Jump to content

Garantijas vērtība austinām


naathanz
 Share

Recommended Posts

Kāds ir jusu viedoklis, cik vertiga ir garantija? Austinjas SS Siberia 650,veikalā jaunas maksā 164 eur. Cik būtu adekvāta cena tādām, pilnīgi jaunām, kaste nav atvērta, bet nav garantijas?

Link to comment
Share on other sites

Tu balsties uz taa, ka vinjas ir zagtas? Vai reali tev garantija ir verta vairak par pusi no cenas? P.S Ausis nav zagtas

Link to comment
Share on other sites

@Edis7, neteicu to tev. Aliexpress nav tadas ausis, (+ shis ir originalas, ja tu domaji, ka pirku aliexpresaa un gribu pardot pa lielaku ciparu)

 

@Hoonda, nu saprotu jau saprotu, bet pa cik jaunu lietu varetu nogrust? Puse no cenas liekas smiekligi, jo nu paskatoties tirgu, tur pa pus cenu pardod lietotas lietas ar beigushos garantiju,

Link to comment
Share on other sites

Tad ej tirgot ss.lv - tur arī pentium 4 datorus, kam garantija beidzās 2005-ajā gadā, šad tad var nopirkt par pusi jauna cenas (200+ eur daži slimie sapņo iecelt).

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Par tam ausiim dosu 16eur, ja bonusa tu turpinasi but tik pat aktivs foruma ka ieprieksejajaas nedelaas..

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Kāpēc interesējies par cenu? Austiņas ir tavs īpašums vai taisies pirkt no rokām? Vai pārdot? Vienā gadījumā tavs jautājums ir divdomīgs, otrā - saprotams.

Garantijai pašai par sevi, nekādas vērtības nav - nav 164 eiro garantija vai cita summa. Garantija ir laiks, kuru apsola, ka ierīce kalpos bez problēmām. Ja rodas problēmas, tad ierīci nodod pirkšanas punktā ar iegādes dokumentiem un saņem garantiju - salabotu esošo ierīci, vai jaunu tādu pašu. (ja ierīce nav pakļauta un lietota tur bla, bla) Garantijai vērtība naudas izteiksmē faktiski nav, ja vien netaisies tirgot!

Link to comment
Share on other sites

Kā jau daži teica, tad bez garantijas vai čeka Tu nevari pierādīt austiņu izcelsmi, līdz ar to nevar noliegt arī faktu par zaktām!

 

Par austiņām, nu 80eur var mēģināt, bet arī apšaubu, ka notirgosi, šim modelim ir viena liela problēma, vadu pārejas no mazā usb uz 3.5mm, tāda parodija, ko var redzēt austiņām pa 40eur :D

Edited by Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...