Jump to content

Moča izvēle.... .


Recommended Posts

Ronalds

Ar ko beidzas maukšana ar močiem:

 

Un vēl kaudze video no reģistratoriem pēc atslēgas vārdiem "Мотоциклист заснял свою смерть"

 

........

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    10

  • alusbundza

    17

  • Toļiks

    9

  • Veckalnins

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

alusbundza

 

ronalds, neesmu es tāds pašnāvnieks kā tajā video, un jaunības trakums arī ir jau sen pāri....

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

jaunības trakums arī ir jau sen pāri...
tad vienīgā loģiskā izvēle ir čoperis un savukārt vienīgā loģiskā izvēle no čoperiem ir vecais labais... jā, jā tas pats Harlejs.

Man gan personīgi simpatizē BMW ielas moči, bet tā kā nav A kategorijas un manā vecumā vairs īsti nevelk atkal iet autoskolā, tad esmu sev aiztaupījis liekus izdevumus...

Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Vieglie enduro ir tīri ok viegli vadāmi mazs svars var uzrāpties gandrīz jebkurā kalnā.

Link to comment
Share on other sites

darklight

Beidziet tak likt te tos enduro, 99% no viņiem NEVAR braukt pa koplietošanas ceļiem!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Beidziet tak likt te tos enduro, 99% no viņiem NEVAR braukt pa koplietošanas ceļiem!
Ar krosa nevar, bet tieši tūrisma enduro KTM 90% ir aprīkoti  ar visu ko vajag lai izietu autorizāciju uz ceļa! Cena gan nav laba!
Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Beidziet tak likt te tos enduro, 99% no viņiem NEVAR braukt pa koplietošanas ceļiem!

Nejauc ar tīrasiņu krosiniekiem. 

Labots - Toļiks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

šitā nevajag...

Skatījos pirmo video un domāju - aizmuks vai nē... Diemžēl mentiem labi auto iet...... 

 

Bet nu Fantamass dotajā video mocis māk braukt un izmantot savas priekšrocības ;) 

Link to comment
Share on other sites

Skatījos pirmo video

Pakaļdzīties ir vieglāk nekā mukt.

A mentiem laba mašīna, bet nu tur uz 210km/h pavilka uz tik šaura ceļa, kad vēl pretī nāk, arī trakie.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

saskatījos krievu video un siekala notecēja......, šitā es Ģipkā jaunībā pa pludmali braukājos....

pašlaik apsveru domu, ka varētu arī Jawiņu nopirkt.....

 


ja kas, tad es jaunībā arī no mentiem ar Jawiņu bēgu....., nobraucu no ceļa un gribēju pa ''tetertakām'' aizšmaukt, bet iebraucu kaut kādā dubļu peļķē un nokritu...., menti izrādījās pazīstami un palaida...., toreiz nebija tiesības

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
pašlaik apsveru domu, ka varētu arī Jawiņu nopirkt.....

Japānis būs daudz izturīgāks, dinamiskāks bet jā, ja nēesi braucis ar neko citu kā vien krievu laiku tehniku tad tev to neizprast.

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@@Fantamass,

tev taisnība, bet....,citi pērk vecus lenšu magnetafonus, citi vecus ''žiguļus'', citi vēl vecākus hlamus un priecājas... 

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Man arii vienu briidi gribeejaas atcereeties jauniibu un paķert mušas, bet kad uzzinaaju cik ņammaa muusdienu drapaki, visa velme paargaaja. Peedeejais mocis kas man bija - astotā java un tas bija puskrievu laikos. Degvielas pateeriņu pat aptuveni neatceros, bet gan jau ka dafigaa. Cik vajadzeeja-tik leeju. Šobriid mans auto iztiek ar 5-6l dīzelīša, mocim buus x2 :TBS:

Link to comment
Share on other sites

auto to tonnu/pusotru pavest ir mazāk ēdoši nekā 1 pakaļu uz 1 smagā vellapēda aizvest kur vajag? 0_o

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Tāpēc, ka divtaktu kaku motori ir tikpat effektīvi, cik Ukrainas centieni saglabāt suverenitāti visā valsts teritorijā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
(labots)
Degvielas pateeriņu pat aptuveni neatceros,

8 - 9 l uz simts, pa dienu varēja bāciņu nokurināt mierīgi (18 l) , braukājoties šurpu turpu, skuķus vizinot....

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Kazarms

Ir gan tas patēriņš kosmosā. Iželam, atkarībā kā gāzē ir 8-12l uz simtu.Tomēr mūsdienu mazmoto, nu tipo 125-300ccm ir adekvāti ap 3.5-5l/100km.

Karbūzis un vēl divtakteris ir vispār šausmīgi neefektīvs komplekts. Ekonomiski un pietiekoši jaudīgi būtu šitā!

Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

bet kad uzzinaaju cik ņammaa muusdienu drapaki
Interesanti kuri tad ņammā tik daudz jeb 11L ?  :shok:   
Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesanti kuri tad ņammā tik daudz jeb 11L ?

 

Nu mans vulkāns 1.5 divatā dinamiski vālējot savu čiriku norij

Link to comment
Share on other sites

Ghost_az

Nezinu, nezinu... 645 kubikcentimetru Suzuki dzinējs (divcilindru, četrtaktu) ēd ap 5.5-6 litri uz simtu pilsētā, braucot +/- dinamiski, bet netrakojot. Trasē ir ap 8 litri uz simtu.

Divtaktu motocikli mūsdienās ir diezgan reta parādība (ja vien runa nav par tīri krosiniekiem).

 

Vispār vajadzētu saprast, ka motocikls - tas ir kā reliģija. Tam, kam tāda nav - nesapratīs! Arī es agrāk rādīju uz motobraucējiem ar pirkstu un saucu par donoriem. Bet pienāca laiks, noliku tiesības, nopirku moto. Tagad tas ir kā zāles pret visu - esi stresā? Esi sastrīdējies ar sievieti? Esi priecīgs? Esi noskumis? Vai vienkārši nav ko darīt? Izbrauc ar moci kādu līkumu - paliks labāk! :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kas tie par patēriņiem? Man 750ccm 108zs motors pa šoseju 120-150km/h notērē ~5.4l/100km un pa pilsētu praktiski 5l/100km veicot kādu uzrāvienu no krustojuma, bet lielākajā daļā brauciena nepārsniedzot pilsētā atļauto ātrumu.

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Nu kaa tad, visiem uz tiira gaisa iet. Mans radagabals nopirka Dodge Durango 5.7 HEMI benzīns un izraadaas ēd to pašu ko mans 1.9TDI. Zili briinumi. Par močiem runaajot, savulaik mekleeju street/super baiku ar ko var pa šoseju 40-50 km liidz Rīgai atri tikt. Moto forumos čaļi rakstija ka zem 10l gruuti iekļauties.

@@mullja,  Marka, modelis ? Cik ražotāja prognozētais pateeriņs ?

Labots - rememberme
Link to comment
Share on other sites

Veckalnins

Ir dzirdēts, ka braucot ar pilnu pulksteni bāku rijot sausu nejēgā. Cik tas ir, kāds var pateikt??? Iet runa par ātrumu 280-290km/h+. :)

Link to comment
Share on other sites

Toļiks
Ir dzirdēts, ka braucot ar pilnu pulksteni bāku rijot sausu nejēgā. Cik tas ir, kāds var pateikt??? Iet runa par ātrumu 280-290km/h+.

Kāds ir braukšanas stils tāds arī ir patēriņš, protams ka ar pilnībā atvērtu gāzes ručku benzīna patēriņš neizbēgami pieaugs.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Veckalnins

Runa iet par patēriņu braucot ar max speed. 30l uz simtu?

Link to comment
Share on other sites

Kādu laiku atpakaļ bija pieejams Dodge Durango 5.3L benzīns, kaut kāds 2000.g. Kad pedāli iemin grīdā, 70L UZ SIMTU!!

Link to comment
Share on other sites

Tufjord

 

 

braucot ar max speed. 30l uz simtu?
No katla atkarīgs,bet drīzāk gan vairāk.

 X5 piemēram 90litrus nosvilināt var apmēram 3stundās uz 450km ,ja jasteidzās. :)

Link to comment
Share on other sites

Veckalnins

IET RUNA PAR MOTOCIKLU! :D

Link to comment
Share on other sites

ImissimI

Viss kārtībā - arī močiem ir HEMI (lai ko nu arī kurš ar to saprastu) - viss iet pa tēmu!

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Ir ir pa tēmu. Cilvēks moto tehnikas iegādei atveel nelielu summu, tad jau nekāds "biezais" nav. Ir vērts parēķināt cik naudiņas vajadzēs degvielai/ekipējumam/dokumentiem/apdrošināšanai.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
(labots)
Cilvēks moto tehnikas iegādei atveel nelielu summu, tad jau nekāds "biezais" nav.

protams, ka biezais neesmu, visu naudu ieguldu saimniecības attīstībā, un otrkārt, stabili zinu, ka ar iegādāto mocīti būs retas reizes, kad izbraukt, tāpēc negribu tērēt lielu naudu lietām, ko izmantošu reti......  

 

ja kāds nezina, tad esmu ļoti aizņemts zemnieks.....

Labots - alusbundža
Link to comment
Share on other sites

Toļiks

Braukāsi pa asfaltu vai zemes ceļiem ?  Kādi ir galvenie nolūki kam tiks izmantots motocikls ?

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Pēc topikā minētā, lai aizskrietu pēc aliņa un pamakšķerēt :) 1k mocis sevi saimniecībā atpelnīs :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Link to comment
Share on other sites

itanium

No šeit pieminētajiem 125cc priekš 193cm garuma kaut cik jēdzīgs varētu būt tikai Varadero?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...