Jump to content

Pēc datora tīrīšanas problēma ar vadiem.

LVbracka
Go to solution Solved by PC_RAT,

Recommended Posts

Tātad dators palika lēns izdomāju iztīrīt. Vēru vaļā un izjaucu datoru noslaucīju putekļus un atskārtu, ka nebiju piefiksējis, kur katram vadam bija jābūt. Ņēmu un liku vadus cik vien spēju atcerēties, kur kurš vads varēja būt. Slēdzu iekšā aiziet līdz darbvirsmai kaut arī neko neieslēdz, tas ir, neviena programma netiek ieslēgta.

post-96901-0-47783500-1441014109_thumb.jpg

post-96901-0-18871800-1441016387_thumb.jpg

Edited by LVbracka

Slēdzu iekšā aiziet līdz darbvirsmai kaut arī neko neieslēdz, tas ir, neviena programma netiek ieslēgta.

Būtu jauki, ja šo sīkāk aprakstītu.  

Slēdzot iekšā divas reizes uz reiz pēc 5 sekundēm izslēdzas. Ar trešo ieslēdzas slēdzoties iekšā rāda, ka windows startējas, welcome un darbvirsma un pēc dažām sekundēm dators izslēdzas.

Edited by LVbracka
snukurins

Big kveščen,kāda velna pēc jāplēš nost radiātors lai iztīrītu putekļus.Ir redzēti aktīvisti kas to darot izrauj kopā ar proci(AMD) un pilnai laimei tāpat kopā ar redeli mēģina šamo iedabūt vietā.

• Patīk 1

Es to nesauktu par plēšanu, ja tās kājiņas var attaisīt un ar mazu piepūli to cpu cooleri izņemt. Vēl tur putekļi man sakrājās nenormāli daudz.

Es to nesauktu par plēšanu, ja tās kājiņas var attaisīt un ar mazu piepūli to cpu cooleri izņemt. Vēl tur putekļi man sakrājās nenormāli daudz.

Tik saproti, ja esi noplēsis dzesi, tad Tu jau to termoslāni esi sačakarējis, un jāliek jauna termopastas kārta? Jo ļoti šaubos, vai Tev procis nekarst tagad kādi 10grādi vairāk!! 

Nedeldē klavieri! Tu domā ka viņš sapratīs? Viņam pofig ka tur tagad ir gaisa poras. Ja var atlauzt 775. socketa dzesi tad tur bēniņos nekā nav.

Tādus jāsamet biogāzes mucās, lai glābj valsti.

Tur vēl trukst kontruzgriežņu ar šķelttapu lai pie lieliem apgriezieniem pa bedrainu ceļu nekratās vaļā.

Edited by snukurins