Jump to content

MOV konteinera nomaiņa uz MP4


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir tātad man sporta kamera kas raksta video iekš .MOV ar h264. vajag stremu no .MOV pārlikt uz .MP4 bez pārspiešanas. Abi ir konteineri, tātad vajadzētu kaut kā varēt izdzīt to h264 uz MP4. Daru to uz Windowsa. Ir kāds prasts toolis (vēlams free) kādam zināms?


Atradu šādu: remux        

Ir moš vēl kāds labs zināms?

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

convert liekas nozīmē pārkodēšanu. Vajag converse, un ar to liekas ir problēmas. Tas remux strādā tik ar MACiem diemžēl.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Netaisi problēmas tur, kur tās nav.  Safilmētais vienalga ir jāmontē, jāpiekoriģē gaišums/kontrasts/krāsu balanss, jāsaliek efekti, titri, jāsakārto fonogramma, varbūt kāds teksts un mūzika jāpieliek. Ja jau sporta kamera (gan jau GoPro - tātad vairāk kā vēlama arī attēla stabilizēšana, (jo ne jau no statīva, vai ar stedicam filmēts) - atver savus .mov normālā editorā, sadari visu vajadzīgo un eksportē uz h264.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Darbību secība pašlaik šāda. Paņemam to .mov ---> max labi pārdzenam uz .mp4. Tad dzenam to iekšā garmin virb edit un piemetam klāt sensoru datus tip sirds kadence ātrums utt. saregulējam dažādās vietās vajadzīgo attēlošanas ātrumu, piemetam klāt muzonu, saglabājam/pārkodējam. Procesa laikā  ir divi video parkodējumi. Ja varētu no .MOV pārdzīt uz MP4 nemainot video tad būtu tikai viens.

Link to comment
Share on other sites

Kam Tev vajag tieši mp4 konteineru? Man dikti bieži nav tāda vajadzība bijusi, bet vispār to var izdarīt bez pārkompresēšanas ar FFmpeg:

 

Use FFmpeg with -c copy to just copy the contained data (video, audio, subtitles). This will be the fastest conversion, since it actually doesn't encode anything—and you'll retain the quality of the original.

ffmpeg -i file.mov -c copy out.mp4

 

Pāris reizes esmu šo izveicis un ir oki, bet vispār visu lieku mkv konteinerā. To var ērti izdarīt ar mkvtoolnix, kur iekšā ir mkvmerge ar visu GUI. :)
 

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

garmin virb edit  saprot tikai MP4.  vari sīkāk aprakstīt ko darīji ar to ffmpeg ?

Link to comment
Share on other sites

Komandrindas ceļš:

 

1) lejupielādē ffmpeg un atzipo (freeware un nav jāinstalē)

2) palaid cmd un ieraksti: @"F:\ffmpeg\bin\ffmpeg.exe" -i "F:\ffmpeg\bin\test.MOV" -c copy "F:\ffmpeg\bin\test.mp4"

Attiecīgi pareizi norādot ceļu uz ffmpeg.exe, test.mov (fails, kurš jāpārkodē) un test.mp4 (izejas faila) vēlamo atrašanās vietu.

 

Tiiko joka pēc pamēģināju - viss strādā. Pie tam ļauj savstarpēji mainīt konteinerus no .mov, .mp4, .mkv, 3gp utt un atpakaļ.

Pārkodēšana nenotiek, jo process notiek zibenīgi, faila izmēri vienādi un mediainfo rāda identiskus video/audio bitreitus.

 

GUI ceļš:

 

Ja gribas pa vienkāršo, tad paņem GUI http://sourceforge.net/projects/ffmpegyag/?source=typ_redirect, uzinstalē un rosies.

Galvenais pie Video un Audio codec: jāliek copy un spied Encode. Pamēģināju - viss notiek. Ja liek GUI, tas pats uzinstalē ffmpeg,

attiecīgi komandrindas soļi nav jāveic.

 

P.S. Vispār labi, ka pacēli jautājumu, šad tad man ar ievajagās ko līdzīgu izveikt un nākas to darīt sarežģīti, tagad pārvarēju slinkumu un būs vienkāršāk. ;)

post-87-0-41193500-1431599927_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Vai neder šajā gadījumā vienkārši ext nomaiņa no .mov uz .mp4 ? :D Pats esmu pāris reizes šādas izvirtības veicis un viss ok.. saturs taču nemainās, toties pēc ext uzreiz atpazīst un nekādu problēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Žak, Handbrake ir oki (es gan labaāk izmantoju Vidcoderi uz tās pašas bāzes), bet te jau vajag bez pārkodēšanas - i ātrāk būs, i q nezūd.

 

EDIT: Cap, paplašinājuma nomaiņa ne vienmēr palīdz pat atskaņošanai, bet ja mēģināsi iebarot failu ar izmainītu paplašinājumu kādam encoderim vai montāžas programmai, tad būs čau...

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

tātad man sporta kamera kas raksta video iekš .MOV

 

Citāts liek domāt, ka kvalitātes jau pašā pamatā nav, tāpēc tur diži neko zaudēt nevar un Handrbrake ir visai ērts rīks. Bet katrs dara kā grib.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Kvalitāte ir ok. Bet pēc divam parkodēšanām un iemešanas iekš youtubes kvalitāte ir krietni kritusies. :(

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

...pēc divam parkodēšanām un iemešanas iekš youtubes...
Tas gan vairāk izskatās pēc greiziem setingiem pārkodējot.  Tā kā daudz tiek filmēts ar DSLR (EOS70D), protams 1080p kvalitātē un viss pārkodēts uz h264, daļa pat 2 - 3 x (ja pa vidu stabilizators jāizmanto) - nu nav ar aci saskatāmu kvalitātes zudumu. Ja saliksi minimālu bitreitu, tad protams, būs auzas, bet pat pie 35000 - 40000kbps bilde normāla (pie tam oriģinālajam mov ir tikai 30000 - 35000kbps).
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Raivīt, lūdzu netirs, transkodēšana no lossy uz lossy ir priekš lošiem, it īpaši tad, ja pārkodē no viena uz to pašu formātu. 

Tas ir tas pats, kas iet uz bankomātu, izņemt naudu, un ielikt iekšā bankomātā atpakaļ, tikai pa vidam zaudējot ēriku vai divus.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

ffmpeg GUI http://sourceforge.n...ce=typ_redirect, strādā ļoti labi.  cmd variants man spļaudijās par:

[mp4 @ 04a38240] Codec for stream 0 does not use global headers but container fo

rmat requires global headers
[mp4 @ 04a38240] Codec for stream 1 does not use global headers but container fo
rmat requires global headers
[mp4 @ 04a38240] Could not find tag for codec pcm_s16le in stream #1, codec not
currently supported in container
 
gan x86 gan x64 variants. Nebija iedvesma meklēt kas tam nepatīk. FFmpegYAG savu darāmo izdarīja ātri un labi.
 
PS.  Vai neder šajā gadījumā vienkārši ext nomaiņa no .mov uz .mp4 ?
Garmin virb edit šādu video neņem pretī. Iespējams playeriem ir vienalga.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...