Jump to content

andreart
 Share

Recommended Posts

pret kaķiem man nekas pretī nav, līdz brīdim kamēr tie saskrāpē auto, un vēl sliktāk - iemīž radiatorā vai kur motorā. krāsu vēl var pielabot (piķis ), bet nu kaķu mīzeļus iztīrīt nereāli.

 

kā cīnīties pret kaķiem ? kā atbaidīt ? ultraskaņa? ķīmija ? tautas līdzekļi ? vodoo ? kā cīnīties ? Jūsu pieredze ? 

 

a.aaa-Cats-on-a-car.jpg

Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

Es arī nevaru iedomātied kā var iemīzt radiatorā un kur nu vēl motorā!

Link to comment
Share on other sites

Jums kungi ir paveicies, ja kaķis "uzšpricē" uz stikla un tas notek lejā, kur sūc gaisu salonam, to mašīnu var droši nolikt stāvvietā uz mēnešiem trim, nav iespējams ar tādu braukt.

Labots - jema
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ir gadījies no rīta, vēl mazliet gulošam iesēsties un ieslēgt auto ... un sejā ietriecas tāaada buķete ... spēj uzraut pat mironi ... nu neko pabraukā kādu stundu bez ventilācijas, kamēr izžūst.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jums kungi ir paveicies, ja kaķis "uzšpricē" uz stikla un tas notek lejā, kur sūc gaisu salonam, to mašīnu var droši nolikt stāvvietā uz mēnešiem trim, nav iespējams ar tādu braukt.
kā latviski saka iemīž pečkā..

Izspricējot logu apskalošanas bačoka saturu, situāciju var saglābt.  Vēlams pēc iespējas niknāku, lai pārmāc kaķu mīzalus.

Link to comment
Share on other sites

Vajag kkādu kaķus pievilinošu vielu, un tas būtu labs variants, kā atriebties kaimiņam/kolēģim/sievas mīļākajam/sievasmātei.. turpinājumu paši piedomājiet.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

runčiem- baldriāns.

pilsētā ar to runču baru varētu būt jautri.

Labots - Arnis2002
Link to comment
Share on other sites

 

 

kā latviski saka iemīž pečkā..
Nē tieši tieši uzšpricē! Iemīž un užspricē (iezīmē)  tā gigantiska atšķirība!  :yahoo:

Ja par tēmu tad, šo var mēģināt https://www.k-rauta.lv/buvmaterialu-veikals/l%C4%ABdzeklis-su%C5%86u-un-ka%C4%B7u-atbaid%C4%AB%C5%A1anai-pest-pink-nit-500ml

Link to comment
Share on other sites

Neko viņiem nevar padarīt, ja vien nevēlies izmantot mazāk civilizētas metodes. Man arī pagalmā pāris kaķi palikuši, bija vairāk, bet tad vienā saulainā dienā tantei bokseršķirnes suns paspruka un kādus 3 priekšlaicīgi aizsūtīja uz labākiem medību laukiem. Tāpat nepaspēj izkāpt no mašīnas, kā viens jau atzīmējas uz priekšas bufera un pēc brītiņa iekārtojas uz siltā motora pārsega. Par laimi pečkā neviens vēl nav ietrāpījis, bet motora pārsegs regulārti tiek nopēdots un mazas nagu švīkas paliek. Ar kaimiņu babuškām runāt ir bezcerīgi - viņas kaķītis nekad netiek laists ārā no dzīvokļa vai arī tas neesot viņas kaķis, viņa to tikai katru dienu baro.

Link to comment
Share on other sites

Pilsētā bezsaimniekkaķu jābūt daudz. Ko tu visiem padarīsi?

Ā , tēma par atbaidīšanu, kkāda ultra- infraskaņa varētu līdzēt.TiK  rēķīnies ar blakus

parādībām. 

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Kaķiem izteikti nepatīk citrusu aromāts, taču kaķis, kam ļoti salst, būs ar mieru paciest šo neērtību, lai pasildītos uz kapota.

Nu un tie, kam piečurāta pečka, pasakiet paldies Šlesakovam, jo civilizētajās pilsētās klaiņojošie kaķi ir kastrēti un nesmidzina... 


Mēs vienā Jelgavas daudzstāvenē situāciju atrisinājām elementāri - izķērām tos nelaimīgos ar veterināriem, kastrējām, lielāko daļu atdevām adopcijai un pāris iedalījām tiem tantukiem, kas viņus baroja ārā - visi laimīgi. Tikai šefam, kas dzīvoja tur dzīvoklī, tas iecirta 200Eur robu kabatā. Bet nu vismaz izdarījām, nevis žēlojamies.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir aizsargi zem auto motora daļas, tad tur neko kaķis īsti nevar izdarīt, bet ja nav, tad gan, it īpaši ziemā, vajag uzsist pa priekšējo riepu vai durvis tā stiprāk aizcirst, lai kaķis, kas sildās, paspēj vismaz izmukt pirms tiek startēts motors, savādāk esmu redzējis gadījumu, kad pēc šāda incidenta ir jāved spalvaini iemidzināt. 
Reāli viņi nekur nevar iemīzt tā, lai radītu bojājumus, jo mašīnai zem kapota un bagāžnieka vāka ir speciālas notekas visiem šķidrumiem. Tad jau lietus laikā vai uz dubļaina ceļa viss būtu ciet :)

 

Man vairāk traucē tie putni, kas dien dienā nopļūta mašīnu. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Vait kastrēts kaķis nečurā?
 

Praktiski nečurā, jeb precīzāk - neiezīmē teritoriju.

 

 

bet ja nav, tad gan, it īpaši ziemā, vajag uzsist pa priekšējo riepu vai durvis tā stiprāk aizcirst, lai kaķis, kas sildās, paspēj vismaz izmukt pirms tiek startēts motors,

+1 

Link to comment
Share on other sites

par kaķu čurām pozitīvi izsakās tikai tie kas to nav pieredzējuši. drēbi, uz kuru uzmīž kaķis pat ķīmiskā nevar iztīrīt. uzreiz jāmet ārā.

 

kaķi uzmīž uz kapota vai kaur blakus logam. šķidrums notek, un ja nepaveicās tas notek gar gaisa ventilāciju. un tad silto čuru smaku salonā var izbaudīt ļoti ilgi. gadiem.... protams ja auto ir jauns un nav nekādīgi deformēts tad nav nekādas škirbas un čuras var mierīgi notecēt tā ka nekas nebūs. bet pārsvarā lietotiem autiņiem bllīves ir pavecas un rodas šķirbas kur tās čuras ietek.

 

pasuutiju shaadu ultra skaņas kaķu atbaidītāju, kas darbojas visu laiku un ir no auto darbinams.  doma ielikt zem kapota http://goo.gl/MUnUaC

Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

 

 

drēbi, uz kuru uzmīž kaķis pat ķīmiskā nevar iztīrīt. uzreiz jāmet ārā.

 

Nu nu, nevajag pārspīlēt - izmazgājam veļas mašīnā uz 90grādi un viss  oki!

Par mašīnu arī - "drusku" pasmird, bet ne jau gadiem!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Es jau teiktu, ka jātīra problēma saknē, bet es taču esmu ļauns mežonies, kas negrib bezjēzīgu dzīvi saudzēt.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Es jau teiktu, ka jātīra problēma saknē, bet es taču esmu ļauns mežonies, kas negrib bezjēzīgu dzīvi saudzēt.

Nevis mežonis, bet vecs plašu atskaņotājs, kas iestrēdzis uz viena celiņa. 


 

 

drēbi, uz kuru uzmīž kaķis pat ķīmiskā nevar iztīrīt. uzreiz jāmet ārā.
 

 

 

un tad silto čuru smaku salonā var izbaudīt ļoti ilgi. gadiem....

Nu, nu...  

Link to comment
Share on other sites

 

 

pasuutiju shaadu ultra skaņas kaķu atbaidītāju, kas darbojas visu laiku un ir no auto darbinams.  doma ielikt zem kapota http://goo.gl/MUnUaC

baigi neiedziļinājos, bet gadījumā nav pelēm domāts ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

tas būtu labs variants, kā atriebties kaimiņam/kolēģim/sievas mīļākajam/sievasmātei
Ja jau piemini tos, tad kurš ir tavs gadījums? Nav tev jāatbild.
Link to comment
Share on other sites

pirmie trīs

nē labi, tagad esmu izaudzis no pionieru- spridzinātāju bikšelēm, un izmantotu daudz rafinētākas metodes.

Ultraskaņa-ar to suņus arī var baidīt, lai neapčurā diskus.

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

 

 

Cīņa ar vējdzirnavām ...

+1

Kaķi nomīž autiņu diezgan bieži, ziemā izvēdinās ātri, bet vasarā tā ir kā ir, bet atrau logus un mizā. Reiz Ziemassvētkos mans košārs piemīza stūri acīs skatoties. Loģiski, ka kaķis dabūja iekš, par to šis acumirklī atzīmējās manas gultas galvgalī. smaka turējās ilgāk par gadu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

mans košārs piemīza stūri acīs skatoties. Loģiski, ka kaķis dabūja iekš, par to šis acumirklī atzīmējās manas gultas galvgalī. smaka turējās ilgāk par gadu.
Sadusmojās un piemīza spilvenu?
Link to comment
Share on other sites

Laukos ir sanācis vēl sūdīgak ,kaķis uzkāp bēniņos un uzčurā precīzi uz tās vietas, kur apakšā tava gulta.Vot, tasir jautri.

Link to comment
Share on other sites

Es par tiem, kas privātmājās dzīvo. Ar pagalma mīzējiem, huh, tā nu tai valstī ir iekārtots, ka visiem ir pokuj uz viņiem, bet tajā pašā laikā, kad jamie nodara kādu zaudējumu (lasīt - piemīž mašīnu vai daļu no viņas), tad visi dusmojās... un protams, ka joprojām nekas netiek darīts, kā tikai gudri diskutēts - ko varētu ar jamiem darīt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

iemīž radiatorā

Parasti tas ir sekas tam, ka kāda izpalīdzīga dvēsele auto ventilācijas atvererēs salējusi baldrijāņus. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sadusmojās un piemīza spilvenu?

Gandrīz, tik ne spilvenā, bet pusi (lielākoties) uz stūra dīvāna izvelkamās daļas un pusi nekustīgā galvgaļa (sievas pusē). Es kādas pāris naktis gulēju ar kājām galvgalī. Ko es tik tur nesagāzu lai noņemtu smaku. Tas bija pēdējais piliens, pēc Ziemassvētkiem runkam olas nakui un miers. Vispār, es uzskatu, ka mājas kaķi ir jāsterilizē, jo bieži vien tie kas tiek laisti ārā arī ir galvenie mīzēji, ja vietējie klaidoņi ir sterilizēti.

Link to comment
Share on other sites

Biedru snukurinu pakārt un izlikt visiem debīliķiem par brīdinājumu. 

Labots - Edgars77
Link to comment
Share on other sites

Ar kaķiem ir jādraudzējas!Mana sievastēva brālis bija veterinārs.Atnāca pie sievastēva lai izkastrētu neklausīgo runci.Pirms nopietnā darba, piesēdās pie galda.Cienījamais veterinārs novilka žaketi un pakāra uz krēsla atzveltnes.Kad nu abi bija visu apsprieduši un vienojušies, cienījamais veterinārs bāza roku žaketes kabatā pēc mutautiņa.Un sajuta kaut ko mīkstu.Izvilka- paostīja-kaķa s++s!Meklēja runci-NAV!

Tā arī neatrada!Dzīvoklī!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...