Jump to content

Putekļu izturīga telefona meklējumos


 Share

Recommended Posts

Sveicināti, foruma lietotāji. Problēma konkrēta- darbs man saistīts ar smalkiem riģipša-skaidu putekļiem, ar kuriem esošie telefoni ātri vien piedzenas pilni, nespēj vien tīrīt. Tad nu nolēmu iegādāties vienu 'paralēlu trubiņu', tikai darba vajadzībām. Itkā metu aci CAT cp25 virzienā, tak samulsināja nelatvijas forumos sastapti lietotāju komentāri, ka dēļ membrānas esot problēmas ar komunikāciju. Varbūt ir kāda pieredze? Jeb citi varianti? Vienīgās vēlmes:

- NE touch-screen;

-TIKAI balss zvani un SMS iespējas;

-izteikti demokrātiska cena- kā jau 'darba trubai';

-izvēlnē ļoti vēlama latviešu valoda;

-kirilicas alfabets uz taustiņiem uzskatāms kā pluss;

-reālas iegādes iespējas (pieņemami arī ss vai ebay varianti)

Sorry, ja kas, taču par atsaucību būšu pateicīgs, vienkārši kādus gadus padsmit neesmu interesējies par mobilajām trubiņām, tamdēļ esmu tā nedaudz atpalicis no sortimenta.

Link to comment
Share on other sites

MetalOxygen

vecākiem ir Cat b25- vienīgas sūdzības ir bijušas par to, ka grūti orientēties tajā OS un ka nevar uzlikt personalizētu melodiju modinātājam. telefons ir ļoti skaļš- nezinu kādas tur verētu būt problēmas ar komunikāciju :grin:
par zvana kvalitāti gan nezinu, varu brīvdienās mēģināt patestēt, ja vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

pēc pieredzes varu iieteikt sony xperia activ. ideāls ūdenim. putekļiem un triecieniem, nokalpoja ap 6 gadiem, un dēļ apnikšanas ielikts plauktā tika. izmērs arī parocīgs, viss hermētiski noslēgts.

a pašreizejas samsung xcover jau pirmajā mēnesī met ārā uzrakstu ka ir pievienotas austiņas, kaut arī nekā nav, tikai putekļi! 

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ronald, par operatīvo atbildi, tak man piegriezies tos mainīt. Sagribējās vienu normālu 'strādnieku'. Bija sensenos laikos līdzīga Nokia 5.klases trubiņa, vot kko lidzīgu. Starp citu, ja jau ienācu, vēlētos palabot iepriekš izteiktās prasības. Trubiņu darba laikā izmantošu tikai zvaniem un SMS, tādēļ i-nets, kamera utml. fīčas galīgi NAV aktuālas, arī baterijas ilgums nē- cik tur to problēmu katrvakar 'pabarot'.

MetalOxygen- to foruma lietotāju problēma esot bijusi tā, ka dēļ membrānas uz 'mutes' un 'auss' sarunu kvalitāte esot 'kā mucā', t.i. diezgan švaka.

kisskiss- NEskārienjutīgs ekrāns man ir OBLIGĀTĀ prasība, tādēļ šo Samsungu izlaidīsim.

Taču paldies par atsaucību.

Link to comment
Share on other sites

Nu bez tacha- cat,sonim vai chaina. Vēl samsungs.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Xcover 3 vēl var paskatīt..

Autors takš prasa podziņu tikai zvaniem un sms! 

Link to comment
Share on other sites

Nē, es tiku domājis, ka vēlos klasisko, pogainu, un ka mani darbā interesē tikai zvani un īsziņas. Taču tavs piedāvātais ķīnietis, ronald, mani ieinteresēja dēļ cenas. Ja kas, 'kaķim' ir divi lieli plusi- garantijas iespējas tepat Tēvzemē un (cik papētīju) dubultais latīņu/kirilicas alfabets uz klaviatūras. Vienīgais mīnuss- nezinu, kā reāli tas ļauj sarunāties. Kaut gan pieņemu, ka visiem telefoniem, kam membrānas, šis risks ir līdzīgs.

Labots - Mittawa
Link to comment
Share on other sites

Bāc! Es negrasos komunicēt ar savu bruņurupuci, bet gan veikt sarunas vidē, kurā atrodas bieži vien skaļi darbojošies agregāti! :-)

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Šis nav slikts variants

http://www.gsmarena.com/samsung_xcover_550-7119.php

 

un šis arī gana labs

http://www.gsmarena.com/samsung_c3350-4271.php

 

Tik to pēdējo, laikam jaunu un Latvijā būtu grūtāk dabūt!

Link to comment
Share on other sites

smagas aizdomas, ka visi tie ķīnieši ir podxxxkas, ne viņi ko tur, ne zvana... sorry sasāpējās

bija tādi Samsung B2700/2100, liekas aliexpress viņi vēl ir dabonami

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Sencim iegādāju Samsung B2710 Xcover.

Par reģipša putekļiem nemāku teikt, bet parastās koka skaidas (un putekļus), kā arī eļļas un triecienus pacieš jau vairak kā gadu.

Aķis tur gandrīz nedēļu. Kamera mēsls, bet ir GPS, kuram pielietojuma nav. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...