Jump to content

PlayStream - Enigma2 plugins replay.lsm.lv, skaties.lv u.c. satura skatīšanai


ivars777
 Share

Recommended Posts

Tā jaunā versija čakarējas gan caur tvplay.lv, gan arī caur android aplikāciju. Kaut ko viņi tur vēl uzlabo, jo brīžiem iet, brīžiem nē. Ā, vēl - ar klasiskajiem paņēmieniem mēģinot strīmu novilkt, tas vai nu neizdodas, vai ir tikai video bez skaņas.

Link to comment
Share on other sites

ivars777

jaunajā tvplay ir HLS 4.versija, kurā adio var būt vairāki un katrs ir ar savu manifesta failu (m38). Ne visi klienti  to uztu (ffmpeg it kā uztur, tā kā pieņemu, ka kodi to spēlēs, neesmu pārbaudījis).

Link to comment
Share on other sites

ivars777

Jauna versija (0.8p). Pievienots jaunais TVPlay (ar veco paskatīties zviedru un bulgāru saturu :)).

Diemžēl izskatās, ka ar gstreamer playeri nespēlē video. Ar ffplay vajadzētu strādāt itkā, bet nebija iespējas pārbaudīt

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

kaadu briidi(~2m) nebiju lietojis, uz Driimbokshiem viss ir pagalam :(

 

RePlay raada bezgaliigu 'Connecting', peec ~5min paraadas zobrati un peecaak boksis tikai ar Power pogu celjams

TvPlay raada, bet bez skanjas

un no abiem Download vairs nedarbojas,

tas bija vieniigais risinaajums kaa uz vecaakiem driimbokshiem skatiities bez raustiishanaas

 

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu replay rada normali uz mana veca 800hd

bet tvplay bez skanas .izlieku engmas logu

e.zip

Labots - maigais
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lūgums kļūdas pieteikt http://git.blue.lv/. (lielāka varbūtība, ka tiks novērstas).

Pirms tam nepieciešams ielogoties ar Google vai Github kontu (kaut kad uztaisīšu arī Facebook, Twitter u.c.)

Ja, kas tur klonējami arī attiecīgie projekti (ja nu kādam gribas kaut ko pašam sadarīt).

Link to comment
Share on other sites

Ar TVPlay skaņu iekš enigma2 ir problēma, jo TVplay dod HLS4 (jaunākais standarts) strīmus, kur skaņa ir kā atsevišķs strīms. Jāskatās/jājautā enigma2 taisītājiem vai un kad HLS4 strīmus supportēs. FFMPEG tos spēlē, tā kā ir pamats cerībām.

Link to comment
Share on other sites

Enigma2 nav nekāda sakara ar hls atskaņošanu.

Visu nosaka imidža gstreamera versija. Un nav teikts ka jaunākajā strādā vislabāk, jo gstreamer ir  liels projekts, un ik pa laikam tur kaut ko salauž.

Speciāli uzstādīju šo pluginu lai pārbaudītu.

Man uz OpenPLi develop imidža LNT 29. septembnra ziņas atskaņo bez problēmām ar skaņu.

 

Tas kas iekrita acīs:

1) Nezinu kāpēc, tiek nogriezta apakša pogām sākuma logā. Man skinā pogas tiek lietotas kā rāmītis, tādēļ tās izskatās nekorekti.

2) No atskaņošanas esmu pieradis iziet ar pogu EXIT, šei man EXIT nestrādā, jālieto nepierasto STOP. Sākumā uzreiz nesapratu kā lai aptur atskaņošanu.

Link to comment
Share on other sites

šito  brīnumu, nedaudz parakos PlayStream.py

noņēmu restes šam kodam

        #if os.path.exists("/usr/bin/exteplayer3"): # problem playing hqq streams with gstreamer, use exteplayer3
            #service_type = 5002

 

un pēc restarta TVplay skaņa paradijās ar exteplayer3

tagat sieva skatās 27.septembra  ´´viņas melo labāk´´ ar visu skaņu

patestēju citus linkus ,viss strādā ar skaņu..

2018-09-30_193853.jpg

patch.zip

Labots - maigais
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Taapat teica:

No atskaņošanas esmu pieradis iziet ar pogu EXIT, šei man EXIT nestrādā, jālieto nepierasto STOP. Sākumā uzreiz nesapratu kā lai aptur atskaņošanu.

VTI 13.0.12 imidžā strādā arī poga EXIT!Kad bija OPENPLI un OPENATV,tad iziet no plugina varēja tikai ar Stop pogu...!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
‎2018‎.‎10‎.‎12‎. , 10:57, ivars777 teica:

jauna versija, salabots replay (cerams).

Atvainojos! Čaiņikiem, kur ir nodaļa? Man ir Shortcut logins parole, bet izlasīju visu foruma nodaļu visi gudri, ka jālabo config fails, nu nekādi nevaru atrast Enigma 2 Openpli, tunerī iegāju ganrīz visas direktorijas izložņāju. Pie pyton atradu config bet vieni Ķeburi??? No pults arī mēģināju, nepiedāvā? Varbūt es viens tāds čaiņiks?

Link to comment
Share on other sites

‎01‎.‎11‎.‎2018 , 23:28, Saters teica:

Atvainojos! Čaiņikiem, kur ir nodaļa? Man ir Shortcut logins parole, bet izlasīju visu foruma nodaļu visi gudri, ka jālabo config fails, nu nekādi nevaru atrast Enigma 2 Openpli, tunerī iegāju ganrīz visas direktorijas izložņāju. Pie pyton atradu config bet vieni Ķeburi??? No pults arī mēģināju, nepiedāvā? Varbūt es viens tāds čaiņiks?

\usr\lib\enigma2\python\Plugins\Extensions\PlayStream\content\sources\ltc.cfg

Link to comment
Share on other sites

2018.11.3. , 11:23, maigais teica:

\usr\lib\enigma2\python\Plugins\Extensions\PlayStream\content\sources\ltc.cfg

Paldies! Viss strādā!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
™FOX™

Shortcut.lv

Kur varētu būt problēma?

TV3   No stream found - ltc::content/live-streams/103?include=qualiy

LNT  No stream found - ltc::content/live-streams/104?include=qualiy

TV6   No stream found - ltc::content/live-streams/106?include=qualiy

Kanals2   No stream found - ltc::content/live-streams/608?include=qualiy

3+   No stream found - ltc::content/live-streams/107?include=qualiy

Arhīvs šiem kanāliem arī neiet ,citus kanālus rāda labi ar visiem arhīviem.

Labots - ™FOX™
Link to comment
Share on other sites

CAP

kādas muļķības, uz windows kodi un pleylistā  onlain kanāli strādā

 arhīvs uz windows kodi arī strādā

Link to comment
Share on other sites

™FOX™

amiko vipercombo E2-openATV6.0  ,shortcuts uz TV rāda visus kanālus - ir abonēts,bet uz amiko tos kanālus nerāda...

Link to comment
Share on other sites

shortcut priekš Android TV izmanto citu API, kas strādā arī ne ltc tīklā.

Izskatās, ka parastais shortcut, kura API izmanto plugins priekš TV un arhīva, nestrādā ne ltc tīklos.

Droši vien varētu papētīt Android TV api, bet tas nav tik vienkārši (vispār jaunajām android versijām iztaisīt http proxy ir problēma).

Link to comment
Share on other sites

vareetu luudzu kaadu instrukciju dancim ar bubenu, kaa dabuut skanju TpPlay saturam?

 

veel viena siikneertiiba, jaunas versijas chekotaajs ignoree parametru

config.plugins.playstream.check_update=false

jauna versija man netrauceetu, bet dm900/920 neder ipk,

es atjaununu uz dm8000 un tad kopeeju visu folderi

Link to comment
Share on other sites

TVPlay izmanto  HLS4, kur skaņa ir kā atsevišķš strīms. Izsatās, ka gstreamer nemāk šos HLS strīmus spēlēt (spēlē tikai bildi).

Vai nu jāgaida, kad DreamOS/gstreamer upgreidosies uz versiju, kas atbalsta HLS4, vai arī jāliek OpenPli veidīgais imidžs, kur var pieslēgt ffmpeg bāzētu extplayer3, kas spēlē HLS4

Link to comment
Share on other sites

Sveiki visiem! Skatos te arī pazīstami niki, bet ne jau tāpēc te rakstu. Arī sakarā ar to skaņu, plugin pēdējā versija uzinstalēta uz diviem boxiem. Uz drīma 920 skaņas nav iekš TVPlay, bet uz VU+Duo2 ir, lai cik tas dīvaini arī neizklausītos. Imidž uz abiem OpenPli...

Uz 920 drīma skaņa nav ne uz exteplayer3, ne uz gstplayer...

Labots - Serjoga
Link to comment
Share on other sites

Bambarbia

Labdien!

Mēģinu ievadīt paroles Shortcut....ar pulti nav ērti. Lūdzu apgaismojiet iesācējam,kurš fails jārediģē caur FTP.

Otrs jaut.Lietotājs (user) ir epasts,ar @ pa vidu.Vai neradīsies konflikts šajā rindā ar diviem @@ un vai ievadot useri+passwd būs pietiekami lai rādītu?

 

 

Labots - Bambarbia
Link to comment
Share on other sites

Bambarbia
pirms 21 stundām , Bambarbia teica:

Labdien!

Mēģinu ievadīt paroles Shortcut....ar pulti nav ērti. Lūdzu apgaismojiet iesācējam,kurš fails jārediģē caur FTP.

Otrs jaut.Lietotājs (user) ir epasts,ar @ pa vidu.Vai neradīsies konflikts šajā rindā ar diviem @@ un vai ievadot useri+passwd būs pietiekami lai rādītu?

 

 

Ar pirmo jautājumu tiku skaidrībā (ceru).Biju palaidis garām pirmā logā skaidrojumu par ltc.cfg.Ceru,ka ceļš bija pareizs usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/PlayStream/content/sources......,bet nu ir cita problēma.Kā palaižu Playstreamu ar rediģētu šo ltc.cfg ,tā viss sakarās (nereaģē uz pulti)

Mēģināju uz Vu Solo2 ar Openpli 6.2 un Vu zero ar openpli 7.0.Izmēģināju gan extplayer3,gan gstplayer.Lai atgrieztu pie dzīvības - off/on

Playstream versija - 0.8t

Vai kādam iet Šartkats ar šo pluginu,varbūt laužos veltīgi?

-------------------------------------------------

Atbildu sev.

Viss strādā ,jautājums atrisināts.Bija kļūda failā ltc.cfg. Atverot ar ftp, user un password bija vienā rindā un bez pauzēm.Tur arī radās kļūda.

Adminim. Pēc Jūsu ieskatiem,vai mans monologs kādam noder,jeb izdzēsiet.

Labots - Bambarbia
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

2018.12.8. , 10:55, ivars777 teica:

Droši vien versijas atšķiras

Šodien iekš filmix.net pie jebkuras izvēlētas filmas izmet kļūdu

 

"error-html5"

Labots - Serjoga
Link to comment
Share on other sites

Guntars Lūsis

Labdien! Lasu visu sadaļu apskaidrība nenāk, kā izdarīt lai redzētu LNT un TV3 piemēram uz VU+ pieslēgumā ar LMT internetu, vai vispār iespējams?

Paldies Ir Lattelecom konts

 

p.s. pieplusoju vēl vienu problēmu, skaņas vairs nav arī tam ko rāda, kaut ko saspiedu?

Labots - Guntars Lūsis
Link to comment
Share on other sites

Ja ir Lattelekom ITV, tad uz Vu+ jāuzliek Playstream plugins un jāievada savi dati (tādi paši kā shortcut aplikācijai telefonā, piemēram).

Link to comment
Share on other sites

Guntars Lūsis
Pirms 30 minūtēm , base7 teica:

Ja ir Lattelekom ITV, tad uz Vu+ jāuzliek Playstream plugins un jāievada savi dati (tādi paši kā shortcut aplikācijai telefonā, piemēram).

Ir, bet LNT un TV3 neiiet, raksta No stream found uz tel jau man ar neiet konkretie kanāli, ja neatrodies lattelekom tīklā

 

Labots - Guntars Lūsis
Link to comment
Share on other sites

starpcitu caur repozitorijiem var atrast pilnvērtīgu filmix pluginu (tagad no galvas nepateikšu, kur) ar logina iespējām utt..

Link to comment
Share on other sites

‎17‎.‎12‎.‎2018 , 18:59, Guntars Lūsis teica:

Ir, bet LNT un TV3 neiiet, raksta No stream found uz tel jau man ar neiet konkretie kanāli, ja neatrodies lattelekom tīklā

 

 tiku veicis testus stradā vienlaicigi uz drīma buķetes, uz datora  kodi , un LMT tiklā uz andrīša kastes failā m3u

Labots - maigais
Link to comment
Share on other sites

Guntars Lūsis
pirms 13 stundām , maigais teica:

 tiku veicis testus stradā vienlaicigi uz drīma buķetes, uz datora  kodi , un LMT tiklā uz andrīša kastes failā m3u

Es šajā ziņā analfabēts, kā to izdarīt, ja varētu vēl ielikt buķetē, tad vispār zelts būtu.Būšu pateicīgs par padomu.

Link to comment
Share on other sites

2018.12.18. , 20:05, j.m teica:

TVplay nestrādā!!!

Apstiprinu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...