst. Griezējripas universālas, striķis arī, bet motorzāģim ķēdes. sliedes un zvaigznītes dažādas. Pietiek iemaukt vienā naglā un ķēde beigta, bet visā Latvijā tikai pieci veikali. Es gan nezinu, vai var tam Solo uzlikt teiksim huša zvaigznīti un ķēdi. Ja var, tad nav problēmu, bet citādāk neiesaku pirkt aparātu, kura rezerves daļas netirgo kaimiņu bodē,

Link to comment
Share on other sites

Tagad iesaka šos japāņu http://www.echo-latvia.lv/grupa/fo01/kedes-zagi!Pēcatsauksmēm esot ļoti izturīgi.Jaunie Hūši esot sabojāti.Ejot dien dienā mežā lūztot diezgan bieži ar ieviestajām pār gudrībām!!!Pats maucu ar Džoni 2152.10 gadi un nekas traks nav nobrucis,bet tādu pārdošanā laikam vairs nav...

Link to comment
Share on other sites

Par jaunajiem Hušiem pareizi saka - mēsli, vismaz tā man stāstīja pāris gadus tie, kas gāž mežus, laikā, kad meklēju jaunu zāģi huša vietā. Kaut kas ar karteriem, uz līmes turās un jūk, vai kas tml. Šie tagad ņem Stihl.

 

Es pats lietoju OleoMac - modeli nepateikšu(atrodas lauku mājā), maksāja ~350EUR, sliede 50CM. Tiek lietots lai divām mājām sagādātu malku - ne jau kokus gāzt, bet lai sazāģētu baļķus. Jau trīs gadi - nekādas problēmas. Pāris sliedes un kaudze ķēžu nomainītas - diemžēl baļķi ir visai smilšaini. Jā, ar manu otro zāģi (vecs pro husis) arī ar trulu zāģi mauks cauri baļķim tā, ka maz neliekas. Toties OleoMac ir vieglāks, ir vienkārši ērtāks. Husi lietoju tikai tad, ja tiešām ir riktīgi baļķi  vai arī kāds ozols... Vēl, no lētā gala var apskatīt Partner. OleoMac, Sithl, Partner - ar nevienu no šiem nebūs problēmas ar detaļām.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

cena 387eur

 

Ja zāģi skati par šādu cenu varbūt piemet 100€ un ja labi pameklēsi sanāks jauns stihl vai husis...

Link to comment
Share on other sites

Štilam ar nav ne vainas!Viens labs zāģis bija 254 Hūsis!Tas man patika....

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nākamais, kurš iemetīs te kārtējo 20000. tekstu par pareizrakstību, atpūtīsies nedēļu. Cik var muldēt bezjēgā. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...