Jump to content

Microsoft Maps pazudusi Rīgas Satiksme


IT_chunthia

Recommended Posts

IT_chunthia

Tēmas nosaukumā jau formulēta problēma. MS Maps aplikācijā vēl februārī bija pieejama Rīgas Satiksmes satiksmes informācija, bet jau kādu mēnesi, ievadot jebkādas adreses, tiek parādīts ziņojums - "Šis brauciens notiek apgabalos, par kuriem mumd nav pieejamas ar sabiedrisko transportu saistīta informācija". Vai ir, varbūt, kāds tālruņa nr. vai citi kontakti, kur šo problēmu uzklausīs un ir iespēja, ka šis tiks labots?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
IT_chunthia

Jautājums vēl joprojām ir aktuāls - kā sazināties vai kur noziņot MS par šo gadījumu, lai reāli sāktu problēmu izskatīt, jo RS 'galā' ar datu pieejamību viss ir kārtībā, cik esmu informēts.

Bump. Neticu, ka nevienam nav bijusi nepieciešamība sazināties ar MS par tamlīdzīgiem tematiem. Ja nu kļūdos, šis būs pēdējais bumps.

Link to post
Share on other sites

Var būt vienkārši nelietot OS betas? Personīgi es nelietoju uz sava winphone, viss darbaojas OK.

Link to post
Share on other sites
IT_chunthia

W10m jau kādu laiku ir oficiāli izlaista OS un nav beta arī uz 3. un 4. paaudzes Lumiām, bet OS īsti neietekmē aplikāciju (šajā gad. MS Kartes), manuprāt. Vienkārši vēl nesen, februārī, viss skaisti un forši tika uzrādīts, pat labāk, nekā Google Maps, bet tagad kaut kas ir nojucis, un, jau kādu mēnesi, izvēloties pārvietošanos ar sabiedrisko transportu, uzrādās iepriekš norādītais paziņojums.

Link to post
Share on other sites
snukurins
Es skatos, ka mums ir mazohists   lieto win 10 insider uz telefona...

Lietoju no paša sākuma W10 insideri Microsoft Lumia.Viss ir forši,daudz foršāk nekā vairākām Android trubām ko lietoju iepriekš.Nekādas app gan nelietoju,arī navigācija nav vajadzīga.

Edited by snukurins
Link to post
Share on other sites
IT_chunthia

Agrāk arī lietoju insider buildus ikdienas tel., bet jaunie Redstone buildi ir ļoti nestabili, tāpēc opt-out'oju no insider programmas, veicu HR ar WDRT un updeitojos uz oficiālo W10M Threshold, kas vēl vakar, tā pat kā Win 10, saņēma cumulative atjauninājumu 10586.218.

Edited by IT_chunthia
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
skolnieks_2

Neatminos versijas ciparus, bet es arī biju priecīgs, aptuveni pirmās stundas. Tad sāka krešot kamera utt... Sapratu, ka varu pagaidīt un atgriezos pie Denim.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...