Jump to content

Modernie rīki web izstrādei


Ronalds
 Share

Recommended Posts

Man ir pieredze windows datu bāžu izstrādē delphi vidē. Bet nu tagad moderni ir web un mobilās aplikācijas.

 

Jautājums kāds tagad ir labākais web datu bāžu izstrādes veids? Tīri ar roku rakstīt php un javaskriptus tā kā nedaudz mazohisms.

Link to comment
Share on other sites

Kāds īsti sakars DB ar web developmenta rīkiem?

 

Bet atbildot par tēmu - rakstu Meteora web aplikācijas, nopirku kodēšanai Webstorm IDE editoru un Robomongo priekš structureless DB izveides un menedžmenta. Dizainu graizu iekš Photoshopa, rakstu tajā pašā WS, vai, ja pavisam maza haltūra (tjip vizītkartes lapa), tad iekš Adobw DreamVeawer.

Developmenta laikā uz blakus sānu monitoriem stāv atvērti visi populārākie browseri, un uzlikts autonrefresh plugins, lai redzētu izmaiņas visur.

Link to comment
Share on other sites

Es laikam neprecīzi jautājumu formulēju. Ir doma taisīt webiskas datu bāzes jeb datu uzskaites sistēmas. Nevis parastās web lapiņas.

Vajag kaut ko, kas ļauj datu ievades/labošanas formas ērti tasīt. advancētu datu gridu ar kārtošanas un meklēšanas iespējām. Kuat ko priekš izdrukām un ko līdzīgu pivot table atskaitēm.

Link to comment
Share on other sites

Vaadin ar viņu Vaadin Designer


Pie reizes jautājums ko cienījamie web devi izmato UI testēšanai? 

Pagaidām priekš funkcionalitātes esu atradis http://docs.seleniumhq.org/, kurš izskatās ir samērā populārs, un priekš layouta uz tā paša Selenium bāzētu http://galenframework.com/.

Kādas vispār ir stratēģijas, lai testētu tādu dashboard tipa interfeisu, kurš attēlo dzīvos datus no tonnas sensoru? Webu man pagaidām sakars mazs 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu web dev, bet mēs izmantojam RobotFramework.

Galvenokārt zemāk minētā iemesla dēļ:

It has easy-to-use tabular test data syntax and it utilizes the keyword-driven testing approach. 

 Nu. un, protams, tādēļ, ka bezmaksas :)

 

P.S. Jā, es tikko sapratu, ka esmu pārpratis, ko iepriekšējā komentāra autors domāja ar UI testēšanu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...