Jump to content

Wordpress


JameDeee
 Share

Recommended Posts

Sveiciens,

 

Pamazām iesāku ņemties ar WP lapām, ir viens mazs projekts kur ir nepieciešams izveidot lapu, kurā ir ievietots tests, bet tai konkrētajai lapai tiek klāt konkrēts cilvēki.

īsumā, cilvēks veic pasūtījumu , ieejot wp lapā un ievadot savu ID un paroli viņām parāda attiecīgā pasūtījuma statusu (šeit ir tas ko es ievadu - rasējums uzsākts, pa vidu utt).

Variants ar protected view nederēs.

 

Pārgudros komentārus paturam pie sevīm, esmu iesācējs šai jomā.

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Wp nav tam paredzets

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
DullaisD
(labots)

Alkoholiķi, Wp jau sen kā vairs nav cms priekš vienkārši blogiem...

Protams elegantāk būtu taisīt savu, bet ar wp tikvaitā var visu panākt ;)

Cita runa būtu, vai wp būtu jābūt iekš sadaļas "Programmēšana", jo amatieru līmeņa darbā ar wp programmēšanas nav tik, cik melns aiz naga...

Labots - DullaisD
Link to comment
Share on other sites

 

 

Alkoholiķi, Wp jau sen kā vairs nav cms priekš vienkārši blogiem...

 

nope, joprojām ir tikai blogam, tas ka idioti cenšas to izmantot visam un ir sūdaini plugini priekš visa, nenozīmē, ka tas ir pareizi, vai vajadzētu šos pluginus lietot.

Link to comment
Share on other sites

DullaisD

 

 

nope

 

1) To, kas šis cms ir paredzēts diktē tā veidotājs, un veidotājs saka ka ar wp var panākt gandrīz visu. Respektīvi Tev tur teikšanas diemžēl nav

2) Tas ka ir sūdaini plugini visam, nenozīmē ka visi plugini ir sūdaini. Tā teikt: Visi īksķi ir pirksti, bet ne visi pirksti ir īkšķi...

3) Ja Tu esi programmētājs un php tev nav tumšā puse, taisi savus "nesūdainus" pluginus, un lieto vesels... Arī taisot savus, Tev ļoti daudz kas ir izdarīts Tavā vietā...

4) Wp lapas ir viegli nodot pasūtītājam, jo tā ir plaši lietota cms, un šis fakts pats par sevi, iespējams ir gana labs, lai izvēlētos taisīt webu uz wp ;)

 

6) Iespējams viss svarīgākais arguments no manas puses - boot.lv ir veidots uz wordpress, Tu pats ikdienā lieto te forumu, un saki, ka wp ir paredzēts tikai blogiem... vaitad boot.lv ir blogs ?

 

P.S. par Tevi domājot neviļus atminējos izteicienu. Proti: "Sliktam dejotājam arī pauti traucē"... 

Link to comment
Share on other sites

DullaisD - forums NAV veidots uz WP ! Tika ifrontpage.

 

Papēti kādās tieši struktūrās Wordpress glabā datus un taps skaidrs, kāpēc tas nav optimāls risinājums lieliem projektiem.

 

Piekrītu, ka Wordpress ir viena no labākajām izvēlēm standarta risinājumiem, jo daudzkas ir gatavs un daudz kam ir plugini + tos var uzrakstīt. Wordpresu ir salīdiznoši viegli maintainot.

 

Taču Custom risinājums jebkurā gadījumā būs labāks.

Pats arī daudz ko emsu uztaisījis uz WP. Tostarp tādas lietas, kur iespējams labāk būtu uzreiz taisīt customu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu bet takš ezim skaidrs, ko šams domāja.

bet tikai pilnīgi iesācēji ierauga vordpresa bļembu pirmajā lapā, bet forumu ne pēc skata atpazīst, ne līdz apakšai skrollēt gatavi, un uztver to kā vienu sistēmu.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Nu i nah*j, čakarēties ar inner-inner-inner-platform effect. 

Link to comment
Share on other sites

DullaisD
(labots)
DullaisD - forums NAV veidots uz WP ! Tika ifrontpage.

Glūži manas domas, neiebilstu nekam ko teici ;)

Esmu lietas kursā par to, kā wp glabā datus... un cik masīvas db līdz ar to viņiem sanāk...

P.S. Nevienā vietā neesmu apgalvojis, ka forums būtu uz wp... :superstition:

 

 

nu bet takš ezim skaidrs, ko šams domāja.

Nu jā, un tad tie pilnīgie iesācēji drošivien sauktu boot.lv par saitu, vortālu, portālu vai kā savādāk, ja jau runātu par vietni kā tādu...

P.S. Interesanti, ja Tev ir skaidrs, par ko runāju, tad kāda velna vadīts mēģini man bumbas piesiet ?

Labots - DullaisD
Link to comment
Share on other sites

 

 

1) To, kas šis cms ir paredzēts diktē tā veidotājs, un veidotājs saka ka ar wp var panākt gandrīz visu. Respektīvi Tev tur teikšanas diemžēl nav

nē draudziņ, to diktē gudrs programmētājs- attiecīgi es. jeb citiem vārdiem es izvēlos piemērotāko rīku darbam. var arī ar kurpi iedzīt naglu, bet ar āmuru tomēr ērtāk. protams ja māk tikai ar kurpi, tad cita lieta, tad arī citiem jāmēģina iestāstīt, cik tas ir forši.

 

 

 

2) Tas ka ir sūdaini plugini visam, nenozīmē ka visi plugini ir sūdaini. Tā teikt: Visi īksķi ir pirksti, bet ne visi pirksti ir īkšķi...

diemžēl slikto un outdated īpatsvars ir krietni lielāks.

 

 

 

4) Wp lapas ir viegli nodot pasūtītājam, jo tā ir plaši lietota cms, un šis fakts pats par sevi, iespējams ir gana labs, lai izvēlētos taisīt webu uz wp

pēc tam arī viegli jāties ar security updeitiem, kas salauž 101 pluginu ko esi sainstalējis un cita šņaga, kas nāk komplektā ar vieglumu. 

 

 

 

6) Iespējams viss svarīgākais arguments no manas puses - boot.lv ir veidots uz wordpress, Tu pats ikdienā lieto te forumu, un saki, ka wp ir paredzēts tikai blogiem... vaitad boot.lv ir blogs ?

tehniskā izpildījumā medijs no bloga neatšķiras ne ar ko. takā boot ir blogs, bet boot forums ir uz ipb, kas nav wordpress, jo nav tam nakui paredzēts.

Link to comment
Share on other sites

DullaisD

 

 

nē draudziņ, to diktē gudrs programmētājs- attiecīgi es.

Labi draugs, diktē vesels ;)

Uz priekšdienām gan Tev neiesaku bez argumentiem diskusijā iesaistīties - ātri par ciema muļķi paliksi ;) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uz priekšdienām gan Tev neiesaku bez argumentiem diskusijā iesaistīties - ātri par ciema muļķi paliksi  

ne jau es veikalus un forumus uz wordpresa taisu. 

Link to comment
Share on other sites

labi, ka ielinkoji, jo neredzu pilnīgi nevienu argumentu no tavas puses.

 

kapēc neizmantot wordpress lietām kam tas nav paredzēts?

 

1. 3. puses plugini nereti taisa drošības caurumus wordpresā, jo vairāk pluginu jo vairāk caurumu, jo sarežģītāka lapa, jo vairāk sūdainu pluginu tiek sainstalēts. un tie arī nogalina wordpress ātrumu.

 

2. Ecomerce plugini ir bez nepiecieciešamās funkcionalitātes un nereti ar sūdīgu suportu, bugi viņos nav izlaboti jau gadiem.

 

3. trūkst payment metožu, kas piemēram shopify vai magento jau ir iebūvēti defaultajā instalācijā

 

4. saderības problēmas, itsevišķi kešošanas pluginiem.

 

5. datubzes datu struktūra nav paredzēta daudz datiem.

 

6. nav nepieciešamās datu analīzes, kas ecomerce platformās jau ir out of the box

 

7. izskats un sajūtas- wodpress veikalu es uzreiz pazīstu jau pēc smakas, ka tas ir blogs ar pielipinātu grozu.

 

8. nav vajadzīgās brīvības un atbalsta no wordpress puses.

 

9. produktu atribūti, variācijas, cenu likumi un daudzas citas lietas, kas visur ir jau iebūvētas standarta instalācijā bieži wordpresa pluginā ir gļukaini vai neeksistē vispār.

 

es varu turpināt visu dienu.

Link to comment
Share on other sites

DullaisD
labi, ka ielinkoji, jo neredzu pilnīgi nevienu argumentu no tavas puses.

Pierādi, turpini visu dienu ! Gudri d**** nav malku cirst... 

Salīdzini ar cms būvēšanu no 0 lūdzu... nevis ar citiem cms. Es nevienā vietā neesmu minējis, ka wp būtu labākais cms - liekas šo esi palaidis garām...

 

Sajūta, ka tu komentē mani sacīto, bet nemaz neiedziļinies tajā, ko sacīju... Tā ir taisnība ? Jau 2. cilvēks vienā postā, kuram jāatgādina, ka es neesmu tā teicis...

Tu skaidri zini, ka esi baigi labais programmētājs ? jo redz situāciju uzreiz neizanalizē un pāragri ķeries pie "risināšanas". Tā ir baigi slikta īpašība programmētājam... 

 

P.S. Es vēlreiz pārlasīju Tevis rakstīto. Kur tu izrāvi forumus un veikalus uz wordpress ? Es pat pieminējis tādus neesmu.

Labots - DullaisD
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...