Jump to content

TP-LINK AC750 Dual Band Wireless Router WiFi Archer C20 vai C20i


Recommended Posts

Tā sagadījās, ka pasūtīju TP-LINK AC750 Dual Band Wireless Router WiFi Archer C20, bet mājās konstatēju, ka iedots TP-LINK AC750 Dual Band Wireless Router WiFi Archer C20i. Īsumā- C20 ir ar 2 antenām, C20i bez. Ieinstalēju, viss iet. Bet!! Vai C20 ar antenām nebūtu labāks pārklājums ( centra dzīvoklis, 3 istabas). Izskatās , ka 5 GHz ir vājāka zona kā 2GHz. Normāli? Šajā jomā neesmu lietpratējs (esmu profāns), varu lūgt kādu padomu? P.S. Pirms tam lietoju TP Link 740n rūteri (ko deva LATTELEKOM) un tagad jaunais neliekas ne 5 centi jaudīgāks par to...

Link to post
Share on other sites

Gluži bez antenām viņš nedarbotos, šim tās ir iebūvētās. Uz 5GHz joslas zona būs vājāka par 2.4, sevišķi lielākos attālumos no rūtera un ar šķēršļiem starpā, tā ir nepielūdzamā fizika.

Link to post
Share on other sites

Paldies! Bet tad labāk prasīt, lai dod variantu ar ārējām antenām? Diemžēl nav skaidri principi, šeit neir ruņa par puļķiem, bet par ideju.

Edited by vilnis04
Link to post
Share on other sites

Ārējās antenas nenozīmē labāku zonu par iebūvētajām, svarīgāka ir to implementācija - tādam mikrotikšķim šķiet vispār nav rūteru ar ārējām, bet cilvēki nesūdzās. Cik ātri uzmetu aci tam "i" modelim ir 3 gabalas pret ne-i 2, kas globāli varētu būt labāk, tā ka drīzāk tā kļūda ir nostrādājusi par labu tev.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...