Jump to content

Mājas sistēma 2.0


Recommended Posts

mj_defender

Klau... radās vajadzība pēc neliela muz.centra, taču budžets vēl mazāks par topika autora.

Kapēc ko tādu visp. vajag:
- strīmot audio/mp3 no smartfona un laptopa,

- arī CD varbūt kādu uzlikt,
- lētās austiņas zb,
- budžets (100-120 eur),
- lai tas $ūds vismaz vietu daudz neaizņem (kura kādreiz būs nepieciešama normālai tehnikai).

P.s. Plauktā 15 gadus stāv pavecs Aiwa muz.centrs, kuram X reiz remontēts, taču dotajā momentā beigts 5-cd-čeindžeris-karuselis (grūti saprast kāpēc tā kaste joprojām nav izmesta), BET kuram vēl arvien varētu būt lietojamas tumbas... JAUTĀJUMS!!! -> Vai ir vērts piemeklēt tādu mikro-centru, kura skandām līdzīga pretestība? Ar domu - pieslēgt tās vecās no Aiwa's, kuras teorētiski varētu būt pat labākas, vai štrunts ar to Aiwu un jaunajam tāpat nebūs sliktāk?

Varianti, kas uz sitiena manīti vienā Elkorā un RD elektronics bodē:

- Philips BTM2310 Bluotooth (100eur) 15W,

- Philips MCM2320 (110 eur) 30W,
- Pioneer X-EM12 (115eur) 2x15W,
- Samsung MM-J330D/EN (119 eur) 70W,
- Sharp XL-HF102BHS (99 eur) 2x25W,

It kā prasās tas jaudīgākais Samsung..., anyway - tiek meklēts mazākais ļaunums.

Princīpā, kas būtu vērā ņemams, ja izvēlas starp mikro-sistēmām (pie šāda budžeta)?

Labots - mj_defender
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Vari paņemt stereo pastiprinātāju un izmantot centra tumbeles, ar laiku piepirksi labākas kastes un būs stereo gatavs, tad skaņas karti uzlabot un aidā.

Link to comment
Share on other sites

mj_defender

2 Kaspars12:

Piemēram kādu (vakarā apskatīšos kāda tām Aiwām pretestība, lai gan... nez vai vērts pastiprinātāju skatīt priekš kaut kādam vecām tumbām)?

 Kādam spec fīčām tam pastipreklim jābūt, lai to mp3 dabūtu laukā (no smartfona/laptopa)? Vai tagad visiem (stereo pastiprinātājiem) ar to ir OK un tas nav nekas īpašs?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

kāda tām Aiwām pretestība,

gan jau ka 6 omi,

 

 

 Kādam spec fīčām tam pastipreklim jābūt,

nekādām... 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

stereo pastiprinātāju nesatrauks centra pretestība, arī nekādas fīcās nevajag stereo pastiprinātājam, vienkārši nopērc aux vadu piespraud datoram/tel/mp3/tv un gatavs!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

kāda tām Aiwām

tad viņi ir pēdējie mēsli, varbūt iesākumā atrodi ss-ā rrr s50b, būs 10 x labākas... 

Link to comment
Share on other sites

Ja kas man tikko ir atbrīvojies viens Sony centrs... - MHC-AG490S. Ir gan analogā ieeja, gan ausis var pieslēgt, gan kaseti uzspēlēt, gan CD ar MP3 paklausīties! :) Varētu pret kādu XX EUR summu nodot labās rokās! :)

Link to comment
Share on other sites

mj_defender

Hmm, vai tik tai Aiwai pašai nebija AUX IN ieeja... Tad jau tikpat labi arī to pašu varētu izmantot, un nekāds lētais sū... nebūtu japērk.

 

 

2 Regisss:

 

Ja kas man tikko ir atbrīvojies viens Sony centrs... - MHC-AG490S...

Uhhh, uz tām "uzpūstām un spīdošām" kastēm skatoties vien - bail paliek (sorr)...  :grin:
 

Labots - mj_defender
Link to comment
Share on other sites

ieteiktu labāk s90 vai vismaz s50 un normālu pastūzi ar vismaz 70w uz kanālu. lai pārbaudītu vai pastūzis ir gana jaudīgs pietiek uzlikt mūziku un griezt skaļumu līdz galam, ja lampiņa uz tumbām sāk mirgot, tad viss ir čikiniekā, ja nevari panākt, lai mirgo, jāmeklē jaudīgāks pastiprinātājs. pašlaik izmantoju šādu variantu pie pc un vēl klāt pieslēgts sabvūferis no z623, baigi labi skan, visi logi sāk drebēt jau pie 60% skaļuma. kaut kur virs 100 eur var iekļauties ar šādu variantu.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

lai pārbaudītu vai pastūzis ir gana jaudīgs pietiek griezt skaļumu līdz galam, ja lampiņa uz tumbām sāk mirgot, tad viss ir čikiniekā. Pie pc vēl klāt pieslēgts sabvūferis no z623, baigi labi skan, visi logi sāk drebēt jau pie 60% skaļuma. kaut kur virs 100 eur var iekļauties ar šādu variantu.
 

 

Kas tie pa skaņas kvalitātes rādītājiem ? 

Link to comment
Share on other sites

mj_defender

Vēl mazliet par to pašu...

Varbūt starp tiem mikro-centriem ir kas +/- ņemams cenā ap 200-220eur...?


P.s. Piemēram:

PIONEER X-PM32 (150w, blue-tooth)
SONY CMT-SBT100 (50W, blue-tooth, NFC)

 

Varbūt kas cits?

Labots - mj_defender
Link to comment
Share on other sites

 

 

Uhhh, uz tām "uzpūstām un spīdošām" kastēm skatoties vien - bail paliek (sorr)...   

Jūs neticēsies... šo brīnumu par 70 EUR man pilnīgi no rokām rāva ārā... un vēl rindā stāvēja... ;) Es nejokoju... 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tagai ir viens liels mīnuss, 60Hz - 20kHz liekas utopija ar 3" midbasu, drīzāk teiktu fullrange :D

 

Bet ja sistēmu vajag tīri fona skaņai pēc iespējas funkcionālāku, tad neslikts variants!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt kas cits?

 

Ieteiktu iečekot Denon D-M39 (iepriekšējo modeli) - šo varētu dabūt jau par kādiem 250 - 280 EUR... Varbūt lētāk...

 

Es esmu ļoti patīkami pārsteigts par to kā skan jaunais šī gada Denon D-M40 ar orģinālām SC-M40 skandām... pēc ieskanēšanas neko nevar nemaz vēlēties vairāk no tik mazām kastītēm! :)

Link to comment
Share on other sites

mj_defender

2 Regisss:

 

Jūs neticēsies... šo brīnumu par 70 EUR man pilnīgi no rokām rāva ārā... un vēl rindā stāvēja...  ;) Es nejokoju... 

 

 

Varbūt ar - gan jau kādam arī tie patīk. :) Es konservatīvs... Man tīk melns(vēlams) & kantains, viss. :D

 

 

Ieteiktu iečekot Denon D-M39 (iepriekšējo modeli) - šo varētu dabūt jau par kādiem 250 - 280 EUR... Varbūt lētāk...

 

Es esmu ļoti patīkami pārsteigts par to kā skan jaunais šī gada Denon D-M40 ar orģinālām SC-M40 skandām... pēc ieskanēšanas neko nevar nemaz vēlēties vairāk no tik mazām kastītēm! 

Kur tad lētāk par 290??

Turpat salidzini.lv no 280 un uz augšu...
Es jau tā pie esošiem 100eur labi ja tos 100-120 varēšu pielikt. :/

Var jau visu ko vēlēties, bet nu ir kā ir.

Labots - mj_defender
Link to comment
Share on other sites

Paskaties iekš ebay un/vai amazones! :) Es domāju ka nenožēlosi...

Link to comment
Share on other sites

Vari uzdāvināt pasūtījuma lapu (A4) un teikt ka orģināls atnāks pēc īsa brītiņa! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Sveiciens! Budžets līdz 300, resīvers un pāris skaļruņi, lai normāli var mūziku klausīties no TV, telefona, datora utt. Telpa ap 25kvm. No lietotiem nebaidos, ja kvalitāte laba. Varbūt ieteiksiet ko sakomplektēt no LV pieejamām lietām? ss.lv pilns ar visu ko, noteikti ir arī labas lietas, bet pašam poņas, kā noprotat, īsti nav. Paldies!

 

Piemēram - ko teiksiet par šo:

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/reseivers/mmlme.html

Vai šo

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/reseivers/jcioc.html

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Priekš kam mājas kino resīveris, ja skaļruņi tikai 2? Priekš stereo var atrast daudz labākus variantus par tām jamahām.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, nnoname teica:

Priekš kam mājas kino resīveris, ja skaļruņi tikai 2? Priekš stereo var atrast daudz labākus variantus par tām jamahām.

To arī prasu - varbūt vari iemest kādu konkrētu linku uz ko varētu skatīties?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 58 minūtēm , alusbundza teica:

kādas tumbas ir mājās?

Tumbu arī nav


Pirms 11 minūtēm , nnoname teica:

Paldies, tiktāl man patīk. Jautājums - vai ar kāda papildelementa palīdzību pastāv iespēja sajūgt šos vintāžus arī ar telefoniem (domājot bez kabeļa :) )?

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
pirms 3 stundām , laaga teica:

Tumbu arī nav

manu prāt vispirms vajag izvēlēties tumbas, un tad tiem pieskaņot atbilstošu pastiprinātāju ....., nav jau zināms, vai vēlies muzonu klausīties tā, kā sekcijā glāzītes lēkā, vai kaut kā mierīgākā veidā .....

Link to comment
Share on other sites

 

pirms 5 stundām , laaga teica:

Sveiciens! Budžets līdz 300, resīvers un pāris skaļruņi, lai normāli var mūziku klausīties no TV, telefona, datora utt.

 

Šādā budžetā neko jaunu, kaut cik ciešami skanošu neatrast! 

Te vajag kvalitatīvu stereo pastūzi un divas labas  tumbas!  Resīvers - tas ir pastūzis kopā ar radio uztvērēju - tiešām vajag? 

Bet arī priekš lietotiem budžets pamazs. Būs jāpameklē! Neviens to tavā vietā nedarīs.... Es savējās tumbas vairāk kā gadu meklēju!

 

Kā piemērs - kādā virzienā skatīties, jo telpa diezgan liela:

Tumbiņas

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/cbgxp.html

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/bjcomn.html

 

Vai komplekts

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/fonbi.html

 

(Bet nu es pagaidītu.... Pagaidām neredzu tiešām labu variantu tumbiņām)

 

Pastūzis -

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/ejpep.html

 

Pirms 3 minūtēm , alusbundza teica:

nav jau zināms, vai vēlies muzonu klausīties tā, kā sekcijā glāzītes lēkā, vai kaut kā mierīgākā veidā .....

Kvalitatīva sistēma spēj abus. Bet nu jāmeklē! 

Pagaidām tas komplekts izskatās sakarīgi. Bet nu es gribētu labāk 3 joslu tumbas. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , alusbundza teica:

manu prāt vispirms vajag izvēlēties tumbas, un tad tiem pieskaņot atbilstošu pastiprinātāju ....., nav jau zināms, vai vēlies muzonu klausīties tā, kā sekcijā glāzītes lēkā, vai kaut kā mierīgākā veidā .....

Skaļums nebūs prioritāte, daudz jūtīgu austiņu apkārt. Drīzāk prioritāte ir skaņas kvalitāte, bez pārspīlētām audiofila pretenzijām. Paldies par ieteikumiem tiktālu, ja ir kas vēl - dodiet ziņu.

P.s. Kā variantu skatījos RRR S90. Cena  par 'jaunām' - 200 EUR pāris (pie radiorūpnīcas meistariem). Tas man bišku par šerpu, nepaliek smukam vintage resīverim pāri :)

 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

ja negribi daudz tērēt, tad paņem šos ....., skan pietiekoši labi, un ar laiku, kad gribēsi kaut ko labāku, tad varēsi šos aizvest uz laukiem, vai garāžā , vai jebkur citur .....

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/fkkxl.html


man tādas stāv darbnīcā ...., un par to naudu - skaņa ir pietiekoši laba ..., daudz labāka par ķīniešu plastmasniecēm ...... 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

paga, no šitā kosmonauta gan nepērc, jo tikko ieraudzīju, ka pa abām prasa 100 eiriķus ....., par abām maxs  cena 50 eiriķi .....

Link to comment
Share on other sites

Jūs slimi esat :D 

 

Pirms 49 minūtēm , alusbundza teica:

šitās varētu būt labas .......

Piedod, bet no šīm būs tikai troksnis ne kvalitāte + prasa kosmosu :D

 

S-90 un S-50 piedāvāt kvalitātei vispār ir a hu jeķ :D 

 

Es pakaulētos ar tirgoņiem un paskātītos uz kko šādu

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/loudspeakers/fxceo.html

https://www.ss.com/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/bkikp.html

 

Vai arī vispār uzmestu acī uz kādām Microlab 9c 

https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/austinas_datoru_skalruni/pc_datora_skalruni/microlab_solo9c_20

 

Skan ļoti labi un var tiešām iegriezt, ja nepieciešaams

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Zin... teica:

 

Šī varētu būt laba izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , alusbundza teica:

tavi piedāvājumi ir visi dārgāki ....,

un tavi ieteiktie mikrolabi ir nav labāki par rrr s90

domāju, ka mierīgi var nokaulēt uz tiem 300 vai nu 320

 

Microlabs būs labāks gan par S-90 tesiens mazāks, skaņa patīkamāka... protams ja bass ir ūber alles tad cita runa

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 2 minūtēm , Regisss teica:

Šī varētu būt laba izvēle.

priekš klasiskās mūzikas klausīšanās ......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , alusbundza teica:

priekš klasiskās mūzikas klausīšanās ......

 

Nu nu beidz... pasakas stāsti...

Tavuprāt, ja nav vecās izgrabējušās lūžņu kaudzes 90nieces, tad nav normāla skanējuma 25m2?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...