Jump to content

Lattelecom pieliek ciparu


Volters
 Share

Recommended Posts

uldii12345
1 stundu atpakaļ, Net teica:

Kā šim stabilitāte?

Nekādas problēmas nav novērotas

Link to comment
Share on other sites

(labots)
9.04.2024. , 19:30, Stepselis teica:

tur zem Available From

tur vispār neko nevar ierakstīt

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

uldii12345
pirms 3 stundām , tu16 teica:

Pagaidām izmantoju defoltos uzstādījumus. Bet apskatoties kanālu aizņemtību, gribu šeit redzamos defoltos uzstādījumus rediģēt. Vai tad nav iespējas šinī gadījumā kaut ko mainīt.

Protams ir, bet tas mainās citā vietā, ja nav konfigurēts izmantojot channel tabu. Paskaties caur quick settings, kas pieejams. Nav man tagad pie rokas tāda routera

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Uzspied uz wifi  interfeisa, tur būs arī channel iestatījumi, tur norādi frekvenci, kādu gribi.

image.thumb.jpeg.a1e2d769c2a43dd2ea207822ed82c675.jpeg

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 36 minūtēm , uldii12345 teica:

Uzspied uz wifi  interfeisa, tur būs arī channel iestatījumi, tur norādi frekvenci, kādu gribi.

image.thumb.jpeg.a1e2d769c2a43dd2ea207822ed82c675.jpeg

beidzot man pieleca: tur zem frequency man rāda 2300-7300 image.thumb.png.7997701efa7018a844c4ba522546c747.png

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Tur vēl jāsaprot, kurš no interface ir 2ghz, kurš 5ghz, es to darīju, ierakstot tikai ssid un pastījos statusā, kurā frekvencē darbojas, esmu saskarīes, ka vieniem MT wifi1 ir 2ghz, wifi2 5ghz, bet citiem ir otrādāk.

 

Bet principā 2ghz, tev jāizvēlas kuru no frekvencēm izmantosi 2412(1 kanāls), 2437(6. kanāls) vai 2462 (11. kanāls), vai vari norādīt vairākas, lai routeris pats izvēlas.

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 16 minūtēm , uldii12345 teica:

Tur vēl jāsaprot, kurš no interface ir 2ghz, kurš 5ghz, es to darīju, ierakstot tikai ssid un pastījos statusā, kurā frekvencē darbojas, esmu saskarīes, ka vieniem MT wifi1 ir 2ghz, wifi2 5ghz, bet citiem ir otrādāk.

 

Bet principā 2ghz, tev jāizvēlas kuru no frekvencēm izmantosi 2412(1 kanāls), 2437(6. kanāls) vai 2462 (11. kanāls), vai vari norādīt vairākas, lai routeris pats izvēlas.

tur jau norādīts kuršs ir kuršs Šim Mikrotikam vis automātā. Vēl tikai jāsaprot par band un channel width sadaļām

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
(labots)
Pirms 55 minūtēm , uldii12345 teica:

2412(1 kanāls), 2437(6. kanāls) vai 2462 (11. kanāls), vai vari norādīt vairākas, lai routeris pats izvēlas.

Tur var nerakstīt neko, MT pats izvēlēsies, atkarībā no frekvenču aizņemtības.

pirms 5 stundām , tu16 teica:

tur vispār neko nevar ierakstīt

Jāuzklikšķina!

Vispirms atrodi sava datora adresi: IP->DHCP Server->Leases ->iezīmē savu ->Make Static.

Tad šī adrese vienmēr būs Tava.

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 16 minūtēm , Stepselis teica:

Tur var nerakstīt neko, MT pats izvēlēsies, atkarībā no frekvenču aizņemtības.

Jāuzklikšķina!

Vispirms atrodi sava datora adresi: IP->DHCP Server->Leases ->iezīmē savu ->Make Static.

Tad šī adrese vienmēr būs Tava.

To jau es redzu, ka automātā. Ip rezervācija  arī ir jau ok. Vēl mazliet jāpaburas, kā pareizāk nogriest skābekli WiFi, lai nebūtu piekļuve konfigam. Bet jāskatās, ka nenogriež arī pats sev.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 3 minūtēm , tu16 teica:

kā pareizāk nogriest skābekli WiFi

Ja Tev dators pieslēgts ar kabeli, norādīta adrese pie Available From, tad pie konfiga tiks tikai no šīs adreses, neatkarīgi pa kādu kanālu.

9.04.2024. , 19:30, Stepselis teica:

Turpat pie servisiem ''www'', protams, jāatslēdz.

+

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Stepselis teica:

Ja Tev dators pieslēgts ar kabeli, norādīta adrese pie Available From, tad pie konfiga tiks tikai no šīs adreses, neatkarīgi pa kādu kanālu.

Tas viss ir skaidrs. Pa lielam pagaidām manas esošās vajadzības ir izpildītas: liekie servisi nogriezti,port forwarding,ip rezervēšana. Ātrums pa kabeli ideāls: 970-990 Mbit abos virzienos, vismaz redz, ka nav bezjēdzīgi izmantota 1Gbit optika.

Neko nedarot tas HAP AX3 jau ēd 54°C. Laiks pievērsties izvirtībām ar šo dzelzi. Paldies visiem par padomiem. Būs vajadzība, jautāšu atkal.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 5 minūtēm , tu16 teica:

HAP AX3 jau ēd 54°C

Normāla temperatūra procesoram ar 4 kodoliem un 1,8GHz.

Manam AX2 ir 56 grādi.

Pirms 8 minūtēm , tu16 teica:

Laiks pievērsties izvirtībām ar šo dzelzi.

Pirms tam uztaisi Backup (Files), lai varētu dabūt atpakaļ strādājošā stāvoklī. 😂

Link to comment
Share on other sites

(labots)
12.04.2024. , 15:00, Stepselis teica:

Normāla temperatūra procesoram ar 4 kodoliem un 1,8GHz.

Manam AX2 ir 56 grādi.

Nu jau arī 58°C.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

@tu16 pastāsti kā iet ar rūterīti hap ax3. 

Dockeris griežās bez problēmām? Un kas tur ar wifi, joprojām nav salabots?

Varētu paņemt - padarboties ar dockeri, bet šobrīd attur tas, ka joprojām cilvēki sūdzās, ka wifi nevelk.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 1 stundas , Vasarnieks teica:

cilvēki sūdzās, ka wifi nevelk.

Kā tas ir - nevelk?

Man velk labāk kā iepriekšējais modelis.

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks

@Stepselis tā runā, ka neesot zonas. Ir atsauksmes, ka range ir tāds pats kā ar hap ac2, tas man arī cauri 2 sienam, 8m attālumā 2,4ghz wifi nedeva, kamēr neuzliku openwrt. Tāpec gribētu dzirdēt kādu pozitīvu vārdu

Link to comment
Share on other sites

Jainit

Ja saka, ka "zona"ir labāka kā ac3, tas neko daudz neizsaka. Zemāku latiņu grūti atrast, miroņa pirdienam ir labāks pārklājums, ka ac3. Man starp wi-fi releju un ac3 reiz pēkšņi pazuda savienojums (attālums 10m ,koka šķērslis, signāls pirms tam tā jau bija uz robežas). Veicot izpēti atklājās, ka uz "vizūras" kāds bija novietojis tukšu kartona kasti... .

Link to comment
Share on other sites

mafijs

hAP ac3 ir uz ARM ahitektūras, tāpēc var likt wifi-qcom paciņu, iepriekš nonesot wireless paciņu.

Un nekādu "openwertē"  nevajag.

Pirms 4 minūtēm , Jainit teica:

miroņa pirdienam ir labāks pārklājums

Ahā, tātad rūterim jāsvilina cauri 3 dzelzsbetona sienām ar pilnu skalu, un tas nekas, ka telefons nemaz nespēj aizsūtīt atpakaļ signālu  caur tām 3 sienām?

Tā es pareizi sapratu to domu ?

  • Patīk 3
  • Ļoti patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 3 stundām , Vasarnieks teica:

range ir tāds pats kā ar hap ac2

Hap ax2 ''velk'' labāk.

Man iepriekš bija ac2, bet tad vajadzēja papildus AP, lai vilktu cauri nesošai sienai dzīvokļa otrā stūri.

Tagad ar ax2 vairs nevajag papildus AP.

Šī visa kipiša iesācējs tā arī neatskaitās, kā iet. 😂

Link to comment
Share on other sites

Vasarnieks
Pirms 16 minūtēm , Stepselis teica:

Šī visa kipiša iesācējs tā arī neatskaitās, kā iet. 😂

Domā, ka nets vairs neiet? :dance3:

 

Link to comment
Share on other sites

PC_RAT
Pirms 4 minūtēm , Vasarnieks teica:

Domā, ka nets vairs neiet? 

Normāli, priecājas te par cita, iespējamo, neveiksmi.

Link to comment
Share on other sites

Bien Venidos
(labots)

Pats labakais priekš wifi nepiekakatā ēterā ir 2011 vai tā dvīnis 951G citā korpusā. 1x testam iegriezu 1W - telefons tik ap 180m (pēc google maps) no majas pazaudeja savienojumu. Caur vienu sienu un stiklu.

Vēl biju pie vienas babuškas uzkapis uz 3 stāvu nolasit viņai gāzes skaititāja rādījumus, kamēr viņa mekleja telefonu nosutit sms, ietesteju speedtest - 2011 stāv 1 stāvā gandrīz taisno līniju vareja starp 2011 un telefonu novilkt, es biju 3 - no 30 līdz 40mbit bija ātrums un pilna zona.

 

Runājot par cenu - 30 datumā parslēdza uz 1 gbit un cena palika tā pati kā bija rakstīts.

2024-04-19 09.30.40.png

Labots - Bien Venidos
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 35 minūtēm , Vasarnieks teica:

Domā, ka nets vairs neiet? :dance3:

 

Ko kungi vēlas uzzināt? Nets strādā. WiFi 2,4GHz zona tāda pati kā vecajam bezragu WRT320N. Centrā ātrums ap 40% lielāks kā vecajam rūterim. 5 GHz pagaidām tikai mob.tel un stacionārā datorā. Mikrotikā pie CPU 0-2% temp 59-60°. WiFi uz stacionārā PC speedtestā TET/TET 660/500.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...