Jump to content

Bluetooth skaņas transmiters


Raicha
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

 

Vai kāds ir saskāries ar 2 bluetooth austiņu sapārošanu uz vienu iekārtu (datoru/TV/mūzikas centru)? Vajag lai 2 cilvēki var vienlaicīgi izmantot vienu audio resursu (skatoties filmas/klausoties mūziku/utt.)

 

Esmu atradis šādas iekārtas, kas it kā to izpilda, bet tas ir Amerikā -

Miccus Mini-jack TX4 http://www.amazon.com/Miccus-Mini-jack-TX4-Transmitter-Connections/dp/B00NMPKVQ8/ref=cm_cr_dp_asin_lnk

Monoprice http://www.amazon.com/Monoprice-109722-Bluetooth-Transmitter-Splitter/dp/B00AJHAYCS/ref=cm_cr_pr_product_top?ie=UTF8

 

Vai Latvijā vispār kaut kur, kaut ko līdzīgu var iegādāties? Vai kāds ir šādas ierīces lietojis? Kādam ir kādi ierosinājumi, citi piedāvājumi?

 

Austiņas - Sony MDR-10RBT http://www.sony.co.uk/electronics/headband-headphones/mdr-10rbt

 

Link to comment
Share on other sites

Zilzobus gan neieteikšu, bet vairāki apbērnojušies draugi, kuri regulāri un aktīvi klausās mūziku kaut kā diezgan veiksmīgi ir pieradinājuši savas atvases pie skaņas, varbūt vērts paskatīties no cita leņķa?

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl mūsu meitai ir problēmas ar miegu (vissmaz pagaidām) un katra gulētiešana vakarā tiek uztverta kā sasniegums. Pa dienu šis jautājums īsti nav aktuāls, jo bērnam ir jāpierod pie skaņām un viņa daudz guļ ārā. Katrs bērns ir individuāls un vecāki audzina pēc saviem ieskatiem/iespējām. BT austiņas pārsvarā tiktu izmantotas vakaros, kad gribās kaut ko paskatīties, lai pie katra skaļāka trokšņa nebūtu jāsatraucas par pamošanos.

 

Atgriežamies pie tehnikas jautājumiem :)

Link to comment
Share on other sites

Šad tad pie TV lietoju sekojošu komplektu -> DA-30501 + P311

Neesmu audiofīls, tāpēc man iebildumu pret skaņu nav.

Vienlaicīgi divas ierīces piepārot neesmu mēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienlaicīgi divas ierīces piepārot neesmu mēģinājis.

 

Palasīju manuāli un tik cik inetā pieejama info, bet diemžēl nekur nav norādīts par iespēju sapārot 2 ierīces vienlaicīgi. Man tas neder.

Link to comment
Share on other sites

Ausis ir 160e, bet ne par to ir runa.

 

Tiešām te nevienam nav bijusi vajadzības pēc tādas iekārtas? Es nezinu ko sagaidīt no skaņas signāla, ja 2 BT adapteri tiek pieslēgti caur 3.5mm sadalītāju piemēram -http://www.zauers.lv/computer-hardware/tablet-pcs-supplies/universal/kabe/3-5mm-stereo-audio-jack-splitter-cable-audio-stereo-y-splitter-cable-mini-jack-plug-1-to-2-wire-headphones-earphones-speakers-ipod-ipad-iphone-tablets-games-computers-austi# un caur tiem tiek straumēts signāls uz 2 ausīm (ja tas visspār strādā). Ja viss strādā un uz ausīm aiziet normāla stereo skaņa, bez aiztures, tad varētu pirkt. Savādāk izmest naudu man nav plāns.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...