Jump to content

Mūzikas centrs līdz 300 eur.


 Share

Recommended Posts

Sveiki, doma ir iegādāties daudzmaz sakarīgu, tai pašā laikā kompaktu mūzikas centru. Budžets ir līdz 300 eur. Apsvēru dažādus ražotājus: Philips, Pioneer, Panasonic. Kā prioritāti pie tehniskajiem rādītājiem noliku skaņas jaudu - min 100W (lai varētu jāņos paskandināt pie ugunskura).

Šobrīd esmu apstājies pie Panasonic SC-PMX70 , ir kāds sastapies ar šo aparātu? Varbūt ir kādi citi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

100w tur nekad nebūsb...es teiktu ka pat 20 nebūs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Maza kastīte ar d klases ampu un 40w patēriņu ...kārtejais bmarketologu bs..ar tekstu 120w up to 50khz...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Okey, piekrītu ka tur tie dati iespējams ir pārspīlēti, bet ko jūs varētu ieteikt skaņas jaudas un kvalitātes ziņā par šādu summu?

Labots - Edoo
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Lai ko ieteiktu ir jāsaprot esošā situācija!

 

- Kāda ir līdzšinējā pieredze, ko lieto, kas patīk/nepatīk esošajā sistēmā ?

- Kāds ir mērķis/pielietojums plānotajai sistēmai ?

- Kādu mūziku ikdienā klausies ?

- Ir kāds etalons, kas ir dzirdēts un likās wow, tas man derētu uz visiem 100% ?

Link to comment
Share on other sites

Ja meklēt muzikas atskanotaju priekš āra klausīšanās tad kaut ko no šī http://www.cnet.com/topics/speakers/best-speakers/bluetooth/ kolēgimbija kas līdzīgs un āra skaneja labi no lien in ieejas un ir ērts arī. skaļakais pēc apskatiem ir https://soundmatters.com/product/foxl-duet/ ... Tava sistema ir laba mājas sistema .... ara lietosanai nav parocīga Labt variant āram http://www.amazon.com/ION-Rocker-Portable-Speaker-System/dp/B004YHTNV2/ref=pd_sim_sbs_504_9?ie=UTF8&dpID=51JaDgSDkvL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR119%2C160_&refRID=0JWXRNH5VSDWHMDAWDYYir arī radio un line in ieejas

Labots - EEE
Link to comment
Share on other sites

Skaties kaut ko no Denona, Marantza vai Pioneer...

Jautājums, kādas fīčas Tevi interesē?

Link to comment
Share on other sites

Long John
no Denona, Marantza vai Pioneer.

 

 

Labi skanošs jauns komplekts ar reālu 100 W pastiprinātāju un akustiku no minētajiem brendiem iekš 300 Eur??? !!!   :shok:

Nu- nu...!    :yahoo:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Imho brenda nosaukšana neko nedod- jenkuram raźotājam ir lētuči in normāli verķi...

Link to comment
Share on other sites

Kā jau iepriekš minēju, budžets ir līdz 300 eur, jautājums, kas par šo summu ir sakarīgākais. Es nepretendēju uz simfonisko orķestri savā mājā, bet labprāt viņu klausos. Būtu priecīgs saņemt objektīvu komentāru par manis izvēlēto aparātu. Tātad kā jau minēju - Panasonic SC-PMX70, apsveru arī - Pioneer X-HM51-W un Philips BTD 7170/12.

Link to comment
Share on other sites

pirkt šitās serkociņu kastītes ir labs veids kā vienkārši izmest musarā 300 eur, jo var salasīt lētāku, kvalitatīvāku un skaļāku sistēmu. piemēram s90 + pastiprinātājs + cd deka + fm tuneris (es gan iztieku ļoti labi tikai ar pastūzi un par avotu lietoju telefonu, viss ko vajag - fm radio, ekvalaizeris, lasa atmiņas kartes, caur usb ārējie cietie diski, spotify utt). ja taisās izmantot jāņos ārā vajag tomēr nopietnu sistēmu, uzskatu, ka ja klausās ārā vajag tik skaļi lai sāktu traucēt kaimiņiem

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

zeltaporteris

ir murmuli vispār kas tev patī??

 

Centri ir ok ja neesi īpaši tendec uz skanas kvalitāti, citi arī no mob tel klausās mūziku un priecājas tapēc jau nevajag piedāvāt šedevrus pa 1k ....

ja nezin tad paklusē :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

- Kāda ir līdzšinējā pieredze, ko lieto, kas patīk/nepatīk esošajā sistēmā ?

Kāda tam nozīme.Respektīvi, nekāda. Tika pateikta cena, kur tad arī jāpiedāvā max price/performance. Nav vērts bāzt batonus ausīs pa tukšo.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Tad arī nav vērts prasīt citu viedokli, respektīvi, veidot topiku par šo tēmu, jo pašā saknē tā ir atrisināta -  ir piķis, ej veikalā iekšā, noliec 300 un ņem sistēmu. Elementāri, vatson, bljd! Par performanci, savukārt, cita runa. Tur, lūk, arī ir svarīgi, ko autors ir dzirdējis iepriekš, kā strādā un uz ko tiecas. Tās ir elementāras lietas, uz kurām jāatbild.

Labots - NeticuNevienam
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

300€ = resis/pasūtis (līdz 100€) + V1. plauktinieces (līdz 100€) + subis (līdz 100€), V2. grīdinieces (līdz 200€), protams, viss lietots. Viennozīmīgi būs labāk nekā mūzikas centrs un pilns ss ar piedāvājumiem...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A par ideju uz tusiņu izīrēt normālu PA bliežamo nav padomāts? Kas rezultatā varetu būt stipri efektīgāks pasākums. Citādi sanāk, ka dodamies ar pidžamu slēpot kalnos vai ar slēpotāja kostīmu pa taisno gultā. Darīt protams tā var, bet cik tas labi?

Labots - x_rays
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

jwwbztfvzrkrobmgs9kw.jpg

Rob ? Tu ākties vai šajā jomā vispār neko nesaproti ? 

 

Ir taču atšķirība:

1) Lietoju s90, pamaz basa, bet vidi un augšas ir izcili!

2) Lietoju Tannoy Mercury V1, bass ir padaudz, bet augšas un vidi varēja būt labāki!

 

Tie ir pilnīgi divi dažādi cilvēki, ar pilnīgi dažādām vēlmēm, un Tu vari abiem vienu un to pašu piedāvāt, lai abi būtu apmierināti ? Nevajag muldēt un tukšus salmus kult!

 

----------------------

 

Es piekrītu martinno, neko konkrētāk nevaru palīdzēt, jo autors neko vairāk jau nav pateicis!

Link to comment
Share on other sites

Atbilde ir potabilitāte .... Iemety to kasti bagaznieka un aida .... Ir pat iekšejais akumulatos .... salikt klasisku skanas sistemu .... tai vajag daudz vairak vietas un rūpju .... plus barošana un rezultāts vidusmera klausītajam ir tiesi tads pats ;)

Link to comment
Share on other sites

Long John
rezultāts vidusmera klausītajam ir tiesi tads pats

 

 

Nu- ja tā, tad tam vidusmēram ir jābūt dikti zemam, lai nejustu šķirbu starp dajebkuru portatīvo aparātu un daudzmaz jēdzīgu stacionāro (kaut arī mini-) sistēmu...  :beee:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Paldies par visiem komentāriem, bet gudrs tā arī netiku.

Kāpēc es noskatīju šos (Panasonic SC-PMX70, Pioneer X-HM51-W un Philips BTD 7170/12) trīs modeļus:

1)cena (labprāt pirktu mūzikas sistēmu par 1000Eur, bet šobrīd ir citas prioritātes, tādu pirkšu kad izremontēšu mājai lielo zāli)

2)patīk neuzkrītošais dizains (šādi monstri nepatīk -Philips FWP2000/12 - laikam esmu vecs kļuvis)

3)gribu jaunu( pērkot lietotu tomēr tā ir pirkšana kaķi maisā)

4)svarīgi ir USB un Bluetooth

Diemžēl par pašu galveno - skaņas kvalitāti, man informācijas nav.

Klātienē neesmu nevienu apskatījies, pētu viņus tikai caur internetu. Tā kā dzīvoju laukos,tad viss ticamāk iegādāšos caur interneta veikalu.

Gaume mūzikas klausītājiem būs ļoti plaša, sākot ar klasisko līdz mūsdienu pop hītiem.

Apsveru arī Denon D-M39, bet biedētas, ka tas ir lētākais produkts no Denon .

Link to comment
Share on other sites

Long John

Ja interesē USB un Bluetooth, laikam ieteikums par lietotiem vecajiem ("vintāžas") aparātiem nederēs.

Daudziem jaunajiem aparātiem minētajā cenu grupā  jau arī ir tīri pieņemama skaņa, taču es neieteiktu pirkt uz aklo- "kaķi maisā".

Latvijas lauki nav tik diži lieli un tāli, lai dēļ svarīga pirkuma nevarētu atbraukt līdz Rīgai un kādā lielā veikalā paklausīties teorētiski izvēlētos variantus dzīvajā un novērtēt realitātē.

Citādi var sanākt rūgta vilšanās...:(

 

Attiecībā uz "diseni pie ugunskura"- gan jau var atvilkt līdz turienei tīkla vadu un pieštepselēt izvēlēto aparātiņu- nelielai kompānijai pietiks.

Cita lieta, vai sadzirdēs kaimiņu sādžā- priekš tam ir cita tehnika un to var iznomāt, ja dikti vajag. .. :yahoo:  

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Jāpiekrīt Long John, tomēr tas nav ikdienas pirkums, ok, ja nav sava auto, var jau atbraut apskatīt preci, paklausīties un, tad par labāku cenu meklet jau ar piegādi!

 

Par Jāņu un Līgu apskaņošanu ar jauno preci, nu man būtu žēl, labāk tiešām no kāda paņem tam paredzētu tehniku!

Link to comment
Share on other sites

Taisnība jau ir, pie šāda pirkuma būs jāpavazājas pa elektor preču veikaliem. Vienīgi pieļauju iespēju, ka visas konkrētās preces, vienu viet neatradīsies. Varbūt kāds var ieteikt kādu elektro preču veikalu ar viss plašāko mini wifi klāstu?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

būs vien jāapbraukā vairāki, euronics, tas pats elcor, kāds cenuklubs, kādi mega lielie rimi, maximas, jebkur kaut kas var būt!

Link to comment
Share on other sites

1) Tāda minisistemas ir domāta dzīvokliem jeb telpam ... Neatkarīgi no ražotaja ... visas būs labas svarīģs  iespējas un patīk nepatīk

2) ugunskuram jeb laukiem ir vajadzīga kaut kas tāds http://www.amazon.com/ION-Rocker-Portable-Speaker-System/dp/B004YHTNV2/ref=pd_sim_sbs_504_9?ie=UTF8&dpID=51JaDgSDkvL&dpSrc=sims&preST=_AC_UL160_SR119%2C160_&refRID=0JWXRNH5VSDWHMDAWDYYar visu bluetooth un inline un akumulatoru un radio

3) S90 ir mēsls .... To pārspej pat Microlab Solo 2 .... no 201x .....   Par jaunakajiem nerunajot .... Ķīniesiem ir gan labaka komponentu kvalitate, gan izpildījums  :( Atstājiet S90 Padomju savienība kad nebija izvēles un konkurences ...

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Par jaunakajiem nerunajot .... Ķīniesiem ir gan labaka komponentu kvalitate, gan izpildījums   Atstājiet S90 Padomju

 

 

EEE pamatīgi samelojies, s90 ir zināmā līmenī top, Kādi china vai kas cits, tieši otrādi jaunās lietas bieži vien ir sūdīgākas par zelta laiku tehniku!!!

 

tā tava ieteiktā kartupeļu kaste nav spējīga aizvietot divas s90. Tu paskaties tās grabažas spec, viens 8" + 1" :D tas viss uz 15w, ja ražotājs tik maz uzlicis, tad bail domāt cik ir patiecībā :D Diapazons arī :D 70 Hz~ 20 kHz +/- 3 dB, bača jau arī nekādas 12h nenovilks 12V DC, 5A

 

hzlbwnlurr5j2vzegndw.jpg

Labots - Kaspars12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā.par solo jams smagi salēja...izmērā ir spēks..ok izplūdis bass -bet tas tur ir vismaz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc es noskatīju šos (Panasonic SC-PMX70, Pioneer X-HM51-W un Philips BTD 7170/12) trīs modeļus:

 

 

Apsveru arī Denon D-M39, bet biedētas, ka tas ir lētākais produkts no Denon .

 

Pioneer varētu būt interesants eksemplārs... neesmu dzirdējis, bet Pioneer paliek Pioneer...

Varu ieteikt Marantz M-CR510 vai M-CR610 (ja vajag CD). Šis kopā ar Dali Zensor 1 vai Q Acoustic Q2020i vai Q3020 (man patīk kā skan...)

Vēl varu ieteikt Denon D-M40 ar orģinālām skandām... nav zilzobis, bet skan ļoti labi... Spēlē arī FLAC failus.

Lētāks būs Denon D-M39, bet tā orģinālās skandas ir sliktākas un atkal vajadzēs Dali Zensor 1 vai Q Acoustic Q2020i vai Q3020. Te arī nav zilzobis un nespēlē FLAC failus.

Es pasūtīju bluetooth resīveli... redzēs kā tas pildīs savus pienākumus...


Ja godīgi, tad es esmu ļoti pārsteigts kā mazais Denon D-M40 ar orģinālām skandām skan vecāku mājā... ļoti...

Link to comment
Share on other sites

S90  skanēja ne pārak labi ..... vismaz pazina kas ņemas ar skaņu hobija līmenī tas aizveitoja uz normaliem skaļruniem laikam 1.5 kw vācu  un izmeta pat savus majas S90 (2 komplektu) ....... ar visu pastiprinātaju kom panijai no 10 cilvekiem skanēja sliktāk par parasto āra bluetooth skaļruni kaut kas līdzīgs  http://www.amazon.de/Philips-AZ1-12-CD-Soundmachine-Netzkabel/dp/B00JGONJWWKolēgim bija JBL viens no pirmajiem laikam toriez tas maksāja savus 300 eiro .... tas bija pirms kada 1.5 gada   .... Protams skaņa tika padota pa line in jo pa bluetooth tobrīd tas vēl nebija labi vismaz versijai 3.0 versijai 4.0 tas ir atrisnāts . Mana piedāvajums ir ideals risinajums āra pasakumam, kur cilveki nevēlas ieguldīt laiku un līdzeķlus koncerta kvalitates mūzikas rādīsanai ... ar normālu skaņas aparatūru un čakaru to visu uzstadīt ... S90 nav ne tuvu laba skaranda .... šodien ... skaņas kvalitāte ir līdzvērtīga 640XL mono skaļrunim .... :(  To kasti ieliec bagaznieka aizbrauc uz pļavu un iesledz un viss labi skanēs .... nevajadzēs pat čakarēties ar elektrības ievilksanu akaumulātors ir komplektā bez tam var arī saslegt divas .... un vairāk ja kas

Link to comment
Share on other sites

Long John
Nav gluzi muzikas centrs, bet ja CD nevajag, tad muziku var caur BT vai vadu palaist no telefona, ir iebuvets radio:   sony gtk-x1bt

 

 

   http://www.bm.lv/lv/sony-gtk-x1bt

 

   http://www.pcworld.ie/product/gtkx1bt-wireless-megasound-hifi-system-usb-connector/321801/404.3.0

  

Output power 500 W (250 W + 250 W)   !!!!!!

 

                  200 mm woofers x 2 

 

Izmērs, mm 756x306x371

 

:yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :hunter:

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Tak tas pio tads pats hlams kā tehmics. 36w paterins un 2x50w...ka tad.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...